JAVASCRIPT

داستان این سفر

Showrell

مأموریت سفر

دوره جامع غیرحضوری

دوره غیرحضوری آموزش موشن دیزاین، بصورت ترکیب وبینار و ویدئویی برگزار می‌شود. به فراخور محتوای آموزشی بخش های مورد نیاز در قالب محتوای ویدئویی، وبینار های رفع اشکال و گروه های پرسش و پاسخ تلگرامی به شما آموزش داده میشود

محتوای عمیق برای بازارکار

تمامی سرفصل‌های دوره های آموزشی با بررسی دقیق نیازهای صنعت و کارفرمایان، تدوین شده اند و شما با آنچه می آموزید مهارت موردنیاز جهت رفع نیازهای بازارکار را بدست خواهید آورد. و همچنین در یک جلسه مجزا، تجربیات ورود حرفه ای به بازارکار به شما منتقل خواهد شد.

پروژه های کاربردی

در مسیر ۴۰ ساعته آموزش این دوره ۴ پروژه را پیاده خواهیم کرد؛ به طوریکه تمامی مباحث سرفصل‌ را تمرین کنید و پروژه نهایی را پیاده سازی خواهید کرد.

ارتباط همه‌جانبه با استاد

در تمام طول دوره، استاد از طریق جلسات انلاین و گروه تلگرامی با شما در تعامل بوده و همه ابهامات و سوالاتتان را پاسخ خواهد داد. بعد از دوره به مدت ۲ ماه در هنگام انجام پروژه نهایی و برخورد با چالش‌ها، از پشتیبانی استاد بهره‌مند خواهید شد.

نقشه سفر

دوره آموزشی
۱۶ مرداد ۱۴۰۲ الی ۱۳ مهر ۱۴۰۲
تعداد جلسات
۳۸ جلسه
مدت زمان آموزشی
۴۰ ساعت
 • جلسه اول: Introduction & Motion design Fundamentals
  ۱۶ مرداد ساعت ۱۸ الی ۲۰ ۲ ساعت
  وبینار
 • جلسه دوم: motion graphics types
  ۱۶ مرداد ۴۵ دقیقه
  ویدیویی
 • جلسه سوم: motion graphic making flow
  ‍۱۶ مرداد ۳۰ دقیقه
  ویدیویی
 • جلسه چهارم: animation principals
  ۱۶ مرداد ۳۰ دقیقه
  ویدیویی
 • جلسه پنجم: Creativity
  ۱۶ مرداد ۱۵ دقیقه
  ویدیویی
 • جلسه ششم: Introduction to Ae
  ۱۹ مرداد ۳۰ دقیقه
  ویدیویی
 • جلسه هفتم: Workspace and panels
  ۱۹ مرداد ۱:۳۰ ساعت
  ویدیویی
 • جلسه هشتم: keyframes and curve editor
  ۱۹ مرداد ۱:۳۰ ساعت
  ویدیویی
 • جلسه نهم: shape and text tools
  ۲۳ مرداد ۱:۳۰ ساعت
  ویدیویی
 • جلسه دهم: compositions
  ۲۳ مرداد ۳۰ دقیقه
  ویدیویی
 • جلسه یازدهم: mask, matte and parenting
  ۲۳ مرداد ۱:۱۵ ساعت
  ویدیویی
 • جلسه دوازدهم: effects and presets
  ۲۶ مرداد ۱ ساعت
  ویدیویی
 • جلسه سیزدهم: export and rendering
  ۲۶ مرداد ۳۰ دقیقه
  ویدیویی
 • جلسه چهاردهم: project brief 1
  ۲۶ مرداد ۱۵ دقیقه
  ویدیویی
 • جلسه پانزدهم: Q&A webinar
  ۳۰ مرداد ساعت ۱۸ الی ۲۰ ۲ ساعت
  وبیناری
 • جلسه شانزدهم: light and camera
  ۳۰ مرداد ۴۵ دقیقه
  ویدیویی
 • جلسه هفدهم: character rigging and animating
  ۳۰ مرداد ۴۵ دقیقه
  ویدیویی
 • جلسه هجدهم: puppet tools
  ۲ شهریور ۳۰ دقیقه
  ویدیویی
 • جلسه نوزدهم: time ramap and expressions
  ۲ شهریور ۳۰ دقیقه
  ویدیویی
 • جلسه بیستم: plugins and sources 1
  ۲ شهریور ۱ ساعت
  ویدیویی
 • جلسه بیست و یکم: plugins and sources 2
  ۶ شهریور ۱ ساعت
  ویدیویی
 • جلسه بیست و دوم: project brief 2
  ۶ شهریور ۳۰ دقیقه
  ویدیویی
 • جلسه بیست و سوم: Q&A webinar
  ۹ شهریور ساعت ۱۸ الی ۲۰ ۲ ساعت
  وبیناری
 • جلسه بیست و چهارم: Introduction to Blender
  ۱۶ شهریور ۳۰ دقیقه
  ویدیویی
 • جلسه بیست و پنجم: workspace1
  ۱۶ شهریور ۱:۳۰ ساعت
  ویدیویی
 • جلسه بیست و ششم: workspace2
  ۲۰ شهریور ۲ ساعت
  ویدیویی
 • جلسه بیست و هفتم: timeline, dopesheet and modifiers
  ۲۰ شهریور ۱ ساعت
  ویدیویی
 • جلسه بیست و هشتم: character rigging and animating
  ۲۳ شهریور ۱:۳۰ ساعت
  ویدیویی
 • جلسه بیست و نهم: project brief 3
  ۲۳ شهریور ۱۵ دقیقه
  ویدیویی
 • جلسه سی‌ام: Q&A webinar
  ۲۷ شهریور ساعت ۱۸ الی ۲۰ ۲ ساعت
  وبیناری
 • جلسه سی و یکم: Introduction to SFX
  ۳ مهر ۳۰ دقیقه
  ویدیویی
 • جلسه سی و دوم: project 1 : explainer video using AE
  ۳ مهر ۲ ساعت
  ویدیویی
 • جلسه سی و سوم: project 2 : animated scene using BLENDER
  ۶ مهر ۱:۳۰ ساعت
  ویدیویی
 • جلسه سی و چهارم: project 3 : VFX video using AE & BLENDER
  ۶ مهر ۲ ساعت
  ویدیویی
 • جلسه سی و پنجم: project 4: website presentaion and microinteraction using AE & BLENDER
  ۱۰ مهر ۲ ساعت
  ویدیویی
 • جلسه سی و ششم: Introduction to other tools using in MG world
  ۱۰ مهر ۱۵ دقیقه
  ویدیویی
 • جلسه سی و هفتم: project brief 4
  ۱۰ مهر ۱۵ دقیقه
  ویدیویی
 • جلسه سی و هشتم: Q&A webinar
  ۱۳ مهر ساعت ۱۸ الی ۲۰ ۲ ساعت
  وبیناری
شما میتوانید همین حالا، جزئیات سرفصل‌های دوره را فقط با یک کلیک دریافت کنید.

تمرین تحویل پروژه بصورت واقعی

درخواست ریزسرفصل‌ها

هدایت‌گر سفر

شهاب مقامی‌ راد
موشن دیزاینر آکادمی امانج

ایشان از سال 1396 بصورت تخصصی در فیلد موشن دیزاین و ویدیوگرافیک فعالیت میکنند، در حال حاضر با برند هایی مثل آیتول، کیپا، دکتر تامین، سرچیا، آمانج و چند شرکت دیگر همکاری دارند.

رزومه استاد دوره

نمونه مدرک آکادمی و وزارت علوم

مدرک دوره
مدرک اصلی که ما به شما ارائه میکنیم تخصص و مهارتی است که با آن میتوانید در آزمون‌های استخدامی شرکت‌ها موفق شده و در پروژه‌های حرفه‌ای مشغول به کار شوید.
همچنین آکادمی آمانج به عنوان یک مجموعه آموزشی ثبت شده و معتبر در linkedin این امکان را برای شما فراهم نموده است که بعد از دریافت مدرک, بتوانید آن را مستقیما به بخش Education در پروفایل لینکداین خود اضافه کنید و رزومه خود را معتبر سازید.
لینکداین Amanj Academy LinkedIn

سوالات متداول

این دوره به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود تا عزیزانی که تهران نیستند یا توانایی شرکت در کلاس‌های حضوری ندارند در کلاس شرکت کنند. تمام تجهیزات و و مقدمات جهت تشکیل هرچه بهتر کلاس در نظر گرفته شده است تا بتوانید بهترین بازدهی از دوره را داشته باشید. همچنین جلسات آموزشی آنلاین ضبط می‌شوند و در پنل دانشجویی اختصاصی شما قرار می‌گیرند
این دوره، یک مسیر آموزشی کامل است که به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود. بهره وری و خروجی‌های آن برای ما بسیار حائز اهمیت است. مابین جلسات آموزشی، جلساتی وبیناری جهت تعامل با استاد، برگزار می‌شود. همچنین شما می‌توانید در گروه تلگرامی دوره به پرسش و پاسخ بپردازید. دوره مطابق با برنامه زمانی مشخص پیش می‌رود. همراهی شما و تکمیل مسیر آموزشی مدام بررسی می‌شود. ما تا انتهای مسیر کنار شما هستیم؛ و اساتید ما پس از اتمام دوره نیز با راهنمایی و مشاوره های خود درکنار شما خواهند بود.
باوجود بالابودن تمامی هزینه های دوره از جمله: هزینه‌های بالای تامین سرویس های فنی، افزایش حق الزحمه اساتید به علت اختصاص دادن زمان بیشتر، افزایش تعداد پشتیبان‌ها و ... آکادمی آمانج با در نظر گرفتن شرایط عمومی جامعه، تمامی تلاش خود را در جهت افزایش مستمر کیفیت محتوای آموزشی و معقول نگه داشتن شهریه دوره نموده است. این دوره را نباید با دوره های ویدیویی مقایسه کنید تمامی اهداف ، جلسات وبیناری، سرفصل ها، پروژه ها، اساتید و پشتیبانی این دوره متفاوت هستند. شما درصورت همراهی با دوره و تمرین مستمر قطعا می‌توانید با اولین درآمد خود چند برابر مبلغ شهریه را کسب کنید. همچنین می‌توانید از تسهیلات قسطی آکادمی نیز استفاده نمایید.
آمانج به طور مستمر با صنعت در ارتباط است، مدام درحال بررسی نیازهای شرکت ها و کارفرمایان میباشد و تمامی اهداف و رویکردهای خود را براساس نیاز بازارکار چیده است. شما در این دوره ها تحت نظر متخصصین حرفه ای که سال ها تجربه عملی دارند آموزش میبینی، سرفصل ها و محتوایی را دریافت میکنید که دقیقا در بازارکار کاربرد دارند و به صورت عملی درگیر پروژه هایی میشوید که در آینده با آن ها روبرو خواهید شد.همچنین درکنار یادگیری مهارت های فنی و تخصصی، با مهارت های نرم آشنا میشوید و اصول ورود حرفه ای به بازارکار را هم خواهید آموخت.
این دوره هیچگونه پیشنیازی ندارد و صفر تا صد آموزش داده خواهد شد. برای شرکت در این دوره کافیست علاقه و پشتکار و مهارت کار با کامپیوتر داشته باشید.
پس از ثبت نام و در تاریخ شروع دوره، لینک گروه تلگرامی، مشخصات ورود و راه های دسترسی به پنل آموزشی، از طریق پیامک دراختیارتان قرار خواهد گرفت. تمامی ویدیوها، تمرینات و پروژه ها، منابع هر جلسه و لینک های ورود به جلسات آنلاین، به طور منظم و مطابق با برنامه زمانی دوره، در پنل آموزشی آمانج قابل دسترسی خواهد بود. تمامی جلسات ضبط می‌شوند تا درصورتیکه امکان شرکت در جلسات حضوری یا آنلاین را نداشتید بتوانید از ویدیوهای ضبط شده استفاده نمایید.
در صورت انصراف پیش از شروع دوره آموزشی ۲۵ درصد، قبل از برگزاری دو جلسه ۴۰ درصد مبلغ شهریه کسر و مابقی عودت داده میشود. بعد از برگزاری دو جلسه دیگر هیج مبلغی عودت داده نمیشود. انتقال به دوره دیگر تحت شرایط خاص، تنها یکبار و قبل از برگزاری جلسه دوم امکانپذیر است.
پس از تحویل تمرینات و پروژه نهایی دوره و ارسال مدارک مورد نیاز می توانید با پرداخت هزینه ۵۰۰ هزارتومان مدرک قابل ترجمه وزارت علوم دریافت نمائید.
شما تا ۱ سال پس از شروع دوره به پنل آموزشی خود و تمامی منابع دوره دسترسی خواهید داشت؛ تا بتوانید هر زمان که نیاز دارید محتوای آموزشی را مرور نمایید.
تمامی دوره های آمانج براساس نیازهای بازارکار تدوین میشوند و بدون پیاده سازی و اجرای پروژه های واقعی در طول دوره، یادگیری به طور کامل انجام نخواهد شد. پس در تمام مسیر آموزشی، دانشجویان با مراحل مختلف و چالش های پروژه درگیر شده و با راهنمایی های استاد دوره، هرآنچه را می آموزند در پروژه عملی میکنند. در انتهای دوره نیز بر اساس این پروژه ها و روند رشد و پیشرفت آن ها ارزیابی خواهند شد، که این پروژه ها باتوجه به چالش برانگیز و واقعی بودنشان میتوانند به عنوان اولین نمونه کار در رزومه دانشجویان قرار گیرند.
مدرک اصلی که ما به شما ارائه می‌کنیم تخصص و مهارتی است که با آن می‌توانید در آزمون های استخدامی شرکت ها موفق شده و در پروژه های حرفه ای مشغول به کار شوید. اما در کنار آن، جهت ارائه مدرکی مبنی بر گذراندن آموزش در موسسه ای معتبر، دانشجویان می‌توانند با تحویل تمرینات و پروژه نهایی دوره، مدرک نمره دار آکادمی آمانج را نیز دریافت نمایند که این مدرک دارای کد رهگیری و QRcode جهت استعلام اعتبار است. این مدرک به زبان انگلیسی است. برای ثبت در رزومه و اپلای در شرکت های داخل کشور کاملا معتبر است اما چون آمانج یک موسسه خصوصی است، اعتبار دانشگاهی ندارد.
ثبت نام از طریق سایت Amanjacademy.com
ثبت نام از طریق آیدی تلگرامی @amanjadmin
ثبت نام از طریق دایرکت اینستاگرام @amanjacademy
جهت دریافت هرگونه مشاوره نیز میتوانید در شبکه های اجتماعی و همینطور با شماره تماس های مجموعه با پشتیبانان آمانج درارتباط باشید.
- مقدار یک سوم از شهریه، بعنوان پیش پرداخت باید واریز گردد؛ که علی الحساب برای رزرو دوره 100 هزار تومان بصورت آنلاین پرداخت خواهید کرد و این هزینه از قسط اول شما کسر خواهد شد.
- در مرحله بعد تیم مالی آمانج با شما تماس خواهد گرفت تا اطلاعات شما و تعهد نامه پرداخت اقساطی تکمیل شده و مابقی هزینه قسط اول پرداخت گردد و در لیست دانشجویان دوره آموزشی قرار گیرید.
- باقیمانده شهریه بایستی در ۲ قسط در مدت زمان برگزاری دوره تسویه گردد که بخش مالی هنگام ارتباط با شما،تاریخ دقیق پرداخت ها ر اعلام خواهد کرد؛درصورت عدم تسویه در موعد مقرر، ادامه دوره برای شما امکانپذیر نخواهد بود و دسترسی به پروفایل آموزشیتان تا زمان تسویه حساب نیز بسته خواهد شد.
- آکادمی آمانج نهایت تلاش خود را در جهت تسهیل هرچه بیشتر سرویس پرداختی انجام داده است تا شما عزیزان بدون نیاز به هیچگونه ضامن، چک و یا سفته بتوانید بصورت اقساط ثبت نام کنید.
ثبت نام گروهی به این معناست که شما ما را به دوستان خود معرفی کنید و به صورت گروهی دوره را خریداری فرمایید. تعداد اعضای گروه جهت ثبت نام گروهی ۳ نفر و بیشتر میباشد.
با انجام ثبت نام گروهی و پرداخت یکجا، ۱۰ درصد تخفیف شامل هرکدام از اعضای گروه خواهد شد.
جهت ثبت نام گروهی میتوانید از طریق راه های زیر اقدام کنید:
از طریق سایت و درگاه پرداخت: ثبت نام درسایت توسط یک نفر از اعضای گروه و پرداخت شهریه کل اعضا به صورت یکجا و سپس ارسال مشخصات بقیه اعضا به آیدی تلگرامی @amanjadmin
از طریق تلگرام و کارت به کارت: دریافت اطلاعات از آیدی تلگرامی @amanjadmin، پرداخت کارت به کارت به صورت یکجا یا تک تک برای اعضای گروه و ارسال مشخصات و فیش واریزی هر یک از اعضا به آیدی تلگرامی @amanjadmin
با ارزیابی فعالیت ها، تمرینات و پروژه نهایی دانشجویان توسط استاد دوره و تیم ارزیابی آکادمی، سه دانشجوی برتر دوره انتخاب میشوند که یک کارت هدیه به ارزش ۱ میلیون تومان و یک هدیه از سمت آکادمی به نفر اول و یک کارت هدیه به ارزش ۵۰۰ هزار تومان و یک هدیه از سمت آکادمی به هرکدام از نفرات دوم و سوم اعطا خواهد شد. دانشجویان برتر میتوانند از کارت هدیه خود جهت شرکت در دوره های بعدی آکادمی استفاده نمایند یا به دوستان خود هدیه دهند.

ثبت نام دوره

 • شروع دوره: ۱۶ مرداد ۱۴۰۲
 • پایان دوره: ۱۳ مهر ۱۴۰۲
 • تعداد جلسات: ۳۸ جلسه
 • مجموع ساعت آموزشی: ۴۰ ساعت
 • روز و ساعت جلسات: دوشنبه‌ها و پنجشنبه ها ساعت ۱۸
 • جلسات اموزشی آنلاین و تعاملی در کنار آموزش های ویدیویی
 • تمرینات کاربردی و پروژه های متنوع در طول دوره
 • جلسات پرسش و پاسخ و رفع اشکال
 • دسترسی یک ساله به ویدئوهای آموزشی
 • پنل اختصاصی و پشتیبانی فنی
 • سیستم یادآوری جلسات

نقدی

۳.۳ میلیون تومان

امکان پرداخت ارزی و ریالی

پرداختی کل: ۳.۴۵ میلیون تومان
پیش پرداخت: ۱.۱۵ میلیون تومان
۳.۳ میلیون تومان
مبلغ کل: ۲.۹۵ میلیون تومان
Euro (€) 79
بعد از ورود, مبلغ را وارد و پرداخت کنید. امکان پرداخت از 147 کشور دنیا و با 9 واحد پولی مختلف امکان پذیر است.

اقساطی

۳.۳ میلیون تومان

۳ قسط

۱.۱۶ هزار تومانی
(جمعا ۳.۴۸ میلیون تومان)
۳.۳ میلیون تومان
مبلغ کل: ۲.۹۵ میلیون تومان
Euro (€) 79
بعد از ورود, مبلغ را وارد و پرداخت کنید. امکان پرداخت از 147 کشور دنیا و با 9 واحد پولی مختلف امکان پذیر است.
در این دوره برای حفظ حقوق مولفان و همچنین شما مهارت آموزان عزیز٬ امکان دانلود ویدئوها وجود نخواهد داشت اما شما می‌توانید به مدت یک‌سال پس از شروع دوره به تمامی محتواها دسترسی کامل داشته باشید.

ثبت‌نام گروهی و سازمانی همکلاسی‌هاتون رو خودتون دعوت کنید و تخفیف تشویقی بگیرید!
مشاهده شرایط

مشاهده شرایط

رزرو دوره

تاریخ برگزاری دوره بعدی پاییز ۱۴۰۲ می‌باشد

زمان ثبت‌نام این دوره هنوز فرا نرسیده اما امکان رزرو وجود دارد. شما می‌توانید با ثبت اطلاعات خود و پرداخت ۷۰ هزار تومان، این دوره را برای خودتان رزرو کنید. به‌زودی با شما تماس می‌گیریم تا ثبت‌نامتان را نهایی کنیم. توجه کنید که در صورت انصراف شما از دوره، این مبلغ بازگشت داده نخواهد شد!


با کمال افتخار

خرسندیم که میزبان نیروهای متخصص شرکت‌های پیشرو و نام‌آور هستیم.


هر روزه شرکت‌ها، استارت‌آپ‌ها، هلدینگ‌ها و کسب‌وکارهای بسیاری به دنبال یافتن نیروهای مختصص برای حرفه‌ای شدن سازمان خود هستند. نیروهایی که بتوانند به تخصص، دانش و مهارت آن‌ها اتکا کنند و با همکاری آن‌ها کسب‌وکار خود را به سوی پیشرفت هدایت کنند.
آکادمی آمانج با تحلیل و شناخت مهارت‌های مورد نیاز این شرکت‌ها، دوره‌های آموزشی و تخصصی خود را برنامه‌ریزی و برگزار می‌کند. دوره‌هایی که با تخصصی‌ترین و به‌روزترین سرفصل‌های آموزشی و با هدایت بهترین اساتید ایران برگزار می‌شوند.
با کمال افتخار خرسندیم که شرکت‌های معتبر پس از بررسی جامع خود، به مهارت‌آموزان این دوره‌ها اعتماد و آن‌ها را برای هم‌تیمی شدن انتخاب کردند. امروز می‌توانیم با سربلندی اعلام کنیم که مهارت‌آموزان ما در برترین شرکت‌های ایران مشغول به کار هستند.

بیشتر بدانید

آموزش موشن‌دیزاین

بدون شک، موشن دیزاین یکی از جذاب‌ترین و پرطرفدارترین حوزه‌های طراحی و گرافیک است که روز به روز بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد. موشن دیزاین، هنری ترکیبی از طراحی گرافیک و انیمیشن است. در آن از تکنیک‌های حرکتی برای ایجاد جلوه‌های بصری و شگفت‌انگیز در ویدئو استفاده می‌شود. با استفاده از موشن دیزاین، شما  پویایی و جذابیت بیشتری به محتوای خود می‌بخشید و برای مخاطبان خود تجربه‌ای جذاب فراهم می‌کنید.


مطالعه بیشتر مطالعه بیشتر