ثبت نام

چهارمین دوره غیرحضوری کاربردی برنامه نویسی پایتون

شروع دوره
۱۷ آذر ۹۹
پایان دوره
۱۳ بهمن ۹۹
زمان دوره
۵۱ ساعت
تعداد جلسات
۲۳ جلسه

روز

ساعت

دقیقه

ثانیه

تا پایان ۱۵ درصد تخفیف زودهنگام !!معرفی دوره

پایتون چیست؟

 

پایتون که برخی آن را پایتان (python) نیز میگویند یک زبان برنامه نویسی سطح بالا ،شئ گرا ، Open Source و  تفسیری است که دارای دستورها و کدهای ساده و پویاست. زبان برنامه نویسی پایتون بسیار ساده تر از زبان های برنامه نویسی دیگر است. بوسیله پایتون ساخت برنامه های کاربردی به صورت ساده تر برای ما ممکن شد.

چرا از پایتون استفاده میکنیم :

 

 • پایتون زبان سطح بالاست(High-Level) :

منظور از سطح بالا بودن پایتون این است که با زبان طبیعی ما انسان ها سازگار است . که کار را برای برنامه نویسان مبتدی بسیار ساده میکند . چرا؟ چون همانطور که حرف میزنیم ، مینویسیم.

 • پایتون یک زبان تفسیری است(Interpreted):

کدهای زبان برنامه نویسی پایتون خط به خط اجرا می شوند . که رفع خطا کردن کدها را بسیار بهینه تر و ساده تر میکند .

 • پایتون کدها و دستورات(syntax) ساده ای دارد

 • پایتون یک زبان برنامه نویسی پویا (داینامیک) است.

 • پایتون یک زبان برنامه نویسی شئ گراست (Objec-Oriented)

 

 

کاربرد های شگفت انگیز پایتون

 

پایتون از سال 1991 ایجاد شد و از آن زمان و مخصوصا سال های اخیر توجه بسیاری از برنامه نویسان و کسانی که میخواهند با برنامه نویسی آشنا شوند را به خود جلب کرد . یکی از مهم ترین دلیل های توجه بسیار به این زبان برنامه نویسی دوست داشتنی کابردها و قابلیت های فراوان آن است :

 • ساخت وب-اپلیکیشن ها با استفاده از فریم ورک های محبوب پایتون مانند جنگو(Django )و Flask
 • از کاربرد های دیگر پایتون مشخص کردن فایل ها و ذخیره داده ها در دیتابیس ها است.
 • پایتون محاسبات پیچیده علمی ، آماری و آنالیز را ساده کرد.
 • ساخت نرم افزارها و پیاده سازی آن ها توسط پایتون ساده شد.

 

دوره آموزش پایتون آکادمی آمانج

 

در دوره آموزش پایتون تمامی مفاهیم بنیادی برای آغاز فرآیند برنامه نویسی به زبان پایتون پوشش داده می شود پس از پایان دوره پایتون دانشجو مهارت لازم برای بکارگیری زبان برنامه نویسی  پایتون را در برنامه های کاربردی را خواهد داشت . دوره آموزش پایتون یک آغاز برای بکارگیری زبان پایتون در برنامه های علمی کاربردی پیچیده می باشد. تکیه بر طراحی الگوریتم و پیاده سازی به زبان برنامه نویسی پایتون از اولویت های این دوره می باشد .

پایتون در چند سال گذشته در ایران بسیار پر مخاطب شده و علاقه های زیادی در کسب و کارهای محتلف به سمت آن معطوف شده است . کاربردهای فراوان پایتون و فریمورک های پایتون از دلایل این علاقه هستند . شما با متخصص شدن در زبان برنامه نویسی پایتون می توانید در هرکدام از حوزه های زیر مشغول به فعالیت شده و کسب درآمد کنید:

Card image
 

متخصص داده

داده در جامه جهانی امروز مهم ترین قسمت هر مسئله ایست . یکی از بهترین پلتفرم هایی که بتوان با آن آنالیز های داده و کار با داده را انجام داد پایتون است.

از ترکیب کار با داده و هوش مصنوعی دو فیلد بسیار مهم امروزی یعنی ماشین لرنینگ (یادگیری ماشین) و دیپ لرنینگ(یادگیری عمیق) پدیدار شده اند . دو فیلدی که در چند سال اخیر در ایران به مشاغل پرطرفدار تبدیل شده است.

Card image
 

مهندس نرم افزار

ساخت ، طراحی ، توسعه و نگهداری نرم افزار ها از دیگر کاربردهای درآمد زای زبان برنامه نویسی پایتون است .

Card image
 

توسعه دهنده وب

با آمدن فریمورک های جنگو(Django) و فلاسک(Flask) ارتباط پایتون با دنیای وب برقرار شد.

فریمورک Django از محبوب ترین فریمورک های تحت وب است که خود بر پایه پایتون است که نسبت به رقبای خود برنامه نویسی را برای کاربران راحت تر کرده است که شرکت های بزرگی مثل اینستاگرام ، گوگل و یوتیوب از آن استفاده کرده اند که در چند سال اخیر  در ایران نیز بسیار محبوبیت نشان داده است..

برای متخصص شدن در هرکدام از موارد بالا باید زبان برنامه نویسی پایتون را بلد باشید و سپس بتوانید در حوزه تخصصی دلخواهتان فعالیت کنید .

هم اکنون آکادمی امانج بعد از برگزاری هشت دوره موفق آموزش پایتون هم اینک دوره غیرحضوری ۵۱ ساعته آموزش پایتون را برای آشنایی و فعالیت هرچه بیشتر شما عزیزان و پاگذاشتن در دنیای بی نهایت آموزش پایتون با سرفصلهای مناسب برای یادگیری آسان تر و بهتر پایتون تعریف کرده است .

بعد از پایان این دوره می توانید هرکدام از حوزه های تعریف شده در بالا را درپایتون انتخاب نموده و در آنها فعالیت کرده و کسب درآمد کنید. به عنوان مثال اگر به کار با داده و هوش مصنوعی علاقه داشتید بعد از این دوره وارد دوره آموزش یادگیری ماشین (ماشین لرنینگ) و آموزش یادگیری عمیق (دیپ لرنینگ) شوید تا با دنیای هوش مصنوعی و بازارکار آن آشنا شوید . در پایان این دوره دو جلسه آشنایی با قسمتها و فریمورک های مختلف پایتون خواهید داشت تا با این زبان برنامه نویسی محبوب بیشتر آشنا شده و حوزه خود را مشخص کنید.

هم اکنون آکادمی آمانج بدلیل تقاضای زیاد شما عزیزان در شبکه های اجتماعی ، تلگرام و ...و همراهی هرچه بیشتر با عزیزانی که توانایی حضور در کلاس ها در تهران را بدلیل رفت و آمد دشوار از شهرستان تا تهران را ندارند و همینطور عدم امکان پیشبینی وضعیت بحران کرونا در فصل پاییز، برای برگزاری آموزش غیر حضوری و آنلاین پیش قدم شده و به برگزاری دوره های آموزش آنلاین و غیر حضوری همت گمارده است.
آکادمی آمانج دوره غیر حضوری ۵۱ ساعته آموزش برنامه نویسی پایتون را برای این دسته از عزیزان زیر نظر استاد مجرب و با تجربه که سابقه برگزاری ۸ دوره آموزش پایتون کاربردی به صورت حضوری و ساعتها آموزش ویدئویی برنامه نویسی پایتون ، آموزش های آنلاین پایتون و وبینار برنامه نویسی پایتون را دارند تعریف می نماید .
در دوره آموزش پایتون غیر حضوری تمام تلاش ما بر این است بدون کاهش کیفیت آموزش و بهره وری شما عزیزان در آرامش کامل و به صورت ویدئویی،وبینار و جلسات متعدد رفع اشکال و پرسش و پاسخ و تعریف پروژه های متعدد  پایتون  کلاس ها برگزار گردد .
روند کلی کلاس آموزش برنامه نویسی پایتون غیرحضوری به اینگونه است که آموزش های ویدیویی در پنل آموزشی اختصاصی شما قرار خواهد گرفت و برای رفع اشکال و پرسش و پاسخ و تثبیت آموزه ها ، وبینارهایی انلاین با استاد دوره و هم دوره ای های خود خواهید داشت. در تمام طول دوره میتوانید به صورت متنی، صوتی و تصویری با استاد دوره و هم دوره ای های خود در ارتباط باشید و در هر جلسه نیز تمریناتی خواهید داشت تا بتوانید سطح یادگیری خود را بسنجید.
سرفصلهای دوره حضوری با دوره پایتون غیر حضوری هیچگونه تفاوتی ندارد و تمامی سرفصلهای آموزش برنامه نویسی پایتون حضوری را در دوره غیرحضوری نیز فراخواهید گرفت .
در طول دوره تعدادی پروژه عملی را برای یادگیری هرچه بهتر مطالب انجام خواهید داد و در جلسات رفع اشکال و پرسش و پاسخ مشکلات خود را برطرف خواهید کرد .
دوره آموزش پایتون غیر حضوری همانند دوره حضوری ، برای بازدهی هرچه بیشتر دانشجویان دارای ظرفیتی محدود است و در صورت تکمیل ظرفیت توانایی افزایش ظرفیت رو نداریم. پس تا دیر نشده و دوره پرتقاضای آموزش برنامه نویسی پایتون حضوری و غیر حضوریمون پر نشده اقدام به ثبت نام کنید .

جلسات دوره

پس از برگزاری موفق سه دوره غیرحضوری، تیم آکادمی برای چهارمین بار این دوره جامع و کاربردی را برگزار مینماید. بهره‌وری بالای دانشجویان و عدم وجود اختلال در روند یادگیری آنان در هر صورتی اولویت اول آکادمی و اساتید میباشد و در این زمینه تمامی تمهیدات لازم، برنامه ریزی و فراهم شده است. در نتیجه به هیچ عنوان نگران یادگیری خود نبوده و به برنامه ریزی دقیق آکادمی و دلسوزی و پیگیری اساتید اعتماد کنید. تمامی ویدیوها و منابع هر جلسه در پنل آموزشی اختصاصی شما در تاریخ های ذکرشده قرارخواهد گرفت و جلسات انلاین نیز جهت آموزش و رفع اشکال، با سیستم های فراهم شده به طورمنظم برگزار خواهندشد. محتوای این دوره با دوره حضوری یکسان بوده و تمامی پروژه های عملی دوره حضوری نیز در این دوره آموزش داده خواهند شد.

جهت مطالعه جزییات سرفصل‌ها, روی هر جلسه کلیک کنید

مدرس دوره

مهندس امیرحسین ریحانی

متخصص برنامه نویسی پایتون

مهندس امیرحسین ریحانی

 • دانش‌آموخته کارشناسی ارشد دانشکده برق و کامپیوتر، دانشکده فنی دانشگاه تهران
 • متخصص برنامه نویسی پایتون
 • متخصص برنامه نویسی .net و برنامه نویسی شی گرا بر مبنای زبان ++C و #C (دارای گواهینامه دوره ++C و #C مرکز آموزش تحقیقات دانشگاه تهران)
 • انجام تحقیقات در زمینه محاسبات با کارایی بالا به ویژه در سیستم های محاسباتی Exascale توزیع شده
 • کار با Linux و برنامه های متن باز

ویژگی های دوره

متخصصین باتجربه و سرفصل های کاربردی

سرفصل های دوره به صورت کاملا کاربردی، پروژه محور و متناسب با نیاز بازارکار حال حاضر جامعه چیده شده اند و در این دوره خبری از مباحث غیرکاربردی نیست

برنامه ریزی دقیق و ظرفیت محدود

ظرفیت هردوره متناسب با شیوه آموزش و سبک برگزاری کلاس و با رعایت تمامی استاندارد ها آموزشی از سمت مدرس و آکادمی مشخص خواهد شد و این ظرفیت محدود خواهد بود.

بورسیه دانشجوی برتر دوره

با ارزیابی پروژه های ارائه شده دانشجویان توسط استاد دوره، مبلغ شهریه دانشجوی برتر دوره به طور کامل عودت داده خواهد شد.

مشاوره و پشتیبانی

روش های متفاوت پشتیبانی و رفع اشکال به طور کامل برنامه ریزی شده است و شما میتوانید به صورت متنی، صوتی و تصویری با استاد دوره در ارتباط بوده و مشکلات خود را برطرف نمایید.


دسترسی به منابع

در طول دوره و همچنین تا ۶ ماه پس از اتمام دوره به تمامی فایلها، منابع و ویدیوهای جلسات دوره در پروفایل اختصاصی خودتان دسترسی خواهید داشت و قابلیت تمدید مدت دسترسی نیز فراهم شده است

ایجاد رزومه

در طول دوره شما پروژه های متنوعی را به عنوان تمرین طراحی میکنید و همچنین یک پروژه برای انتهای دوره درنظر گرفته میشود که میتوانید بعد از اتمام دوره، بعنوان رزومه داشته باشید.

مدرک معتبر

دانشجویان با تحویل پروژه نهایی دوره،میتوانند مدرک نمره دار آکادمی آمانج را دریافت نمایند. گرچه مدرک اصلی که ما به شما ارائه میکنیم تخصصی است که با آن میتوانید در شرکتها و پروژه ها مشغول به کار شوید.

مشاوره بازارکار

در انتهای دوره تکنیک های ورود به بازارکار و مشاوره و راهنمایی دقیق در مورد اخذ پروژه، استخدام، عقد قرارداد و سایر نکات مهم که حاصل تجربیات کاری استاد دوره میباشد به شما ارائه خواهد شداطلاعات بیشتر

 • بازگشت کامل شهریه دانشجوی برتر دوره
 • این دوره بدون هیچگونه پیش نیازی برگزار میشود
 • اعطای مدرک نمره دار آکادمی آمانج با نمره تمرینات کلاسی،آزمون و پروژه آخر ترم
 • اختصاص پروفایل آموزشی شخصی جهت دسترسی به منابع دوره به هردانشجو به مدت ۴ ماه
 • سرفصل های بروز و بهینه سازی شده جهت ورود به شاخه های تخصصی مرتبط
 • تعریف تمرین های متعدد متناسب با محتوای جلسات و پروژه پایان دوره
 • جلسات عملی و تمرین محور
 • پاسخ به پرسش های دانشجویان و پشتیبانی در گروه تلگرامی
 • امکان شرکت در دوره هم به صورت حضوری و هم غیرحضوری

سوالات متداول

تا زمانیکه شما با چالش های پروژه های واقعی بازارکار روبرو نشوید وراه حل آنها را با متخصصین باتجربه یاد نگیرید، ورود شما به بازارکار تصور پوچی خواهد بود. پس قطعا در این دوره شما به طور کاملا عملی پروژه های متنوعی را پیاده سازی کرده و تجربیات ارزشمندی را کسب خواهید نمود.
این دوره هیچگونه پیشنیازی ندارد و صفر تا صد آموزش داده خواهد شد. برای شرکت در این دوره کافیست علاقه و پشتکار و مهارت کار با کامپیوتر داشته باشید.
بله در جلسات عملی و کارگاه های پروژه محور دوره بایستی لپتاپ به همراه داشته باشید.
در طول کلاس میتوانید سوالات مهم خود را از استاد دوره بپرسید. استاد بعد از کلاس تا هر زمان که دانشجویان سوال داشته باشند پاسخگو خواهند بود و هر جلسه نیم ساعت قبل از شروع رسمی جلسه در کلاس حضور پیدا میکنند تا تمامی مشکلات شما را قبل از مباحث جدید حل کنند. همچنین میتوانید در گروه های تلگرامی مشکلات خود را مطرح نمایید و پاسخ را در کوتاه ترین زمان دریافت کنید در نتیجه در طول دوره شما دسترسی کامل به استاد جهت حل مشکلات خود دارید.
با سنجش عملکرد شما در طول دوره و پروژه نهایی ارائه شده، دانشجوی برتر ، بورسیه آمانج شده و مبلغ شهریه ایشان به طور کامل عودت داده خواهد شد.این سنجش به طور کامل توسط استاد دوره و تیم فنی آمانج انجام خواهد شد.
قیمت این دوره با توجه به مباحثی که در کلاس گفته میشود بسیار پایین در نظر گرفته شده است و شما درصورت همراهی با دوره و تمرین مستمر قطعا میتوانید با اولین درآمد خود ۲ برابر این مبلغ شهریه را کسب کنید. همچنین میتوانید از تسهیلات قسطی نیز استفاده نمایید.
تمامی کلاس ها در دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
در صورت انصراف پیش از شروع دوره آموزشی ۲۵ درصد، قبل از برگزاری دو جلسه ۵۰ درصد مبلغ شهریه کسر و مابقی عودت داده میشود. بعد از برگزاری دو جلسه دیگر هیج مبلغی عودت داده نمیشود.
تمامی دانشجویان دانشگاه های سراسرکشور با داشتن کارت دانشجویی معتبر شامل تخفیف دانشجویی خواهند شد.
سایرین نیز میتوانند با هزینه آزاد که اختلاف چندانی با هزینه دانشجویی ندارد در کلاس شرکت کنند.

پنل آموزشی اختصاصی دانشجویان


 • دسته بندی منظم منابع و آموزش های هر جلسه
 • دسترسی بلندمدت به منابع دوره در پنل
 • امکان مشاهده ویدیوهای آموزشی با کیفیت بالا
 • امکان دانلود جزوات، اسلایدهای استاد و فایل های موردنیاز
 • امکان مشاهده و دانلود منابع بیشتر در هر جلسه
 • تعریف تمرین و پروژه و امکان ارسال تمرینات در پنل با بازه زمانی مشخص
 • بررسی و ارائه نظر استاد و هم دوره ای ها روی تمرینات ارسالی دانشجویان

سوالات متداول

سرفصل های دوره ها به هیچ عنوان تغییر نخواهند کرد. تمرینات، پروژه ها و پیگیری ها بیشتر خواهند شد تا شما جدی تر و با انگیزه تر دوره را ادامه دهید و همچنین تمامی پروژه های عملی که در دوره حضوری پیاده سازی میشوند نیز به شما آموزش داده خواهند شد.
ما در این دوره ویدیو نمیفروشیم! این دوره، یک دوره کامل است که به صورت غیر حضوری برگزار میشود و بهره وری و خروجی های آن برای ما بسیار حائز اهمیت میباشد. شما میتوانید در گروه تلگرامی دوره به پرسش و پاسخ و رفع اشکال بپردازید. همچنین مابین جلسات آموزشی، جلساتی انلاین جهت رفع اشکال با استاد دوره برگزار خواهد شد. اساتید ما پس از اتمام دوره نیز با شما در ارتباط بوده و به خصوص در پروژه هایتان به شما مشاوره و راهنمایی خواهند داد.
پس از ثبتنام و در تاریخ شروع دوره، شما در یک گروه تلگرامی که لینک آن از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد، عضو میشوید و در آن، راه های دسترسی به پنل آموزشی اختصاصی شما دراختیارتان قرار خواهد گرفت. تمامی ویدیوها و منابع هر جلسه به طور منظم در پنل شما قابل دسترسی خواهد بود.
پس از شروع دوره لینک ورود به سیستم انلاین و وبینارها را در اختیارتان قرارخواهیم داد.اگر نتوانستید به صورت انلاین در یک وبینار شرکت کنید، ویدیوی ضبط شده آن در پنل شما قابل دسترسی خواهد بود. تیم فنی ما شبانه روزی درحال بررسی سیستم های مختلف جهت ارائه آموزش ها هستند و تمام تلاشمان را در این زمینه خواهیم کرد که باوجود تمامی مشکلات موجود در زیرساخت اینترنت کشور، بهترین خدمات را ارائه دهیم.
شما تا ۶ ماه پس از اتمام دوره به پنل آموزشی خود و تمامی منابع دوره دسترسی خواهید داشت .
این دوره هیچگونه پیشنیازی ندارد و صفر تا صد آموزش داده خواهد شد. برای شرکت در این دوره کافیست علاقه و پشتکار و مهارت کار با کامپیوتر داشته باشید.
اساتید دوره تا زمانی که شما به سطح مناسب برای ورود به بازارکار برسید و بتوانید به صورت مستقل پروژه ها را پیاده سازی کنید درکنار شما خواهند بود و تنهایتان نمیگذارند.
باتوجه به بالابودن تمامی هزینه های دوره غیرحضوری از جمله: هزینه های بالای تامین سرویس های فنی، افزایش حق الزحمه اساتید به علت اختصاص دادن زمان بیشتر، افزایش تعداد پشتیبانان و ... با این وجود آکادمی آمانج تمامی تلاش خود را در جهت بالابردن کیفیت و زمان آموزشی نموده است و با در نظر گرفتن شرایط عمومی جامعه، شهریه دوره غیرحضوری را با ۲۰ درصد کاهش نسبت به دوره حضوری برگزار مینماید. این دوره را نباید با دوره های انلاین مقایسه کنید تمامی اهداف ، سرفصل ها، پروژه ها و اساتید این دوره متفاوت هستند و شما درصورت همراهی با دوره و تمرین مستمر قطعا میتوانید با اولین درآمد خود ۲ برابر این مبلغ شهریه را کسب کنید. همچنین میتوانید از تسهیلات قسطی نیز استفاده نمایید.
متاسفانه تصور بسیاری از آکادمی ها از برگزاری دوره های انلاین، فروش حداکثری ویدیوست و سنجش خروجی دوره و بهره وری دانشجویان را در اولویت قرار نمیدهند. این درحالیست که هدف اصلی ما، آموزش کاربردی به گونه ایست که در انتهای دوره بتوانیم ورود حرفه ای دانشجویان به بازارکار را ببینیم و اگر این هدف در دوره های غیرحضوری قابلیت دسترسی نداشت به هیچ عنوان این دوره ها را برگزار نمیکردیم.
پروژه هایی که در کارگاه های عملی دوره حضوری پیاده سازی میشوند نیز در قالب ویدیو و وبینار به شما آموزش داده خواهد شد و شما نیز موظف هستید آنها را به طور کامل پیاده سازی کنید و در جلسات انلاین پرسش و پاسخ،اشکالات شما برطرف خواهد شد.
بله، با تحویل پروژه آخر دوره و کسب بیش از ۵۰ درصد نمره کل، مدرک آکادمی آمانج به شما اهدا خواهد شد. گرچه مدرک اصلی که ما به شما ارائه میکنیم تخصصی است که با آن میتوانید در شرکتها و پروژه ها مشغول به کار شوید.
بله در این دوره هم با سنجش پروژه نهایی توسط استاد دوره، دانشجوی برتر ، بورسیه آمانج شده و مبلغ شهریه ایشان به طور کامل عودت داده خواهد شد.
در صورت انصراف پیش از شروع دوره آموزشی ۲۵ درصد، قبل از برگزاری دو جلسه ۵۰ درصد مبلغ شهریه کسر و مابقی عودت داده میشود. بعد از برگزاری دو جلسه دیگر هیج مبلغی عودت داده نمیشود.
تمامی دانشجویان دانشگاه های سراسرکشور با داشتن کارت دانشجویی معتبر شامل تخفیف دانشجویی خواهند شد.
سایرین نیز میتوانند با هزینه آزاد که اختلاف چندانی با هزینه دانشجویی ندارد در کلاس شرکت کنند.

ثبت نام دوره

 • تاریخ شروع دوره: ۱۷ آذر ماه
 • تاریخ پایان دوره:۱۳ بهمن ماه
 • دوشنبه ها و پنجشنبه ها ساعت ۱۹ الی ۲۱
 • ۲۳ جلسه ویدیویی و وبیناری مجموعا ۵۰ ساعت
 • مکان برگزاری: تهران خیابان کارگر شمالی، بعد از پل جلال آل احمد، ساختمان مرکزی دانشکده فنی دانشگاه تهران
نوع بلیط مهلت ثبت نام قیمت (تومان)
ثبت نام دانشجویی(کارت دانشجویی بررسی میگردد.) ۸۲۸,۰۰۰
ثبت نام غیر دانشجویی ۱,۱۶۸,۰۰۰
ثبت نام بین المللی(بعد از ورود € 58 واریز کنید) € 58
ثبت نام گروهی دانشجویی(ثبت نام همزمان حداقل ۳ نفر) ۷۲۸,۰۰۰
ثبت نام گروهی غیردانشجویی (ثبت نام همزمان حداقل ۳ نفر) ۱۰۱۸,۰۰۰
ثبت نام قسطی(پیش‌پرداخت ۴۰ درصد مبلغ کل)

تجربه دوره های قبل

پشتیبانی دوره

نیاز به مشاوره دارید؟

- با مطالعه توضیحات این صفحه به سوالاتتون پاسخ داده نشد؟
- نیاز به مشاوره و یا راهنمایی بیشتر دارید؟
- در مورد شرکت در دوره تردید دارید؟
- مشاوره تخصصی تری نیاز دارید؟

تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان است. کافیست با شماره زیر تماس بگیرید