ثبت نام

چهارمین دوره غیرحضوری جامع سئو تخصصی

شروع دوره
۲۹ آذر ۹۹
پایان دوره
۲۶ اسفند ۹۹
زمان دوره
۷۰ ساعت
تعداد جلسات
۲۸ جلسه

روز

ساعت

دقیقه

ثانیه

تا پایان ۱۵ درصد تخفیف زودهنگام

معرفی دوره

سئو چیست ؟

همواره یکی از مشکلاتی که طراحان سایت و شرکت ها با آن دست و پنجه نرم میکنند فروش و بازدید کم سایتشان است. یکی از دلایل اصلی دیده شدن سایتها و فروش بالای آن بهبود رتبه سایت در گوگل است که به این کار سئو گویند. و موفقیت هرکسی در کسب و کار اینترنتی، وابسته به دانش سئو و بهینه سازی وب سایت است. 
با رشد بازار دیجیتال امروزی علاقه افراد به کارهای فریلنسری(کار از راه دور) بیشتر شده . کارهایی که بتوان با سرمایه کم و زمان کاری دلخواه به انجام رساند. یکی از این کارها که بوسیله آن بتوان درامد مناسبی کسب کرد سئو وبهینه سازی سایت است. که در چند سال اخیر جزو ۸ کسب و کار پردرآمد در اکثر نقاط جهان مخصوصا ایران شده. 
سئو زیر مجموعه ای از بخش بزرگی به نام دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال است که جزء جدای ناپذیر تمامی کسب و کارهای کوچک و بزرگ امروزی هستند.
سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو به معنای افزایش رتبه سایت در گوگل است. و به معنی انجام قواعد وقوانینی است که به بهبود رتبه سایت در گوگل منجر می شود. به انجام کلیه این قوانین ، سئو یا بهینه سازی سایت می گویند.
همواره همه موسسات و شرکت ها ، در عصر امروزی به وب سایتی برای معرفی خدمات و محصولات خود نیاز دارند . که توسط طراحان سایت و برنامه نویسان این عمل انجام می شود. اما این پایان کار نیست . این خدمات و محصولات برای دیده شدن و فروش باید در گوگل و سایر موتور های جستجو دیده شوند که انجام این کار به عهده سئو است . 
سئو یا بهینه سازی سایت به معنی فریب دادن گوگل نیست بلکه به معنی انجام قواعد و مقررات گوگل برای کسب اعتماد و بهبود رتبه سایت در گوگل است. 
سئو سایت به دو قسمت سئو داخلی (on page seo) و سئو خارجی (off page seo) تقسیم می شود. 
سئو داخلی به معنی اجرای کلیه تنظیمات و قوانین داخل سایت از جمله : تولید محتوا ، لینک سازی داخلی ، تنظیمات داخلی سایت و ... می باشد .
و اما سئو خارجی شامل اجرای عواملی خارج از سایت برای بهبود رتبه سایت در گوگل می باشد از جمله : لینک سازی خارجی ، تولید محتوا در قالب شبکه های خارجی ، شبکه های اجتماعی و بررسی سئو سایت توسط ابزار ها و افزونه های سئو است.
سئو سایت همواره جزو جدایی ناپذیر یک کسب و کار و سایت است که می تواند صاحبان سایت ها و مشاغل را به درآمد های بالا رسانده و نمایان کند . بدون سئو سایت خود در نمایش نتایج دیده نمی شوید و درآمد قابل ملاحظه ای کسب نخواهید کرد. 
آکادمی آمانج در بخش آموزش سئو همواره در تلاش بوده که به صورت تخصصی و پروژه محور اموزش سئو را به تمامی دانشجویان و هم میهنان عزیز ارائه دهد.
تمامی اساتید این کانون دارای تجربه کامل چه در بخش بازار کار سئو چه در بخش آموزش سئو می باشند و توانایی انتقال مفاهیم و اطلاعات را بصورت کامل و متناسب با تجارب بازار کارسئو به دانشجویان منتقل خواهند کرد .
در کلاس سئو تخصصی آکادمی آمانج به ارائه کلیه نکات و قوانین مورد نیاز دانشجویان جهت انجام کلیه پروژه ها برای سئو سایت پرداخته می شود . که دانشجویان می توانند بعد از به اتمام رسیدن کلاس و تحویل پروژه های مربوطه در بازار کار سئو و تولید محتوا مشغول به فعالیت شده و کسب درآمد کنند.

قسمت های مختلف آموزش سئو

سئو متشکل از سه قسمت اصلی و تعدادی نکات تکمیلی و فرعی است . نکات اصلی آن شامل : انتخاب کلمات کلیدی مناسب و قوی ، تولید محتوا و لینک سازی است . که کلیه نکات مربوط به آن ها و نحوه انجام آن ها را بصورت کامل در کلاس های سئو سایت به صورت تخصصی فراخواهید گرفت . اما این پایان ماجرا نیست و باقی نکات تکمیلی و یادگیری سئو وردپرس ، جوملا و پنل اختصاصی و ... را به صورت کامل فرا خواهید گرفت تا کمبودی در بازار کار آن نداشته باشید.
اموزش سئو شامل : تعاریف و نیاز ما به سئو ، سئو سایت و تنظیمات مختلف یک سایت ، آموزش تولید محتوا و جادوی تولید محتوا ، آموزش لینک سازی (داخلی و خارجی ) ، شبکه های اجتماعی ، سئو وردپرس ، سئو جوملا ، سئو پنل های اختصاصی ، آموزش گوگل وبمستر تولز ، آموزش گوگل آنالیتیک ، آموزش گوگل ادوردز و ... می باشد که سرفصل ها با ریز جزئیات آن را در زیر می بینید.

خروجی دوره آموزش سئو

در انتهای دوره سئو سایت دو کارگاه ۶ ساعته بصورت عملی و پروژه محور تعریف شده که به هر دانشجو یک سایت برای بهینه سازی سایت تحویل داده می شود که باید تمامی نکاتی که در کلاس اموزش سئو به آن پرداخته شده را روی آن پیاده کنند و به مانندیک پروژه سئو واقعی با آن رفتار می شود که ممکن است با آن در بازار کار برخورد داشته باشند تا یک رزومه مناسب برای ورود به بازار سیو شود .
سئو در تهران و باقی شهرستان ها قابلیت بالایی در جذب افراد در پروژه های فریلنسری(دورکاری) دارد . که دانشجویان بعد از اتمام دوره می توانند به این شکل به فعالیت بپردازند.
در انتهای دوره و بعد از اتمام پروژه ها ، توسط مدرس دوره نظارت شده و بهترین افراد برای کاراموزی در شرکت های سیو معرفی می شوند و می توانند در بازار کار و کاراموزی تجربه کسب کنند و در صورت تمایل شرکتها استخدام شوند تا علم سئو و بهینه سازی سایت را صورت حرفه ای دنبال کرده و کسب درآمد کنند .

بازار کار سئو و بهینه سازی سایت

همانطور که گفته شد بهینه سازی سایت(SEO) جزء ۸ شغل و کسب و کار پردرآمد در دنیای IT امروزی است که تمامی علاقه مندان به این حوزه می توانند آموزش های لازم را برای آمادگی در بازار کسب و کار سیو ببینند . 
تمامی نکاتی که در کلاس آموزش سئو آکادمی آمانج فراخواهید گرفت کاملا متناسب بازار کار و نکاتی است که در بازار سئو به آن ها بر خواهید خورد.
یکی دیگر از خاصیت های آن کار کردن در فضای فریلنسی(کار از راه دور ) است . پس شما می توانید با سرمایه کم اما دانش کافی مشغول به فعالیت شوید و کسب درآمد کنید .

قسمت های اصلی سئو و بهینه سازی سایت

Card image

کلمات کلیدی

به کلماتی که کاربران جستجو می کنند کلمات کلیدی میگویند. در دوره سئو به صورت کامل آنالیز انتخاب درست آن ها برای سئو بهتر را را فراخواهید گرفت. در صورت اشتباه انجام شدن این مرحله کلیه قسمتهای دیگر سئو سایت نتیجه نخواهد داد


Card image

تولید محتوا

جزء جدایی ناپذیر سئو سایت تولید محتوا است .که بدون این قسمت بهینه سازی سایت شما به شکست می خورد. در دوره آموزش سئو تخصصی به صورت کامل با انواع محتوا آشنا خواهید شد و توانایی ایجاد محتوای خلاقانه و منحصر بفرد را برای سئو بهتر آموزش خواهید دید

Card image

لینک سازی

بعد از به اتمام رسیدن دو مرحله قبل حال باید محبوبیت و معروفیت خود را نزد گوگل افزایش دهیم که این کار توسط قسمت مهمی به نام لینک سازی انجام می شود . لینک سازی کاتالیزور سئو و بهینه سازی سایت است .


هم اکنون آکادمی آمانج بدلیل تقاضای زیاد شما عزیزان در شبکه های اجتماعی ، تلگرام و ...و همراهی هرچه بیشتر با عزیزانی که توانایی حضور در کلاس ها در تهران را بدلیل رفت و آمد دشوار از شهرستان تا تهران را ندارند و همینطور عدم امکان پیشبینی وضعیت بحران کرونا در فصل پاییز، برای برگزاری آموزش غیر حضوری و آنلاین پیش قدم شده و به برگزاری دوره های آموزش آنلاین و غیر حضوری همت گمارده است.
آکادمی آمانج دوره غیر حضوری ۷۰ ساعته آموزش سئو و تولید محتوا را برای این دسته از عزیزان زیر نظر استاد مجرب و با تجربه که سابقه برگزاری ۹ دوره آموزش حضوری و غیرحصوریسئو حرفه ای به صورت حضوری و ساعتها آموزش ویدئویی سئو ، آموزش های آنلاین سئو و وبینار سئو را دارند تعریف می نماید .
در دوره آموزش سئو غیر حضوری تمام تلاش ما بر این است بدون کاهش کیفیت آموزش و بهره وری شما عزیزان در آرامش کامل و به صورت ویدئویی،وبینار و جلسات متعدد رفع اشکال و پرسش و پاسخ و تعریف پروژه های متعدد سئو سایت کلاس ها برگزار گردد .
روند کلی کلاس آموزش سئو غیرحضوری به اینگونه است که در یک سری از جلسات ویدئوهایی را دریافت کرده و شروع به آموزش و تمرین میکنید. در یک سری جلسات نیاز است تا آموزش سئو آنلاین و در حضور استاد و به صورت کلاس وبینار ببیند تا شکل آموزش سئو برای ایشان تثبیت شود. بعد از جلساتی نیاز است که مشکلات خود را از مدرس دوره پرسیده و از سوالات هم کلاسیهای آنلاینتان نیز مطلع شده و بار علمی خود را در سئو سایت بالا ببرید.
سرفصلهای دوره حضوری با دوره سئو غیر حضوری هیچگونه تفاوتی ندارد و تمامی سرفصلهای آموزش سئو حضوری را در دوره غیرحضوری نیز فراخواهید گرفت .
در طول دوره تعدادی پروژه عملی را برای یادگیری هرچه بهتر مطالب انجام خواهید داد و در جلسات رفع اشکال و پرسش و پاسخ مشکلات خود را برطرف خواهید کرد .
دوره آموزش سئو غیر حضوری همانند دوره حضوری ، برای بازدهی هرچه بیشتر دانشجویان دارای ظرفیتی محدود است و در صورت تکمیل ظرفیت توانایی تکمیل ظرفیت رو نداریم. پس تا دیر نشده و دوره پرتقاضای آموزش سئو حضوری و غیر حضوریمون پر نشده اقدام به ثبت نام کنید .


سرفصل ها و جلسات دوره

پس از برگزاری موفق سه دوره غیرحضوری، تیم آکادمی برای چهارمین بار این دوره جامع و کاربردی را برگزار مینماید. بهره‌وری بالای دانشجویان و عدم وجود اختلال در روند یادگیری آنان در هر صورتی اولویت اول آکادمی و اساتید میباشد و در این زمینه تمامی تمهیدات لازم، برنامه ریزی و فراهم شده است. در نتیجه به هیچ عنوان نگران یادگیری خود نبوده و به برنامه ریزی دقیق آکادمی و دلسوزی و پیگیری اساتید اعتماد کنید. تمامی ویدیوها و منابع هر جلسه در پنل آموزشی اختصاصی شما در تاریخ های ذکرشده قرارخواهد گرفت و جلسات انلاین نیز جهت آموزش و رفع اشکال، با سیستم های فراهم شده به طورمنظم برگزار خواهندشد. محتوای این دوره با دوره حضوری یکسان بوده و تمامی پروژه های عملی دوره حضوری نیز در این دوره آموزش داده خواهند شد.

جهت مطالعه جزییات سرفصل‌ها, روی هر جلسه کلیک کنید

 • قسمت اول: انتخاب کلمه کلیدی
  ۱۶ دی ساعت ۱۹ الی ۲۲ ۳ ساعت
  وبینار
  • اهمیت کلمات کلیدی در سئو سایت
  • استراتژی سئو چیست ؟
  • چگونه استراتژی سئو سایت را بچینیم؟
  • نحوه انتخاب کلمات کلیدی مناسب
  • آشنایی با ابزارها و سایتهای مورد نیاز آنالیز کلمات کلیدی
 • قسمت دوم: رفع اشکال و پرسش و پاسخ
  ۲۰ دی ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • جلسه پرسش و پاسخ تعاملی
  • رفع اشکالات پیش آمده در مفاهیم آموزش داده شده
  • اطلاع از سوالات تمامی دانشجویان و دریافت پاسخ آن
 • قسمت اول: تولید محتوا ۱
  ۷ بهمن ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • اهمیت تولید محتوا در سئو
  • راه های مختلف تولید محتوا
  • ایجاد محتوای سئو شده
  • انواع محتوا و تاثیر هریک در سئو
  • آشنایی با بازاریابی محتوا
  • محتوا از دیدگاه زبان های محتلف
  • روش های بکر در تولید محتوای فارسی
  • نحوه ایجاد تولید محتوای عالی
 • قسمت دوم: تولید محتوا ۲
  ۱۱ بهمن ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • اهمیت عکس ها و ویدئو ها در محتوای سئو شده
  • لینکسازی در محتوا
  • انواع لینکسازی در محتوا
  • بلاگ چیست؟
  • اهداف بلاگ در سئو سایت
  • ارتباط آن با تولید محتوا
  • روش های تجربی عالی برای تولید محتوا در بلاگ
  • روش های ساخت بلاگ خوب
 • قسمت سوم: اجرای پروژه
  ۱۱ بهمن ۲ ساعت
  ویدیویی
 • قسمت چهارم: رفع اشکال و پرسش و پاسخ
  ۱۴ بهمن ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • جلسه پرسش و پاسخ تعاملی
  • رفع اشکالات پیش آمده در مفاهیم آموزش داده شده
  • اطلاع از سوالات تمامی دانشجویان و دریافت پاسخ آن
 • قسمت اول: الگوریتم ها
  ۲ اسفند ۱/۵ ساعت
  ویدیویی
  • الگوریتم گوگل جیست؟
  • شناخت الگوریتم های گوگل
  • دلیل ساخت باغ وحش گوگل
  • نحوه بهینه سازی سایت برای الگوریتمها
  • تفاوت آنها در سئو فارسی
 • قسمت دوم: سئو شبکه های اجتماعی
  ۵ اسفند ۳ ساعت
  ویدیویی
  • تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو سایت
  • social signal چیست و چگونه بهبود پیدا میکند؟
  • تاثیر facebook ,pinterest , linkedin , instagram , tweeter در سئو سایت
  • نکاتی در سئو اینستاگرام
 • قسمت سوم: رفع اشکال و پرسش و پاسخ
  ۹ اسفند ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • جلسه پرسش و پاسخ تعاملی
  • رفع اشکالات پیش آمده در مفاهیم آموزش داده شده
  • اطلاع از سوالات تمامی دانشجویان و دریافت پاسخ آن
 • قسمت اول: سئو لوکال و نکات تخصصی سئو
  ۱۶ اسفند ۳ ساعت
  ویدیویی
  • سئو محلی چیست؟
  • فواید و مضرات سئو محلی در سئو سایت
  • نحوه اجرای سئو لوکال
  • حقه هایی برای انجام بهتر سئو لوکال
  • گوگل پنالتی چیست و چه موقعی اتفاق می افتد ؟
  • در صورت پنالتی شدن چکارهایی را باید انجام بدهیم ؟
  • جستجوی صوتی گوگل چیست؟
  • نحوه بهینه کردن سایت برای آن
  • ابزار های مختلف برای بهینه سازی و بررسی وضعیت سایت
  • افزونه های مختلف برای سئو
  • ارائه آموزش هایی بکر از تجربه های واقعی سئو
 • قسمت دوم: نکات بازارکار
  ۱۹ اسفند ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • چگونه از طریق سئو کسب درامد کنیم ؟
  • در مذاکرات سئو چه نکاتی را رعایت کنیم ؟
  • در قرارداد های آن به چه مسائلی توجه کنیم ؟
  • چگونه یک کار سئو را برای خود کنیم
  • بازارکار سئو چگونه است؟
  • ساخت رزومه برای شروع کار
  • همراه با مثال ها و تجارب واقعی استاد دوره
 • قسمت سوم: رفع اشکال و پرسش و پاسخ
  ۲۶ اسفند ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • جلسه پرسش و پاسخ تعاملی
  • رفع اشکالات پیش آمده در مفاهیم آموزش داده شده
  • اطلاع از سوالات تمامی دانشجویان و دریافت پاسخ آن
 • قسمت چهارم: مشاوره
  متعاقبا اعلام میشود ۲ ساعت
  وبینار
  • بیان نکات مهمی که برای بازار کار لازم است
 • قسمت اول: سئو دامنه و هاست
  ۲ دی ۲ ساعت
  ویدویی
  • به چه نکاتی در انتخاب دامنه مناسب توجه کنیم ؟
  • بهینه کردن دامنه وبسایت
  • سئو سایت های چند دامنه ای
  • ابزار ها و سایت های مهم برای دامنه سایت
  • آشنایی با DA & PA و نحوه افزایش آنها
  • نکات مهم در انتخاب هاست و سرور
  • افزایش سرعت و امنیت سایت و سرور
 • قسمت دوم: تکنیکال سئو
  ۶ دی ۲ ساعت
  ویدویی
  • سئو تکنیکال جیست؟
  • تنظیمات اولیه و مهم در سئو سایت
  • نحوه اجرای سئو تکنیکال بر قسمت های مختلف وبسایت
  • آشنایی با نقشه سایت و نحوه ایجاد آن
 • قسمت سوم: سئو در HTML
  ۹ دی ۱/۵ ساعت
  ویدویی
  • نیاز یک سئوکار به HTML
  • آشنایی با کدهای زبان HTML
  • کدهای مورد نیاز سئوکاران در HTML
  • ساخت صفحات لندینگ با HTML
  • در وبسایت های کدنویسی شده برای سئو چه کارهایی انجام دهیم ؟
 • قسمت چهارم: رفع اشکال و پرسش و پاسخ
  ۱۳ دی ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • جلسه پرسش و پاسخ تعاملی
  • رفع اشکالات پیش آمده در مفاهیم آموزش داده شده
  • اطلاع از سوالات تمامی دانشجویان و دریافت پاسخ آن
 • قسمت اول: مبانی وردپرس
  ۲۳ دی ۴ ساعت
  ویدیویی
  • CMS چیست ؟
  • تفاوت آنها در سئو سایتها
  • مزایا و معایب وردپرس در سئو سایتها
  • آشنایی کامل با پنل وردپرس و نحوه کار با آنها
  • اعمال سئو تکنیکال در وردپرس
  • نحوه ساخت صفحات لنیدنگ در وردپرس
  • نحوه ایجاد نوشته در وردپرس
 • قسمت دوم: سئو وردپرس
  ۲۷ دی ۵ ساعت
  وبینار
  • آشنایی با افزونه yoast seo و rank math و نحوه کار با آنها
  • افزونه های مورد نیاز سئو کاران
  • طریقه کار با صفحه سازهای وردپرس
  • ساخت لندینگ ها ، بلاگ ، 404 و ... در سئو وردپرس
 • قسمت سوم: رفع اشکال و پرسش و پاسخ
  ۴ بهمن ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت .
  وبینار
  • جلسه پرسش و پاسخ تعاملی
  • رفع اشکالات پیش آمده در مفاهیم آموزش داده شده
  • اطلاع از سوالات تمامی دانشجویان و دریافت پاسخ آن
 • قسمت اول: لینکسازی ۱
  ۱۸ بهمن ساعت ۱۹الی۲۰:۳۰ ۱/۵ ساعت
  وبینار
  • آشنایی با انواع لینکها
  • لینکسازی داخلی در سئو سایت
  • انواع روش های لینکسازی داخلی
  • مدیریت لینکسازی داخلی در وردپرس
  • لینکسازی خارجی و بک لینک چیست ؟
 • قسمت دوم: لینکسازی ۲
  ۲۱ بهمن ساعت ۱۹الی۲۰:۳۰ ۱/۵ ساعت
  وبینار
  • انواع لیتک های خارجی
  • نحوه لینکسازی خارجی
  • در کجا لینکسازی نکنیم ؟
  • لینکسازی در وبلاگ ها
  • سئو کلاه خاکستری با ریسک پایین
  • ابزار ها و وبسایت های آنالیز لینکسازی
 • قسمت سوم: رپورتاژ و آگهی
  ۲۵ بهمن ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
 • قسمت سوم: رفع اشکال و پرسش و پاسخ
  ۲۳ آذر ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • جلسه پرسش و پاسخ تعاملی
  • رفع اشکالات پیش آمده در مفاهیم آموزش داده شده
  • اطلاع از سوالات تمامی دانشجویان و دریافت پاسخ آن
 • قسمت اول: سرچ کنسول-آنالیتیکس-ادوردز
  ۱۲ اسفند ساعت ۱۹ الی ۲۲ ۳ ساعت
  وبینار
  • نحوه معرفی سایت به موتور های مختلف
  • آشنایی با google search console
  • نحوه کارکردن با آن
  • آشنایی با بخش های مختلف آن
  • تنظیمات مختلف سایت در آن
  • تاثیر آن در سئو
  • شناخت آنالیتیکس گوگل
  • آموزش کار کردن با آن
  • تاثیر آن در سئو یک سایت ؟
  • Google AdWords چیست ؟
  • چه تاثیری در سئو یک سایت دارد ؟
  • چه موقع از آن استفاده می کنیم؟

  پس از گذراندن یک دوره تخصصی و یادگیری مفاهیم جهت انجام یک پروژه از صفر تا صد، پروژه گروهی تعریف شده بعد از اتمام مهلت انجام آن به صورت گروهی و غیرحضوری تحویل گرفته خواهد شد.

پس از برگزاری موفق سه دوره غیرحضوری، تیم آکادمی برای چهارمین بار این دوره جامع و کاربردی را برگزار مینماید. بهره‌وری بالای دانشجویان و عدم وجود اختلال در روند یادگیری آنان در هر صورتی اولویت اول آکادمی و اساتید میباشد و در این زمینه تمامی تمهیدات لازم، برنامه ریزی و فراهم شده است. در نتیجه به هیچ عنوان نگران یادگیری خود نبوده و به برنامه ریزی دقیق آکادمی و دلسوزی و پیگیری اساتید اعتماد کنید. تمامی ویدیوها و منابع هر جلسه در پنل آموزشی اختصاصی شما در تاریخ های ذکرشده قرارخواهد گرفت و جلسات انلاین نیز جهت آموزش و رفع اشکال، با سیستم های فراهم شده به طورمنظم برگزار خواهندشد. محتوای این دوره با دوره حضوری یکسان بوده و تمامی پروژه های عملی دوره حضوری نیز در این دوره آموزش داده خواهند شد.

جهت مطالعه جزییات سرفصل‌ها, روی هر جلسه کلیک کنید

 • قسمت اول: سئو دامنه و هاست
  ۲ دی ۲ ساعت
  ویدویی
  • به چه نکاتی در انتخاب دامنه مناسب توجه کنیم ؟
  • بهینه کردن دامنه وبسایت
  • سئو سایت های چند دامنه ای
  • ابزار ها و سایت های مهم برای دامنه سایت
  • آشنایی با DA & PA و نحوه افزایش آنها
  • نکات مهم در انتخاب هاست و سرور
  • افزایش سرعت و امنیت سایت و سرور
 • قسمت دوم: تکنیکال سئو
  ۶ دی ۲ ساعت
  ویدویی
  • سئو تکنیکال جیست؟
  • تنظیمات اولیه و مهم در سئو سایت
  • نحوه اجرای سئو تکنیکال بر قسمت های مختلف وبسایت
  • آشنایی با نقشه سایت و نحوه ایجاد آن
 • قسمت سوم: سئو در HTML
  ۹ دی ۱/۵ ساعت
  ویدویی
  • نیاز یک سئوکار به HTML
  • آشنایی با کدهای زبان HTML
  • کدهای مورد نیاز سئوکاران در HTML
  • ساخت صفحات لندینگ با HTML
  • در وبسایت های کدنویسی شده برای سئو چه کارهایی انجام دهیم ؟
 • قسمت چهارم: رفع اشکال و پرسش و پاسخ
  ۱۳ دی ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • جلسه پرسش و پاسخ تعاملی
  • رفع اشکالات پیش آمده در مفاهیم آموزش داده شده
  • اطلاع از سوالات تمامی دانشجویان و دریافت پاسخ آن
 • قسمت اول: انتخاب کلمه کلیدی
  ۱۶ دی ساعت ۱۹ الی ۲۲ ۳ ساعت
  وبینار
  • اهمیت کلمات کلیدی در سئو سایت
  • استراتژی سئو چیست ؟
  • چگونه استراتژی سئو سایت را بچینیم؟
  • نحوه انتخاب کلمات کلیدی مناسب
  • آشنایی با ابزارها و سایتهای مورد نیاز آنالیز کلمات کلیدی
 • قسمت دوم: رفع اشکال و پرسش و پاسخ
  ۲۰ دی ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • جلسه پرسش و پاسخ تعاملی
  • رفع اشکالات پیش آمده در مفاهیم آموزش داده شده
  • اطلاع از سوالات تمامی دانشجویان و دریافت پاسخ آن
 • قسمت اول: مبانی وردپرس
  ۲۳ دی ۴ ساعت
  ویدیویی
  • CMS چیست ؟
  • تفاوت آنها در سئو سایتها
  • مزایا و معایب وردپرس در سئو سایتها
  • آشنایی کامل با پنل وردپرس و نحوه کار با آنها
  • اعمال سئو تکنیکال در وردپرس
  • نحوه ساخت صفحات لنیدنگ در وردپرس
  • نحوه ایجاد نوشته در وردپرس
 • قسمت دوم: سئو وردپرس
  ۲۷ دی ۵ ساعت
  وبینار
  • آشنایی با افزونه yoast seo و rank math و نحوه کار با آنها
  • افزونه های مورد نیاز سئو کاران
  • طریقه کار با صفحه سازهای وردپرس
  • ساخت لندینگ ها ، بلاگ ، 404 و ... در سئو وردپرس
 • قسمت سوم: رفع اشکال و پرسش و پاسخ
  ۴ بهمن ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت .
  وبینار
  • جلسه پرسش و پاسخ تعاملی
  • رفع اشکالات پیش آمده در مفاهیم آموزش داده شده
  • اطلاع از سوالات تمامی دانشجویان و دریافت پاسخ آن
 • قسمت اول: تولید محتوا ۱
  ۷ بهمن ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • اهمیت تولید محتوا در سئو
  • راه های مختلف تولید محتوا
  • ایجاد محتوای سئو شده
  • انواع محتوا و تاثیر هریک در سئو
  • آشنایی با بازاریابی محتوا
  • محتوا از دیدگاه زبان های محتلف
  • روش های بکر در تولید محتوای فارسی
  • نحوه ایجاد تولید محتوای عالی
 • قسمت دوم: تولید محتوا ۲
  ۱۱ بهمن ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • اهمیت عکس ها و ویدئو ها در محتوای سئو شده
  • لینکسازی در محتوا
  • انواع لینکسازی در محتوا
  • بلاگ چیست؟
  • اهداف بلاگ در سئو سایت
  • ارتباط آن با تولید محتوا
  • روش های تجربی عالی برای تولید محتوا در بلاگ
  • روش های ساخت بلاگ خوب
 • قسمت سوم: اجرای پروژه
  ۱۱ بهمن ۸ ساعت
  ویدیویی
 • قسمت چهارم: رفع اشکال و پرسش و پاسخ
  ۱۴ بهمن ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • جلسه پرسش و پاسخ تعاملی
  • رفع اشکالات پیش آمده در مفاهیم آموزش داده شده
  • اطلاع از سوالات تمامی دانشجویان و دریافت پاسخ آن
 • قسمت اول: لینکسازی ۱
  ۱۸ بهمن ساعت ۱۹الی۲۰:۳۰ ۱/۵ ساعت
  وبینار
  • آشنایی با انواع لینکها
  • لینکسازی داخلی در سئو سایت
  • انواع روش های لینکسازی داخلی
  • مدیریت لینکسازی داخلی در وردپرس
  • لینکسازی خارجی و بک لینک چیست ؟
 • قسمت دوم: لینکسازی ۲
  ۲۱ بهمن ساعت ۱۹الی۲۰:۳۰ ۱/۵ ساعت
  وبینار
  • انواع لیتک های خارجی
  • نحوه لینکسازی خارجی
  • در کجا لینکسازی نکنیم ؟
  • لینکسازی در وبلاگ ها
  • سئو کلاه خاکستری با ریسک پایین
  • ابزار ها و وبسایت های آنالیز لینکسازی
 • قسمت سوم: رپورتاژ و آگهی
  ۲۵ بهمن ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
 • قسمت چهارم: رفع اشکال و پرسش و پاسخ
  ۲۸ بهمن ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • جلسه پرسش و پاسخ تعاملی
  • رفع اشکالات پیش آمده در مفاهیم آموزش داده شده
  • اطلاع از سوالات تمامی دانشجویان و دریافت پاسخ آن
 • قسمت اول: الگوریتم ها
  ۲ اسفند ۱/۵ ساعت
  ویدیویی
  • الگوریتم گوگل جیست؟
  • شناخت الگوریتم های گوگل
  • دلیل ساخت باغ وحش گوگل
  • نحوه بهینه سازی سایت برای الگوریتمها
  • تفاوت آنها در سئو فارسی
 • قسمت دوم: سئو شبکه های اجتماعی
  ۵ اسفند ساعت ۱۹ الی ۲۲ ۳ ساعت
  وبینار
  • تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو سایت
  • social signal چیست و چگونه بهبود پیدا میکند؟
  • تاثیر facebook ,pinterest , linkedin , instagram , tweeter در سئو سایت
  • نکاتی در سئو اینستاگرام
 • قسمت سوم: رفع اشکال و پرسش و پاسخ
  ۹ اسفند ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • جلسه پرسش و پاسخ تعاملی
  • رفع اشکالات پیش آمده در مفاهیم آموزش داده شده
  • اطلاع از سوالات تمامی دانشجویان و دریافت پاسخ آن
 • قسمت اول: سرچ کنسول-آنالیتیکس-ادوردز
  ۱۲ اسفند ساعت ۱۹ الی ۲۲ ۳ ساعت
  وبینار
  • نحوه معرفی سایت به موتور های مختلف
  • آشنایی با google search console
  • نحوه کارکردن با آن
  • آشنایی با بخش های مختلف آن
  • تنظیمات مختلف سایت در آن
  • تاثیر آن در سئو
  • شناخت آنالیتیکس گوگل
  • آموزش کار کردن با آن
  • تاثیر آن در سئو یک سایت ؟
  • Google AdWords چیست ؟
  • چه تاثیری در سئو یک سایت دارد ؟
  • چه موقع از آن استفاده می کنیم؟
 • قسمت اول: سئو لوکال و نکات تخصصی سئو
  ۱۶ اسفند ۳ ساعت
  ویدیویی
  • سئو محلی چیست؟
  • فواید و مضرات سئو محلی در سئو سایت
  • نحوه اجرای سئو لوکال
  • حقه هایی برای انجام بهتر سئو لوکال
  • گوگل پنالتی چیست و چه موقعی اتفاق می افتد ؟
  • در صورت پنالتی شدن چکارهایی را باید انجام بدهیم ؟
  • جستجوی صوتی گوگل چیست؟
  • نحوه بهینه کردن سایت برای آن
  • ابزار های مختلف برای بهینه سازی و بررسی وضعیت سایت
  • افزونه های مختلف برای سئو
  • ارائه آموزش هایی بکر از تجربه های واقعی سئو
 • قسمت دوم: نکات بازارکار
  ۱۹ اسفند ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • چگونه از طریق سئو کسب درامد کنیم ؟
  • در مذاکرات سئو چه نکاتی را رعایت کنیم ؟
  • در قرارداد های آن به چه مسائلی توجه کنیم ؟
  • چگونه یک کار سئو را برای خود کنیم
  • بازارکار سئو چگونه است؟
  • ساخت رزومه برای شروع کار
  • همراه با مثال ها و تجارب واقعی استاد دوره
 • قسمت سوم: رفع اشکال و پرسش و پاسخ
  ۲۶ اسفند ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • جلسه پرسش و پاسخ تعاملی
  • رفع اشکالات پیش آمده در مفاهیم آموزش داده شده
  • اطلاع از سوالات تمامی دانشجویان و دریافت پاسخ آن
 • قسمت چهارم: مشاوره
  متعاقبا اعلام میشود ۲ ساعت
  وبینار
  • بیان نکات مهمی که برای بازار کار لازم است

  پس از گذراندن یک دوره تخصصی و یادگیری مفاهیم جهت انجام یک پروژه از صفر تا صد، پروژه گروهی تعریف شده بعد از اتمام مهلت انجام آن به صورت گروهی و غیرحضوری تحویل گرفته خواهد شد.

مدرس دوره

مهندس محمد حسین رحمانی

متخصص SEO

مهندس محمد حسین رحمانی
من محمد حسین رحمانی مدیر دیجیتال مارکتینگ آکادمی آمانج و فارغ التحصیل دانشگاه تهران هستم. بسیار خوشحالم که در این دوره با شما عزیزان همراه هستم.
 • ۶ سال سابقه کاری در زمینه سئو و بهینه سازی وبسایت
 • مدیر دیچیتال مارکتینگ آمانج
 • ۴ سال سابقه کار فنی در شرکت ها و استارتاپ ها
 • ۲ سال سابقه آموزش تخصصی در موسسات

ویژگی های دوره

متخصصین باتجربه و سرفصل های کاربردی

سرفصل های دوره به صورت کاملا کاربردی، پروژه محور و متناسب با نیاز بازارکار حال حاضر جامعه چیده شده اند و در این دوره خبری از مباحث غیرکاربردی نیست

برنامه ریزی دقیق و ظرفیت محدود

ظرفیت هردوره متناسب با شیوه آموزش و سبک برگزاری کلاس و با رعایت تمامی استاندارد ها آموزشی از سمت مدرس و آکادمی مشخص خواهد شد و این ظرفیت محدود خواهد بود.

بورسیه دانشجوی برتر دوره

با ارزیابی پروژه های ارائه شده دانشجویان توسط استاد دوره، مبلغ شهریه دانشجوی برتر دوره به طور کامل عودت داده خواهد شد.

مشاوره و پشتیبانی

روش های متفاوت پشتیبانی و رفع اشکال به طور کامل برنامه ریزی شده است و شما میتوانید به صورت متنی، صوتی و تصویری با استاد دوره در ارتباط بوده و مشکلات خود را برطرف نمایید.


دسترسی به منابع

در طول دوره و همچنین تا ۶ ماه پس از اتمام دوره به تمامی فایلها، منابع و ویدیوهای جلسات دوره در پروفایل اختصاصی خودتان دسترسی خواهید داشت و قابلیت تمدید مدت دسترسی نیز فراهم شده است

ایجاد رزومه

در طول دوره شما پروژه های متنوعی را به عنوان تمرین طراحی میکنید و همچنین یک پروژه برای انتهای دوره درنظر گرفته میشود که میتوانید بعد از اتمام دوره، بعنوان رزومه داشته باشید.

مدرک معتبر

دانشجویان با تحویل پروژه نهایی دوره،میتوانند مدرک نمره دار آکادمی آمانج را دریافت نمایند. گرچه مدرک اصلی که ما به شما ارائه میکنیم تخصصی است که با آن میتوانید در شرکتها و پروژه ها مشغول به کار شوید.

مشاوره بازارکار

در انتهای دوره تکنیک های ورود به بازارکار و مشاوره و راهنمایی دقیق در مورد اخذ پروژه، استخدام، عقد قرارداد و سایر نکات مهم که حاصل تجربیات کاری استاد دوره میباشد به شما ارائه خواهد شدپنل آموزشی اختصاصی دانشجویان


 • دسته بندی منظم منابع و آموزش های هر جلسه
 • دسترسی بلندمدت به منابع دوره در پنل
 • امکان مشاهده ویدیوهای آموزشی با کیفیت بالا
 • امکان دانلود جزوات، اسلایدهای استاد و فایل های موردنیاز
 • امکان مشاهده و دانلود منابع بیشتر در هر جلسه
 • تعریف تمرین و پروژه و امکان ارسال تمرینات در پنل با بازه زمانی مشخص
 • بررسی و ارائه نظر استاد و هم دوره ای ها روی تمرینات ارسالی دانشجویان

سوالات متداول

سرفصل های دوره ها به هیچ عنوان تغییر نخواهند کرد. تمرینات، پروژه ها و پیگیری ها بیشتر خواهند شد تا شما جدی تر و با انگیزه تر دوره را ادامه دهید و همچنین تمامی پروژه های عملی که در دوره حضوری پیاده سازی میشوند نیز به شما آموزش داده خواهند شد.
ما در این دوره ویدیو نمیفروشیم! این دوره، یک دوره کامل است که به صورت غیر حضوری برگزار میشود و بهره وری و خروجی های آن برای ما بسیار حائز اهمیت میباشد. شما میتوانید در گروه تلگرامی دوره به پرسش و پاسخ و رفع اشکال بپردازید. همچنین مابین جلسات آموزشی، جلساتی انلاین جهت رفع اشکال با استاد دوره برگزار خواهد شد. اساتید ما پس از اتمام دوره نیز با شما در ارتباط بوده و به خصوص در پروژه هایتان به شما مشاوره و راهنمایی خواهند داد.
پس از ثبتنام و در تاریخ شروع دوره، شما در یک گروه تلگرامی که لینک آن از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد، عضو میشوید و در آن، راه های دسترسی به پنل آموزشی اختصاصی شما دراختیارتان قرار خواهد گرفت. تمامی ویدیوها و منابع هر جلسه به طور منظم در پنل شما قابل دسترسی خواهد بود.
پس از شروع دوره لینک ورود به سیستم انلاین و وبینارها را در اختیارتان قرارخواهیم داد.اگر نتوانستید به صورت انلاین در یک وبینار شرکت کنید، ویدیوی ضبط شده آن در پنل شما قابل دسترسی خواهد بود. تیم فنی ما شبانه روزی درحال بررسی سیستم های مختلف جهت ارائه آموزش ها هستند و تمام تلاشمان را در این زمینه خواهیم کرد که باوجود تمامی مشکلات موجود در زیرساخت اینترنت کشور، بهترین خدمات را ارائه دهیم.
شما تا ۶ ماه پس از اتمام دوره به پنل آموزشی خود و تمامی منابع دوره دسترسی خواهید داشت .
این دوره هیچگونه پیشنیازی ندارد و صفر تا صد آموزش داده خواهد شد. برای شرکت در این دوره کافیست علاقه و پشتکار و مهارت کار با کامپیوتر داشته باشید.
بله، با تحویل پروژه آخر دوره و کسب بیش از ۵۰ درصد نمره کل، مدرک آکادمی آمانج به شما اهدا خواهد شد. گرچه مدرک اصلی که ما به شما ارائه میکنیم تخصصی است که با آن میتوانید در شرکتها و پروژه ها مشغول به کار شوید.
باتوجه به بالابودن تمامی هزینه های دوره غیرحضوری از جمله: هزینه های بالای تامین سرویس های فنی، افزایش حق الزحمه اساتید به علت اختصاص دادن زمان بیشتر، افزایش تعداد پشتیبانان و ... با این وجود آکادمی آمانج تمامی تلاش خود را در جهت بالابردن کیفیت و زمان آموزشی نموده است و با در نظر گرفتن شرایط عمومی جامعه، شهریه دوره غیرحضوری را با ۲۰ درصد کاهش نسبت به دوره حضوری برگزار مینماید. این دوره را نباید با دوره های انلاین مقایسه کنید تمامی اهداف ، سرفصل ها، پروژه ها و اساتید این دوره متفاوت هستند و شما درصورت همراهی با دوره و تمرین مستمر قطعا میتوانید با اولین درآمد خود ۲ برابر این مبلغ شهریه را کسب کنید. همچنین میتوانید از تسهیلات قسطی نیز استفاده نمایید.
متاسفانه تصور بسیاری از آکادمی ها از برگزاری دوره های انلاین، فروش حداکثری ویدیوست و سنجش خروجی دوره و بهره وری دانشجویان را در اولویت قرار نمیدهند. این درحالیست که هدف اصلی ما، آموزش کاربردی به گونه ایست که در انتهای دوره بتوانیم ورود حرفه ای دانشجویان به بازارکار را ببینیم و اگر این هدف در دوره های غیرحضوری قابلیت دسترسی نداشت به هیچ عنوان این دوره ها را برگزار نمیکردیم.
پروژه هایی که در کارگاه های عملی دوره حضوری پیاده سازی میشوند نیز در قالب ویدیو و وبینار به شما آموزش داده خواهد شد و شما نیز موظف هستید آنها را به طور کامل پیاده سازی کنید و در جلسات انلاین پرسش و پاسخ،اشکالات شما برطرف خواهد شد.
اساتید دوره تا زمانی که شما به سطح مناسب برای ورود به بازارکار برسید و بتوانید به صورت مستقل پروژه ها را پیاده سازی کنید درکنار شما خواهند بود و تنهایتان نمیگذارند.
بله در این دوره هم با سنجش پروژه نهایی توسط استاد دوره، دانشجوی برتر ، بورسیه آمانج شده و مبلغ شهریه ایشان به طور کامل عودت داده خواهد شد.
در صورت انصراف پیش از شروع دوره آموزشی ۲۵ درصد، قبل از برگزاری دو جلسه ۵۰ درصد مبلغ شهریه کسر و مابقی عودت داده میشود. بعد از برگزاری دو جلسه دیگر هیج مبلغی عودت داده نمیشود.
تمامی دانشجویان دانشگاه های سراسرکشور با داشتن کارت دانشجویی معتبر شامل تخفیف دانشجویی خواهند شد.
سایرین نیز میتوانند با هزینه آزاد که اختلاف چندانی با هزینه دانشجویی ندارد در کلاس شرکت کنند.

ثبت نام دوره

 • تاریخ شروع دوره: ۲۹ آذر ماه ۹۹
 • تاریخ پایان دوره: ۲۶ اسفند ماه ۹۹
 • شنبه ها و سه شنبه ها ساعت ۱۹ الی ۲۱
 • ۱۷ جلسه وبیناری و ۱۰ جسه ویدیویی مجموعا ۷۰ ساعت
 • مکان برگزاری: تهران خیابان کارگر شمالی، بعد از پل جلال آل احمد، ساختمان مرکزی دانشکده فنی دانشگاه تهران
نوع بلیط مهلت ثبت نام قیمت (تومان)
ثبت نام دانشجویی(دانشجویان سراسر کشور) ۱,۱۶۱,۰۰۰
ثبت نام غیر دانشجویی ۱,۶۴۱,۰۰۰
ثبت نام بین‌المللی(بعد از ورود € 73 واریز کنید) € 73
ثبت نام گروهی دانشجویی(ثبت نام همزمان حداقل 3 نفر) ۹۹۱,۰۰۰
ثبت نام گروهی غیردانشجویی (ثبت نام همزمان حداقل 3 نفر) ۱,۴۴۱,۰۰۰
ثبت نام قسطی(پیش‌پرداخت ۴۰ درصد مبلغ کل)

تجربه دوره های قبل

نمونه ای از کسانی که با ما به هدفشان رسیده اند

پشتیبانی دوره

نیاز به مشاوره دارید؟

- با مطالعه توضیحات این صفحه به سوالاتتون پاسخ داده نشد؟
- نیاز به مشاوره و یا راهنمایی بیشتر دارید؟
- در مورد شرکت در دوره تردید دارید؟
- مشاوره تخصصی تری نیاز دارید؟

تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان است. کافیست با شماره زیر تماس بگیرید