راه نویس

دوره آموزش UX Writing مقدماتی تا پیشرفته

ثــبت‌نـام دوره
ثــبت‌نـام دوره

درباره دوره آموزش UX Writing

 دوره آموزش UX Writing آنلاین، به‌صورت جلسه‌‌های وبیناری برگزار می‌شود. این دوره جامع است و  تمامی سرفصل‌های آموزشی، کاربردی طراحی شده‌اند. آنچه مهارت‌آموز در دوره ux writing با تمرین و پروژه‌های عملی و کاربردی می‌آموزد، مجموعه مهارت‌هایی است که بازار کار از یو ایکس رایتر  می‌خواهد. در پروژه‌‌ی نهایی دوره یوایکس رایتینگ، مهار‌ت‌آموزان همه‌ی مباحث را پیاده‌سازی می‌کنند تا با چالش‌‌های تجربه‌نویسی در عمل  آشنا شوند. در تمامی مسیر آموزش نیز، مدرس و منتور دوره همراه مهارت‌آموزان‌اند.

leaf iconداستــان این سفــر و هدایــتگر آن

آیلار رزاقی
UX Writer
من آیلار رزاقی هستم و از سال ۹۵ وارد حوزه تولید محتوا شدم. تقریباً ۴ سال است که به صورت متمرکز در زمینه نویسندگی تجربه کاربر (UX writing) فعالیت می‌کنم. در حال حاضر مسئولیت نگارش متن تجربه کاربری دیجی‌کالا را به عهده دارم و با برندهایی مانند دیجی‌کالاجت، دیجی‌استایل، پیندو، باما، لندو و تیمچه همکاری داشته‌ام.

سرفصل‌های آموزش UX Writing

تاریخ برگزاری نامشخص الی نامشخص
تعداد جلسات ۹ جلسه
مدت زمان آموزشی ۱۸ ساعت

ثبت‌نام در دوره UX Writing

دوره آموزش UX Writing مقدماتی تا پیشرفته

مجموع ساعت اموزشی: ۱۸ ساعت تعداد جلسات: ۹ جلسه بدون پیشنیاز
ثبت‌نام گروهی و سازمانی همکلاسی‌هاتون رو خودتون دعوت کنید و تخفیف تشویقی بگیرید!

نمونه آموزش‌ یوایکس رایتینگ

certificate

نمونــه مدرک leaf iconآکــادمی آمــانج

مدرک اصلی که ما به شما ارائه میکنیم تخصص و مهارتی است که با آن میتوانید در آزمون‌های استخدامی شرکت‌ها موفق شده و در پروژه‌های حرفه‌ای مشغول به کار شوید.
همچنین آکادمی آمانج به عنوان یک مجموعه آموزشی ثبت شده و معتبر در لینکدین این امکان را برای شما فراهم نموده است که بعد از دریافت مدرک, بتوانید آن را مستقیما به بخش Education در پروفایل لینکداین خود اضافه کنید و رزومه خود را معتبر سازید.

سوالات متداول دوره یوایکس رایتینگ

با کمــال افتخــار

مفتخریم که مهارت‌آموزان ما در مجموعه‌های پیشرو و معتبر استخدام شدند.
cafee bazar
timche
arvan
snapp
drnext
bazar
timche
arvan cloude
snapp
drnext
arrow-lef
arrow-lef

دوره آموزش UX Writing آنلاین

در این قسمت از صفحه دوره آموزش UX Writing آمانج، بیشتر با UX Writing و آموزش یوایکس رایتینگ آشنا می‌شویم. اگر چیزی درباره تجربه نویسی نمی‌دانید، پیشنهاد می‌کنیم این قسمت را مطالعه کنید. در ادامه نیز توضیحاتی درباره دوره آموزش UXWriting آمانج خواهیم داد.