ثبت نام

چهارمین دوره غیرحضوری کاربـردی و عملی طراحـی تجربـه کاربـر (UX Design)

شروع دوره
۱۵ بهمن ۹۹
پایان دوره
۲۷ اسفند ۹۹
زمان دوره
۵۰ ساعت
تعداد جلسات
۲۴ جلسه
اتمام ظرفیت مجاز دوره

معرفی دوره

تجربه کاربری چیست؟

تجربه کاربری به معنای بهبود میزان رضایت کاربر با استفاده از افزایش کاربردپذیری و همچنین ایجاد رضایت در تعاملات بین کاربر و محصول می‌باشد. 

به زبان ساده تر، تجربه کاربری مناسب دقیقا همان عاملی است که باعث می شود مشتری تصمیم بگیرد که آیا دوباره به وب سایت شما بازگردد یا خیر، و هم‌چنین تعیین می‌کند که شما در ذهن مشتری به فراموشی سپرده شده یا ماندگار شوید.

تجربه‌ی کاربری خوب در هنگام تعامل کاربر با وبسایت یا اپلیکیشن شما حس لذت بخشی را القا می‌کند، این حس هم می‌تواند از طریق مرتب بودن، با کیفیت بودن و سرعت مناسب فرایندهایی که قرار است مشتری برای رسیدن به یک هدف خاص طی کند باشد.

طراحی تجربه کاربری از دو بخش اصلی تشکیل شده است:

۱) بخش تحقیق 

۲) بخش طراحی

بخش تحقیق UX، قبل از طراحی تجربه کاربری انجام می‌شود و در حقیقت مقدمه‌ی طراحی وب سایتی متناسب با نیاز کاربران را فراهم می کند. 

یک متخصص تجربه کاربری طرح هایی را ارائه می‌کند که برای کاربر نهایی سایت کاربردی و جذاب باشد ودر عین جذابیت کاربر بتواند به راحتی به هدفی که در تعامل با آن وب سایت دارد برسد.

دلایل اهمیت طراحی تجربه کاربری برای کسب‌وکارها

ماریسا مایر می‌گوید:« تجربه کاربری، مهم‌ترین عامل برای رسیدن به موفقیت است.»

مایر، عضو مستعفی هیات مدیره شرکت یاهو و قائم‌مقام بخش محصولات جستجو و تجربه کاربری شرکت گوگل، دریافت این تجربه کاربری است که برند تجاری را می‌سازد، نه خود کسب‌وکار.

چرا تجربه کاربری برای برندهای بزرگ دنیا تا این اندازه بااهمیت شده است؟

پاسخ این سوال در قاطعیتی نهفته است که قریب به اتفاق کسب‌‌وکارها با آن مواجهند، یعنی رقابت.

رومن نوریک، یکی از طراحان شرکت گوگل، از مایر یک گام جلوتر رفته و اظهار داشته است که سرمایه‌گذاری بر روی تجربه کاربری در غالب موارد تفاوت میان کسب‌وکارهایی را نشان می‌دهد که رشد می‌کنند و آنهایی که شکست می‌خورند.

تجربه کاربری دقیقا چه سودی برای کسب‌وکارها دارد؟ 

۱) همسویی با اهداف و ارتباط با کاربران

چه کسب‌وکار شما الکترونیکی باشد، چه نباشد، وب‌سایت مهم‌ترین عامل موفقیت کسب‌وکار شما است. درصورتی‌که وب‌سایت شرکت شما کاملا منطبق با اهداف سازمانی باشد، توسعه‌دهندگان وب می‌توانند به نحو قابل‌توجهی در زمان صرفه‌جویی کنند.

کاربران به نحو حیرت‌انگیزی تنبل هستند که این مساله در موفقیت کسب‌وکارها تاثیر منفی دارد؛ در نتیجه، وب‌سایت‌ها باید با توجه به پتانسیلی که برای کسب درآمد برای کسب‌وکارها دارند، بسیار خوب طراحی شده باشند. همچنین، باید تجربه‌ای را برای کاربران ایجاد کنند که موجب ماندگاری آنها و مهم‌تر از آن کسب درآمد برای صاحبان کسب‌وکار باشد.

۲) رشد کسب‌وکار

چالش طراحان رابط کاربری بازگشت سرمایه (ROI) کسب‌وکار به ‌واسطه تجربه کاربری است. تصمیم‌گیرندگان باید قانع شوند و اگرچه ممکن است مدیران سازمان‌ها مفاهیم توسعه وب را درک نکنند و حتی اعتقادی به تجربه کاربری نداشته باشند، به‌طور قطع این را قبول دارند که هرچه برای تجربه کاربری هزینه کنند، به اندازه ۱۰۰ برابر بازگشت سرمایه برای ایشان در پی خواهد داشت.

سادگی کار یکی از بایدهای وب‌سایت‌هاست و وب‌سایتی که راه را برای کاربر هموار می‌کند، قطعا باعث افزایش فروش خواهد شد و این برای مدیران به‌منزله پایان خوش است.

۳) آگاهی درباره برند

شرکت اپل تلفن هوشمند را اختراع نکرده، فیس بوک نخستین شبکه اجتماعی نبوده و پیش از گوگل موتورهای جست‌وجوگر دیگری نیز وجود داشته است. همه ما «لری پیج» و «سرگی برین» را می شناسیم و افرادی چون «مارک زوکربرگ» و «استیو جابز» اخیرا بزرگنمایی شده‌اند.

باید گفت اینها افراد برجسته‌ای نیستند. دیدگاه اصلی این رهبران ایجاد یک برند تجاری و مهم‌تر از همه ارائه تجربه‌ای فراموش‌نشدنی بوده است. زوکربرگ و جابز هردو بر این باور بودند که نتیجه تجربه کاربری مثبت، کسب‌وکاری است که می‌تواند یک برند تجاری باشد که در جبهه مخالف دیگر کالاها در بازار قرار گرفته است.

۴) مصرف‌کنندگان خشنود

همان‌گونه که انتقال یک تجربه بد در شبکه‌های اجتماعی می‌تواند بار منفی با خود به‌همراه داشته باشد، مشتریان راضی می‌توانند تجربه خوب خود را به همین ترتیب منتشر کنند. انتقال بلادرنگ و بی‌واسطه ویژگی است که موجب شده شبکه‌های اجتماعی بتوانند تاثیری مثبت و قوی بر کسب‌وکار داشته باشند. مصرف‌کننده راضی محصول را به خانواده و دوستان خود معرفی می‌کند و از آنجایی که مشتریان حکم طلا را برای فروشنده دارند، چنانچه این مساله با وفاداری مشتریان توام شود، آن برند می‌تواند شروع به خودنمایی کند.

۵) تجربه کاربری امری نامحسوس

شاید یکی از مشکلاتی که باعث عدم موفقیت سایت ها می شود، عدم درک این است که اصلا تجربه کاربری چیست. بسیاری از افراد تنها یک ظاهر در سایتی را مشاهده می کنند و تصور می کنند که اگر سایت آنها هم به همان شیوه طراحی شود موفقیت را به دست خواهند آورد. اما آیا واقعا چنین است؟ خیر!

بسیاری از وب سایت هایی که بازدید های فراوانی دارند و به اصطلاح امروزی مشهور هستند، ممکن است موفقیت هایشان را از شیوه هایی که شما هم می توانید انجام دهید به دست نیاورده باشند. سایت هایی که سالیان سال است فعالیت می کنند، زمانی که شاید تعداد رقبا با امروز اصلا قابل مقایسه نبود، سئو پیچیدگی های کنونی را نداشت و بسیار کار آسان تر بود شروع کردند. قطعا شما هم وب سایت های مشابه زیادی که این چنین هستند می شناسید. اگر بخواهید از شیوه های آنها استفاده کنید، از روی آنها تقلید کنید باید بدانید که قطعا شما دچار شکست خواهید شد.

به طور خلاصه تجربه کاربری از موضوعات اساسی و حیاتی یک محصول است. علمی که به طراحان و برنامه نویسان کمک میکند تا یک محصول با ارزش خلق کنند. محصولی که کاربران بیشترین رضایت را از آن داشته باشند.

مسیر یادگیری طراحی تجربه کاربری (UX design)

برای یادگیری و آموزش طراحی UX شما چند راه اساسی در پیش دارید:

۱) از وبسایت های آموزشی خارجی استفاده کنید و به صورت خودآموز اقدام به یادگیری کنید.

۲) از دوره های آنلاین طراحی تجربه کاربری استفاده کنید.

۳) در کلاس های حضوری طراحی UX ثبت نام کنید.

این سه روش به نوعی تمام راه های شما برای ورود به جمع متخصصین و طراحان تجربه کاربری می‌باشد اما هرکدام مزایا و ایرادات بزرگ و کوچکی دارند که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

از مزایای دوره های خودآموز طراحی UX می‌توان به انعطاف پذیری بالا برای دانشجو اشاره کرد. در این میان وبسایت های خارجی نسبت به ویدئوهای داخلی از کیفیت محتوایی بالاتری برخوردارند و می‌‌توانند شما را تا حدی با اصول کلی طراحی تجربه کاربری آشنا سازند.

با فرض آشنایی شما به زبان انگلیسی برای بهره مند شدن از دوره های خودآموز طراحی UX، از ایرادات مهم این دوره ها می‌توان به عدم دسترسی به اساتید برای پرسش به سوالات، عدم وجود جامعه متخصصان برای رفع ابهامات شما (برخلاف برنامه نویسی)، عدم مشارکت در پروژه های کاربردی، هزینه نسبتا بالا و در برخی موارد عدم ارائه مدرک (به عنوان کوچک ترین نقص آن) اشاره نمود.

از طرفی دوره های تخصصی آموزش طراحی UX نیز اگر سرفصل های بروز، متناسب با نیازبازارکار و پروژه محور نداشته باشند، شما را دست خالی به بازارکار خواهند فرستاد.

پس بهتر است قبل از هراقدامی زمان بیشتری را به تحقیق در مورد دوره های آموزشی طراحی تجربه کاربری اختصاص دهید. سعی کنید اساتید را بشناسید، سرفصل های آموزشی را مقایسه کنید، ویژگی هایی همچون دسترسی به منابع آموزشی و پروژه های عملی را ملاک قرار دهید و در انتها، آنچه به بهترین شکل شما را رسیدن به هدف خودتان که یادگیری یک مهارت خاص و یا ورود به بازارکار می‌باشد، انتخاب کنید.

برای تبدیل شدن به یک طراح خبره تجربه کاربری و بالطبع ورود به بازارکار شما باید مسیر زیر را به ترتیب طی کنید:

۱) آموزش استاندارد

۲) انجام پروژه و کسب تجربه

۳) گسترش روابط از طریق رزومه سازی و معرفی به شرکت ها

ما در دوره آموزشی طراحی UX آکادمی آمانج در طی این سه مرحله شما را به طور کامل همراهی خواهیم نمود. البته لازم به ذکر است که تمام این موارد زمانی تحقق خواهد یافت که تلاش و اشتیاق شما به طی کردن مسیر بهترین شدن از بین نرود.

خروجی دوره های آموزش طراحی تجربه کاربری (UX)

شما پس از طی کردن دوره آموزشی طراحی تجربه کاربری بر روی پروژه های شخصی خود (که با راهنمایی اساتید در طول دوره برای شما مشخص شده است) فعالیت کرده و تمام آنچه که در دوره آموزش UX فراگرفته اید را پیاده سازی خواهید نمود، پس از آن اساتید دوره با نقد و بررسی پروژه های شما به طور کامل، نظرات و پیشنهادات خود را به شما ارائه داده تا شما بتوانید با تکمیل پروژه رزومه خوبی برای خود در حوزه طراحی تجربه کاربری تدوین کنید.

با اخذ مدرک معتبر آمانج آکادمی (کانون کارآفرینی دانشگاه تهران) و ساخت یک روزمه بی نقص، شما قادرخواهید بود برای همکاری در پروژه های مختلف اقدام کنید. البته نفرات برتر دوره توسط اساتید و مجموعه آمانج حمایت شده و فرصت های کاری متنوع برای گذراندن دوره کارآموزی در حوزه UI/UX، از سوی آکادمی آمانج به آن‌ها پیشنهاد خواهد شد.

بازار کار متخصصان طراحی تجربه کاربری (UX designers)

از طراحی UX در کشور ما، ایران، همواره به عنوان یکی از مشاغل نسبتا جدید، تخصصی و البته پردرامد یاد می‌شود. دلیل آن هم این است که تعداد متخصصان خبره دراین حوزه نسبت به سایر حوزه های IT بسیار کمتر است و به زبان ساده تقاضای بازار بسیار بیشتر از تعداد متخصصان UX است.

تخصص طراحی تجربه کاربری، یک حرفه جذاب، چالش برانگیز و البته درامدزا بوده و موانع بسیار کمتری را نسبت به سایر مشاغل در مقابل خود می‌بیند برای همین اگر نگاهی به سایت های کاریابی بیاندازید خواهید دید که بسیاری از شرکت های بزرگ و برند های مطرح به دنبال متخصصان و کارآموزان UX هستند و برای کسب تجربه افراد علاقه مند بودجه جداگانه ای تخصیص داده اند.

در کشور ما موقعیت شغلی طراح تجربه کاربری بسته به شرکت، ساعت کاری و تجربه شما بین ۴-۱۵ میلیون تومان و در خارج کشور به طور متوسط سالیانه ۷۰ هزار دلار درامد دارد. البته نباید از این موضوع چشم پوشی کرد که شما به عنوان یک طراح UX می‌توانید پروژه های متنوعی را به صورت دورکاری تقبل کنید و از این راه حتی درامد ارزی نیز داشته باشید.

دوره های غیرحضوری آموزش طراحی تجربه کاربری

در حال حاضر آکادمی آمانج بدلیل تقاضای بالای شما عزیزان و همراهی هرچه بیشتر با دوستانی که توانایی حضور در کلاس ها در تهران بدلیل رفت و آمد دشوار از شهرستان تا تهران را ندارند و همینطور عدم امکان پیشبینی وضعیت بحران کرونا در فصل جاری، برای برگزاری آموزش غیر حضوری و آنلاین طراحی تجربه کاربری پیش قدم شده است.

در دوره آموزش UX غیر حضوری تمام تلاش ما بر این است بدون کاهش کیفیت آموزش و بهره وری شما عزیزان، دوره های آموزشی در آرامش کامل و به صورت ویدئویی،وبینار و جلسات متعدد رفع اشکال و پرسش و پاسخ و تعریف پروژه های متعدد طراحی تجربه کاربری کلاس ها برگزار گردد.

روند کلی کلاس آموزش UX غیرحضوری نیز به اینگونه است که شما در یک سری از جلسات ویدئوهایی را دریافت کرده و شروع به آموزش و تمرین میکنید. در یک سری جلسات نیاز است تا آموزش آنلاین و در حضور استاد و به صورت کلاس وبینار ببیند تا شکل آموزش برای شما تثبیت شود. در برخی از جلسات نیاز است که مشکلات خود را از مدرس دوره پرسیده و از سوالات دانشجویان دیگر نیز مطلع شوید و بار علمی و توانایی فنی خود را در این حوزه بالا ببرید

سرفصل‌های دوره حضوری با دوره غیر حضوری UX هیچگونه تفاوتی ندارد و تمامی سرفصل های آموزش UXحضوری را در دوره غیرحضوری فراخواهید گرفت. در طول دوره تعدادی پروژه عملی را برای یادگیری هرچه بهتر مطالب انجام خواهید داد و در جلسات رفع اشکال و پرسش و پاسخ مشکلات خود را برطرف خواهید کرد.

دوره آموزش UX غیر حضوری همانند دوره حضوری ، برای بازدهی هرچه بیشتر دانشجویان دارای ظرفیتی محدود است و در صورت تکمیل ظرفیت توانایی تکمیل ظرفیت رو نداریم. پس بهتر است همین حالا نسبت به ثبت نام در دوره طراحی UX آمانج آکادمی اقدام کنید.

سرفصل‌ها و جلسات دوره

پس از برگزاری موفق سه دوره غیرحضوری، تیم آکادمی برای چهارمین بار این دوره جامع و تخصصی را برگزار مینماید. بهره وری بالای دانشجویان و عدم وجود اختلال در روند یادگیری آنان در هر صورتی اولویت اول آکادمی و اساتید میباشد و در این زمینه تمامی تمهیدات لازم، برنامه ریزی و فراهم شده است. در نتیجه به هیچ عنوان نگران یادگیری خود نبوده و به برنامه ریزی دقیق آکادمی و دلسوزی و پیگیری اساتید اعتماد کنید. تمامی ویدیوها و منابع هر جلسه در پنل آموزشی اختصاصی شما در تاریخ های ذکرشده قرارخواهد گرفت و جلسات انلاین نیز جهت آموزش و رفع اشکال، با سیستم های فراهم شده به طورمنظم برگزار خواهندشد. محتوای این دوره با دوره حضوری یکسان بوده و تمامی پروژه های عملی دوره حضوری نیز در این دوره آموزش داده خواهند شد. یکی از فاکتورهایی که نقش به‌سزایی در موفقیت محصولات و خدمات دارد، تجربه کاربری مناسبی است که در اختیار کاربر گذاشته می‌شود. تمرکز اصلی متخصصان تجربه کاربری، خلق تجربه‌های شیرین‌تر برای کاربران است. هدف این دوره فهم عمیق مفاهیم پایه و اصلی در تجربه کاربری، فرآیند کلی تجربه کاربری و جزئیات تجربه کاربری به صورت کاملا عملی و کاربردی و پروژ محور میباشد.

جهت مطالعه جزییات سرفصل‌ها, روی هر جلسه کلیک کنید

 • قسمت اول: مبانی دیزاین دیتامحور
  ۲۱ اسفند ۱ ساعت و ۱۰ دقیقه
  ویدیویی
  • دیزاین شهودی در مقابل دیزاین مبتنی بر شواهد
  • A/B تست
  • گوگل آنالیتیکس
  • دیزاین برای معیارهای محصول
 • قسمت اول: راهنمایی شغلی دیزاین
  ۲۷ اسفند ساعت ۱۹الی۲۲ ۳ ساعت
  وبینار
  • دیزاین و پروژه های چابک (اسکرام)
  • بلوغ سازمان ها در دیزاین
  • ساختار تیم های محصول و نقش ها
  • مهارت های نرم دیزاینر
  • نقش های دیزاینر
  • دیزاین بعنوان شغل و فرصت ها
  • توصیه های پروژه های دیزاین تجربه کاربر
  • آموزش پس از آموزش

پس از برگزاری موفق سه دوره غیرحضوری، تیم آکادمی برای چهارمین بار این دوره جامع و تخصصی را برگزار مینماید. بهره وری بالای دانشجویان و عدم وجود اختلال در روند یادگیری آنان در هر صورتی اولویت اول آکادمی و اساتید میباشد و در این زمینه تمامی تمهیدات لازم، برنامه ریزی و فراهم شده است. در نتیجه به هیچ عنوان نگران یادگیری خود نبوده و به برنامه ریزی دقیق آکادمی و دلسوزی و پیگیری اساتید اعتماد کنید. تمامی ویدیوها و منابع هر جلسه در پنل آموزشی اختصاصی شما در تاریخ های ذکرشده قرارخواهد گرفت و جلسات انلاین نیز جهت آموزش و رفع اشکال، با سیستم های فراهم شده به طورمنظم برگزار خواهندشد. محتوای این دوره با دوره حضوری یکسان بوده و تمامی پروژه های عملی دوره حضوری نیز در این دوره آموزش داده خواهند شد. یکی از فاکتورهایی که نقش به‌سزایی در موفقیت محصولات و خدمات دارد، تجربه کاربری مناسبی است که در اختیار کاربر گذاشته می‌شود. تمرکز اصلی متخصصان تجربه کاربری، خلق تجربه‌های شیرین‌تر برای کاربران است. هدف این دوره فهم عمیق مفاهیم پایه و اصلی در تجربه کاربری، فرآیند کلی تجربه کاربری و جزئیات تجربه کاربری به صورت کاملا عملی و کاربردی و پروژ محور میباشد.

جهت مطالعه جزییات سرفصل‌ها, روی هر جلسه کلیک کنید

 • قسمت اول: مبانی دیزاین دیتامحور
  ۲۱ اسفند ۱ ساعت و ۱۰ دقیقه
  ویدیویی
  • دیزاین شهودی در مقابل دیزاین مبتنی بر شواهد
  • A/B تست
  • گوگل آنالیتیکس
  • دیزاین برای معیارهای محصول
 • قسمت اول: راهنمایی شغلی دیزاین
  ۲۷ اسفند ساعت ۱۹الی۲۲ ۳ ساعت
  وبینار
  • دیزاین و پروژه های چابک (اسکرام)
  • بلوغ سازمان ها در دیزاین
  • ساختار تیم های محصول و نقش ها
  • مهارت های نرم دیزاینر
  • نقش های دیزاینر
  • دیزاین بعنوان شغل و فرصت ها
  • توصیه های پروژه های دیزاین تجربه کاربر
  • آموزش پس از آموزش

مدرس دوره

استاد علی بابایی

طراح رابط و تجربه کاربر و مدرس

استاد علی بابایی

ایشان با بیش از ۱۵ سال سابقه در حوزه دیزاین، یکی از صاحبنظران و متفکران این رشته بوده و سال هاست به عنوان دیزاینر و مشاور در شرکت ها و پروژه های معتبر بزرگی فعالیت دارند و بیش از ۴ سال است که تجربیات ارزشمند خود را در دوره های تخصصی به علاقمندان این رشته آموزش میدهند.

ویژگی های دوره

متخصصین باتجربه و سرفصل های کاربردی

سرفصل های دوره به صورت کاملا کاربردی، پروژه محور و متناسب با نیاز بازارکار حال حاضر جامعه چیده شده اند و در این دوره خبری از مباحث غیرکاربردی نیست

برنامه ریزی دقیق و ظرفیت محدود

ظرفیت هردوره متناسب با شیوه آموزش و سبک برگزاری کلاس و با رعایت تمامی استاندارد ها آموزشی از سمت مدرس و آکادمی مشخص خواهد شد و این ظرفیت محدود خواهد بود.

بورسیه دانشجوی برتر دوره

با ارزیابی پروژه های ارائه شده دانشجویان توسط استاد دوره، مبلغ شهریه دانشجوی برتر دوره به طور کامل عودت داده خواهد شد.

مشاوره و پشتیبانی

روش های متفاوت پشتیبانی و رفع اشکال به طور کامل برنامه ریزی شده است و شما میتوانید به صورت متنی، صوتی و تصویری با استاد دوره در ارتباط بوده و مشکلات خود را برطرف نمایید.


دسترسی به منابع

در طول دوره و همچنین تا ۶ ماه پس از اتمام دوره به تمامی فایلها، منابع و ویدیوهای جلسات دوره که به تشخیص استاد دوره قرار خواهند گرفت، در پروفایل اختصاصی خودتان دسترسی خواهید داشت و قابلیت تمدید مدت دسترسی نیز فراهم شده است

ایجاد رزومه

در طول دوره شما پروژه های متنوعی را به عنوان تمرین طراحی میکنید و همچنین یک پروژه برای انتهای دوره درنظر گرفته میشود که میتوانید بعد از اتمام دوره، بعنوان رزومه به شرکت ها ارائه دهید

مدرک معتبر

دانشجویان با تحویل پروژه نهایی دوره،میتوانند مدرک نمره دار آکادمی آمانج را دریافت نمایند. گرچه مدرک اصلی که ما به شما ارائه میکنیم تخصصی است که با آن میتوانید در شرکتها و پروژه ها مشغول به کار شوید.

مشاوره بازارکار

در طول دوره تکنیک های ورود به بازارکار و مشاوره و راهنمایی هایی در مورد نکات مهم ورود به بازارکار که حاصل تجربیات کاری استاد دوره میباشد به شما ارائه خواهد شدپنل آموزشی اختصاصی دانشجویان


 • دسته بندی منظم منابع و آموزش های هر جلسه
 • دسترسی بلندمدت به منابع دوره در پنل
 • امکان مشاهده ویدیوهای آموزشی با کیفیت بالا
 • امکان دانلود جزوات، اسلایدهای استاد و فایل های موردنیاز
 • امکان مشاهده و دانلود منابع بیشتر در هر جلسه
 • تعریف تمرین و پروژه و امکان ارسال تمرینات در پنل با بازه زمانی مشخص
 • بررسی و ارائه نظر استاد و هم دوره ای ها روی تمرینات ارسالی دانشجویان

سوالات متداول

سرفصل های دوره ها به هیچ عنوان تغییر نخواهند کرد. تمرینات، پروژه ها و پیگیری ها بیشتر خواهند شد تا شما جدی تر و با انگیزه تر دوره را ادامه دهید و همچنین تمامی پروژه های عملی که در دوره حضوری پیاده سازی میشوند نیز به شما آموزش داده خواهند شد.
ما در این دوره ویدیو نمیفروشیم! این دوره، یک دوره کامل است که به صورت غیر حضوری برگزار میشود و بهره وری و خروجی های آن برای ما بسیار حائز اهمیت میباشد. شما میتوانید در گروه تلگرامی دوره به پرسش و پاسخ و رفع اشکال بپردازید. همچنین مابین جلسات آموزشی، جلساتی انلاین جهت رفع اشکال با استاد دوره برگزار خواهد شد. اساتید ما پس از اتمام دوره نیز با شما در ارتباط بوده و به خصوص در پروژه هایتان به شما مشاوره و راهنمایی خواهند داد.
پس از ثبتنام و در تاریخ شروع دوره، شما در یک گروه تلگرامی که لینک آن از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد، عضو میشوید و در آن، راه های دسترسی به پنل آموزشی اختصاصی شما دراختیارتان قرار خواهد گرفت. تمامی ویدیوها و منابع هر جلسه به طور منظم در پنل شما قابل دسترسی خواهد بود.
پس از شروع دوره لینک ورود به سیستم انلاین و وبینارها را در اختیارتان قرارخواهیم داد.اگر نتوانستید به صورت انلاین در یک وبینار شرکت کنید، ویدیوی ضبط شده آن در پنل شما قابل دسترسی خواهد بود. تیم فنی ما شبانه روزی درحال بررسی سیستم های مختلف جهت ارائه آموزش ها هستند و تمام تلاشمان را در این زمینه خواهیم کرد که باوجود تمامی مشکلات موجود در زیرساخت اینترنت کشور، بهترین خدمات را ارائه دهیم.
شما تا ۶ ماه پس از اتمام دوره به پنل آموزشی خود و تمامی منابع دوره دسترسی خواهید داشت .
این دوره هیچگونه پیشنیازی ندارد و صفر تا صد آموزش داده خواهد شد. برای شرکت در این دوره کافیست علاقه و پشتکار و مهارت کار با کامپیوتر داشته باشید.
اساتید دوره تا زمانی که شما به سطح مناسب برای ورود به بازارکار برسید و بتوانید به صورت مستقل پروژه ها را پیاده سازی کنید درکنار شما خواهند بود و تنهایتان نمیگذارند.
باتوجه به بالابودن تمامی هزینه های دوره غیرحضوری از جمله: هزینه های بالای تامین سرویس های فنی، افزایش حق الزحمه اساتید به علت اختصاص دادن زمان بیشتر، افزایش تعداد پشتیبانان و ... با این وجود آکادمی آمانج تمامی تلاش خود را در جهت بالابردن کیفیت و زمان آموزشی نموده است و با در نظر گرفتن شرایط عمومی جامعه، شهریه دوره غیرحضوری را با ۲۰ درصد کاهش نسبت به دوره حضوری برگزار مینماید. این دوره را نباید با دوره های انلاین مقایسه کنید تمامی اهداف ، سرفصل ها، پروژه ها و اساتید این دوره متفاوت هستند و شما درصورت همراهی با دوره و تمرین مستمر قطعا میتوانید با اولین درآمد خود ۲ برابر این مبلغ شهریه را کسب کنید. همچنین میتوانید از تسهیلات قسطی نیز استفاده نمایید.
متاسفانه تصور بسیاری از آکادمی ها از برگزاری دوره های انلاین، فروش حداکثری ویدیوست و سنجش خروجی دوره و بهره وری دانشجویان را در اولویت قرار نمیدهند. این درحالیست که هدف اصلی ما، آموزش کاربردی به گونه ایست که در انتهای دوره بتوانیم ورود حرفه ای دانشجویان به بازارکار را ببینیم و اگر این هدف در دوره های غیرحضوری قابلیت دسترسی نداشت به هیچ عنوان این دوره ها را برگزار نمیکردیم.
پروژه هایی که در کارگاه های عملی دوره حضوری پیاده سازی میشوند نیز در قالب ویدیو و وبینار به شما آموزش داده خواهد شد و شما نیز موظف هستید آنها را به طور کامل پیاده سازی کنید و در جلسات انلاین پرسش و پاسخ،اشکالات شما برطرف خواهد شد.
بله در این دوره هم با سنجش پروژه نهایی توسط استاد دوره، دانشجوی برتر ، بورسیه آمانج شده و مبلغ شهریه ایشان به طور کامل عودت داده خواهد شد.
در صورت انصراف پیش از شروع دوره آموزشی ۲۵ درصد، قبل از برگزاری دو جلسه ۵۰ درصد مبلغ شهریه کسر و مابقی عودت داده میشود. بعد از برگزاری دو جلسه دیگر هیج مبلغی عودت داده نمیشود.
بله، با تحویل پروژه آخر دوره و کسب بیش از ۵۰ درصد نمره کل، مدرک آکادمی آمانج به شما اهدا خواهد شد. گرچه مدرک اصلی که ما به شما ارائه میکنیم تخصصی است که با آن میتوانید در شرکتها و پروژه ها مشغول به کار شوید.
تمامی دانشجویان دانشگاه های سراسرکشور با داشتن کارت دانشجویی معتبر شامل تخفیف دانشجویی خواهند شد.
سایرین نیز میتوانند با هزینه آزاد که اختلاف چندانی با هزینه دانشجویی ندارد در کلاس شرکت کنند.

ثبت نام دوره

 • تاریخ شروع دوره: ۱۵ بهمن ماه
 • تاریخ پایان دوره: ۲۷ اسفند ماه
 • دوشنبه ها و چهارشنبه ها ازساعت ۱۹الی۲۲
 • ۲۴ جلسه ویدیویی و وبیناری مجموعا ۵۰ ساعت
 • مکان برگزاری: تهران خیابان کارگر شمالی، بعد از پل جلال آل احمد، دانشکده فنی دانشگاه تهران
نوع بلیط مهلت ثبت نام قیمت (تومان)
ثبت نام دانشجویی(دانشجویان سراسر کشور) ۱,۵۶۹,۰۰۰
ثبت نام غیر دانشجویی ۱,۸۶۹,۰۰۰
ثبت نام بین المللی(بعد از ورود € 81 واریز کنید) € 81
ثبت نام گروهی دانشجویی (ثبت نام همزمان حداقل ۳ نفر) ۱,۴۰۰,۰۰۰
ثبت نام گروهی غیردانشجویی (ثبت نام همزمان حداقل ۳ نفر) ۱,۷۶۹,۰۰۰
ثبت نام قسطی (پیش‌پرداخت ۴۰ درصد مبلغ کل)

تجربه دوره های قبل


دانشجویان دوره های قبل توانستند در شرکت های زیر استخدام شوند:

پشتیبانی دوره

- با مطالعه توضیحات این صفحه به سوالاتتون پاسخ داده نشد؟
- نیاز به مشاوره و یا راهنمایی بیشتر دارید؟
- در مورد شرکت در دوره تردید دارید؟
- مشاوره تخصصی تری نیاز دارید؟

تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان است. کافیست با شماره زیر تماس بگیرید