ثبت نام

دوره آموزش REACT JS

شروع دوره
۱۲ آبان ماه ۹۹
پایان دوره
۱۶ بهمن ۹۹
زمان دوره
٨۵ ساعت
تعداد جلسات
۶٨ جلسه

معرفی دوره

انتخاب بهترین زبان برنامه‌نویسی سمت کاربر (Front End) امروزه یکی از چالش های بزرگ برنامه‌نویسان می‌باشد.امروزه در دنیای توسعه وبسایت و اپلیکیشن تکنولوژی‌ها و زبان‌های مختلفی وجود دارد، که هرکدام در موارد مختلفی کاربرد دارند. ری‌اکت (React) یکی از همین تکنولوژی‌هایی است که تقریبا توسط تمامی شرکت‌های بزرگ دنیا در حال استفاده است.
امروزه در دنیای وبسایت و اپلیکیشن کاری نیست که نتوان با جاوااسکریپت انجام داد. کلیه شرکتها و توسعه‌دهندگان بزرگ دنیا برای رشد و توسعه جاوا اسکریپت تلاش‌های بسیاری کردند و آن را به یکی از قدرتمندترین زبان های برنامه‌نویسی تحت وب و اپلیکیشن تبدیل کردند.
کتابخانه‌ها و فریمورک‌های بسیاری در کاربرد های مختلف برای جاوا اسکریپت ساخته شده است که از جمله آن‌ها می‌توان React.js، Angular.js,Node.js، Jquery و ... را نام برد در این صفحه می‌خواهیم شما را با دنیای جذاب React در جاوا اسکریپت آشنا کنیم و بفهمیم چرا یکی از قدرتمندترین کتابخانه جاوااسکریپت، React است؟

React JS چیست ؟

قبل از آمدن جاوا اسکریپت و کتابخانه React توسعه وب در فرانت اند توسط HTML,CSS و در بک اند توسط PHP انجام می‌شد، که برای بسیاری از توسعه دهندگان وب بسیار سخت و پیچیده بود، اما فارغ از این مساله قابلیت ما در فرانت اند و تعامل با کاربر ضعیف و زمان‌بر بود.
ری اکت یکی از کتابخانه‌های جاوا‌اسکریپت است، که برای توسعه وبسایت‌ها و وب اپلیکیشن‌ها برای ساخت رابط کاربری قوی مانند منوها،دکمه ها و کلیه المان‌هایی که کاربران با آن تعامل دارند، استفاده می‌شود. تا قبل از این کتابخانه پیاده‌سازی رابط کاربری بسیار زمان بر و پیچیده بود، تا اینکه در سال ۲۰۱۱ فیسبوک برای رفع این مشکل این کتابخانه را معرفی کرد. ری‌اکت(React) و ری‌اکت‌نیتو(React-native) از جمله پروژه های متن باز شرکت فیسبوک هستند که در صدر محبوب‌ترین پروژه‌های GitHUB قرار دارند .

مزایای کتابخانه ری‌اکت(React)

  ری اکت در ابتدا برای کاربرد فیسبوک ساخته‌شد اما بعد از اعلام متن باز بودن آن بسیاری از شرکت‌های بزرگ جهان برای کاربردهای خودشان دست به کار شدن و آن را توسعه دادند.
 • یادگیری آن برای برنامه نویسان بسیار راحت است:
 • نگرانی اصلی برنامه‌نویسان انتخاب یک فریمورک یا کتابخانه است که یادگیری و پیاده سازی آن راحت‌ باشد . ری‌اکت برای کسانی که با جاوا اسکریپت آشنا هستند بسیار مناسب و راحت‌تر است .

 • ابزارهای توسعه بیشماری دارد:
 • یکی از مهم ترین خواص ری‌اکت برای برنامه‌نویسان وب و اپلیکیشن این است که، تعداد بسیار زیادی ابزار آماده مانند نمودارها، گرافیک‌ها و داکیومنت‌ داراست که باعث می‌شود ساخت وب اپلیکیشن بیش از پیش در زمان کم‌تری ساخته‌شود.

 • ساخت بسیار ساده‌تر وب-اپلیکیشن‌های پویا
 • قبل از ری‌اکت از HTML برای وبسایت‌های پویا استفاده می‌شد که برای این‌کار نیاز به کدنویسی‌های بی‌شمار بود. با آمدن ری اکت کار ساخت وب-اپلیکیشن های پویا بسیار ساده‌شد.

 • رابط کاربری را سر یعا بروز می‌کند
 • چه برای کاربران چه مدیران سایت این قابلیت بسیار مهم می‌باشد . در بسیاری از وبسایت‌ها و اپ ها لازم است رابط کاربری (UI) در همان لحظه بروز شود و اطلاعات آپدیت شوند، ری‌اکت این قابلیت را برای برنامه‌نویسان با DOM مجازی حل کرد، که کار پردازش اطلاعات را در آن واحد انجام می‌دهد.

کاربردهای React.js

WEBSITE

طراحی و برنامه نویسی وبسایت

یک وبسایت از دو بخش Front ( ظاهر وبسایت) و Back ( کدها و عملکرد وبسایت) ساخته شده است. شما با ری اکت میتوانید در حوزه فرانت اند Front end و متخصص شده و به طور حرفه ای در حوزه توسعه وب فعالیت نمایید.

WEB APP

طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن تحت وب

اپلیکیشن تحت وب یا PWA از جدیدترین فناوری‌ها در ترکیب اپلیکیشن‌های موبایل و وب‌سایت‌ها بهره می‌گیرد. یک PWA در واقع وب‌سایتی است که از فناوری‌های مدرن وب استفاده می‌کند؛ اما ظاهر و کارکرد آن همانند یک اپلیکیشن موبایل است.این فناوری بسیار مورد استقبال قرارگرفته و فرصت های شغلی بسیاری دارد و ری اکت گزینه بسیار خوبی برای پیاده سازی این فناوری است.

شرکت‌های بزرگی که از ری‌اکت(React) استفاده کرده‌اند

همانطور که گفتیم React تحول بزرگی در دنیای توسعه وبسایت ها واپلیکیشن‌ها ایجاد کرد. به طوریکه در سال ۲۰۱۹ رتبه اول را در بین رقبایش کسب کرد. تا کنون بیش از ۸۹۲۹ شرکت بزرگ دنیا و ۶۱۳۷۰ نفر از برنامه‌نویسان بزرگ دنیا از این تکنولوژی جاوا اسکریپت در کاربردهایشان استفاده می‌کنند. نمونه‌ای از شرکتهایی که از ری اکت استفاده می‌کنند : فیسبوک ، اینستاگرام ، یاهو‌میل ، توئیتر ، نت‌فلیکس ، دراپ باکس ، واتس‌اپ ، اوبر ، دراپ‌باکس ، Codeacademy ، Cloudflare ، Tesla ، BBC ، GitHub ، PayPal ، Reddit و NewyorkTimes

کسب درآمد با React

FREELANCING

دور کاری

ری اکت گزینه بسیار مناسبی برای درآمدزایی به صورت دورکاری یا پروژه ای و مستقل است چرا که شما میتوانید در زمینه های مختلف با قیمت های متنوع پروژه هایی را قبول کنید و این موضوع حوزه درآمدزایی شما را بسیار گسترده خواهد کرد. میزان درآمد شما به این صورت کاملا وابسته به تلاش و پشتکار خود شما و تعداد پروژه هایی خواهد بود که در ماه انجام میدهید. همچنین میتوانید با برنامه نویسی جاوا اسکریپت مشغول به کسب درآمد دلاری شوید و از سایت‌های خارجی پروژه بگیرید.

EMPLOYMENT

استخدام در ایران

در حوزه مورد بحث ما، در ایران شرکت ها به دو دسته تقسیم میشوند: شرکت هایی که درحال حاضر از تکنولوژی ری اکت استفاده میکنند و شرکت هایی که درحال مهاجرت به این تکنولوژی بوده و بشدت دنبال متخصصینی در این حوزه هستند که هر دو دسته میتوانند موقعیت های شغلی بسیاری را فراهم کنند. مطابق با آگهی های استخدامی شرکت های ایرانی، میانگین حقوق متخصصین ری اکت بین 4 تا 8 میلیون تومان ماهیانه میباشد.

EMIGRATION

استخدام در خارج از کشور

ری اکت با توجه به محبوبیت بسیار بالای خود در جهان میتوانید گزینه درستی برای ورود به بازارکار خارج از کشور و مهاجرت کاری باشد و مطابق با آگهی های استخدامی وبسایت glassdoor.com میانگین حقوق متخصصین ری اکت سالیانه ۹۵۰۰۰ دلار میباشد.

پس React یکی از قویترین و پراستفاده ترین کتابخانه‌های جاوااسکریپت می‌باشد که قابلیت پیاده‌سازی وبسایت‌ها و وب-اپلیکیشن‌ها را بسیار کارآمدتر و ساده‌تر کرده است. شما با ساده ترین کدها در ری‌اکت می‌توانید زیباترین المان‌ها را پیاده‌سازی کنید. در حال حاضر در داخل کشورمان خواهان بسیاری دارد و شرکتهای بزرگی همچون اسنپ، تپسی و... زمان بسیاری را برروی توسعه خود با ری اکت کرده‌اند.
هم‌اکنون آکادمی آمانج برای پر کردن این خلا میان بازارکار و یادگیری برنامه‌نویسی وبسایت، دوره غیرحضوری ۸۵ ساعته جامع برنامه نویسی فرانت‌اند با ReactJs را برای همه دوستانی که به برنامه نویسی وبسایت و اپلیکیشن علاقه دارند و جاوااسکریپت رو میشناسن راه‌اندازی کرده که کلیه نیازهای برنامه نویسان جاوا اسکریپت برای ورود به حوزه کاری ReactJS را مرتفع می‌سازد.
در این دوره با وبینارهای آنلاین، ویدئوهای آموزشی و جلسات رفع اشکال آنلاین و از همه مهم تر با پیاده‌سازی پروژه های واقعی ReactJS وارد دنیای آموزش ری اکت خواهیم شد به صورت کاملا عملی و تخصصی برنامه نویسی وبسایت و اپلیکیشن را با ری اکت فراخواهیم گرفت . در زیر سرفصل‌های کامل این دوره جامع ۸۵ ساعته را مشاهده می‌کنید.

سرفصل‌ها و جلسات دوره

پس از برگزاری دوره‌های غیرحضوری موفق، تیم آکادمی این دوره جامع و کاربردی را برگزار مینماید. بهره‌وری بالای دانشجویان و عدم وجود اختلال در روند یادگیری آنان در هر صورتی اولویت اول آکادمی و اساتید میباشد و در این زمینه تمامی تمهیدات لازم، برنامه ریزی و فراهم شده است. در نتیجه به هیچ عنوان نگران یادگیری خود نبوده و به برنامه ریزی دقیق آکادمی و دلسوزی و پیگیری اساتید اعتماد کنید. تمامی ویدیوها و منابع هر جلسه در پنل آموزشی اختصاصی شما در تاریخ های ذکرشده قرارخواهد گرفت و جلسات انلاین نیز جهت آموزش و رفع اشکال، با سیستم های فراهم شده به طورمنظم برگزار خواهندشد. محتوای این دوره با دوره حضوری یکسان بوده و تمامی پروژه های عملی دوره حضوری نیز در این دوره آموزش داده خواهند شد.

پس از برگزاری موفق دو دوره غیرحضوری، تیم آکادمی برای سومین بار این دوره جامع و کاربردی را برگزار مینماید. بهره‌وری بالای دانشجویان و عدم وجود اختلال در روند یادگیری آنان در هر صورتی اولویت اول آکادمی و اساتید میباشد و در این زمینه تمامی تمهیدات لازم، برنامه ریزی و فراهم شده است. در نتیجه به هیچ عنوان نگران یادگیری خود نبوده و به برنامه ریزی دقیق آکادمی و دلسوزی و پیگیری اساتید اعتماد کنید. تمامی ویدیوها و منابع هر جلسه در پنل آموزشی اختصاصی شما در تاریخ های ذکرشده قرارخواهد گرفت و جلسات انلاین نیز جهت آموزش و رفع اشکال، با سیستم های فراهم شده به طورمنظم برگزار خواهندشد. محتوای این دوره با دوره حضوری یکسان بوده و تمامی پروژه های عملی دوره حضوری نیز در این دوره آموزش داده خواهند شد.

مدرس دوره

مهندس محمد حسین ملک

توسعه دهنده وب اپلیکیشن

مهندس محمد حسین ملک
محمد حسین ملک، بیش از ۸ سال در زمینه برنامه نویسی وب فعالیت دارند. در حال حاضر به عنوان فرانت‌اند دولوپر ارشد شرکت اسنپ مشغول به کار هستند و قبل از آن هم در شرکت فون‌پی و نت برگ و چیلیوری حضور داشته اند. از زمان آشنایی با جاوا اسکریپت تا به امروز با فریم ورک‌ها و ابزارهای مختلفی مثل React و Vue پروژه های گسترده ای انجام داده و تجربیات ارزشمندی دارند.

ویژگی های دوره

سرفصل های بازار محور

سرفصل های دوره به صورت کاملا کاربردی، پروژه محور و متناسب با نیاز بازارکار حال حاضر جامعه چیده شده اند و در این دوره خبری از مباحث غیرکاربردی نیست

برنامه ریزی دقیق و ظرفیت محدود

ظرفیت هردوره متناسب با شیوه آموزش و سبک برگزاری کلاس و با رعایت تمامی استاندارد ها آموزشی از سمت مدرس و آکادمی مشخص خواهد شد و این ظرفیت محدود خواهد بود.

بورسیه دانشجوی برتر دوره

با ارزیابی پروژه های ارائه شده دانشجویان توسط استاد دوره، مبلغ شهریه دانشجوی برتر دوره به طور کامل عودت داده خواهد شد.

مشاوره و پشتیبانی

روش های متفاوت پشتیبانی و رفع اشکال به طور کامل برنامه ریزی شده است و شما میتوانید به صورت متنی، صوتی و تصویری با استاد دوره در ارتباط بوده و مشکلات خود را برطرف نمایید.


دسترسی به منابع

در طول دوره و همچنین تا ۶ ماه پس از اتمام دوره به تمامی فایلها، منابع و ویدیوهای جلسات دوره که به تشخیص استاد دوره قرار خواهند گرفت، در پروفایل اختصاصی خودتان دسترسی خواهید داشت و قابلیت تمدید مدت دسترسی نیز فراهم شده است

ایجاد رزومه

در طول دوره شما پروژه های متنوعی را به عنوان تمرین طراحی میکنید و همچنین یک پروژه برای انتهای دوره درنظر گرفته میشود که میتوانید بعد از اتمام دوره، بعنوان رزومه به شرکت ها ارائه دهید

مدرک معتبر

دانشجویان با تحویل پروژه نهایی دوره،میتوانند مدرک نمره دار آکادمی آمانج را دریافت نمایند. گرچه مدرک اصلی که ما به شما ارائه میکنیم تخصصی است که با آن میتوانید در شرکتها و پروژه ها مشغول به کار شوید.

مشاوره بازارکار

در طول دوره تکنیک های ورود به بازارکار و مشاوره و راهنمایی هایی در مورد نکات مهم ورود به بازارکار که حاصل تجربیات کاری استاد دوره میباشد به شما ارائه خواهد شدپنل آموزشی اختصاصی دانشجویان


 • دسته بندی منظم منابع و آموزش های هر جلسه
 • دسترسی بلندمدت به منابع دوره در پنل
 • امکان مشاهده ویدیوهای آموزشی با کیفیت بالا
 • امکان دانلود جزوات، اسلایدهای استاد و فایل های موردنیاز
 • امکان مشاهده و دانلود منابع بیشتر در هر جلسه
 • تعریف تمرین و پروژه و امکان ارسال تمرینات در پنل با بازه زمانی مشخص
 • بررسی و ارائه نظر استاد و هم دوره ای ها روی تمرینات ارسالی دانشجویان

اطلاعات بیشتر

 • بازگشت کامل شهریه پرداختی دانشجوی برتر دوره
 • شارژ نامحدود حساب دانشجویان در وبسایت آموزش انلاین استاد دوره
 • اعطای مدرک نمره دار آکادمی آمانج با نمره تمرینات کلاسی و پروژه آخر ترم
 • اختصاص پروفایل آموزشی شخصی جهت دسترسی به منابع دوره به هردانشجو به مدت ۴ ماه
 • سرفصل های بروز و بهینه سازی شده بازارکار
 • جلسات کاملا تعاملی و پروژه محور
 • تعریف تمرین ها و پروژه های متعدد متناسب با محتوای هر جلسه
 • ارائه ویدیو های پیشنیازمقدماتی قبل از شروع دوره
 • کارگاه عملی و پروژه محور جهت تمرین و انجام پروژه
 • جلسات انلاین پشتیبانی و پیگیری وضعیت دانشجویان
 • پاسخ به پرسش های دانشجویان و پشتیبانی در گروه تلگرامی
 • ارائه تکنیک های ورود به بازار کارو مشاوره و راهنمایی در مورد اخذ پروژه، استخدام و ...
 • امکان شرکت در دوره هم به صورت حضوری و هم غیرحضوری

سوالات متداول دوره حضوری

ما با درنظر گرفتن بحران کرونا، امتحانات دانشگاه و کنکورها در بازه زمانی ذکرشده در هر دوره ۴ جلسه اضافی درنظر گرفته ایم که در صورت ضرورت امکان جابجایی جلسات را داشته باشیم. برای مثال اگر امتحانات دانشگاه در بازه برگزاری دوره قرار گیرد ۲ جلسه از این ۴ جلسه را استفاده خواهیم کرد.
هدف این دوره برگزاری حضوری جلسات در هر شرایطی میباشد. پس در صورت اعلام هرتعطیلی ناشی از بحران کرونا توسط وزارت علوم و وزارت بهداشت، جلسات دوره به تاخیر خواهد افتاد تا زمانی که بتوانیم با آرامش خیال و با حفظ سلامتی جلسات را به صورت حضوری ادامه دهیم.
تا زمانیکه شما با چالش های پروژه های واقعی بازارکار روبرو نشوید وراه حل آنها را با متخصصین باتجربه یاد نگیرید، ورود شما به بازارکار تصور پوچی خواهد بود. پس قطعا در این دوره شما به طور کاملا عملی پروژه های متنوعی را پیاده سازی کرده و تجربیات ارزشمندی را کسب خواهید نمود.
بله در جلسات عملی و کارگاه های پروژه محور دوره بایستی لپتاپ به همراه داشته باشید.
در طول کلاس میتوانید سوالات مهم خود را از استاد دوره بپرسید. استاد بعد از کلاس تا هر زمان که دانشجویان سوال داشته باشند پاسخگو خواهند بود و هر جلسه نیم ساعت قبل از شروع رسمی جلسه در کلاس حضور پیدا میکنند تا تمامی مشکلات شما را قبل از مباحث جدید حل کنند. همچنین میتوانید در گروه های تلگرامی مشکلات خود را مطرح نمایید و پاسخ را در کوتاه ترین زمان دریافت کنید در نتیجه در طول دوره شما دسترسی کامل به استاد جهت حل مشکلات خود دارید.
با سنجش عملکرد شما در طول دوره و پروژه نهایی ارائه شده، دانشجوی برتر ، بورسیه آمانج شده و مبلغ شهریه ایشان به طور کامل عودت داده خواهد شد.این سنجش به طور کامل توسط استاد دوره و تیم فنی آمانج انجام خواهد شد.
قیمت این دوره با توجه به مباحثی که در کلاس گفته میشود بسیار پایین در نظر گرفته شده است و شما درصورت همراهی با دوره و تمرین مستمر قطعا میتوانید با اولین درآمد خود ۲ برابر این مبلغ شهریه را کسب کنید. همچنین میتوانید از تسهیلات قسطی نیز استفاده نمایید.
تمامی کلاس ها در دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
در صورت انصراف پیش از شروع دوره آموزشی ۲۵ درصد، قبل از برگزاری دو جلسه ۵۰ درصد مبلغ شهریه کسر و مابقی عودت داده میشود. بعد از برگزاری دو جلسه دیگر هیج مبلغی عودت داده نمیشود.
تمامی دانشجویان دانشگاه های سراسرکشور با داشتن کارت دانشجویی معتبر شامل تخفیف دانشجویی خواهند شد.
سایرین نیز میتوانند با هزینه آزاد که اختلاف چندانی با هزینه دانشجویی ندارد در کلاس شرکت کنند.

سوالات متداول

پیشنیاز این دوره، متخصص جاوااسکریپت میباشد. لطفا جهت ثبتنام ابتدا به لینک این دوره مراجعه کنید، درصورت عدم تسلط بر سرفصل های این دوره باید ابتدا دوره جاوااسکریپت را گذرانده و سپس وارد دوره تخصصی فرانت اند با reactjs شوید
سرفصل های دوره ها به هیچ عنوان تغییر نخواهند کرد. تمرینات، پروژه ها و پیگیری ها بیشتر خواهند شد تا شما جدی تر و با انگیزه تر دوره را ادامه دهید و همچنین تمامی پروژه های عملی که در دوره حضوری پیاده سازی میشوند نیز به شما آموزش داده خواهند شد.
ما در این دوره ویدیو نمیفروشیم! این دوره، یک دوره کامل است که به صورت غیر حضوری برگزار میشود و بهره وری و خروجی های آن برای ما بسیار حائز اهمیت میباشد. شما میتوانید در گروه تلگرامی دوره به پرسش و پاسخ و رفع اشکال بپردازید. همچنین مابین جلسات آموزشی، جلساتی انلاین جهت رفع اشکال با استاد دوره برگزار خواهد شد. اساتید ما پس از اتمام دوره نیز با شما در ارتباط بوده و به خصوص در پروژه هایتان به شما مشاوره و راهنمایی خواهند داد.
پس از ثبتنام و در تاریخ شروع دوره، شما در یک گروه تلگرامی که لینک آن از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد، عضو میشوید و در آن، راه های دسترسی به پنل آموزشی اختصاصی شما دراختیارتان قرار خواهد گرفت. تمامی ویدیوها و منابع هر جلسه به طور منظم در پنل شما قابل دسترسی خواهد بود.
پس از شروع دوره لینک ورود به سیستم انلاین و وبینارها را در اختیارتان قرارخواهیم داد.اگر نتوانستید به صورت انلاین در یک وبینار شرکت کنید، ویدیوی ضبط شده آن در پنل شما قابل دسترسی خواهد بود. تیم فنی ما شبانه روزی درحال بررسی سیستم های مختلف جهت ارائه آموزش ها هستند و تمام تلاشمان را در این زمینه خواهیم کرد که باوجود تمامی مشکلات موجود در زیرساخت اینترنت کشور، بهترین خدمات را ارائه دهیم.
شما تا ۶ ماه پس از اتمام دوره به پنل آموزشی خود و تمامی منابع دوره دسترسی خواهید داشت .
اساتید دوره تا زمانی که شما به سطح مناسب برای ورود به بازارکار برسید و بتوانید به صورت مستقل پروژه ها را پیاده سازی کنید درکنار شما خواهند بود و تنهایتان نمیگذارند.
باتوجه به بالابودن تمامی هزینه های دوره غیرحضوری از جمله: هزینه های بالای تامین سرویس های فنی، افزایش حق الزحمه اساتید به علت اختصاص دادن زمان بیشتر، افزایش تعداد پشتیبانان و ... با این وجود آکادمی آمانج تمامی تلاش خود را در جهت بالابردن کیفیت و زمان آموزشی نموده است و با در نظر گرفتن شرایط عمومی جامعه، شهریه دوره غیرحضوری را با ۲۰ درصد کاهش نسبت به دوره حضوری برگزار مینماید. این دوره را نباید با دوره های انلاین مقایسه کنید تمامی اهداف ، سرفصل ها، پروژه ها و اساتید این دوره متفاوت هستند و شما درصورت همراهی با دوره و تمرین مستمر قطعا میتوانید با اولین درآمد خود ۲ برابر این مبلغ شهریه را کسب کنید. همچنین میتوانید از تسهیلات قسطی نیز استفاده نمایید.
متاسفانه تصور بسیاری از آکادمی ها از برگزاری دوره های انلاین، فروش حداکثری ویدیوست و سنجش خروجی دوره و بهره وری دانشجویان را در اولویت قرار نمیدهند. این درحالیست که هدف اصلی ما، آموزش کاربردی به گونه ایست که در انتهای دوره بتوانیم ورود حرفه ای دانشجویان به بازارکار را ببینیم و اگر این هدف در دوره های غیرحضوری قابلیت دسترسی نداشت به هیچ عنوان این دوره ها را برگزار نمیکردیم.
پروژه هایی که در کارگاه های عملی دوره حضوری پیاده سازی میشوند نیز در قالب ویدیو و وبینار به شما آموزش داده خواهد شد و شما نیز موظف هستید آنها را به طور کامل پیاده سازی کنید و در جلسات انلاین پرسش و پاسخ،اشکالات شما برطرف خواهد شد.
بله در این دوره هم با سنجش پروژه نهایی توسط استاد دوره، دانشجوی برتر ، بورسیه آمانج شده و مبلغ شهریه ایشان به طور کامل عودت داده خواهد شد.
بله، با تحویل پروژه آخر دوره و کسب بیش از ۵۰ درصد نمره کل، مدرک آکادمی آمانج به شما اهدا خواهد شد. گرچه مدرک اصلی که ما به شما ارائه میکنیم تخصصی است که با آن میتوانید در شرکتها و پروژه ها مشغول به کار شوید.
در صورت انصراف پیش از شروع دوره آموزشی ۲۵ درصد، قبل از برگزاری دو جلسه ۵۰ درصد مبلغ شهریه کسر و مابقی عودت داده میشود. بعد از برگزاری دو جلسه دیگر هیج مبلغی عودت داده نمیشود.
تمامی دانشجویان دانشگاه های سراسرکشور با داشتن کارت دانشجویی معتبر شامل تخفیف دانشجویی خواهند شد.
سایرین نیز میتوانند با هزینه آزاد که اختلاف چندانی با هزینه دانشجویی ندارد در کلاس شرکت کنند.

رزرو دوره

ظرفیت این دوره تکمیل شده اما میتونید مشخصاتتون رو برای ما بذارید تا شروع ثبتنام و جزییات دوره جدید رو بهتون اطلاع رسانی کنیم.

پشتیبانی دوره

نیاز به مشاوره دارید؟

- با مطالعه توضیحات این صفحه به سوالاتتون پاسخ داده نشد؟
- نیاز به مشاوره و یا راهنمایی بیشتر دارید؟
- در مورد شرکت در دوره تردید دارید؟
- مشاوره تخصصی تری نیاز دارید؟

تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان است. کافیست با شماره زیر تماس بگیرید