ثبت نام

نخستین دوره غیرحضوری متخصص جاوااسکریپت

دوره تخصصی و پروژه محور جاوااسکریپت
شروع دوره
۳۰ تیر
زمان دوره
۵۲ ساعت
تعداد جلسات
۲۶ جلسه
اتمام ظرفیت مجاز دوره

معرفی دوره

جاوااسکریپت چیست؟

شاید اکثر ما با این مثال که HTML اسکلت یک وبسایت ،CSS معماری وبسایت است آشنایی داریم و یا حداقل یک بار شنیدیمش . با HTML می توانیم کلیت وبسایت و اسکلت وبسایتمان را بسازیم ، با CSS ظاهر ،رنگ ، جهت ، سایز و رنگ فونت و .... را شرح میدهیم اما اگر بخواهیم وقتی کاربری وارد صفحه شد پیامی را نمایش بده یا وقتی برروی المانی کلیک کرد یک محاسبات را انجام بده و به او خروجی را نمایش بده چی؟! اگر بخوایم از یک زبان برای هم back-end و هم front-end استفاده کنم چی؟!اگه بخوایم یک وب-اپلیکیشن بنویسیم چی؟!برای این کارها و خیلی قابلیت های فوق العاده دیگه از زبان برنامه نویسی جاوااسکریپت استفاده میکنیم.

جاوا اسکریپت که اغلب به JS معروف است یک زبان برنامه نویسی داینامیک و شئ گراست(Object-oriented) که برای ایجاد تعامل با صفحات وب است. جاوااسکریپت به صفحات وب رفتار می بخشد.

کابرد های جاوااسکریپت چیست؟

طبق تحقیقات اخیر وبسایت stack overflow جاوااسکریپت محبوب ترین زبان برنامه نوسی در دنیا است و طبق گفته یکی از متخصصان این تیم : "با جاوا اسکریپت هرگونه برنامه ای قابل نوشتن است."

زبان برنامه نویسی جاوا اسکریت علاوه بر برنامه های تحت وب فراتر از آن می رود و در نرم افزارها ، سرورها و کنترل های سخت افزار ی استفاده می شود. از کاربردهای حیرت انگیز زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت می توان موارد زیر را نام برد :

1- وبسایت ها:
با جاوا اسکریپت می تون به وبسایت های استاتیک تعامل اضافه کرد. به عنوان مثال نمایش اسلاید شو در صفحات مختلف وبسایت و ...

2- وب-اپلیکیشن ها :
از دیگر قابلیت های زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت ساخت وب-اپلیکیشن است که برای این کار از فریم ورک های جاوا اسکریپت مخصوصا React استفاده می شود

3- قابلیت استفاده در سمت سرور (back-end) :
با آمدن فریم ورک بی نظیر NodeJS قابلیت برنامه نویسی و استفاده از برنامه نویسی جاوا اسکریپت در سمت سرور ساده شد. بسیاری از کمپانی های بزرگ امروز از این فریم ورک برای کارهای سمت سرورشان استفاده میکنند.

4- ساخت وب سرور ها :
بعد از اضافه شدن expressJS به فریمورک های جاوا اسکریپت و همکاری همزمان با NodeJS می توان به ساخت وب سرور های قوی پرداخت.

از کمپانی های معروفی که در وب-اپلیکیشن و سمت سرور خود از جاوااسکریپت استفاده کرده اند می توان به Netflix ، LinkedIn و Uber اشاره کرد.

از دیگر کابردهای زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت :ایجاد بازی ها در مرورگرها ، با اضافه شدن Canvas ها هنر هم وارد جاوا اسکریپت شد ، ساخت برنامه های ساعت های هوشمند ، ساخت برنامه های موبایل(حتی بدون نیاز به اینترنت ! ) با فریمورک بی نظیر React Native و...

درباره دوره

در دوره جامع و تخصصی آموزش جاوا اسکریپت (javascript) به هیچگونه پیش زمینه ای در برنامه نویسی و یا جاوااسکریپت نیاز نیست . در انتهای دوره میتوانید با مفاهیمی که در دوره با آن ها آشنا خواهید شد اقدام به تولید نرم افزار ها بر پایه وب نمائید.

در دوره آموزش جاوا اسکریپت تخصصی تمامی مفاهیم و مباحث پایه ای و مهم در رابطه با برنامه نویسی و زبان جاوا اسکریپت را فراخواهید گرفت. لازم به ذکر است با توجه به این نکته که زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت قابل استفاده در سمت کابر (Front-end) و همچنین سمت سرور (Back-end) است ،مفاهیمی که در دوره جاوا اسکریپت بیان خواهند شد در ابتدا فارغ از محیط استفاده از این زبان خواهند بود اما در ادامه ، مباحث بگونه ای طراحی و تنظیم شده اند که مشارکت کنندگان بتوانند در محیط وب و سمت کاربر اقدام به استفاده از آن کنند . درصورتی که به برنامه نویسی در سمت سرور علاقه مند هستید می توانید در زمان بسیار کوتاهی با خودآموزی فرابگیرید . زیرا که تمامی اصول و مفاهیم مورد نیاز به شما آموزش داده خواهد شد.

پس از گذراندن دوره جاوا اسکریپت :

با گذراندن دوره جاوا اسکریپت به شما این اطمینان خاطر داده خواهد شد که هر آنچه را که برای شروع یک تجربه کاری موفق نیاز دارید را خواهید داشت.اما این واقعیت رانباید فراموش کرد که علاقه مندی ، روحیه یادگیری و تمرین مداوم باید همراه شما باشد تا به برنامه نویس خبره جاوا اسکریپت و یا هر زبان برنامه نویسی دیگر تبدیل شوید.ما در این دوره حتی به مهارت یادگیری و یافتن پاسخ سوال هایتان نیز توجه و برای آن برنامه ریزی کرده ایم.

هم اکنون آکادمی آمانج دوره ۵۲ ساعته متخصص جاوا اسکریپت را با سرفصل های کاملا کاربردی و متناسب با نیاز بازار کار توسط جعفر موسوی برنامه نویس شرکتهای بزرگی همچون اسنپ ، پردازشگران بانک سامان ، انتشارات گاج و ... برای شما عزیزان فراهم نموده است .

بعد از دوره آموزش جاوا اسکریپت شما میتوانید وارد عرصه زیبای برنامه نویسی جاوا اسکریپت شده و بعد از تقویت مفاهیم پایه ای علوم کامپیوتر و آموزش جاوا اسکریپت بصورت کامل بتوانید در شرکت های برتر ایران مشغول به فعالیت شوید . لازم به ذکر است پس از گذراندن و موفق شدن در این دوره ، در صورت تمایل شما را به شرکت های برتر معرفی خواهیم نمود و فرصت استخدام در این شرکت ها را برای شما هموار تر خواهیم کرد .

سرفصل‌ها و جلسات دوره

با توجه به عدم امکان پیش بینی وضعیت بحران کرونا در فصل تابستان، تیم آکادمی برای تعدادی از دوره ها یک برنامه جایگزین غیرحضوری نیز درنظر گرفته است. بهره وری بالای دانشجویان و عدم وجود اختلال در روند یادگیری آنان در هر صورتی اولویت اول آکادمی و اساتید میباشد و در این زمینه تمامی تمهیدات لازم، برنامه ریزی و فراهم خواهد شد. در نتیجه به هیچ عنوان نگران یادگیری خود نبوده و به برنامه ریزی دقیق آکادمی و دلسوزی و پیگیری اساتید اعتماد کنید. دوره غیرحضوری طراحی تجربه کاربر از تاریخ ۳۰ تیر ماه تا ۱۲ شهریور ماه در ۵۲ ساعت برگزار خواهد شد و تمامی ویدیوها و منابع هر جلسه در پنل آموزشی اختصاصی شما در تاریخ ذکرشده قرارخواهد گرفت و جلسات انلاین نیز جهت آموزش و رفع اشکال، با سیستم های فراهم شده به طورمنظم برگزار خواهندشد. محتوای این دوره با دوره حضوری یکسان بوده و تمامی پروژه های عملی دوره حضوری نیز در این دوره آموزش داده خواهند شد.

با توجه به عدم امکان پیش بینی وضعیت بحران کرونا در فصل تابستان، تیم آکادمی برای تعدادی از دوره ها یک برنامه جایگزین غیرحضوری نیز درنظر گرفته است. بهره وری بالای دانشجویان و عدم وجود اختلال در روند یادگیری آنان در هر صورتی اولویت اول آکادمی و اساتید میباشد و در این زمینه تمامی تمهیدات لازم، برنامه ریزی و فراهم خواهد شد. در نتیجه به هیچ عنوان نگران یادگیری خود نبوده و به برنامه ریزی دقیق آکادمی و دلسوزی و پیگیری اساتید اعتماد کنید. دوره غیرحضوری طراحی تجربه کاربر از تاریخ ۳۰ تیر ماه تا ۱۲ شهریور ماه در ۵۲ ساعت برگزار خواهد شد و تمامی ویدیوها و منابع هر جلسه در پنل آموزشی اختصاصی شما در تاریخ ذکرشده قرارخواهد گرفت و جلسات انلاین نیز جهت آموزش و رفع اشکال، با سیستم های فراهم شده به طورمنظم برگزار خواهندشد. محتوای این دوره با دوره حضوری یکسان بوده و تمامی پروژه های عملی دوره حضوری نیز در این دوره آموزش داده خواهند شد.

مدرسین دوره

مهندس حامد حسینی نسب

توسعه دهنده وب اپلیکیشن

جناب مهندس حامد حسینی؛ دانش آموخته دانشگاه تهران و مدیر فنی آکادمی آمانج با ۹ سال تجربه کاری در زمینه طراحی و برنامه نویسی وبسایت و اپلیکیشن، علاقه مند به تدریس و در خاتیار قرار دادن تجربیات تخصصی و کاری خود هستند.

مهندس جعفر موسوی

توسعه دهنده و مهندس نرم افزار

جناب آقای مهندس جعفر موسوی بیش از ۸ سال در زمینه برنامه نویسی تجربه دارد و بیش از ۶ سال است که در شرکت های بزرگ از جمله اسنپ، پردازشگران بانک سامان و انتشارات بین المللی گاج فعالیت داشته است.

استاد علی بابایی

طراح رابط و تجربه کاربر

جناب آقای بابایی طراح رابط و تجربه کاربری موسسه رهنما و مربی دیزاین و مدرس دوره های کار آموزی UI,UX رهنما کالج هستند و علاوه بر تجربه کار با شرکت های داخلی و تدریس طراحی رابط و تجربه کاربری و مشاوره محصول، تجربه کاری بین المللی نیز دارند.

ویژگی های دوره

متخصصین باتجربه و سرفصل های کاربردی

سرفصل های دوره به صورت کاملا کاربردی، پروژه محور و متناسب با نیاز بازارکار حال حاضر جامعه چیده شده اند و در این دوره خبری از مباحث غیرکاربردی نیست

برنامه ریزی دقیق و ظرفیت محدود

ما پکیج ویدیویی نمیفروشیم بلکه تمامی آموزش ها با برنامه ریزی دقیق و مشخص و پشتیبانی کامل درکنار تمرینات و پروژه های کاربردی با تعداد دانشجوی محدود ارائه خواهند شد.

بورسیه دانشجوی برتر دوره

با ارزیابی پروژه های ارائه شده دانشجویان توسط استاد دوره، مبلغ شهریه دانشجوی برتر دوره به طور کامل عودت داده خواهد شد.

مشاوره و پشتیبانی

روش های متفاوت پشتیبانی و رفع اشکال به طور کامل برنامه ریزی شده است و شما میتوانید به صورت متنی، صوتی و تصویری با استاد دوره در ارتباط بوده و مشکلات خود را برطرف نمایید.


دسترسی به منابع

در طول دوره و همچنین تا ۲ ماه پس از اتمام دوره به تمامی فایلها، منابع و ویدیوهای جلسات دوره در پروفایل اختصاصی خودتان دسترسی خواهید داشت و قابلیت تمدید مدت دسترسی نیز فراهم شده است

ایجاد رزومه

در طول دوره شما پروژه های متنوعی را به عنوان تمرین طراحی میکنید و همچنین یک پروژه برای انتهای دوره درنظر گرفته میشود که میتوانید بعد از اتمام دوره، بعنوان رزومه داشته باشید.

مدرک معتبر

دانشجویان با تحویل پروژه نهایی دوره،میتوانند مدرک نمره دار آکادمی آمانج را دریافت نمایند. گرچه مدرک اصلی که ما به شما ارائه میکنیم تخصصی است که با آن میتوانید در شرکتها و پروژه ها مشغول به کار شوید.

مشاوره بازارکار

در انتهای دوره تکنیک های ورود به بازارکار و مشاوره و راهنمایی دقیق در مورد اخذ پروژه، استخدام، عقد قرارداد و سایر نکات مهم که حاصل تجربیات کاری استاد دوره میباشد به شما ارائه خواهد شدپنل آموزشی اختصاصی دانشجویان


 • دسته بندی منظم منابع و آموزش های هر جلسه
 • دسترسی بلندمدت به منابع دوره در پنل
 • امکان مشاهده ویدیوهای آموزشی با کیفیت بالا
 • امکان دانلود جزوات، اسلایدهای استاد و فایل های موردنیاز
 • امکان مشاهده و دانلود منابع بیشتر در هر جلسه
 • تعریف تمرین و پروژه و امکان ارسال تمرینات در پنل با بازه زمانی مشخص
 • بررسی و ارائه نظر استاد و هم دوره ای ها روی تمرینات ارسالی دانشجویان

سوالات متداول

ما در این دوره ویدیو نمیفروشیم! این دوره، یک دوره کامل است که به صورت غیر حضوری برگزار میشود و بهره وری و خروجی های آن برای ما بسیار حائز اهمیت میباشد. شما میتوانید در گروه تلگرامی دوره به پرسش و پاسخ و رفع اشکال بپردازید. همچنین مابین جلسات آموزشی، جلساتی انلاین جهت رفع اشکال با استاد دوره برگزار خواهد شد. اساتید ما پس از اتمام دوره نیز با شما در ارتباط بوده و به خصوص در پروژه هایتان به شما مشاوره و راهنمایی خواهند داد.
پس از ثبتنام و در تاریخ شروع دوره، شما در یک گروه تلگرامی که لینک آن از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد، عضو میشوید و در آن، راه های دسترسی به پنل آموزشی اختصاصی شما دراختیارتان قرار خواهد گرفت. تمامی ویدیوها و منابع هر جلسه به طور منظم در پنل شما قابل دسترسی خواهد بود.
پس از شروع دوره لینک ورود به سیستم انلاین و وبینارها را در اختیارتان قرارخواهیم داد.اگر نتوانستید به صورت انلاین در یک وبینار شرکت کنید، ویدیوی ضبط شده آن در پنل شما قابل دسترسی خواهد بود. تیم فنی ما شبانه روزی درحال بررسی سیستم های مختلف جهت ارائه آموزش ها هستند و تمام تلاشمان را در این زمینه خواهیم کرد که باوجود تمامی مشکلات موجود در زیرساخت اینترنت کشور، بهترین خدمات را ارائه دهیم.
شما تا ۶ ماه پس از اتمام دوره به پنل آموزشی خود و تمامی منابع دوره دسترسی خواهید داشت .
این دوره هیچگونه پیشنیازی ندارد و صفر تا صد آموزش داده خواهد شد. برای شرکت در این دوره کافیست علاقه و پشتکار و مهارت کار با کامپیوتر داشته باشید.
اساتید دوره تا زمانی که شما به سطح مناسب برای ورود به بازارکار برسید و بتوانید به صورت مستقل پروژه ها را پیاده سازی کنید درکنار شما خواهند بود و تنهایتان نمیگذارند.
بله، با تحویل پروژه آخر دوره و کسب بیش از ۵۰ درصد نمره کل، مدرک آکادمی آمانج به شما اهدا خواهد شد. گرچه مدرک اصلی که ما به شما ارائه میکنیم تخصصی است که با آن میتوانید در شرکتها و پروژه ها مشغول به کار شوید.
متاسفانه تصور بسیاری از آکادمی ها از برگزاری دوره های انلاین، فروش حداکثری ویدیوست و سنجش خروجی دوره و بهره وری دانشجویان را در اولویت قرار نمیدهند. این درحالیست که هدف اصلی ما، آموزش کاربردی به گونه ایست که در انتهای دوره بتوانیم ورود حرفه ای دانشجویان به بازارکار را ببینیم و اگر این هدف در دوره های غیرحضوری قابلیت دسترسی نداشت به هیچ عنوان این دوره ها را برگزار نمیکردیم.
پروژه هایی که در کارگاه های عملی دوره حضوری پیاده سازی میشوند نیز در قالب ویدیو و وبینار به شما آموزش داده خواهد شد و شما نیز موظف هستید آنها را به طور کامل پیاده سازی کنید و در جلسات انلاین پرسش و پاسخ،اشکالات شما برطرف خواهد شد.
بله در این دوره هم با سنجش پروژه نهایی توسط استاد دوره، دانشجوی برتر ، بورسیه آمانج شده و مبلغ شهریه ایشان به طور کامل عودت داده خواهد شد.
در صورت انصراف پیش از شروع دوره آموزشی ۲۵ درصد، قبل از برگزاری دو جلسه ۵۰ درصد مبلغ شهریه کسر و مابقی عودت داده میشود. بعد از برگزاری دو جلسه دیگر هیج مبلغی عودت داده نمیشود.
تمامی دانشجویان دانشگاه های سراسرکشور با داشتن کارت دانشجویی معتبر شامل تخفیف دانشجویی خواهند شد.
سایرین نیز میتوانند با هزینه آزاد که اختلاف چندانی با هزینه دانشجویی ندارد در کلاس شرکت کنند.
در دوره غیرحضوری نیز جهت عدم افت کیفیت آموزش، ظرفیت محدود و تا حداکثر ۳۰ نفر خواهد بود.

ثبت‌نام

 • تاریخ شروع دوره: ۳۰ تیر ماه
 • تاریخ پایان دوره: ۳۱ شهریور
 • دوشنبه ها و پنجشنبه ها از ساعت ۱۹ الی ۲۱
 • ۲۶ جلسه ویدیویی و وبیناری مجموعا ۵۲ ساعت
نوع بلیط مهلت ثبت نام قیمت (تومان)
ثبت نام دانشجویی(دانشجویان سراسر کشور) ۱,۲۰۹,۰۰۰
ثبت نام غیر دانشجویی ۱,۵۲۹,۰۰۰
ثبت نام گروهی دانشجویی(ثبت نام همزمان حداقل 3 نفر) ۱,۱۰۹,۰۰۰
ثبت نام گروهی غیردانشجویی (ثبت نام همزمان حداقل 3 نفر) ۱,۳۲۹,۰۰۰
ثبت نام قسطی (پیش‌پرداخت ۴۰ درصد مبلغ کل)

پشتیبانی دوره

نیاز به مشاوره دارید؟

جهت درخواست مشاوره در ارتباط با این دوره میتوانید از پشتیبانی قوی ما استفاده نمایید مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت

amanjadmin@

amanjacademy@