ثبت نام

دوره آموزش برنامه نویسی جاوا اسکریپت

شروع دوره
۵ آبان‌ماه ۹۹
پایان دوره
۱۳ بهمن‌ماه ۹۹
زمان دوره
۷۰ ساعت
تعداد جلسات
۳۱ جلسه
اتمام ظرفیت مجاز دوره

معرفی دوره

چرا جاوااسکریپت؟

زمانی که صحبت از محبوبیت زبان‌های برنامه نویسی به میان می‌آید، بی شک نام جاوا اسکریپت همواره در لیست محبوب‌ترین زبان‌های برنامه نویسی به چشم می‌خورد. امروزه همه کسانی که قصد دارند به عنوان یک توسعه دهنده وب و اپلیکیشن فعالیت کنند، جاوا اسکریپت را به عنوان یک گزینه همه فن حریف در اختیار دارند.محبوبیت و کاربردی بودن این زبان در حوزه‌های مختلف با یکدیگر دست به دست هم می‌دهند تا آن را به یکی از بهترین زبان‌های برنامه نویسی برای یادگیری تبدیل کنند.

یادگیری زبان جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت چه کاربرد های دارد؟!

جاوا اسکریپت به سرعت همه جا را به تسخیر درآورده است. طبق گزارش‌های سالانه‌ی stackoverflow، برای پنجمین سال متوالی جاوااسکریپت پر استفاده‌ترین زبان در دنیا است. و همه‌ی شواهد نشاندهنده‌ی این موضوع است که در سال‌های آینده هم این روال ادامه خواهد یافت.

WEBSITE

طراحی و برنامه نویسی وبسایت

یک وبسایت از دو بخش Front ( ظاهر وبسایت) و Back ( کدها و عملکرد وبسایت) ساخته شده است. شما با جاوااسکرپیت میتوانید در هر دو حوزه Front end و Back end متخصص شده و به طور حرفه ای در حوزه توسعه وب فعالیت نمایید.

MOBILE APP

طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل

قبل از ورود جاوااسکریپت، اپلیکیشن های موبایل تنها با Java و Swift برای سیستم عامل های اندرویدی و ios به صورت جداگانه نوشته میشدند اما پس از مدتی جاوااسکریپت با کتابخانه های قدرتمند خود توانست بسیار ساده تر و سریعتر برای هردو سیستم عامل برنامه نویسی کند.

WEB APP

طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن تحت وب

اپلیکیشن تحت وب یا PWA از جدیدترین فناوری‌ها در ترکیب اپلیکیشن‌های موبایل و وب‌سایت‌ها بهره می‌گیرد. یک PWA در واقع وب‌سایتی است که از فناوری‌های مدرن وب استفاده می‌کند؛ اما ظاهر و کارکرد آن همانند یک اپلیکیشن موبایل است.این فناوری بسیار مورد استقبال قرارگرفته و فرصت های شغلی بسیاری دارد و جاوااسکریپت گزینه بسیار خوبی برای پیاده سازی این فناوری است.

OTHERS

کاربرد های بیشتر

شما با جاوااسکریپت هیچگاه متوقف نخواهید شد و همواره میتوانید در مسیر رشد حرکت کنید و از این زبان پرقدرت در حوزه های مختلف دیگر همچون برنامه نویسی نرم افزارهای دسکتاپ و برنامه نویسی در حوزه یادگیری ماشین و ... بهره ببرید.


شرکت های بزرگی که از تکنولوژی جاوا اسکریپت استفاده میکنند!

زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت به ما این امکان را می‌دهد که به سادگی برای پلتفرم­‌های مختلف برنامه نویسی کنیم. همانطور که در زیر میبینید شرکت های بزرگی در پلتفرم های مختلف خود از این تکنولوژي بهره میبرند و این نشاندهنده قدرت این زبان برنامه نویسی همه فن حریف است!


یادگیری زبان جاوا اسکریپت

چگونه با جاوااسکریپت درآمد زایی کنیم؟

همانطور که تا اینجا مطالعه کردید جاوااسکریپت در کنار محبوبیت وسهولت یادگیری خود، میتواند با کاربردهای بسیاری که در زمینه های متنوع دارد پردرآمدترین زبان برنامه نویسی هم باشد. جاوااسکریپت انتخاب هوشمندانه ای برای شروع مسیری صحیح به سمت درآمدزایی است.

FREELANCING

دور کاری

جاوااسکریپت گزینه بسیار مناسبی برای درآمدزایی به صورت دورکاری یا پروژه ای و مستقل است چرا که شما میتوانید در زمینه های مختلف با قیمت های متنوع پروژه هایی را قبول کنید و این موضوع حوزه درآمدزایی شما را بسیار گسترده خواهد کرد. میزان درآمد شما به این صورت کاملا وابسته به تلاش و پشتکار خود شما و تعداد پروژه هایی خواهد بود که در ماه انجام میدهید. همچنین میتوانید با برنامه نویسی جاوا اسکریپت مشغول به کسب درآمد دلاری شوید و از سایت‌های خارجی پروژه بگیرید.

EMPLOYMENT

استخدام در ایران

در حوزه مورد بحث ما، در ایران شرکت ها به دو دسته تقسیم میشوند: شرکت هایی که درحال حاضر از تکنولوژی جاوااسکریپت استفاده میکنند و شرکت هایی که درحال مهاجرت به این تکنولوژی بوده و بشدت دنبال متخصصینی در این حوزه هستند که هر دو دسته میتوانند موقعیت های شغلی بسیاری را فراهم کنند. مطابق با آگهی های استخدامی شرکت های ایرانی، میانگین حقوق متخصصین جاوااسکریپت بین 4 تا 8 میلیون تومان ماهیانه میباشد.

EMIGRATION

استخدام در خارج از کشور

جاوااسکریپت با توجه به محبوبیت بسیار بالای خود در جهان میتوانید گزینه درستی برای ورود به بازارکار خارج از کشور و مهاجرت کاری باشد و مطابق با آگهی های استخدامی وبسایت glassdoor.com میانگین حقوق متخصصین جاوااسکریپت سالیانه 79137 دلار میباشد.

شاید اکثر ما با این مثال که HTML اسکلت یک وبسایت ،CSS معماری وبسایت است آشنایی داریم و یا حداقل یک بار شنیدیمش . با HTML می توانیم کلیت وبسایت و اسکلت وبسایتمان را بسازیم ، با CSS ظاهر ،رنگ ، جهت ، سایز و رنگ فونت و .... را شرح میدهیم اما اگر بخواهیم وقتی کاربری وارد صفحه شد پیامی را نمایش بده یا وقتی برروی المانی کلیک کرد یک محاسبات را انجام بده و به او خروجی را نمایش بده چی؟! اگر بخوایم از یک زبان برای هم back-end و هم front-end استفاده کنم چی؟!اگه بخوایم یک وب-اپلیکیشن بنویسیم چی؟!برای این کارها و خیلی قابلیت های فوق العاده دیگه از زبان برنامه نویسی جاوااسکریپت استفاده میکنیم.

جاوا اسکریپت که اغلب به JS معروف است یک زبان برنامه نویسی داینامیک و شئ گراست(Object-oriented) که برای ایجاد تعامل با صفحات وب است. جاوااسکریپت به صفحات وب رفتار می بخشد.

کابرد های جاوااسکریپت چیست؟

طبق تحقیقات اخیر وبسایت stack overflow جاوااسکریپت محبوب ترین زبان برنامه نوسی در دنیا است و طبق گفته یکی از متخصصان این تیم : "با جاوا اسکریپت هرگونه برنامه ای قابل نوشتن است."

زبان برنامه نویسی جاوا اسکریت علاوه بر برنامه های تحت وب فراتر از آن می رود و در نرم افزارها ، سرورها و کنترل های سخت افزار ی استفاده می شود. از کاربردهای حیرت انگیز زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت می توان موارد زیر را نام برد :

1- وبسایت ها:
با جاوا اسکریپت می تون به وبسایت های استاتیک تعامل اضافه کرد. به عنوان مثال نمایش اسلاید شو در صفحات مختلف وبسایت و ...

2- وب-اپلیکیشن ها :
از دیگر قابلیت های زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت ساخت وب-اپلیکیشن است که برای این کار از فریم ورک های جاوا اسکریپت مخصوصا React استفاده می شود

3- قابلیت استفاده در سمت سرور (back-end) :
با آمدن فریم ورک بی نظیر NodeJS قابلیت برنامه نویسی و استفاده از برنامه نویسی جاوا اسکریپت در سمت سرور ساده شد. بسیاری از کمپانی های بزرگ امروز از این فریم ورک برای کارهای سمت سرورشان استفاده میکنند.

4- ساخت وب سرور ها :
بعد از اضافه شدن expressJS به فریمورک های جاوا اسکریپت و همکاری همزمان با NodeJS می توان به ساخت وب سرور های قوی پرداخت.

از کمپانی های معروفی که در وب-اپلیکیشن و سمت سرور خود از جاوااسکریپت استفاده کرده اند می توان به Netflix ، LinkedIn و Uber اشاره کرد.

از دیگر کابردهای زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت :ایجاد بازی ها در مرورگرها ، با اضافه شدن Canvas ها هنر هم وارد جاوا اسکریپت شد ، ساخت برنامه های ساعت های هوشمند ، ساخت برنامه های موبایل(حتی بدون نیاز به اینترنت ! ) با فریمورک بی نظیر React Native و...

درباره دوره

در دوره جامع و تخصصی آموزش جاوا اسکریپت (javascript) به هیچگونه پیش زمینه ای در برنامه نویسی و یا جاوااسکریپت نیاز نیست . در انتهای دوره میتوانید با مفاهیمی که در دوره با آن ها آشنا خواهید شد اقدام به تولید نرم افزار ها بر پایه وب نمائید.

در دوره آموزش جاوا اسکریپت تخصصی تمامی مفاهیم و مباحث پایه ای و مهم در رابطه با برنامه نویسی و زبان جاوا اسکریپت را فراخواهید گرفت. لازم به ذکر است با توجه به این نکته که زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت قابل استفاده در سمت کابر (Front-end) و همچنین سمت سرور (Back-end) است ،مفاهیمی که در دوره جاوا اسکریپت بیان خواهند شد در ابتدا فارغ از محیط استفاده از این زبان خواهند بود اما در ادامه ، مباحث بگونه ای طراحی و تنظیم شده اند که مشارکت کنندگان بتوانند در محیط وب و سمت کاربر اقدام به استفاده از آن کنند . درصورتی که به برنامه نویسی در سمت سرور علاقه مند هستید می توانید در زمان بسیار کوتاهی با خودآموزی فرابگیرید . زیرا که تمامی اصول و مفاهیم مورد نیاز به شما آموزش داده خواهد شد.

پس از گذراندن دوره جاوا اسکریپت :

با گذراندن دوره جاوا اسکریپت به شما این اطمینان خاطر داده خواهد شد که هر آنچه را که برای شروع یک تجربه کاری موفق نیاز دارید را خواهید داشت.اما این واقعیت رانباید فراموش کرد که علاقه مندی ، روحیه یادگیری و تمرین مداوم باید همراه شما باشد تا به برنامه نویس خبره جاوا اسکریپت و یا هر زبان برنامه نویسی دیگر تبدیل شوید.ما در این دوره حتی به مهارت یادگیری و یافتن پاسخ سوال هایتان نیز توجه و برای آن برنامه ریزی کرده ایم.

هم اکنون آکادمی آمانج دوره ۷۰ ساعته متخصص جاوا اسکریپت را با سرفصل های کاملا کاربردی و متناسب با نیاز بازار کار توسط جعفر موسوی برنامه نویس شرکتهای بزرگی همچون اسنپ ، پردازشگران بانک سامان ، انتشارات گاج و ... برای شما عزیزان فراهم نموده است .

بعد از دوره آموزش جاوا اسکریپت شما میتوانید وارد عرصه زیبای برنامه نویسی جاوا اسکریپت شده و بعد از تقویت مفاهیم پایه ای علوم کامپیوتر و آموزش جاوا اسکریپت بصورت کامل بتوانید در شرکت های برتر ایران مشغول به فعالیت شوید . لازم به ذکر است پس از گذراندن و موفق شدن در این دوره ، در صورت تمایل شما را به شرکت های برتر معرفی خواهیم نمود و فرصت استخدام در این شرکت ها را برای شما هموار تر خواهیم کرد .

سرفصل‌ها و جلسات دوره

در دوره جامع و تخصصی آموزش جاوا اسکریپت (javascript) به هیچگونه پیش زمینه ای در برنامه نویسی و یا جاوااسکریپت نیاز نخواهید داشت. با گذراندن دوره جاوا اسکریپت به شما این اطمینان خاطر داده خواهد شد که هر آنچه را که برای شروع یک تجربه کاری موفق نیاز دارید بدست خواهید آورد. اما این واقعیت را نباید فراموش کرد که علاقه مندی ، روحیه یادگیری و تمرین مداوم باید همراه شما باشد تا به برنامه نویس خبره جاوا اسکریپت و یا هر زبان برنامه نویسی دیگر تبدیل شوید.ما در این دوره حتی به مهارت یادگیری و یافتن پاسخ سوال هایتان نیز توجه و برای آن برنامه ریزی کرده ایم. بعد از این دوره شما میتوانید وارد عرصه زیبای برنامه نویسی جاوا اسکریپت شده و بعد از تقویت مفاهیم پایه ای علوم کامپیوتر و آموزش جاوا اسکریپت بصورت کامل بتوانید در شرکت های برتر ایران مشغول به فعالیت شوید .
در دوره آموزش جاوا اسکریپت تخصصی تمامی مفاهیم و مباحث پایه ای و مهم در رابطه با برنامه نویسی و زبان جاوا اسکریپت را فراخواهید گرفت. لازم به ذکر است با توجه به این نکته که زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت قابل استفاده در سمت کابر (Front-end) و همچنین سمت سرور (Back-end) است، مفاهیمی که در دوره جاوا اسکریپت بیان خواهند شد در ابتدا فارغ از محیط استفاده از این زبان خواهند بود اما در ادامه ، مباحث بگونه ای طراحی و تنظیم شده اند که مشارکت کنندگان بتوانند در محیط وب و سمت کاربر اقدام به استفاده از آن کنند. درصورتی که به برنامه نویسی در سمت سرور یا برنامه نویسی اپبیکیشن و ... علاقه مند هستید می توانید در زمان بسیار کوتاهی با خودآموزی فرابگیرید . زیرا که تمامی اصول و مفاهیم مورد نیاز به شما آموزش داده خواهد شد.

 • قسمت اول: مقدمه ای بر دوره
  ۵آبان ساعت ۱۹الی۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • معرفی دوره و مدرّس دوره
  • معارفهٔ دانشجویان
  • ارائه نقشهٔ راه برنامه نویسی
  • تاریخچهٔ زبان های برنامه نویسی
  • زبان های مفسّری و کامپایلری
  • معرفی منابع جهت یادگیری و یافتن پاسخ به پرسش ها
  • نحوه کارکرد اینترنت، وب و مرورگرها
  • مفاهیم IP، Domain و DNS
  • پروتکل های ارتباطی از قبیل HTTP و HTTPS
  • سرور، هوستینگ و انواع مختلف آنها
  • خط فرمان و دستورات
  • مفاهیم پای های پایگاه های داده ها
  • محیط های کدنویسی مختلف و راه اندازی
  • مقدّمه ای بر console مرورگر
 • قسمت دوم: آموزش HTML
  ۵آبان ۴ ساعت
  ویدیویی
  • آشنایی با HTML و CSS ؛ معرفی HTML و مفاهیم اولیه آن
  • آشنایی با المان ها و attribute مختلف
  • معرفی المان های نوشتاری و پاراگراف بندی
  • آشنایی با جداول، divها و لیست
  • آشنایی با نحوه قراردادن عکس و فای لهای چندرسان های
  • آشنایی با المان های block و inline
  • آموزش نحوه Layout بندی
 • قسمت سوم: آموزش CSS
  ۵آبان ۵ ساعت
  ویدیویی
  • معرفی CSS و مفاهیم اولیه
  • آشنایی با دستور زبان CSS
  • معرفی مفهوم Selector
  • آشنایی با مفاهیم class و id
  • معرفی خصیص ههای مختلف در CSS
  • تعریف انواع display و positionهای مختلف در CSS
 • قسمت چهارم: مباحث تکمیلی HTML,CSS
  ۱۲آبان ۴ ساعت
  ویدیویی
 • قسمت پنجم: UI Design
  ۱۵آبان ساعت ۱۹الی۲۲ ۳ ساعت
  وبینار

در دوره جامع و تخصصی آموزش جاوا اسکریپت (javascript) به هیچگونه پیش زمینه ای در برنامه نویسی و یا جاوااسکریپت نیاز نخواهید داشت. با گذراندن دوره جاوا اسکریپت به شما این اطمینان خاطر داده خواهد شد که هر آنچه را که برای شروع یک تجربه کاری موفق نیاز دارید بدست خواهید آورد. اما این واقعیت را نباید فراموش کرد که علاقه مندی ، روحیه یادگیری و تمرین مداوم باید همراه شما باشد تا به برنامه نویس خبره جاوا اسکریپت و یا هر زبان برنامه نویسی دیگر تبدیل شوید.ما در این دوره حتی به مهارت یادگیری و یافتن پاسخ سوال هایتان نیز توجه و برای آن برنامه ریزی کرده ایم. بعد از این دوره شما میتوانید وارد عرصه زیبای برنامه نویسی جاوا اسکریپت شده و بعد از تقویت مفاهیم پایه ای علوم کامپیوتر و آموزش جاوا اسکریپت بصورت کامل بتوانید در شرکت های برتر ایران مشغول به فعالیت شوید .
در دوره آموزش جاوا اسکریپت تخصصی تمامی مفاهیم و مباحث پایه ای و مهم در رابطه با برنامه نویسی و زبان جاوا اسکریپت را فراخواهید گرفت. لازم به ذکر است با توجه به این نکته که زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت قابل استفاده در سمت کابر (Front-end) و همچنین سمت سرور (Back-end) است، مفاهیمی که در دوره جاوا اسکریپت بیان خواهند شد در ابتدا فارغ از محیط استفاده از این زبان خواهند بود اما در ادامه ، مباحث بگونه ای طراحی و تنظیم شده اند که مشارکت کنندگان بتوانند در محیط وب و سمت کاربر اقدام به استفاده از آن کنند. درصورتی که به برنامه نویسی در سمت سرور یا برنامه نویسی اپبیکیشن و ... علاقه مند هستید می توانید در زمان بسیار کوتاهی با خودآموزی فرابگیرید . زیرا که تمامی اصول و مفاهیم مورد نیاز به شما آموزش داده خواهد شد.

 • قسمت اول: مقدمه ای بر دوره
  ۵آبان ساعت ۱۹الی۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • معرفی دوره و مدرّس دوره
  • معارفهٔ دانشجویان
  • ارائه نقشهٔ راه برنامه نویسی
  • تاریخچهٔ زبان های برنامه نویسی
  • زبان های مفسّری و کامپایلری
  • معرفی منابع جهت یادگیری و یافتن پاسخ به پرسش ها
  • نحوه کارکرد اینترنت، وب و مرورگرها
  • مفاهیم IP، Domain و DNS
  • پروتکل های ارتباطی از قبیل HTTP و HTTPS
  • سرور، هوستینگ و انواع مختلف آنها
  • خط فرمان و دستورات
  • مفاهیم پای های پایگاه های داده ها
  • محیط های کدنویسی مختلف و راه اندازی
  • مقدّمه ای بر console مرورگر
 • قسمت دوم: آموزش HTML
  ۵آبان ۴ ساعت
  ویدیویی
  • آشنایی با HTML و CSS ؛ معرفی HTML و مفاهیم اولیه آن
  • آشنایی با المان ها و attribute مختلف
  • معرفی المان های نوشتاری و پاراگراف بندی
  • آشنایی با جداول، divها و لیست
  • آشنایی با نحوه قراردادن عکس و فای لهای چندرسان های
  • آشنایی با المان های block و inline
  • آموزش نحوه Layout بندی
 • قسمت سوم: آموزش CSS
  ۵آبان ۵ ساعت
  ویدیویی
  • معرفی CSS و مفاهیم اولیه
  • آشنایی با دستور زبان CSS
  • معرفی مفهوم Selector
  • آشنایی با مفاهیم class و id
  • معرفی خصیص ههای مختلف در CSS
  • تعریف انواع display و positionهای مختلف در CSS
 • قسمت چهارم: مباحث تکمیلی HTML,CSS
  ۱۲آبان ۴ ساعت
  ویدیویی
 • قسمت پنجم: UI Design
  ۱۵آبان ساعت ۱۹الی۲۲ ۳ ساعت
  وبینار

مدرسین دوره

مهندس جعفر موسوی
توسعه دهنده وب
جناب آقای مهندس جعفر موسوی بیش از ۸ سال در زمینه برنامه نویسی تجربه دارد و بیش از ۶ سال است که در شرکت های بزرگ از جمله اسنپ، پردازشگران بانک سامان و انتشارات بین المللی گاج فعالیت داشته است.
مهندس مصطفی میرموسوی
توسعه دهنده وب
ایشان با بیش از ۱۲ سـال تجربه تخصصی در زمینه بـرنـامـه نـویسی یکی از مدرسین اصلی دوره میباشند و در شـرکت هـای بـزرگ از جـمله اسـنپ، وردست و رسا فـعالیت داشـته اند.
مهندس حامد حسینی نسب
توسعه دهنده وب
جناب مهندس حامد حسینی؛ دانش آموخته دانشگاه تهران و مدیر فنی آکادمی آمانج با ۹ سال تجربه کاری در زمینه طراحی و برنامه نویسی وبسایت و اپلیکیشن، علاقه مند به تدریس و در خاتیار قرار دادن تجربیات تخصصی و کاری خود هستند.
استاد علی بابایی
طراح تجربه و رابط کاربر
ایشان با بیش از ۱۵ سال سابقه در حوزه دیزاین، یکی از صاحبنظران و متفکران این رشته بوده و سال هاست به عنوان دیزاینر و مشاور در شرکت ها و پروژه های معتبر بزرگی فعالیت دارند و بیش از ۴ سال است که تجربیات ارزشمند خود را در دوره های تخصصی به علاقمندان این رشته آموزش میدهند.

ویژگی های دوره

متخصصین باتجربه و سرفصل های کاربردی

سرفصل های دوره به صورت کاملا کاربردی، پروژه محور و متناسب با نیاز بازارکار حال حاضر جامعه چیده شده اند و در این دوره خبری از مباحث غیرکاربردی نیست

برنامه ریزی دقیق و ظرفیت محدود

ظرفیت هردوره متناسب با شیوه آموزش و سبک برگزاری کلاس و با رعایت تمامی استاندارد ها آموزشی از سمت مدرس و آکادمی مشخص خواهد شد و این ظرفیت محدود خواهد بود.

بورسیه دانشجوی برتر دوره

با ارزیابی پروژه های ارائه شده دانشجویان توسط استاد دوره، مبلغ شهریه دانشجوی برتر دوره به طور کامل عودت داده خواهد شد.

مشاوره و پشتیبانی

روش های متفاوت پشتیبانی و رفع اشکال به طور کامل برنامه ریزی شده است و شما میتوانید به صورت متنی، صوتی و تصویری با استاد دوره در ارتباط بوده و مشکلات خود را برطرف نمایید.


دسترسی به منابع

در طول دوره و همچنین تا ۶ ماه پس از اتمام دوره به تمامی فایلها، منابع و ویدیوهای جلسات دوره در پروفایل اختصاصی خودتان دسترسی خواهید داشت و قابلیت تمدید مدت دسترسی نیز فراهم شده است

ایجاد رزومه

در طول دوره شما پروژه های متنوعی را به عنوان تمرین طراحی میکنید و همچنین یک پروژه برای انتهای دوره درنظر گرفته میشود که میتوانید بعد از اتمام دوره، بعنوان رزومه داشته باشید.

مدرک معتبر

دانشجویان با تحویل پروژه نهایی دوره،میتوانند مدرک نمره دار آکادمی آمانج را دریافت نمایند. گرچه مدرک اصلی که ما به شما ارائه میکنیم تخصصی است که با آن میتوانید در شرکتها و پروژه ها مشغول به کار شوید.

مشاوره بازارکار

در انتهای دوره تکنیک های ورود به بازارکار و مشاوره و راهنمایی دقیق در مورد اخذ پروژه، استخدام، عقد قرارداد و سایر نکات مهم که حاصل تجربیات کاری استاد دوره میباشد به شما ارائه خواهد شدپنل آموزشی اختصاصی دانشجویان


 • دسته بندی منظم منابع و آموزش های هر جلسه
 • دسترسی بلندمدت به منابع دوره در پنل
 • امکان مشاهده ویدیوهای آموزشی با کیفیت بالا
 • دسترسی جزوات، اسلایدهای استاد و فایل های موردنیاز
 • امکان مشاهده منابع بیشتر در هر جلسه
 • تعریف تمرین و پروژه و امکان ارسال تمرینات در پنل با بازه زمانی مشخص
 • بررسی و ارائه نظر استاد و هم دوره ای ها روی تمرینات ارسالی دانشجویان

سوالات متداول

ما در این دوره ویدیو نمیفروشیم! این دوره، یک دوره کامل است که به صورت غیر حضوری برگزار میشود و بهره وری و خروجی های آن برای ما بسیار حائز اهمیت میباشد. شما میتوانید در گروه تلگرامی دوره به پرسش و پاسخ و رفع اشکال بپردازید. همچنین مابین جلسات آموزشی، جلساتی انلاین جهت رفع اشکال با استاد دوره برگزار خواهد شد. اساتید ما پس از اتمام دوره نیز با شما در ارتباط بوده و به خصوص در پروژه هایتان به شما مشاوره و راهنمایی خواهند داد.
پس از ثبتنام و در تاریخ شروع دوره، شما در یک گروه تلگرامی که لینک آن از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد، عضو میشوید و در آن، راه های دسترسی به پنل آموزشی اختصاصی شما دراختیارتان قرار خواهد گرفت. تمامی ویدیوها و منابع هر جلسه به طور منظم در پنل شما قابل دسترسی خواهد بود.
پس از شروع دوره لینک ورود به سیستم انلاین و وبینارها را در اختیارتان قرارخواهیم داد.اگر نتوانستید به صورت انلاین در یک وبینار شرکت کنید، ویدیوی ضبط شده آن در پنل شما قابل دسترسی خواهد بود. تیم فنی ما شبانه روزی درحال بررسی سیستم های مختلف جهت ارائه آموزش ها هستند و تمام تلاشمان را در این زمینه خواهیم کرد که باوجود تمامی مشکلات موجود در زیرساخت اینترنت کشور، بهترین خدمات را ارائه دهیم.
شما تا ۶ ماه پس از اتمام دوره به پنل آموزشی خود و تمامی منابع دوره دسترسی خواهید داشت .
این دوره هیچگونه پیشنیازی ندارد و صفر تا صد آموزش داده خواهد شد. برای شرکت در این دوره کافیست علاقه و پشتکار و مهارت کار با کامپیوتر داشته باشید.
اساتید دوره تا زمانی که شما به سطح مناسب برای ورود به بازارکار برسید و بتوانید به صورت مستقل پروژه ها را پیاده سازی کنید درکنار شما خواهند بود و تنهایتان نمیگذارند.
متاسفانه تصور بسیاری از آکادمی ها از برگزاری دوره های انلاین، فروش حداکثری ویدیوست و سنجش خروجی دوره و بهره وری دانشجویان را در اولویت قرار نمیدهند. این درحالیست که هدف اصلی ما، آموزش کاربردی به گونه ایست که در انتهای دوره بتوانیم ورود حرفه ای دانشجویان به بازارکار را ببینیم و اگر این هدف در دوره های غیرحضوری قابلیت دسترسی نداشت به هیچ عنوان این دوره ها را برگزار نمیکردیم.
پروژه هایی که در کارگاه های عملی دوره حضوری پیاده سازی میشوند نیز در قالب ویدیو و وبینار به شما آموزش داده خواهد شد و شما نیز موظف هستید آنها را به طور کامل پیاده سازی کنید و در جلسات انلاین پرسش و پاسخ،اشکالات شما برطرف خواهد شد.
بله در این دوره هم با سنجش پروژه نهایی توسط استاد دوره، دانشجوی برتر ، بورسیه آمانج شده و مبلغ شهریه ایشان به طور کامل عودت داده خواهد شد.
در صورت انصراف پیش از شروع دوره آموزشی ۲۵ درصد، قبل از برگزاری دو جلسه ۵۰ درصد مبلغ شهریه کسر و مابقی عودت داده میشود. بعد از برگزاری دو جلسه دیگر هیج مبلغی عودت داده نمیشود.
بله، با تحویل پروژه آخر دوره و کسب بیش از ۵۰ درصد نمره کل، مدرک آکادمی آمانج به شما اهدا خواهد شد. گرچه مدرک اصلی که ما به شما ارائه میکنیم تخصصی است که با آن میتوانید در شرکتها و پروژه ها مشغول به کار شوید.
تمامی دانشجویان دانشگاه های سراسرکشور با داشتن کارت دانشجویی معتبر شامل تخفیف دانشجویی خواهند شد.
سایرین نیز میتوانند با هزینه آزاد که اختلاف چندانی با هزینه دانشجویی ندارد در کلاس شرکت کنند.

رزرو دوره

ظرفیت این دوره تکمیل شده اما میتونید مشخصاتتون رو برای ما بذارید تا شروع ثبتنام و جزییات دوره جدید رو بهتون اطلاع رسانی کنیم.

تجربه دوره های قبل

پشتیبانی دوره

نیاز به مشاوره دارید؟

- با مطالعه توضیحات این صفحه به سوالاتتون پاسخ داده نشد؟
- نیاز به مشاوره و یا راهنمایی بیشتر دارید؟
- در مورد شرکت در دوره تردید دارید؟
- مشاوره تخصصی تری نیاز دارید؟

تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان است. کافیست با شماره زیر تماس بگیرید