logo
ILLUS TRATOR

داستان این سفر

مأموریت سفر

اساتید با تجربه

آمانج در انتخاب اساتید دوره ها بسیار دقیق بوده وشرط حضور در آمانج، تخصص و تجربه عملی چندین ساله در حوزه مرتبط است. عینلامی یکی از تصویرسازهای با تجربه است که سابقه کاری درخشانی با شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی دارد.

محتوای عمیق برای بازارکار

تمامی سرفصل‌های دوره های آموزشی با بررسی دقیق نیازهای صنعت و کارفرمایان، تدوین شده اند و شما با آنچه می آموزید مهارت موردنیاز جهت رفع نیازهای بازارکار را بدست خواهید آورد.شما بصورت دائم به محتوا و بروزرسانی‌های آینده دسترسی خواهید داشت.

پروژه های کاربردی

در مسیر ۲۷ ساعته آموزش این دوره ۳ پروژه توسط شما پیاده خواهد شد و با چالش‌های تصویرسازی در ایلاستریتور روبرو می‌شویم و در انتها، در یک پروژه جامع تصویرسازی، مهارت مورد نیاز برای ورود به بازارکار را کسب خواهیم کرد و توسط استاد دوره به شما داده خواهد شد.

پشتیبانی

بعد از ثبت نام در دوره به تمامی ویدیوها دسترسی خواهید داشت و می‌توانید سوالات خود در هر ویدیو را در پنل آموزشی خود پرسیده تا توسط استاد دوره پاسخ داده شود.

نقشه سفر

در ۲۷ ساعت آموزش صفر تا صد، به نرم‌افزار ایلاستریتور مسلط می‌شویم.در طی دوره ۳ پروژه توسط دانشجویان پیاده سازی می‌شود و توسط استاد دوره بازخورد دریافت میکنند. در پروژه نهایی دوره، با تمامی چالش‌های کار با ایلاستریتر روبرو خواهیم شد. در انتهای دوره می‌توانیم در هریک از شاخه‌های دیزاین، موشن و ... که بر پایه ایلاستریتور هستند وارد شویم.

هدایت‌گر سفر

استاد عینلامی
طراح بصری و ویژوال دیزاینر

عینلامی (علی سمندر) هستم، از سال 93 وارد حوزه دیزاین شدم و از سال 95 تمرکز خودم رو به طور جدی روی حوزه طراحی بصری ( Visual Design ) قرار دادم. در تجربه این چند سال با شرکت های خارجی و داخلی از جمله استودیو دید، پولکادات (Polkadot)، بانک پاسارگاد، چای نهال، کاموا و ... همکاری داشته ام.

نمونه کارهای استاد

نمونه آموزش‌ها

تجربه همسفران قبلی

۱۳۸ همسفر تا امروز

پریسا ساعتچی

دانشجوی دوره ی ایلاستریتور

از اول سرفصل ها و طرح درس مشخص بود و کاملا منسجم و پیوسته مطالب گفته میشد و برای کسی که هیچ پیشینه ای هم نداشت کاملا مناسب و جامع بود.

مشاهده ویدئو مصاحبه

محمد زمین کشت

دانشجوی دوره ی ایلاستریتور

آموزش تلفیقی از وبینار و ویدیو بود که در جلسات ویدیو امکان تعامل با استاد برقرار نبود اما در جلسات وبیناری استاد دوره با دقت و پیگیری کامل به سوالات بوجود اومده پاسخ میداد و جای هیچ سوالی باقی نمی موند.

مشاهده ویدئو مصاحبه

نمونه مدرک آکادمی

مدرک دوره
مدرک اصلی که ما به شما ارائه میکنیم تخصص و مهارتی است که با آن میتوانید در آزمون‌های استخدامی شرکت‌ها موفق شده و در پروژه‌های حرفه‌ای مشغول به کار شوید.
اما در کنار آن، جهت ارائه مدرکی مبنی بر گذراندن آموزش در موسسه‌ای معتبر، دانشجویان میتوانند با تحویل تمرینات و پروژه‌های نهایی دوره، مدرک نمره‌دار آکادمی را نیز دریافت نمایند.
همچنین آکادمی آمانج به عنوان یک مجموعه آموزشی ثبت شده و معتبر در linkedin این امکان را برای شما فراهم نموده است که بعد از دریافت مدرک, بتوانید آن را مستقیما به بخش Education در پروفایل لینکداین خود اضافه کنید و رزومه خود را معتبر سازید.
Amanj Academy LinkedIn

پنل آموزشی اختصاصی

  • دسته بندی منظم منابع و آموزش های هر جلسه
  • دسترسی بلندمدت به منابع دوره در پنل
  • امکان مشاهده ویدیوهای آموزشی با کیفیت بالا
  • امکان دانلود جزوات، اسلایدهای استاد و فایل های موردنیاز
  • امکان مشاهده و دانلود منابع بیشتر در هر جلسه
  • تعریف تمرین و پروژه و امکان ارسال تمرینات در پنل با بازه زمانی مشخص
  • بررسی و ارائه نظر استاد و هم دوره ای ها روی تمرینات ارسالی دانشجویان
پنل

سوالات متداول

این دوره به هیچ پیشنیازی احتیاج ندارد. تمامی مطالب از صفر به شما آموزش داده خواهند شد.
شما به صورت دائمی به دوره دسترسی خواهید داشت و در هر زمانی می‌توانید ویدیوهای دوره را مشاهده نمایید.
شما می‌توانید مشکلات آموزشی خود را در پنل دانشجویی در ویدیوی مربوطه بپرسید. و استاد دوره بعد از بررسی سوالات به آن‌ها پاسخ خواهند داد.
آمانج به طور مستمر با صنعت در ارتباط است، مدام درحال بررسی نیازهای شرکت ها و کارفرمایان است و تمامی اهداف و رویکردهای خود را براساس نیاز بازارکار چیده است. شما در این دوره‌ها تحت نظر متخصصین حرفه ای که سال ها تجربه عملی دارند آموزش می‌بینید؛ سرفصل‌ها و محتوایی را دریافت می‌کنید که دقیقا در بازارکار کاربرد دارند و به صورت عملی درگیر پروژه‌هایی می‌شوید که در آینده با آن‌ها روبرو خواهید شد. همچنین درکنار یادگیری مهارت‌های فنی و تخصصی، با مهارت های نرم آشنا می‌شوید و اصول ورود حرفه ای به بازارکار را هم خواهید آموخت.
پس از ثبت نام، مشخصات ورود و راه های دسترسی به پنل آموزشی، از طریق پیامک دراختیارتان قرار خواهد گرفت. تمامی ویدیوها، تمرینات و پروژه ها، منابع هر جلسه به طور منظم در پنل آموزشی آمانج قابل دسترسی خواهد بود.
بله. سعی شده است در هر سرفصل اصلی آموزشی یک پروژه یا تمرین را پیاده سازی کنید. هر پروژه را در پنل دانشجویی خود بارگزاری کرده و استاد دوره برروی آن پروژه بازخورد می‌دهند تا هرچه بهتر با چالش‌های ایلوستریتور آشنا شوید.
مدرک اصلی که ما به شما ارائه می‌کنیم تخصص و مهارتی است که با آن می‌توانید در آزمون های استخدامی شرکت‌ها موفق شده و در پروژه‌های حرفه ای مشغول به کار شوید.اما در کنار آن، جهت ارائه مدرکی مبنی بر گذراندن آموزش در موسسه ای معتبر، دانشجویان می‌توانند با تحویل تمرینات و پروژه نهایی دوره، مدرک نمره دار آکادمی آمانج را دریافت نمایند که این مدرک دارای کد رهگیری و QRcode جهت استعلام اعتبار است. این مدرک به زبان انگلیسی است و برای ثبت در رزومه و اپلای در شرکت های داخل کشور کاملا معتبر است اما چون آمانج یک موسسه خصوصی است، اعتبار دانشگاهی ندارد.
خیر شما با هزینه‌ای که الان می‌پردازید دسترسی کامل به ویدیوهای آینده را نیز خواهید داشت. ویدیوهای جدید نیز در پنل دانشجویی شما قرار خواهند گرفت و به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
خیر آی پی‌های شما توسط سیستم ما ثبت شده و فقط یک نفر می‌تواند از دوره استفاده کند؛ همچنین بدلیل حفظ کپی رایت و مسائل اخلاقی این کار درست نیست. اما می‌توانید به همراه دوستان خود به صورت گروهی ثبت نام کنید و شامل تخفیف شوید.
شما ۶ ماه فرصت دارید که پروژه‌های خود را تحویل داده و مدرک نمره دار خود را دریافت کنید. همچنین تا ۶ ماه پس از دوره استاد به تمامی سوالات شما پاسخ خواهند داد. اما همیشه به محتوای دوره و بروزرسانی‌های آن دسترسی خواهید داشت.
ثبت نام گروهی به این معناست که شما ما را به دوستان خود معرفی کنید و به صورت گروهی دوره را خریداری فرمایید. تعداد اعضای گروه جهت ثبت نام گروهی ۳ نفر و بیشتر است. با انجام ثبت نام گروهی و پرداخت یکجا، ۱۰ درصد تخفیف شامل هرکدام از اعضای گروه خواهد شد. جهت ثبت نام گروهی می‌توانید از طریق راه‌ زیر اقدام کنید: از طریق تلگرام و کارت به کارت: دریافت اطلاعات از آیدی تلگرامی @amanjadmin، پرداخت کارت به کارت به صورت یکجا یا تک تک برای اعضای گروه و ارسال مشخصات و فیش واریزی هر یک از اعضا به آیدی تلگرامی @amanjadmin

ثبت نام دوره

دوره جامع آموزش ایلاستریتور (Illustrator)

  • مجموع ساعت اموزشی: ۲۷:۳۰ ساعت ویدیویی
  • تعداد جلسات: ۲۱ جلسه
  • بدون پیشنیاز
۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
مبلغ کل: ۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان
Euro (€) 70
بعد از ورود, مبلغ را وارد و پرداخت کنید. امکان پرداخت از 147 کشور دنیا و با 9 واحد پولی مختلف امکان پذیر است.

رزرو دوره

ظرفیت این دوره تکمیل شده میتونید با پرداخت ۷۰ هزار تومان دوره را رزرو کنید تا زمان شروع ثبت نام دوره با شما تماس گرفته بشه و ادامه ثبت نام رو انجام بدید

توجه کنید این مبلغ غیرقابل بازگشت است !


با کمال افتخار

خرسندیم که میزبان نیروهای متخصص شرکت‌های پیشرو و نام‌آور هستیم.


هر روزه شرکت‌ها، استارت‌آپ‌ها، هلدینگ‌ها و کسب‌وکارهای بسیاری به دنبال یافتن نیروهای مختصص برای حرفه‌ای شدن سازمان خود هستند. نیروهایی که بتوانند به تخصص، دانش و مهارت آن‌ها اتکا کنند و با همکاری آن‌ها کسب‌وکار خود را به سوی پیشرفت هدایت کنند.
آکادمی آمانج با تحلیل و شناخت مهارت‌های مورد نیاز این شرکت‌ها، دوره‌های آموزشی و تخصصی خود را برنامه‌ریزی و برگزار می‌کند. دوره‌هایی که با تخصصی‌ترین و به‌روزترین سرفصل‌های آموزشی و با هدایت بهترین اساتید ایران برگزار می‌شوند.
با کمال افتخار خرسندیم که شرکت‌های معتبر پس از بررسی جامع خود، به مهارت‌آموزان این دوره‌ها اعتماد و آن‌ها را برای هم‌تیمی شدن انتخاب کردند. امروز می‌توانیم با سربلندی اعلام کنیم که مهارت‌آموزان ما در برترین شرکت‌های ایران مشغول به کار هستند.

بیشتر بدانید

استفاده از تصاویر وکتور(برداری) در چند سال گذشته به شدت افزایش یافته و هر وقت اسم تصاویر برداری می‌آید ناخودآگاه به سمت نرم افزار Adobe Illustrator می‌رویم. یکی از قدرتمندترین نرم‌افزارهای طراحی و گرافیک که حتی توانسته رقیب سرسختی برای فتوشاپ شود؛ زیرا قدرت بیشتر، امکانات متنوع‌تر و طرح‌های جذاب‌تری نسبت به فتوشاپ دارد و کار با آن ساده‌تر است. (اگه نمیدونی تصویر وکتور (برداری) چیه تصاویر زیر که نمونه کار‌های استاد دوره هستند رو ببین.)

دوره جامع طراحی با ایلاستریتور (Illustrator)

انسان همواره مجذوب رقص رنگ ها و طرح ها در کنار هم، در دنیای واقعی پیرامون خود و امروزه، در دنیای مجازی بوده و با تصاویری که از ترکیب این دو مقوله بوجود آمده زندگی کرده، مجذوب شده و در نهایت انتخاب کرده است.

مطالعه بیشتر
sss