ثبت نام

چهارمین دوره غیرحضوری جامع دیجیتال مارکتینگ

شروع دوره
۴ دی ۹۹
پایان دوره
۲۵ اسفند ۹۹
زمان دوره
۷۵ ساعت
تعداد جلسات
۲۸ جلسه

روز

ساعت

دقیقه

ثانیه

تا پایان ثبت نام دوره !!

معرفی دوره

 

کم نیستند افرادی که قلم روان و خوبی دارند و متن های بسیار زیبایی می نویسند یا ذهن خلاقی در زمینه های دیجیتالی دارند ولی به دنبال کارهای سخت و قدیمی اند که به معنی این است که شخص در واقع بخش عمده‌ای از پتانسیل خود را نادیده گرفته است و ...

شاید برای شما نیز جذاب باشد که چگونه می شود به طور دورکاری(فریلنسری)  و یا حتی کارمندی و با درآمد خوب وارد بازر کار شد، بدون شک روش های متفاوتی برای اینکار وجود دارد ولی شاید بتوان گفت که هیچ کدام به اندازه دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال نیاز به سرمایه کم ندارد. حال که توضیح بسیار مختصری درباره مزایای دیجیتال مارکتینگ گفتیم، لازم دیدیم که شما را به اختصار به این دنیای شگفت انگیز در قالب جملات آشنا کنیم.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

برخی آموزش دیجیتال مارکتینگ را به یک حوزه محدود می کنند اما بازاریابی دیجیتال دریایی است بی نهایت از حوزه های متفاوت که هرکدام جذابیت ها و هیجانات خود را دارند. دیجیتال مارکتینگ در کشورهای خارجی یک فیلد دانشگاهی است و هرکدام از حوزه های آن چند واحد درسی اما متاسفانه در ایران در دانشگاه ها بهایی به آن داده نشده است .   پس آکادمی آمانج بر این مشکل کمر همت بسته و دوره دیجیتال مارکتینگ خود را با سرفصل های بروز و متناسب با بازارکار معرفی میکند.

 دیجیتال مارکتینگ به معنی استفاده از ابزارهای دیجیتال (شامل موبایل، کامپیوتر، تبلت، لپ تاپ، و … ) در فضای اینترنت جهت معرفی محصول، جذب مشتری، برند سازی و فروش است.

و یا به عبارت دیگر صاحب کسب و کار، از طریق ابزارهای بازاریابی دیجیتال اقدام به معرفی محصولش به مشتریان کرده و تلاش می کند فروش را افزایش دهد. به مجموعه این قسمتها دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال می گویند.

اگر بخواهید یک کسب و کار راه بیندازید به یک وبسایت نیاز دارید . برای ساخت وبسایت به طراح سایت یا برنامه نویس وبسایت و قبل از آن ها به طراح تجربه و رابط کاربری برای نمایش بهتر و کاربرپسند تر بودن وبسایتتان نیاز دارید . فرض کنید بهترین طراحی تجربه و رابط کاربری را دارید ، بهترین برنامه نویسی وب در ایران را انجام داده اید ، بعدش چی؟! وبسایتتون بازدید نیاز داره تا محصولتون بفروشه پس خواه ناخواه گیر این قسمتید !! اگر میخواید وبسایتتون بازدید مناسب و در نتیجه نرخ فروش بیشتری داشته باشه باید به یک دیجیتال مارکتر قوی روی بیاورید و یا خودتون آموزش دیجیتال مارکتینگ ببینید.

آشنایی با قسمتهای مختلف آموزش بازاریابی دیجیتال

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال از قسمتهای مختلفی تشکیل شده است که قرار است مطالبی که در کلاس قرار است باهم آموزش ببینیم را مرور کنیم .

مبانی دیجیتال مارکتینگ

در ابتدای مسیر آموزش بازاریابی دیجیتال با مبانی دیجیتال مارکتینگ شروع خواهیم کرد. دیجیتال مارکتینگ چیست؟، اصطلاحات تخصصی دیجیتال مارکتینگ را خواهیم شناخت ، چند منبع معتبر برای دیجیتال مارکتینگ را خواهیم شناخت و در نهایت گروه بندی را انجام میدهیم و پروژه خود را دریافت میکنیم .

استراتژی دیجیتال مارکتینگ

درگام بعد با یکی از مهمترین قسمتهای بازاریابی دیجیتال آشنا خواهیم شد یعنی استراتژی بازاریابی دیجیتال ، در این جا میفهمیم که چگونه استراتژی دیجیتال مارکتینگ را بنویسیم و طراحی کنیم با سفر مشتری آشنا میشیم و پرسونای مارکتینگ (نماد مشتری دیجیتال مارکتینگ ) را برای پروژه خود مینویسیم. زیرا ابتدای کار و انتهای کار و مهمترین قسمت کار در بازاریابی دیجیتال مشتری است و اگر اشتباه انتخاب شود کسب و کار محکوم به شکست است.

وردپرس در دیجیتال مارکتینگ و سئو در دیجیتال مارکتینگ

بعد از آنکه استراتژی بازاریابی دیجیتال را شناختیم ،به سراغ سئو در دیجیتال مارکتینگ میرویم . قبلش یه ویدئو 5 ساعته در رابطه با وردپرس در دیجیتال مارکتینگ میبینیم کلیه نکاتی که در وردپرس یک دیجیتال مارکتر باید بلد باشه را باهم دیگه یاد میگیریم و بعد با بازاریابی برای موتورهای جستجو آشنا می شویم . سئو از مهم ترین اجزاء دیجیتال مارکتینگ و از محبوب ترین قسمتهای بازاریابی دیجیتال محسوب میشه و خودش به تنهایی یه شغل پردرآمده واسه خودش! . سئو چیست ؟ سئو سایت چه مراحلی داردچگونه یک وبسایت را سئو کنیم ؟ تولید محتوا چیست ؟ چگونه محتوای سئو شده بنویسیم ؟ چه محتوایی در دیجیتال مارکتینگ مناسب است و ....اگر خواستین بیشتر با سئوسایت آشنا شید یه سر به دوره 44 ساعته آموزش سئو تخصصی آکادمی آمانج بزنید.

بازاریابی محتوا در دیجیتال مارکتینگ

وارد دنیای بازاریابی محتوا میشویم. محتوایی که نوشته شده اگر بازاریابی اصولی و درستی برروی آن انجام نشود و به دید کاربران نرسد سوخت میشود و ارزشش را ازدست میدهد . چگونه بازاریابی محتوا کنیم ؟ بازاریابی محتوا در دیجیتال مارکتینگ چقدر اهمیت دارد ؟ چه نکاتی را رعایت کنیم ؟

بازاریابی شبکه های اجتماعی

یکی از اجزاء  حیاتی دیجیتال مارکتینگ بازاریابی شبکه های اجتماعی است (یا سوشال مدیا مارکتینگ) همینطور که همه ما میبینیم این روزا افراد اکثر زمان ها فراغت و حتی غیرفراغتشون رو توی گوشی و شبکه ها و رسانه های اجتماعی میگذرونن و حتی خریداشون رو انجام میدن پس لازمه که ماهم دست روی این نقطه بگذاریم و مهارت های بازاریابی شبکه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام مارکتینگ و رسانه اجتماعی مخصوصا تلگرام مارکتینگ رو یاد بگیریم  و در پروژمون اعمالشون کنیم .

Email Marketing, SMS Marketing ,Push Notifications

شاید بخوایم توی وبسایت های دیگه یا حتی توی خود گوگل ، بازار و ... تبلیغ کنیم یا ایمیل تبلیغاتی بفرستیم باید چکار کنیم؟ بله جزو مهمی از کار یک دیجیتال مارکتر همینه که ببینه کی ایمیل بزنه کی تبلیغ بره و... توی این جلسه ایمیل مارکتینگ (Email Marketing ) ، SMS مارکتینگ ، راه های تبلیغاتی مختلف و پوش نوتیفیکیشن مارکتینگ رو یاد میگیریم  و اینکه کی ، کجا و کدوم رو اعمال کنیم هم میفهمیم.

تدوین کمپین های بازاریابی دیجیتال

حالا شاید یه اتفاقی مثل عید نوروز یا روز پدر ،تولد شرکت و ... پیش اومد و یا خواستیم مشتری ها از فعالیت های بیشتر ما آگاه بشن یا فروشمون کم شده میخوایم با تخفیف بدیم بریم یا هر شرایطی که شما توی این جلسه از آموزش دیجیتال مارکتینگ یاد میگیرید پیش اومد ، باید یک کمپین تبلیغاتی مناسب براش طراحی کنیم تا بتونیم خوب دیده شیم و خوب فروش داشته باشیم! . ساخت کمپین های بازاریابی دیجیتال مناسب از مهم ترین کار های ماست . چطوری یک کمپین موفق ایجاد کنیم ؟ کمپین نویسی چطوریه ؟ کپی رایتینگ در دیجیتال مارکتینگ به چه شکلی انجام میشه ؟ و ... همه سوالاتی هستند که توی این جلسه جوابشون میدیم و باید برای پروژتون یک کمپین دیجیتال مارکتینگ خوب طراحی کنید.

Google (AdWords , Analytics , Tag Manager)

الان  اکثر راه اموزش دیجیتال مارکتینگ رو باهم طی کردیم  حالا میخوایم بریم سراغ چند تا نرم افزار و ابزار ضروری . اولیش گوگل ادز (گوگل ادروردز)مناسب ترین و بهینه ترین مکان برای تبلیغات کلیکی(البته با توجه به کسب و کار متفاوته . پروسنای مارکتینگ رو برای همین ساختیم) رو یاد میگیریم . چه موقع استفاده کنیم ؟ ما که تحریمیم چطوری باید از گوگل ادز استفاده کنیم؟ چطوری تبلیغات کلیکی بریم ؟

میریم سراغ دست راست دیجیتال مارکتر ها ، ابزاری که همیشه همراهمونه و هیچوقت تنهامون نمیذاره یعنی گوگل آنالیتیکس (Google Analytics) قسمتهای مختلفش رو میشناسیم . چطوری کمپین هامون رو دنبال کنیم ؟ چند نفر اومدن ؟ از کجا اومدن ؟ چقدر خرید کردن ؟ چطوری event ایجاد کنیم ؟ و خیلی از قابلیت های دیگه این ابزار محشر گوگل

کاش میشد زیادی کد ابزارها رو نبریم توی وبسایت ، یا کاش میشد چند ابزار رو باهم داشتیم و اطلاعات همزمان همرو باهم دنبال میکردیم نه جدا ، یا کاش و یا کاش و ...همه این "کاش" هارو دوباره گوگل به "باش" تبدیل کرد با چی ؟! با Google Tag Manager پس باید این هم در دوره دیجیتال مارکتینگ باهم یاد بگیریم .

و لحظه خدافظی فرا میرسه ولی قبلش راجع به بازارکار دیجیتال مارکتینگ باهم صحبت میکنیم ،چطوری قبل قرارداد پروژه دیجیتال مارکتینگ رو واسه خودمون کنیم؟،چطوری قرارداد ببندیم؟ اینها رو هم بهتون میگیم ، پروژتون رو تحویل میدید ،نمرتون رو میگیرید ،مدرکتون رو دریافت میکنید. نفر اول دوره بورسیه آکادمی آمانج میشه و شهریش بهش برگشت داده میشه و خداحافظی میکنیم . البته این خداحافظی همیشگی نیست شما با مدرس دوره دیجیتال مارکتینگ همیشه در ارتباط خواهید بود و در پروژه دیجیتال مارکتینگی که میگیرید همیشه پشتیبانتون هست و جوابگوی مشکلاتتون هست.

این بود اونچیزهایی که قراره در دوره ۷۵ ساعته آموزش دیجیتال مارکتینگ جامع آکادمی آمانج آموزش ببینید . که به صورت خلاصه سرفصل های دوره اموزش دیجیتال مارکتینگ رو در زیر ببینید. خوشحالیم که در این مسیر ۷۵ ساعته و در باقی مسیر دیجیتال مارکتریتون همراهتون هستیم.

جلسات دوره

بازاریابی دیجیتال

پس از برگزاری موفق دوره به صورت غیرحضوری، تیم آکادمی برای بار دیگر این دوره جامع و کاربردی را برگزار مینماید. بهره‌وری بالای دانشجویان و عدم وجود اختلال در روند یادگیری آنان در هر صورتی اولویت اول آکادمی و اساتید میباشد و در این زمینه تمامی تمهیدات لازم، برنامه ریزی و فراهم شده است. در نتیجه به هیچ عنوان نگران یادگیری خود نبوده و به برنامه ریزی دقیق آکادمی و دلسوزی و پیگیری اساتید اعتماد کنید. تمامی ویدیوها و منابع هر جلسه در پنل آموزشی اختصاصی شما در تاریخ های ذکرشده قرارخواهد گرفت و جلسات انلاین نیز جهت آموزش و رفع اشکال، با سیستم های فراهم شده به طورمنظم برگزار خواهندشد. محتوای این دوره با دوره حضوری یکسان بوده و تمامی پروژه های عملی دوره حضوری نیز در این دوره آموزش داده خواهند شد.

جهت مطالعه جزییات سرفصل‌ها, روی هر جلسه کلیک کنید

 • قسمت اول: مبانی بازاریابی دیجیتال
  ۱۰ مهر ساعت ۱۸ الی ۲۲ ۴ ساعت
  وبینار
  • مبانی دیجیتال مارکتینگ
  • حوزه های مختلف در دیجیتال مارکتینگ
  • چگونه یک دیجیتال مارکتر شویم؟
  • اصطلاحات تخصصی در دیجیتال مارکتینگ
 • قسمت اول: وردپرس
  ۲۴مهر ۸ ساعت
  ویدیویی
  • آشنایی با قسمت های مختلف وردپرس
  • شروع کار دیجیتال مارکترها
  • ساخت صفحات کاری خود
  • کار با صفحه سازها
  • چگونه نوشته ها را در بلاگ یک وبسایت منتشر کنیم؟
  • چگونه منو و فوتر را ویرایش کنیم ؟
  • افزونه چیست ؟
  • افزونه ها مورد نیاز یک دیجیتال مارکتر
  • آشنایی با تنظیمات مختلف وردپرس
 • قسمت دوم: رفع اشکال و پرسش و پاسخ
  ۱آبان ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • جلسه پرسش و پاسخ تعاملی
  • رفع اشکالات پیش آمده در مفاهیم آموزش داده شده
  • اطلاع از سوالات تمامی دانشجویان و دریافت پاسخ آن
 • قسمت اول: بازاریابی محتوایی
  ۱۹آبان ساعت ۱۹الی۲۲ ۳ ساعت
  وبینار
  • آشنایی با بازاریابی محتوا
  • چرا به بازاریابی محتوا نیاز است؟
  • تفاوت بازاریابی محتوا و بازار یابی سنتی
  • تاثیر بازار یابی محتوا بر موفقیت
  • ویدیو مارکتینگ
 • قسمت دوم: UX Writing و ویدیو مارکتینگ
  ۲۲آبان ۲ ساعت
  ویدیویی
  • UX Writing چیست ؟
  • ارتباط تجربه کاربر با دیجیتال مارکتینگ ؟
  • در UX Writing به چه نکاتی باید توجه کنیم ؟
  • اهمیت UX Writing در بازاریابی محتوایی
  • نکات مهم در UX Writing
  • ویدئو مارکتینگ چیست؟
  • نحوه انجام آن
 • قسمت سوم: رفع اشکال و پرسش و پاسخ
  ۲۶آبان ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • جلسه پرسش و پاسخ تعاملی
  • رفع اشکالات پیش آمده در مفاهیم آموزش داده شده
  • اطلاع از سوالات تمامی دانشجویان و دریافت پاسخ آن
  • معرفی پروژه از آموخته ها و تحویل آنلاین آن
 • قسمت تدوین کمپین دیجیتال مارکتینگ-کپی رایتینگ
  ۱۰آذر ساعت ۱۸الی۲۲ ۳ ساعت
  وبینار
  • کمپین چیست ؟
  • هدف از کمپین های دیجیتال مارکتینگ
  • چه موقع به کمپین های دیجیتال مارکتینگ روی بیاوریم
  • نکات مهم در ساخت کمپین های بازاریابی دیجیتال
  • روش های آنالیز کمپین ها
 • قسمت دوم: ساخت لندینگ
  ۱۳آذر ۲ ساعت
  ویدیویی
  • ساخت لندینگ پیج کمپین ها در وردپرس
  • نکات مهم در ساخت لندینگها
 • قسمت سوم: تبلیغات
  ۱۷آذر ۲ ساعت
  ویدیویی
  • تبلیغات در دیجیتال مارکتینگ
  • چگونه تبلیغات موثر بنویسیم ؟
  • تاثیرتاثیر تبلیغات نویسی (کپی رایتینگ) در دیجیتال مارکتینگ
  • پلتفزم های مختلف تبلیغات و کار با آن ها
  • آنالیز تبلیغات دیجیتال مارکتینگ
  • جلسه پرسش و پاسخ تعاملی
  • رفع اشکالات پیش آمده در مفاهیم آموزش داده شده
  • اطلاع از سوالات تمامی دانشجویان و دریافت پاسخ آن
 • قسمت چهارم: رفع اشکال و پرسش و پاسخ
  ۲۰آذر ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • جلسه پرسش و پاسخ تعاملی
  • رفع اشکالات پیش آمده در مفاهیم آموزش داده شده
  • اطلاع از سوالات تمامی دانشجویان و دریافت پاسخ آن
 • قسمت پنجم: ایمیل مارکتینگ SMS مارکتینگ و پوش نوتیفیکیشن
  ۲۴آذر ۳ ساعت
  ویدیویی
  • ایمیل مارکتینگ در بازاریابی دیجیتال
  • آشنایی با پلتفرم های ایمیل مارکتینگ
  • ایمیل مارکتینگ در وردپرس
  • تاثیرات بازاریابی ایمیلی
  • اس ام اس مارکتینگ در بازاریابی دیجیتال
  • پلتفرم های SMS مارکتینگ
  • پوش نوتیفیکیشن (push notification) در دیجیتال مارکتینگ
  • پلتفرم های مختلف پوش نوتیفیکیشن
  • تبلیغات بنری و نحوه اجرای آن ها
 • قسمت اول: adwords- advance analytics
  ۴دی ساعت ۱۹الی۲۲ ۳ ساعت
  وبینار
  • آشنایی با گوگل ادز (ادوردز)
  • طریقه کار و ثبت اطلاعات در ادوردز
  • طریقه تعریف تبلیغات کلیکی
  • آشنایی با گوگل آنالیتیکس
  • گوگل آنالیتیکس در دیجیتال مارکتینگ
  • بخش های مختلف در گوگل آنالیتیکیس
  • تعریف ایونت ها در گوگل آنالیتیکیس
  • نحوه تعریف کمپین ها در گوگل آنالیتیکیس
  • نحوه دریافت اطلاعات مربوط به کمپین ها و صفحات در آن
  • نحوه یکپارچه سازی سیستم ها به هم
 • قسمت دوم: ورود حرفه‌ای به بازارکار
  ۸دی ساعت ۱۹الی۲۲ ۳ ساعت
  وبینار
  • آشنایی با بازار کار دیجیتال مارکتینگ
  • نحوه مذاکره در جلسات دیجیتال مارکتینگ
  • نحوه بستن قرارداد دیجیتال مارکتینگ
 • قسمت سوم: رفع اشکال و پرسش و پاسخ
  ۱۱دی ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • جلسه پرسش و پاسخ تعاملی
  • رفع اشکالات پیش آمده در مفاهیم آموزش داده شده
  • اطلاع از سوالات تمامی دانشجویان و دریافت پاسخ آن
 • قسمت اول: استراتژی دیجیتال مارکتینگ
  ۱۴مهر ۴ ساعت
  ویدویی
  • استراتژی بازاریابی دیجیتال چیست؟
  • درک و شناخت سفر مشتری
  • ساخت نماد مشتری (پروسنای مارکتینگ)
  • چگونه استراتژی دیجیتال مارکتینگ شرکت خود را بسازیم ؟
  • چه راهی را برای دیجیتال مارکتینگ شرکت خود انتخاب کنیم؟
 • قسمت دوم: تحویل پروژه و رفع اشکال
  ۲۱مهر ساعت ۱۹الی۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • معرفی پروژه از آموخته ها و تحویل آنلاین
 • قسمت اول: بازاریابی پلتفرم های اجتماعی۱
  ۲۹آبان ساعت ۱۹الی۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • بازاریابی پلتفرم های اجتماعی (SMM)چیست؟
  • چه موقع به سراغ سوشیال مدیا مارکتینگ برویم ؟
  • اینستاگرام مارکتینگ
  • تلگرام مارکتینگ
  • آشنایی با دیجیتال مارکتینگ لینکدین و توییتر
 • قسمت دوم: بازاریابی پلتفرم های اجتماعی۲
  ۳آذر ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • بازاریابی پلتفرم های اجتماعی (SMM)چیست؟
  • چه موقع به سراغ سوشیال مدیا مارکتینگ برویم ؟
  • اینستاگرام مارکتینگ
  • تلگرام مارکتینگ
  • آشنایی با دیجیتال مارکتینگ لینکدین و توییتر
 • قسمت سوم: رفع اشکال و پرسش و پاسخ
  ۶آذر ساعت ۱۹الی۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • جلسه پرسش و پاسخ تعاملی
  • رفع اشکالات پیش آمده در مفاهیم آموزش داده شده
  • اطلاع از سوالات تمامی دانشجویان و دریافت پاسخ آن
 • قسمت اول:affiliate marketing
  ۲۷آذر ۳ ساعت
  ویدیویی
  • بازار یابی واسطه‌ای (همکاری در فروش)چیست؟
  • مزایا و معایب affiliate marketing
  • نحوه اجرای و پیاده سازی آن
  • نمونه های موفق و شکست خورده در آن
  • نحوه آنالیز مارکتینگ همکاری در فروش
  • ساخت اولین کسب و کار همکاری در فروش
  • نکات مهم در affiliate marketing
 • قسمت دوم: رفع اشکال و پرسش و پاسخ
  ۱دی ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • جلسه پرسش و پاسخ تعاملی
  • رفع اشکالات پیش آمده در مفاهیم آموزش داده شده
  • اطلاع از سوالات تمامی دانشجویان و دریافت پاسخ آن
 • قسمت اول: تحویل پروژه سئو
  ۱۸دی ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • جلسه پرسش و پاسخ تعاملی
  • رفع اشکالات پیش آمده در مفاهیم آموزش داده شده
  • اطلاع از سوالات تمامی دانشجویان و دریافت پاسخ آن
  • معرفی پروژه از آموخته ها و تحویل آنلاین آن
 • قسمت دوم: تحویل پروژه سوشال مارکتینگ
  ۲۲دی ساعت ۱۹الی۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • تعریف پروژه بعد از گذراندن یک دوره و تحویل آن

با توجه به عدم امکان پیش بینی وضعیت بحران کرونا در فصل پاییز، تیم آکادمی برای تعدادی از دوره ها یک برنامه جایگزین غیرحضوری نیز درنظر گرفته است. بهره وری بالای دانشجویان و عدم وجود اختلال در روند یادگیری آنان در هر صورتی اولویت اول آکادمی و اساتید میباشد و در این زمینه تمامی تمهیدات لازم، برنامه ریزی و فراهم خواهد شد. در نتیجه به هیچ عنوان نگران یادگیری خود نبوده و به برنامه ریزی دقیق آکادمی و دلسوزی و پیگیری اساتید اعتماد کنید. دوره غیرحضوری جامع دیجیتال مارکتینگاز تاریخ ۱۰ مهر ماه ۹۹ تا ۲۲ ام دی در ۷۵ ساعت برگزار خواهد شد و تمامی ویدیوها و منابع هر جلسه در پنل آموزشی اختصاصی شما در تاریخ ذکرشده قرارخواهد گرفت و جلسات انلاین نیز جهت آموزش و رفع اشکال، با سیستم های فراهم شده به طورمنظم برگزار خواهندشد. محتوای این دوره با دوره حضوری یکسان بوده و تمامی پروژه های عملی دوره حضوری نیز در این دوره آموزش داده خواهند شد.

جهت مطالعه جزییات سرفصل‌ها, روی هر جلسه کلیک کنید

 • قسمت اول: مبانی بازاریابی دیجیتال
  ۱۰ مهر ساعت ۱۸ الی ۲۲ ۴ ساعت
  وبینار
  • مبانی دیجیتال مارکتینگ
  • حوزه های مختلف در دیجیتال مارکتینگ
  • چگونه یک دیجیتال مارکتر شویم؟
  • اصطلاحات تخصصی در دیجیتال مارکتینگ
 • قسمت اول: استراتژی دیجیتال مارکتینگ
  ۱۴مهر ۴ ساعت
  ویدویی
  • استراتژی بازاریابی دیجیتال چیست؟
  • درک و شناخت سفر مشتری
  • ساخت نماد مشتری (پروسنای مارکتینگ)
  • چگونه استراتژی دیجیتال مارکتینگ شرکت خود را بسازیم ؟
  • چه راهی را برای دیجیتال مارکتینگ شرکت خود انتخاب کنیم؟
 • قسمت دوم: تحویل پروژه و رفع اشکال
  ۲۱مهر ساعت ۱۹الی۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • معرفی پروژه از آموخته ها و تحویل آنلاین
 • قسمت اول: وردپرس
  ۲۴مهر ۸ ساعت
  ویدیویی
  • آشنایی با قسمت های مختلف وردپرس
  • شروع کار دیجیتال مارکترها
  • ساخت صفحات کاری خود
  • کار با صفحه سازها
  • چگونه نوشته ها را در بلاگ یک وبسایت منتشر کنیم؟
  • چگونه منو و فوتر را ویرایش کنیم ؟
  • افزونه چیست ؟
  • افزونه ها مورد نیاز یک دیجیتال مارکتر
  • آشنایی با تنظیمات مختلف وردپرس
 • قسمت دوم: رفع اشکال و پرسش و پاسخ
  ۱آبان ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • جلسه پرسش و پاسخ تعاملی
  • رفع اشکالات پیش آمده در مفاهیم آموزش داده شده
  • اطلاع از سوالات تمامی دانشجویان و دریافت پاسخ آن
 • قسمت اول: بازاریابی محتوایی
  ۱۹آبان ساعت ۱۹الی۲۲ ۳ ساعت
  وبینار
  • آشنایی با بازاریابی محتوا
  • چرا به بازاریابی محتوا نیاز است؟
  • تفاوت بازاریابی محتوا و بازار یابی سنتی
  • تاثیر بازار یابی محتوا بر موفقیت
  • ویدیو مارکتینگ
 • قسمت دوم: UX Writing و ویدیو مارکتینگ
  ۲۲آبان ۲ ساعت
  ویدیویی
  • UX Writing چیست ؟
  • ارتباط تجربه کاربر با دیجیتال مارکتینگ ؟
  • در UX Writing به چه نکاتی باید توجه کنیم ؟
  • اهمیت UX Writing در بازاریابی محتوایی
  • نکات مهم در UX Writing
  • ویدئو مارکتینگ چیست؟
  • نحوه انجام آن
 • قسمت سوم: رفع اشکال و پرسش و پاسخ
  ۲۶آبان ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • جلسه پرسش و پاسخ تعاملی
  • رفع اشکالات پیش آمده در مفاهیم آموزش داده شده
  • اطلاع از سوالات تمامی دانشجویان و دریافت پاسخ آن
  • معرفی پروژه از آموخته ها و تحویل آنلاین آن
 • قسمت اول: بازاریابی پلتفرم های اجتماعی۱
  ۲۹آبان ساعت ۱۹الی۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • بازاریابی پلتفرم های اجتماعی (SMM)چیست؟
  • چه موقع به سراغ سوشیال مدیا مارکتینگ برویم ؟
  • اینستاگرام مارکتینگ
  • تلگرام مارکتینگ
  • آشنایی با دیجیتال مارکتینگ لینکدین و توییتر
 • قسمت دوم: بازاریابی پلتفرم های اجتماعی۲
  ۳آذر ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • بازاریابی پلتفرم های اجتماعی (SMM)چیست؟
  • چه موقع به سراغ سوشیال مدیا مارکتینگ برویم ؟
  • اینستاگرام مارکتینگ
  • تلگرام مارکتینگ
  • آشنایی با دیجیتال مارکتینگ لینکدین و توییتر
 • قسمت سوم: رفع اشکال و پرسش و پاسخ
  ۶آذر ساعت ۱۹الی۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • جلسه پرسش و پاسخ تعاملی
  • رفع اشکالات پیش آمده در مفاهیم آموزش داده شده
  • اطلاع از سوالات تمامی دانشجویان و دریافت پاسخ آن
 • قسمت تدوین کمپین دیجیتال مارکتینگ-کپی رایتینگ
  ۱۰آذر ساعت ۱۸الی۲۲ ۳ ساعت
  وبینار
  • کمپین چیست ؟
  • هدف از کمپین های دیجیتال مارکتینگ
  • چه موقع به کمپین های دیجیتال مارکتینگ روی بیاوریم
  • نکات مهم در ساخت کمپین های بازاریابی دیجیتال
  • روش های آنالیز کمپین ها
 • قسمت دوم: ساخت لندینگ
  ۱۳آذر ۲ ساعت
  ویدیویی
  • ساخت لندینگ پیج کمپین ها در وردپرس
  • نکات مهم در ساخت لندینگها
 • قسمت سوم: تبلیغات
  ۱۷آذر ۲ ساعت
  ویدیویی
  • تبلیغات در دیجیتال مارکتینگ
  • چگونه تبلیغات موثر بنویسیم ؟
  • تاثیرتاثیر تبلیغات نویسی (کپی رایتینگ) در دیجیتال مارکتینگ
  • پلتفزم های مختلف تبلیغات و کار با آن ها
  • آنالیز تبلیغات دیجیتال مارکتینگ
  • جلسه پرسش و پاسخ تعاملی
  • رفع اشکالات پیش آمده در مفاهیم آموزش داده شده
  • اطلاع از سوالات تمامی دانشجویان و دریافت پاسخ آن
 • قسمت چهارم: رفع اشکال و پرسش و پاسخ
  ۲۰آذر ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • جلسه پرسش و پاسخ تعاملی
  • رفع اشکالات پیش آمده در مفاهیم آموزش داده شده
  • اطلاع از سوالات تمامی دانشجویان و دریافت پاسخ آن
 • قسمت پنجم: ایمیل مارکتینگ SMS مارکتینگ و پوش نوتیفیکیشن
  ۲۴آذر ۳ ساعت
  ویدیویی
  • ایمیل مارکتینگ در بازاریابی دیجیتال
  • آشنایی با پلتفرم های ایمیل مارکتینگ
  • ایمیل مارکتینگ در وردپرس
  • تاثیرات بازاریابی ایمیلی
  • اس ام اس مارکتینگ در بازاریابی دیجیتال
  • پلتفرم های SMS مارکتینگ
  • پوش نوتیفیکیشن (push notification) در دیجیتال مارکتینگ
  • پلتفرم های مختلف پوش نوتیفیکیشن
  • تبلیغات بنری و نحوه اجرای آن ها
 • قسمت اول:affiliate marketing
  ۲۷آذر ۳ ساعت
  ویدیویی
  • بازار یابی واسطه‌ای (همکاری در فروش)چیست؟
  • مزایا و معایب affiliate marketing
  • نحوه اجرای و پیاده سازی آن
  • نمونه های موفق و شکست خورده در آن
  • نحوه آنالیز مارکتینگ همکاری در فروش
  • ساخت اولین کسب و کار همکاری در فروش
  • نکات مهم در affiliate marketing
 • قسمت دوم: رفع اشکال و پرسش و پاسخ
  ۱دی ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • جلسه پرسش و پاسخ تعاملی
  • رفع اشکالات پیش آمده در مفاهیم آموزش داده شده
  • اطلاع از سوالات تمامی دانشجویان و دریافت پاسخ آن
 • قسمت اول: adwords- advance analytics
  ۴دی ساعت ۱۹الی۲۲ ۳ ساعت
  وبینار
  • آشنایی با گوگل ادز (ادوردز)
  • طریقه کار و ثبت اطلاعات در ادوردز
  • طریقه تعریف تبلیغات کلیکی
  • آشنایی با گوگل آنالیتیکس
  • گوگل آنالیتیکس در دیجیتال مارکتینگ
  • بخش های مختلف در گوگل آنالیتیکیس
  • تعریف ایونت ها در گوگل آنالیتیکیس
  • نحوه تعریف کمپین ها در گوگل آنالیتیکیس
  • نحوه دریافت اطلاعات مربوط به کمپین ها و صفحات در آن
  • نحوه یکپارچه سازی سیستم ها به هم
 • قسمت دوم: ورود حرفه‌ای به بازارکار
  ۸دی ساعت ۱۹الی۲۲ ۳ ساعت
  وبینار
  • آشنایی با بازار کار دیجیتال مارکتینگ
  • نحوه مذاکره در جلسات دیجیتال مارکتینگ
  • نحوه بستن قرارداد دیجیتال مارکتینگ
 • قسمت سوم: رفع اشکال و پرسش و پاسخ
  ۱۱دی ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • جلسه پرسش و پاسخ تعاملی
  • رفع اشکالات پیش آمده در مفاهیم آموزش داده شده
  • اطلاع از سوالات تمامی دانشجویان و دریافت پاسخ آن
 • قسمت اول: تحویل پروژه سئو
  ۱۸دی ساعت ۱۹ الی ۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • جلسه پرسش و پاسخ تعاملی
  • رفع اشکالات پیش آمده در مفاهیم آموزش داده شده
  • اطلاع از سوالات تمامی دانشجویان و دریافت پاسخ آن
  • معرفی پروژه از آموخته ها و تحویل آنلاین آن
 • قسمت دوم: تحویل پروژه سوشال مارکتینگ
  ۲۲دی ساعت ۱۹الی۲۱ ۲ ساعت
  وبینار
  • تعریف پروژه بعد از گذراندن یک دوره و تحویل آن

مدرس دوره

مهندس محمد حسین رحمانی

مهندس محمد حسین رحمانی
من محمد حسین رحمانی مدیر دیجیتال مارکتینگ آکادمی آمانج و فارغ التحصیل دانشگاه تهران هستم. بسیار خوشحالم که در این دوره با شما عزیزان همراه هستم.
 • ۷ سال سابقه کاری در زمینه سئو و بهینه سازی وبسایت
 • مدیر دیچیتال مارکتینگ آمانج
 • ۴ سال سابقه کار فنی در شرکت ها و استارتاپ ها
 • ۲ سال سابقه آموزش تخصصی در موسسات

ویژگی های دوره

متخصصین باتجربه و سرفصل های کاربردی

سرفصل های دوره به صورت کاملا کاربردی، پروژه محور و متناسب با نیاز بازارکار حال حاضر جامعه چیده شده اند و در این دوره خبری از مباحث غیرکاربردی نیست

برنامه ریزی دقیق و ظرفیت محدود

ظرفیت هردوره متناسب با شیوه آموزش و سبک برگزاری کلاس و با رعایت تمامی استاندارد ها آموزشی از سمت مدرس و آکادمی مشخص خواهد شد و این ظرفیت محدود خواهد بود.

بورسیه دانشجوی برتر دوره

با ارزیابی پروژه های ارائه شده دانشجویان توسط استاد دوره، مبلغ شهریه دانشجوی برتر دوره به طور کامل عودت داده خواهد شد

مشاوره و پشتیبانی

روش های متفاوت پشتیبانی و رفع اشکال به طور کامل برنامه ریزی شده است و شما میتوانید به صورت متنی، صوتی و تصویری با استاد دوره در ارتباط بوده و مشکلات خود را برطرف نمایید.


دسترسی به منابع

در طول دوره و همچنین تا ۶ ماه پس از اتمام دوره به تمامی فایلها، منابع و ویدیوهای جلسات دوره که به تشخیص استاد دوره قرار خواهند گرفت، در پروفایل اختصاصی خودتان دسترسی خواهید داشت و قابلیت تمدید مدت دسترسی نیز فراهم شده است

ایجاد رزومه و کارآموزی

در طول دوره شما پروژه های متنوعی را به عنوان تمرین طراحی میکنید و همچنین یک پروژه برای انتهای دوره درنظر گرفته میشود که میتوانید بعد از اتمام دوره، بعنوان رزومه داشته باشید.بعد از تحویل پروژه ها 3 نفر از بهترین دانشجویان جهت کاراموزی به بازارکار معرفی خواهند شد.

مدرک معتبر

دانشجویان با تحویل پروژه نهایی دوره،میتوانند مدرک نمره دار آکادمی آمانج را دریافت نمایند. گرچه مدرک اصلی که ما به شما ارائه میکنیم تخصصی است که با آن میتوانید در شرکتها و پروژه ها مشغول به کار شوید.

مشاوره بازارکار

در طول دوره تکنیک های ورود به بازارکار و مشاوره و راهنمایی هایی در مورد نکات مهم ورود به بازارکار که حاصل تجربیات کاری استاد دوره میباشد به شما ارائه خواهد شدپنل آموزشی اختصاصی دانشجویان


 • دسته بندی منظم منابع و آموزش های هر جلسه
 • دسترسی بلندمدت به منابع دوره در پنل
 • امکان مشاهده ویدیوهای آموزشی با کیفیت بالا
 • امکان دانلود جزوات، اسلایدهای استاد و فایل های موردنیاز
 • امکان مشاهده و دانلود منابع بیشتر در هر جلسه
 • تعریف تمرین و پروژه و امکان ارسال تمرینات در پنل با بازه زمانی مشخص
 • بررسی و ارائه نظر استاد و هم دوره ای ها روی تمرینات ارسالی دانشجویان

سوالات متداول

سرفصل های دوره ها به هیچ عنوان تغییر نخواهند کرد. تمرینات، پروژه ها و پیگیری ها بیشتر خواهند شد تا شما جدی تر و با انگیزه تر دوره را ادامه دهید و همچنین تمامی پروژه های عملی که در دوره حضوری پیاده سازی میشوند نیز به شما آموزش داده خواهند شد.
ما در این دوره ویدیو نمیفروشیم! این دوره، یک دوره کامل است که به صورت غیر حضوری برگزار میشود و بهره وری و خروجی های آن برای ما بسیار حائز اهمیت میباشد. شما میتوانید در گروه تلگرامی دوره به پرسش و پاسخ و رفع اشکال بپردازید. همچنین مابین جلسات آموزشی، جلساتی انلاین جهت رفع اشکال با استاد دوره برگزار خواهد شد. اساتید ما پس از اتمام دوره نیز با شما در ارتباط بوده و به خصوص در پروژه هایتان به شما مشاوره و راهنمایی خواهند داد.
پس از ثبتنام و در تاریخ شروع دوره، شما در یک گروه تلگرامی که لینک آن از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد، عضو میشوید و در آن، راه های دسترسی به پنل آموزشی اختصاصی شما دراختیارتان قرار خواهد گرفت. تمامی ویدیوها و منابع هر جلسه به طور منظم در پنل شما قابل دسترسی خواهد بود.
پس از شروع دوره لینک ورود به سیستم انلاین و وبینارها را در اختیارتان قرارخواهیم داد.اگر نتوانستید به صورت انلاین در یک وبینار شرکت کنید، ویدیوی ضبط شده آن در پنل شما قابل دسترسی خواهد بود. تیم فنی ما شبانه روزی درحال بررسی سیستم های مختلف جهت ارائه آموزش ها هستند و تمام تلاشمان را در این زمینه خواهیم کرد که باوجود تمامی مشکلات موجود در زیرساخت اینترنت کشور، بهترین خدمات را ارائه دهیم.
شما تا ۶ ماه پس از اتمام دوره به پنل آموزشی خود و تمامی منابع دوره دسترسی خواهید داشت .
این دوره هیچگونه پیشنیازی ندارد و صفر تا صد آموزش داده خواهد شد. برای شرکت در این دوره کافیست علاقه و پشتکار و مهارت کار با کامپیوتر داشته باشید.
اساتید دوره تا زمانی که شما به سطح مناسب برای ورود به بازارکار برسید و بتوانید به صورت مستقل پروژه ها را پیاده سازی کنید درکنار شما خواهند بود و تنهایتان نمیگذارند.
باتوجه به بالابودن تمامی هزینه های دوره غیرحضوری از جمله: هزینه های بالای تامین سرویس های فنی، افزایش حق الزحمه اساتید به علت اختصاص دادن زمان بیشتر، افزایش تعداد پشتیبانان و ... با این وجود آکادمی آمانج تمامی تلاش خود را در جهت بالابردن کیفیت و زمان آموزشی نموده است و با در نظر گرفتن شرایط عمومی جامعه، شهریه دوره غیرحضوری را با ۲۰ درصد کاهش نسبت به دوره حضوری برگزار مینماید. این دوره را نباید با دوره های انلاین مقایسه کنید تمامی اهداف ، سرفصل ها، پروژه ها و اساتید این دوره متفاوت هستند و شما درصورت همراهی با دوره و تمرین مستمر قطعا میتوانید با اولین درآمد خود ۲ برابر این مبلغ شهریه را کسب کنید. همچنین میتوانید از تسهیلات قسطی نیز استفاده نمایید.
متاسفانه تصور بسیاری از آکادمی ها از برگزاری دوره های انلاین، فروش حداکثری ویدیوست و سنجش خروجی دوره و بهره وری دانشجویان را در اولویت قرار نمیدهند. این درحالیست که هدف اصلی ما، آموزش کاربردی به گونه ایست که در انتهای دوره بتوانیم ورود حرفه ای دانشجویان به بازارکار را ببینیم و اگر این هدف در دوره های غیرحضوری قابلیت دسترسی نداشت به هیچ عنوان این دوره ها را برگزار نمیکردیم.
پروژه هایی که در کارگاه های عملی دوره حضوری پیاده سازی میشوند نیز در قالب ویدیو و وبینار به شما آموزش داده خواهد شد و شما نیز موظف هستید آنها را به طور کامل پیاده سازی کنید و در جلسات انلاین پرسش و پاسخ،اشکالات شما برطرف خواهد شد.
بله، با تحویل پروژه آخر دوره و کسب بیش از ۵۰ درصد نمره کل، مدرک آکادمی آمانج به شما اهدا خواهد شد. گرچه مدرک اصلی که ما به شما ارائه میکنیم تخصصی است که با آن میتوانید در شرکتها و پروژه ها مشغول به کار شوید.
بله در این دوره هم با سنجش پروژه نهایی توسط استاد دوره، دانشجوی برتر ، بورسیه آمانج شده و مبلغ شهریه ایشان به طور کامل عودت داده خواهد شد.
در صورت انصراف پیش از شروع دوره آموزشی ۲۵ درصد، قبل از برگزاری دو جلسه ۵۰ درصد مبلغ شهریه کسر و مابقی عودت داده میشود. بعد از برگزاری دو جلسه دیگر هیج مبلغی عودت داده نمیشود.
تمامی دانشجویان دانشگاه های سراسرکشور با داشتن کارت دانشجویی معتبر شامل تخفیف دانشجویی خواهند شد.
سایرین نیز میتوانند با هزینه آزاد که اختلاف چندانی با هزینه دانشجویی ندارد در کلاس شرکت کنند.

رزرو دوره

رزرو دوره

ظرفیت این دوره تکمیل شده میتونید با پرداخت ۷۰ هزار تومان دوره را رزرو کنید تا زمان شروع ثبت نام دوره با شما تماس گرفته بشه و ادامه ثبت نام رو انجام بدید

اطلاع رسانی برای شروع دوره

ظرفیت این دوره تکمیل شده اما میتونید مشخصاتتون رو برای ما بذارید تا شروع ثبتنام و جزییات دوره جدید رو بهتون اطلاع رسانی کنیم.

تجربه دوره های قبل

پشتیبانی دوره

نیاز به مشاوره دارید؟

- با مطالعه توضیحات این صفحه به سوالاتتون پاسخ داده نشد؟
- نیاز به مشاوره و یا راهنمایی بیشتر دارید؟
- در مورد شرکت در دوره تردید دارید؟
- مشاوره تخصصی تری نیاز دارید؟

تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان است. کافیست با شماره زیر تماس بگیرید