logo
APOLLO

داستان این سفر

Showrell

مأموریت های سفر

آموزش جامع دیجیتال مارکتینگ

آپولو فقط یک دوره نیست، شما با یک رشته جامع دیجیتال مارکتینگ روبرو هستید که از اصول و مبانی بازاریابی شروع شده و همه حوزه‌های تخصصی دیجیتال مارکتینگ را به صورت عمیق پوشش می‌دهد.تمامی سرفصل های دوره تحت نظارت و مشاوره متخصصان شرکت های معتبر و بزرگ برنامه ریزی شده و همه پیش نیازهای لازم برای موفقیت شما در بازارکار درنظر گرفته شده است.

منتورشیپ و آموزش پروژه محور

شما در طول دوره با یک محیط کاملا تعاملی، ارتباطی دوطرفه و آموزش پروژه محور روبرو هستید. علاوه بر تمرینات هر قسمت، یک بوت کمپ عملی بنام مهندسی تبلیغات در دوره برنامه ریزی شده تا شما به صورت 360 درجه یک پروژه واقعی دیجیتال مارکتینگ را در موضوعات متنوع پیاده سازی کنید و مورد داوری قرار بگیرید.

مسیر آموزشی گام به گام

سلسله مراتب، نظم، بهم پیوستگی محتوا و تمرکز عمیق بر همه بخش های بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ در یک مسیر آموزشی که طی 6 ماه بررسی و بازبینی طراحی شده است، یکی از نقاط قوت دوره میباشد تا شما در یک بازه زمانی مناسب بتوانید آینده خود را حرفه ای برنامه ریزی کنید.

جلسات حضوری و آموزش آنلاین

همانطور که همه تجربه کرده ایم هر دو سبک حضوری و غیرحضوری مزایای خاص خود را دارند و ما برای حفظ مزایای هر دو روش، این دوره را به صورت ترکیبی از جلسات انلاین، ورکشاپ های حضوری و آموزش های ویدیویی برنامه ریزی کرده ایم تا بیشترین بازدهی و کمترین اتلاف انرژی را داشته باشیم.

سرفصل های تخصصی

رشته مدیریت برند

مفاهیم برند

۲۷ شهریور ۱۸ الی ۲۲ ۴ ساعت
 • مقدمه ای بر برندسازی و مفاهیم پایه ای آن
 • اهمیت برندها در موفقیت یک کسب و کار
 • مدل های معماری برند
 • برندسازی شخصی - b2b - b2c تعاریف و تفاوتها

استراتژی برند

۳۱ شهریور ۱۴ الی ۱۸ ۴ ساعت
 • استراتژی برند و ساختارکلی آن
 • ارزش ویِژه برند و چگونگی خلق آن
 • مدل های مدیریت برند (کلر- آکر - کاپفرر)
 • آگاهی از برند چیست؟ راههای ایجاد و سنجش آن
 • وفاداری به برند چیست و چگونه شکل می گیرد؟

مخاطب هدف برند

۳ مهر ۱۸ الی ۲۲ ۴ ساعت
 • تحقیقات بازار و ارزش آن در خلق برند
 • شیوه های تحقیقات بازار و تحلیل اطلاعات
 • انتخاب جامعه هدف و مخاطبین اصلی برند
 • چگونه خلق ارزش ها برای جامعه هدف برپایه اهداف بازاریابی

هویت برند

۷ مهر ۱۴ الی ۱۸ ۴ ساعت
 • هویت بصری برند
 • لحن برند
 • شخصیت برند
 • آرکی تایپ ها

برندسازی برون سازمانی

۱۰ مهر ۱۸ الی ۲۲ ۴ ساعت
 • جایگاه سازی برند (قیمت - تصویر)
 • ممیزی برند و نظارت بر عملکرد
 • بازسازی برند و خلق جایگاه جدید
 • ابزارهای برندسازی

برای دریافت ریز سرفصل ها و مسیر آموزشی دوره مدیریت برند میتوانید از طریق زیر اقدام کنید.

ریز سرفصل ها

برندسازی درون سازمانی

۱۴ مهر ۱۴ الی ۱۸ ۲ ساعت
 • مدیریت برند در سازمان و تاثیر بر سایر دپارتمان ها
 • مدیریت منابع انسانی تحت نظارت مدیریت برند

فرهنگ برند

۱۴ مهر ۱۴ الی ۱۸ ۲ ساعت
 • مدیریت برند در ایجاد، حفظ و ارتباط مشتریان

ایجاد و نگهداشت ارزش های برند ۱

۱۷ مهر ۱۸ الی ۲۲ ۴ ساعت
 • مدیریت ارتباطات بازاریابی
 • شناخت مفاهیم تصویری و تاثیرعناصر بصری
 • آشنایی با ابزارهای بصری عکس، گرافیک، رنگ، فرم و ...

ایجاد و نگهداشت ارزش های برند ۲

۲۴ مهر ۱۴ الی ۱۸ ۴ ساعت
 • تاثیر تبلیغات در تصویر برند
 • مدیریت بودجه برند و شیوه های بودجه بندی
 • آشنایی با رسانه ها و تاثیر حضور یا استفاده از آنها در برند

رفع اشکال و مشاوره

۲۸ مهر ۱۸ الی ۲۲ ۴ ساعت

هرآنچه که فرا گرفتیم را در بوت کمپ های حضوری به صورت چند پروژه واقعی، تمرین و پیاده سازی خواهیم کرد.

Our Clients
Our Clients

هدایت‌گر سفر

محمد بهشتیان
Brand Communications Manager
۸ سال تجربه حرفه ای در حوزه برندینگ و مارکتینگ
 • مدیر برند شرکت جیکل فرانسه
 • مدیربازاریابی و برند رستوران های زنجیره ای شیلا
 • مدیر برند هولدینگ خیلی سبز
 • همکاری با برندهای: صنایع شیر ایران پگاه، سحرخیز
  فامیلا، تخفیفان،Food Clever( کانادا)، بانک پارسیان و...
   

سوالات متداول

با توجه به تجربه 4 ساله برگزاری به هر دو صورت حضوری و غیرحضوری و جهت حفظ مزیت های هر دو سبک آموزش؛ جلسات این دوره به صورت ترکیبی از جلسات انلاین، ویدیویی و حضوری خواهد بود. اکثر جلسات دوره به صورت انلاین تعاملی و تعداد کمی به صورت ویدیویی برگزار می شوند. در سرفصل ایجاد و نگهداشت برند، دو جلسه حضوری در نظر گرفته شده است تا شبکه سازی و تعامل بیشتر با اساتید و هم دوره ای ها صورت گیرد .
تمامی جلسات انلاین و حضوری به طور کامل و باکیفیت ضبط شده و جهت مرور در پنل آموزشی دانشجویان قرار میگیرد. پس اگر وبیناری را از دست دادید یا امکان شرکت به صورت حضوری را نداشتید هیچگونه نگرانی نداشته باشید چون هیچ محتوایی را از دست نخواهید داد. همینطور شما امکان حضور انلاین در جلسات حضوری را نیز خواهید داشت.
ما پکیج ویدیویی نمیفروشیم! این دوره، یک مسیر آموزشی کامل است که بهره وری و خروجی های آن برای ما بسیار حائز اهمیت میباشد. در تمامی جلسات انلاین و حضوری زمان های مناسبی جهت تعامل و رفع اشکال درنظر گرفته شده است و همچنین شما میتوانید در گروه تلگرامی دوره به پرسش و پاسخ بپردازید تا اساتید دوره در فرصت مناسب پاسخگوی شما باشند. دوره مطابق با برنامه زمانی مشخص پیش میرود و همراهی شما و تکمیل مسیر آموزشی مدام بررسی میشود و ما تا انتهای مسیر کنار شما هستیم.
این دوره هیچگونه پیشنیازی ندارد و صفر تا صد آموزش داده خواهد شد. برای شرکت در این دوره کافیست علاقه و پشتکار و مهارت کار با کامپیوتر داشته باشید و در انتهای دوره شاهد پیشرفت شگرف خود خواهید بود.
مدرک اصلی که ما به شما ارائه می‌کنیم تخصص و مهارتی است که با آن می‌توانید در آزمون های استخدامی شرکت ها موفق شده و در پروژه های حرفه ای مشغول به کار شوید. اما در کنار آن، جهت ارائه مدرکی مبنی بر گذراندن آموزش در موسسه‌ای معتبر، شما می‌توانید با حضور مستمر در دوره، تحویل تمرینات و پروژه نهایی دوره، مدرک نمره دار آکادمی آمانج به زبان انگلیسی را نیز دریافت نمایید که این مدرک دارای کد رهگیری جهت استعلام اعتبار است. در صورت شرکت در دوره جامع آپولو(دیجیتال مارکتینگ، برندینگ و همکاری در فروش) مدرک نمره دار وزارت علوم با قابلیت ترجمه دریافت خواهید کرد.
دانشجویان دوره آپولو با ارزیابی فعالیت ها، تمرینات و پروژه نهایی دانشجویان توسط استاد دوره و تیم ارزیابی آکادمی، پنج دانشجوی برتر دوره انتخاب می‌شوند که در ابتدای لیست معرفی ما به شرکت های متقاضی استخدام قرار می‌گیرند و همینطور می‌توانند توصیه نامه‌ای از سمت مجموعه و اساتید دریافت نمایند. همچنین علاوه بر توصیه نامه، یک اعتبار حساب به ارزش ۲ میلیون تومان به نفر اول و یک اعتبار حساب به ارزش ۱ میلیون تومان به هرکدام از نفرات دوم و سوم اعطا خواهد شد. دانشجویان برتر میتوانند از اعتبار حساب خود جهت شرکت در دوره های بعدی آکادمی استفاده نمایند یا به دوستان خود هدیه دهند.
جهت عدم افت کیفیت آموزش و پشتیبانی، ظرفیت محدود و تا حداکثر ۵۰ نفر خواهد بود و امکان تمدید نخواهد داشت.
شما از زمان پایان دوره به مدت یک سال به پنل آموزشی خود و تمامی منابع دوره دسترسی خواهید داشت تا بتوانید هر زمان که نیاز دارید محتوای آموزشی را مرور نمایید.
باوجود بالابودن تمامی هزینه های برگزاری دوره از جمله: هزینه های بالای تامین سرویس های فنی، حق الزحمه بالای اساتید به علت تجربه بالا و رزومه حرفه ای، اجاره فضا، پشتیبانی و ... آکادمی آمانج با در نظر گرفتن شرایط عمومی جامعه، تمامی تلاش خود را در جهت افزایش مستمر کیفیت محتوای آموزشی و معقول نگه داشتن شهریه دوره نموده است. این دوره را نباید با دوره های ویدیویی مقایسه کنید تمامی اهداف ، سرفصل ها، پروژه ها، اساتید و پشتیبانی این دوره متفاوت هستند و شما درصورت همراهی با دوره و تمرین مستمر، برای آینده خود سرمایه گذاری کرده اید و دیگر نیاز به شرکت در هیچ دوره دیگری نخواهید داشت و میتوانید با حقوق های بسیار مناسب وارد بازارکار شوید. همچنین میتوانید از تسهیلات قسطی و تخفیفات مناسبتی آکادمی نیز استفاده نمایید.
آمانج به طور مستمر با صنعت در ارتباط است، مدام درحال بررسی نیازهای شرکت ها و کارفرمایان میباشد و تمامی اهداف و رویکردهای خود را براساس نیاز بازارکار چیده است. شما در این دوره تحت نظر متخصصین حرفه ای که سال ها تجربه عملی دارند آموزش میبینید، سرفصل ها و محتوایی را دریافت میکنید که دقیقا در بازارکار کاربرد دارند و به صورت عملی درگیر پروژه هایی میشوید که در آینده با آن ها روبرو خواهید شد. همچنین درکنار یادگیری مهارت های فنی و تخصصی، با مهارت های نرم آشنا میشوید و اصول ورود حرفه ای به بازارکار را هم خواهید آموخت.
در صورت انصراف پیش از شروع دوره آموزشی ۱۰ درصد، قبل از برگزاری دو جلسه ۲۵ درصد مبلغ شهریه کسر و مابقی عودت داده میشود. بعد از برگزاری دو جلسه دیگر هیج مبلغی عودت داده نمیشود. انتقال به دوره دیگر تحت شرایط بسیار خاص، تنها یکبار و قبل از برگزاری جلسه دوم امکانپذیر است.
ثبت نام از طریق سایت Amanjacademy.com
ثبت نام از طریق آیدی تلگرامی @amanjadmin
ثبت نام از طریق دایرکت اینستاگرام @amanjacademy
جهت دریافت هرگونه مشاوره نیز میتوانید در شبکه های اجتماعی و همینطور با شماره تماس های مجموعه با پشتیبانان آمانج درارتباط باشید.
- بر اساس انتخاب دوره مد نظر، مبلغ را در 5 یا 3 قسط پرداخت خواهید کرد (دوره آپولو در 5 قسط و دوره مدیریت برند و یا affiliate در 3 قسط)
- شروع اقساط با پرداخت اولین قسط به عنوان ثبت نام انجام خواهد شد و مابقی مبلغ در طول دوره پرداخت خواهد شد.
- درصورت عدم تسویه ادامه دوره برای شما امکانپذیر نخواهد بود و دسترسی به پروفایل آموزشیتان نیز بسته خواهد شد.
- در صورت انصراف از لحظه ثبت‌نام تا پیش از شروع دوره آپولو، 10 درصد از کل شهریه دوره کسر و مابقی مبلغ عودت داده خواهد شد.
- از لحظه شروع دوره آپولو تا پیش از شروع جلسه چهارم، 25 درصد از کل شهریه دوره کسر و مابقی عودت داده خواهد شد.
- از لحظه شروع جلسه چهارم تا پایان دوره آپولو، هیچ مبلغی عودت داده نمی‌شود و دانشجو متعهد است که تمامی شهریه را تسویه نماید.
در صورتیکه در مورد شرایط اقساط با مشکل روبرو هستید میتوانید با شماره تماس 02128428611 در تماس باشید
ثبتنام گروهی به این معناست که شما ما را به دوستان خود معرفی کنید و به صورت گروهی دوره را خریداری فرمایید. تعداد اعضای گروه جهت ثبت نام گروهی ۳ نفر و بیشتر میباشد.
جهت ثبتنام گروهی میتوانید از طریق زیر اقدام کنید:
- تلگرام و کارت به کارت: دریافت اطلاعات از آیدی تلگرامی @amanjadmin، پرداخت کارت به کارت به صورت یکجا یا تک تک برای اعضای گروه و ارسال مشخصات و فیش واریزی هر یک از اعضا به آیدی تلگرامی @amanjadmin

ثبت نام دوره

ثانیه

دقیقه

ساعت

روز

دوره تخصصی ساخت ومدیریت برند

 • شروع دوره: ۲۷ شهریور ۱۴۰۱
 • پایان دوره: ۲۸ مهرماه ۱۴۰۱
 • تعداد جلسات: ۹ جلسه
 • مجموع ساعت آموزشی: ۳۶ ساعت
 • روز و ساعت: یکشنبه ها ساعت ۱۸ الی۲۲ و پنجشنبه ها ساعت ۱۴ الی ۱۸
۳,۷۴۰,۰۰۰ تومان
جمع پرداخت: ۳,۷۴۰,۰۰۰ تومان
پیش پرداخت: ۱,۲۴۸,۰۰۰ تومان
۳,۷۴۰,۰۰۰ تومان ۲۵ %
۲,۸۰۵,۰۰۰ تومان
Euro (€) 137
پرداخت با 9 واحد پولی مختلف ! بعد از ورود, مبلغ را اعمال و سپس پرداخت کنید.

درخواست مشاوره

برای مشاوره فنی و تخصصی روی ما حساب کنید!

Subscirbe Newsletter
Subscirbe Newsletter
Subscirbe Newsletter

میتونی اولین نفر در جریان اطلاعیه های این دوره قرار بگیری!

صرفا اطلاعیه های مهم (شروع دوره جدید, اضافه ظرفیت, تغییرات محتوا و...) مرتبط با این دوره را دریافت خواهید کرد

رزرو دوره

ظرفیت این دوره تکمیل شده میتونید با پرداخت ۷۰ هزار تومان دوره را رزرو کنید تا زمان شروع ثبت نام دوره با شما تماس گرفته بشه و ادامه ثبت نام رو انجام بدید

توجه کنید این مبلغ غیرقابل بازگشت است !

بیشتر بدانید

ریشه کلمه برند از شمال اروپا و فرهنگ رایج بین مردم اسکاندیناوی نشات می گیرد. کلمه برند به معنای داغ زدن روی بدن حیوانات برای تشخیص آن ها بود. اما مفهوم برند به معنای امروزی آن، از قرن بیستم و با شروع انقلاب صنعتی و در ادامه انقلاب دیجیتال به شکل یک فرهنگ درآمد. با پیشرفت جهانی تجارت، بهبود مونتاژ و رونق گرفتن خطوط تولید نیاز به برندها بیش از پیش مورد توجه قرار گرفت.
تولید کنندگان در ابتدا خودشان مسئولیت تبلیغ و ساخت شعارهای تبلیغاتی را داشتند و در نهایت از یک یا دو مشاور نیز کمک می گرفتند اما پس از مدتی با شدت گرفتن رقابت بین شرکت های مختلف، پای بازاریاب ها و تبلیغ نویسان نیز در این مسیر باز شد. در اواخر دهه ۸۰، با مطرح شدن ارزش برند به عنوان یکی از مهم ترین دارایی های سازمان، به بحث مدیریت برند توجه بیشتری شد. اهمیت تاثیر برند در عملکرد مالی و حفظ وفاداری مشتریان موجب شد، تئوریسین ها و اساتید با تجربه با مطالعه گذشته، سیر تحول و آینده برند، جلسات و دوره های برند سازی و مدیریت برند را برای مدیران ارشد ترتیب دهند.

مطالعه بیشتر مطالعه بیشتر