ثبت نام

دوره جامع آموزش گرافیک تبلیغاتی

با فوتوشاپ و manipulation
شروع دوره
۱ مهر ۱۴۰۰
پایان دوره
۱۵ آذر ۱۴۰۰
زمان دوره
۵۳ + ۱۷ ساعت
پیشنیاز
ندارد

ثانیه

دقیقه

ساعت

روز

معرفی دوره

در ۷۳ ساعت آموزش صفر تا صد، به طراحی تبلیغات دیجیتالی مسلط می‌شویم. این دوره به هیچ پیش‌نیازی احتیاج ندارد و بخش های موردنیاز از فتوشاپ را از صفر آموزش می‌بینیم. پس از آن وارد اصول، مبانی طراحی، تکنیک های ایده پردازی، خلاقیت و مدیریت زمان می‌شویم. در طی دوره به همراه استاد ۴ پروژه را پیاده سازی و در جلسات رفع اشکال آن‌ها را بررسی می‌کنیم. با تکنیک‌های ورود به بازارکار آشنا خواهیم شد و در پروژه نهایی دوره، با تمامی چالش‌های یک طراح گرافیک تبلیغاتی روبرو خواهیم شد.معرفی اساتید

شکیب شریفی
Graphic designer

ایشان در حوزه طراحی گرافیک تبلیغاتی دارای بیش از 5 سال تجربه کار هستند و با شرکت های معتبری همچون ایرانسل، سانی نس، 724، نستله، فیتزی فانزی، سامانیوم، و... همکاری داشته اند. درحال حاضر اقای شریفی در استودیو فردا به عنوان Senior graphic designer مشغول به فعالیت هستند.

رزومه و نمونه کارهای استاد

ویژگی های دوره

این دوره مناسب چه کسانی است؟
 • کارشناس‌‌های دیجیتال مارکتینگ
 • بازاریابان شبکه‌های اجتماعی که می‌خواهند شیوه جدیدی در بازاریابی و تبلیغات موثر در شبکه‌های اجتماعی داشته باشند.
 • دیزاینرها و گرافیست هایی که به فضای تبلیغات علاقه دارند.
 • عکاسان و هنرمندانی که با تصاویر کار میکنند.
 • صاحبان کسب و کارهای مجازی و فروشگاه های اینترنتی
 • گرافیک دیزاینرهای استودیوهای طراحی تبلیغاتی
 • و تمامی عزیزانی که به طراحی گرافیک و فتومونتاژ علاقه دارند.

اساتید با تجربه

آمانج در انتخاب اساتید دوره ها بسیار دقیق بوده وشرط حضور در آمانج، تخصص و تجربه عملی چندین ساله در حوزه مرتبط است. شکیب شریفی با تجربه کار در آژانس‌های تبلیغاتی و پروژه‌های متنوع یکی از قوی‌ترین متخصصین حوزه گرافیک تبلیغاتی است.

محتوای عمیق و کاربردی

تمامی سرفصل های دوره های آموزشی با مهندسی معکوس و بررسی دقیق نیازهای صنعت و کارفرمایان، تدوین شده اند و شما با آنچه می آموزید مهارت موردنیاز جهت رفع نیازهای بازارکار را بدست خواهید آورد.

پروژه های کاربردی

در مسیر ۶۰ ساعته آموزش این دوره ۴ پروژه را به همراه استاد دوره، انجام داده و با چالش‌های گرافیک تبلیغاتی روبرو می‌شویم و در انتها یک پروژه جامع از آنچه که در بازار کار طراحی گرافیک تبلیغاتی می‌گذرد، پیاده می‌کنیم.

ارتباط همه جانبه با استاد

در تمام طول دوره، استاد از طریق جلسات انلاین و گروه تلگرامی با شما در تعامل بوده و همه ابهامات و سوالاتتان را پاسخ خواهد داد. بعد از دوره به مدت ۱ ماه در هنگام انجام پروژه نهایی، برخورد با چالش‌ها و ورود به بازارکار، از پشتیبانی استاد دوره بهره‌مند خواهید شد.

فرصت‌های شغلی و میزان درامد

۸ تا ۱۰ میلیون تومان
۵ تا ۶ میلیون تومان
۵,۵ میلیون تومان
۴,۵ میلیون تومان
۴,۵ میلیون تومان
۳,۵ میلیون تومان
۶ تا ۱۲ میلیون تومان

محتوای دوره

دوره آموزشی
۱ مهر الی ۱۵ آذر
دوره رشد
۳ ماه
تعداد جلسات
۴۰ جلسه
زمان آموزش آنلاین
۳۰ + ۱۷ ساعت
زمان آموزش ویدئویی
۲۳ ساعت
 • جلسه اول: معارفه و مقدمات دوره
  ۱ مهر ساعت ۱۹ الی ۲۲ ۳ ساعت
  وبینار
  • معارفه و مقدمات دوره
  • آشنایی با مسیر آموزشی دوره
  • تبلیغات دیجیتال در فضای مجازی
  • آگاهی از برند
  • انسانی شدن
  • بازدید از وبسایت
  • وایرال شدن
  • نظارت بر بازخورد محصول/سرویس
  • پردازش تصویر و کاربرد آن
  • اقتصاد دیجیتال
  • ارتباط تصویری
  • سریع و ثابت شده
  • دسترسی اسان به المان ها
  • جامع بودن

در چند سال اخیر فضای تبلیغات با تحول عظیمی روبرو شده؛ در گذشته بیلبوردهای تبلیغاتی، روزنامه‌ها، تراکت‌ها و ... نقش اساسی در فضای تبلیغاتی بازی می‌کردند. با ورود شبکه‌های اجتماعی و وبسایت‌ها در زندگی انسان‌ها نیاز های ما از تبلیغات هم تغییر کرد؛ تاثیرات تبلیغات دیجیتال خیلی بیشتر از تبلیغات سنتی شد و همین مساله باعث شد که کسب و کارها در فضای دیجیتال، روی به تبلیغات اصولی بیاورند.
همه ما در طول روز با تبلیغات مختلفی در فضای مجازی و وبسایت‌ها روبرو میشیم. خیلی‌هاشون نظرمون رو جلب می‌کنند و تا انتها دنبال می‌کنیم، اما از روی بعضی‌ها به سادگی عبور می‌کنیم. چرا؟ طبق تحقیقات انجام شده ۶۰ درصد کاربران ابتدا به گرافیک تبلیغات توجه می‌کنند و ۴۹ درصد کاربران در صورت گیرا نبودن گرافیک، تبلیغ را رها می‌کنند. در کشور ما در زمینه جلوه‌های بصری زیبا در تبلیغات، بسیار ضعیف عمل شده و کسب وکارهای محدودی از تبلیغات گرافیکی به شکل بهینه استفاده می‌کنند.

گرافیک تبلیغات دیجیتال چیست ؟

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال رکن اصلی  فروش در کسب و کارهای آنلاین است. وبسایت‌ها و رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام، توئیتر و... جزء جدایی‌ناپذیر زندگی روزمره مردم شده‌اند، یکی از اجزای اصلی دیجیتال مارکتینگ می‌باشند. اینکه تبلیغات شما با چه جلوه بصری به کاربر نمایش داده شود، در انتخاب نهایی کاربر تاثیر بسزایی دارد. از گرافیک تبلیغاتی معمولا در طراحی پوسترهای تبلیغاتی، طراحی بنرهای تبلیغاتی، طراحی برنر تبلیغاتی اینستاگرام و... استفاده می‌شود.

مطالعه بیشتر

پنل آموزشی

پنل آموزشی اختصاصی دانشجویان


 • دسته بندی منظم منابع و آموزش های هر جلسه
 • دسترسی بلندمدت به منابع دوره در پنل
 • امکان مشاهده ویدیوهای آموزشی با کیفیت بالا
 • امکان دانلود جزوات، اسلایدهای استاد و فایل های موردنیاز
 • امکان مشاهده و دانلود منابع بیشتر در هر جلسه
 • تعریف تمرین و پروژه و امکان ارسال تمرینات در پنل با بازه زمانی مشخص
 • بررسی و ارائه نظر استاد و هم دوره ای ها روی تمرینات ارسالی دانشجویان

نمونه مدرک دوره

مدرک اصلی که ما به شما ارائه میکنیم تخصص و مهارتی است که با آن میتوانید در آزمون‌های استخدامی شرکت‌ها موفق شده و در پروژه‌های حرفه‌ای مشغول به کار شوید.
اما در کنار آن، جهت ارائه مدرکی مبنی بر گذراندن آموزش در موسسه‌ای معتبر، دانشجویان میتوانند با تحویل تمرینات و پروژه‌های نهایی دوره، مدرک نمره‌دار آکادمی را نیز دریافت نمایند.
همچنین آکادمی آمانج به عنوان یک مجموعه آموزشی ثبت شده و معتبر در linkedin این امکان را برای شما فراهم نموده است که بعد از دریافت مدرک, بتوانید آن را مستقیما به بخش Education در پروفایل لینکداین خود اضافه کنید و رزومه خود را معتبر سازید.
Amanj Academy LinkedIn

سوالات متداول

تنها تفاوت دوره های حضوری و غیرحضوری در نحوه برگزاری است، محتوا و سرفصل ها مطابق با روند رشد آمانج به طور مستمر بازبینی و بروزرسانی میشوند و شما در دوره های غیرحضوری محتوای کاملا ارزشمند و به روزی را دریافت میکنید. مدت زمان دوره، تمرینات، پروژه ها و پیگیری ها در دوره غیرحضوری بیشتر هستند تا شما جدی تر و با انگیزه تر دوره را ادامه دهید و همچنین تمامی پروژه های عملی که در دوره های حضوری پیاده سازی میشوند نیز به طور کامل به شما آموزش داده میشوند.
ما در این دوره پکیج ویدیویی نمیفروشیم! این دوره، یک مسیر آموزشی کامل است که به صورت غیر حضوری برگزار میشود و بهره وری و خروجی های آن برای ما بسیار حائز اهمیت میباشد. مابین جلسات آموزشی، جلساتی انلاین جهت تعامل با استاد دوره و رفع اشکال برگزار میشود و همچنین شما میتوانید در گروه تلگرامی دوره به پرسش و پاسخ بپردازید. دوره مطابق با برنامه زمانی مشخص پیش میرود و همراهی شما و تکمیل مسیر آموزشی مدام بررسی میشود و ما تا انتهای مسیر کنار شما هستیم. اساتید ما پس از اتمام دوره نیز با راهنمایی و مشاوره های خود درکنار شما خواهند بود.
باوجود بالابودن تمامی هزینه های دوره غیرحضوری از جمله: هزینه های بالای تامین سرویس های فنی، افزایش حق الزحمه اساتید به علت اختصاص دادن زمان بیشتر، افزایش تعداد پشتیبانان و ... آکادمی آمانج با در نظر گرفتن شرایط عمومی جامعه، تمامی تلاش خود را در جهت افزایش مستمر کیفیت محتوای آموزشی و معقول نگه داشتن شهریه دوره نموده است. این دوره را نباید با دوره های ویدیویی مقایسه کنید تمامی اهداف ، سرفصل ها، پروژه ها، اساتید و پشتیبانی این دوره متفاوت هستند و شما درصورت همراهی با دوره و تمرین مستمر قطعا میتوانید با اولین درآمد خود ۲ برابر این مبلغ شهریه را کسب کنید. همچنین میتوانید از تسهیلات قسطی و تخفیفات مناسبتی آکادمی نیز استفاده نمایید.
متاسفانه تصور بسیاری از آکادمی ها از برگزاری دوره های غیرحضوری، فروش حداکثری ویدیو است و سنجش خروجی دوره و بهره وری دانشجویان را در اهداف خود قرار نمیدهند. این درحالیست که هدف اصلی آمانج، آموزش تخصصی به گونه ایست که در انتهای دوره بتوانیم ورود حرفه ای دانشجویان به بازارکار را ببینیم و برای دستیابی به این هدف مدام درحال تلاش هستیم تا بستر مناسب برای یادگیری کامل شما را فراهم کنیم و همه فاکتورهای لازم را درنظر بگیریم. ما تا حصول نتیجه در کنار شما هستیم و از هیچ تلاشی دریغ نمیکنیم.
آمانج به طور مستمر با صنعت در ارتباط است، مدام درحال بررسی نیازهای شرکت ها و کارفرمایان میباشد و تمامی اهداف و رویکردهای خود را براساس نیاز بازارکار چیده است. شما در این دوره ها تحت نظر متخصصین حرفه ای که سال ها تجربه عملی دارند آموزش میبینی، سرفصل ها و محتوایی را دریافت میکنید که دقیقا در بازارکار کاربرد دارند و به صورت عملی درگیر پروژه هایی میشوید که در آینده با آن ها روبرو خواهید شد.همچنین درکنار یادگیری مهارت های فنی و تخصصی، با مهارت های نرم آشنا میشوید و اصول ورود حرفه ای به بازارکار را هم خواهید آموخت.
این دوره هیچگونه پیشنیازی ندارد و صفر تا صد آموزش داده خواهد شد. برای شرکت در این دوره کافیست علاقه و پشتکار و مهارت کار با کامپیوتر داشته باشید.
پس از ثبت نام و در تاریخ شروع دوره، لینک گروه تلگرامی، مشخصات ورود و راه های دسترسی به پنل آموزشی، از طریق پیامک دراختیارتان قرار خواهد گرفت. تمامی ویدیوها، تمرینات و پروژه ها، منابع هر جلسه و لینک های ورود به جلسات انلاین به طور منظم و مطابق با برنامه زمانی دوره، در پنل آموزشی آمانج قابل دسترسی خواهد بود. تمامی جلسات انلاین ضبط میشوند تا درصورتیکه امکان شرکت در جلسات انلاین را نداشتید بتوانید از ویدیوهای ضبط شده استفاده نمایید.
شما میتوانید با تخفیف های لحظه ای که در سایت دریافت میکنید ثبت نام خود را انجام دهید تا هم کدتخفیف و هم شانس حضور در دوره را از دست ندهید و اگر پس از آن در کمپین های شبکه های اجتماعی آمانج کدتخفیف بیشتری برنده شدید مابتفاوت مبلغ به شما برگشت داده خواهد شد. توجه داشته باشید هرکس تنها امکان استفاده از یک کد تخفیف را دارد و کدهای تخفیف باهم جمع نمیشوند.
در صورت انصراف پیش از شروع دوره آموزشی ۲۵ درصد، قبل از برگزاری دو جلسه ۴۰ درصد مبلغ شهریه کسر و مابقی عودت داده میشود. بعد از برگزاری دو جلسه دیگر هیج مبلغی عودت داده نمیشود. انتقال به دوره دیگر تحت شرایط خاص، تنها یکبار و قبل از برگزاری جلسه دوم امکانپذیر است.
شما تا ۶ ماه پس از اتمام دوره به پنل آموزشی خود و تمامی منابع دوره دسترسی خواهید داشت. همچنین امکان دانلود همه محتوا برای شما فراهم است تا بتوانید هر زمان که نیاز دارید محتوای آموزشی را مرور نمایید.
تمامی دوره های آمانج براساس نیازهای بازارکار تدوین میشوند و بدون پیاده سازی و اجرای پروژه های واقعی در طول دوره، یادگیری به طور کامل انجام نخواهد شد. پس در تمام مسیر آموزشی، دانشجویان با مراحل مختلف و چالش های پروژه درگیر شده و با راهنمایی های استاد دوره، هرآنچه را می آموزند در پروژه عملی میکنند. در انتهای دوره نیز بر اساس این پروژه ها و روند رشد و پیشرفت آن ها ارزیابی خواهند شد، که این پروژه ها باتوجه به چالش برانگیز و واقعی بودنشان میتوانند به عنوان اولین نمونه کار در رزومه دانشجویان قرار گیرند.
مدرک اصلی که ما به شما ارائه میکنیم تخصص و مهارتی است که با آن میتوانید در آزمون های استخدامی شرکت ها موفق شده و در پروژه های حرفه ای مشغول به کار شوید.اما در کنار آن، جهت ارائه مدرکی مبنی بر گذراندن آموزش در موسسه ای معتبر، دانشجویان میتوانند با تحویل تمرینات و پروژه نهایی دوره، مدرک نمره دار آکادمی آمانج را نیز دریافت نمایند که این مدرک دارای کد رهگیری و QRcode جهت استعلام اعتبار میباشد. این مدرک به زبان انگلیسی میباشد و برای ثبت در رزومه و اپلای در شرکت های داخل کشور کاملا معتبر است اما چون آمانج یک موسسه خصوصی میباشد اعتبار دانشگاهی ندارد.
در دوره های غیرحضوری جهت عدم افت کیفیت آموزش و پشتیبانی، ظرفیت محدود و تا حداکثر ۵۰ نفر خواهد بود.
ثبت نام از طریق سایت Amanjacademy.com
ثبت نام از طریق آیدی تلگرامی @amanjadmin
ثبت نام از طریق دایرکت اینستاگرام @amanjacademy
جهت دریافت هرگونه مشاوره نیز میتوانید در شبکه های اجتماعی و همینطور با شماره تماس های مجموعه با پشتیبانان آمانج درارتباط باشید.
- مقدار ۴۰ درصد از شهریه، بعنوان پیش پرداخت باید واریز گردد.
- باقیمانده شهریه بایستی در ۲ قسط و قبل از رسیدن یک سوم آخر مدت زمان دوره تسویه گردد، درصورت عدم تسویه ادامه دوره برای شما امکانپذیر نخواهد بود و دسترسی به پروفایل آموزشیتان نیز بسته خواهد شد.
- درصورت انصراف قبل از شروع دوره، ۲۵درصد از کل شهریه دوره کسر و مابقی عودت داده خواهد شد.
- در صورت انصراف بعد از شروع دوره و قبل از برگزاری دو جلسه اول، پیش پرداخت دانشجو عودت داده نخواهد شد.
- در صورت انصراف بعد از برگزاری دو جلسه، هیچ مبلغی عودت داده نمیشود و دانشجو بایستی تمامی شهریه را تسویه نماید.
ثبت نام گروهی به این معناست که شما ما را به دوستان خود معرفی کنید و به صورت گروهی دوره را خریداری فرمایید. تعداد اعضای گروه جهت ثبت نام گروهی ۳ نفر و بیشتر میباشد.
با انجام ثبت نام گروهی و پرداخت یکجا، ۱۵ درصد تخفیف شامل هرکدام از اعضای گروه خواهد شد.
اگر عضوی از گروه پرداخت قسطی داشته باشد کدتخفیف وی ۱۰ درصد خواهد بود.
جهت ثبت نام گروهی میتوانید از طریق راه های زیر اقدام کنید:
از طریق سایت و درگاه پرداخت: ثبت نام درسایت توسط یک نفر از اعضای گروه و پرداخت شهریه کل اعضا به صورت یکجا و سپس ارسال مشخصات بقیه اعضا به آیدی تلگرامی @amanjadmin
از طریق تلگرام و کارت به کارت: دریافت اطلاعات از آیدی تلگرامی @amanjadmin، پرداخت کارت به کارت به صورت یکجا یا تک تک برای اعضای گروه و ارسال مشخصات و فیش واریزی هر یک از اعضا به آیدی تلگرامی @amanjadmin
جهت دریافت کدهای تخفیف مناسبتی ۳۰ تا ۵۰ درصدی، حتما شبکه های اجتماعی آمانج را دنبال کنید و در کمپین های ما شرکت کنید.

ثبت نام دوره

دوره جامع آموزش گرافیک تبلیغاتی

 • شروع دوره: ۱ مهر
 • پایان دوره: ۱۵ آذر
 • تعداد جلسات: ۴۰ جلسه
 • مجموع ساعت اموزشی: ۵۳ + ۱۷ ساعت مهارت‌های نرم
 • روز ها: دو‌شنبه‌ها و پنج‌شنبه‌ها
 • ساعت شروع وبینارها: ساعت ۱۹
ظرفیت دوره به اتمام رسید

درخواست مشاوره

برای مشاوره فنی و تخصصی روی ما حساب کنید!

میتونی اولین نفر در جریان اطلاعیه های این دوره قرار بگیری!

صرفا اطلاعیه های مهم (شروع دوره جدید, اضافه ظرفیت, تغییرات محتوا و...) مرتبط با این دوره را دریافت خواهید کرد