دیجیتال مارکتینگ چیست؟

بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ یکی از روش های نوین در کسب و کار می‌باشد که برای بیشتر شدن فروش، افزایش درآمد و … توسط ابزارهای دیجیتال انجام میشود.  مهمترین بخش این تعریف، استفاده از ابزارهای دیجیتال می‌باشد که خیلی سریع بین مردم فراگیر شده است و ما می‌توانیم با اندکی مهارت در استفاده از این ابزارها،فروش خود را چندین برابر کنیم.  در بخش دوم کار ، پیدا کردن مشتری‌های هدفمند اصلی ترین وظیفه ی یک دیجیتال مارکتر است.  در گذشته با تبلیغات گسترده کسب و کارها می‌توانستند مشتری جذب کنند و نیازی به بازاریابی دیجیتال به شکلی  که امروزه مورد استفاده قرار میگیرد نبود. اما هزینه بر بودن و مشکلات فراوان برا پیدا کردن بازار هدف و مشتری، آن را منسوخ کرد. اما امروزه با ورود دیجیتال مارکتینگ و دقیق تر شدن تعاریف آن، این مشکل تا حد بسیاری برطرف شده است. پیشروهای این تعریف در ابتدا شرکت‌های تولیدکننده و کارخانه‌های صنعتی بوده‌اند. اما امروزه با گسترش کسب و کارهای اینترنتی و بیزینس‌های آنلاین، این تعریف در فرم آنها باید انجام شود،یعنی همه شرکت‌ها برای اسفاده از ابزارهای نوین دیجیتال مارکتینگ باید در اولین قدم خود را به شبکه ‌جهانی وب متصل کرده و مشابه کسب و کارهای اینترنتی عمل کنند. شناسایی ویژگی‌ها و خدمات کسب و کار، تولید محتوا ،شناخت و آنالیز بازار و رقبا،  تعیین اهداف در بازه‌های زمانی مشخص،  بررسی روش ورود به فضای رقابت و… نمونه‌هایی از طرح‌هایی هستند که پیش از ورود به حوضه دیجیتال مارکتینگ باید توسط یک کسب و کار لیست شوند. بعد از این مورد نوبت به اجرای آن می‌رسد. اجرای این طرح ها نیازمند آگاهی از روش‌های آن بوده که در ادامه ما قصد داریم به بیان انواع روش های بازاریابی دیجیتال و  نحوه اجرای آن بپردازیم

سرفصل های دوره جامع آموزش دیجیتال مارکتینگ

ارائه مقدمه، تعاریف و اصطلاحات دیجیتال مارکتینگ با رویکردی  کاربردی

تبیین و بررسی آخرین متدها و استراتژی های دیجیتال مارکتینگ بر اساس کسب و کارهای مختلف

آموزش سئوسایت به طور کامل و کاربردی با رویکردی عملی و آشنایی و کار با سایت های وردپرسی

آموزش تولید محتوا به طور استاندارد با توجه به آخرین متدهای محتوانویسی و تبییت استراتژی های انتشار محتوا

پرداختن به تمامی پلت فرم های معتبر و کاربردی یازاریابی دیجیتال مارکتینگ به عنوان اساسی ترین ابزارکار یک مارکتر

به عنوان یکی از قدیمی ترین ابزارکار دیجیتال مارکتینگ که با توجه به تاثیرگذا ری فوق العاده آن در صورت اجرای صحیح

آموزش این دو ابزار فوق العاده مهم گوگل به طور جامع و کاملا کاربردی

دوره جامع آموزش دیجیتال مارکتینگ

آموزش دیجیتال مارکتینگ به معنی آموزش استفاده از ابزارهای دیجیتال (شامل موبایل، کامپیوتر، تبلت، لپ تاپ، و … ) جهت معرفی محصول، جذب مشتری، برند سازی و فروش است. و صاحب کسب و کار، از طریق ابزارهای بازاریابی دیجیتال اقدام به معرفی محصولش به مشتریان کرده و تلاش می کند فروش را افزایش دهد. به مجموعه این قسمتها دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال می گویند.
ما در این دوره، با رویکردی کاربردی به آموزش دیجیتال مارکتینگ خواهیم پرداخت.

آخرین مقالات دیجیتال مارکتینگ

آکادمی آمانج
مهارت آموزی جهت ورود به بازار کار

تاییدیه ها

تهران - امیرآباد، دانشکده فنی دانشگاه تهران، ساختمان مکانیک جدید واحد ۱۱۴

کد تخفیف نمیخوای؟

اگه میخوای کد تخفیف شرکت در دوره‌ها، وبینارهای رایگان، بهترین مقالات آکادمی آمانج رو از دست ندی ایمیلت رو این زیر وارد کن!
همین الان عضو شو
close-link
من اینجام