logo
APOLLO

داستان این سفر

Showrell

مأموریت های سفر

آموزش جامع دیجیتال مارکتینگ

آپولو فقط یک دوره نیست، شما با یک رشته جامع دیجیتال مارکتینگ روبرو هستید که از اصول و مبانی بازاریابی شروع شده و همه حوزه‌های تخصصی دیجیتال مارکتینگ را به صورت عمیق پوشش می‌دهد.تمامی سرفصل های دوره تحت نظارت و مشاوره متخصصان شرکت های معتبر و بزرگ برنامه ریزی شده و همه پیش نیازهای لازم برای موفقیت شما در بازارکار درنظر گرفته شده است.

منتورشیپ و آموزش پروژه محور

شما در طول دوره با یک محیط کاملا تعاملی، ارتباطی دوطرفه و آموزش پروژه محور روبرو هستید. علاوه بر تمرینات هر قسمت، یک بوت کمپ عملی بنام مهندسی تبلیغات در دوره برنامه ریزی شده تا شما به صورت 360 درجه یک پروژه واقعی دیجیتال مارکتینگ را در موضوعات متنوع پیاده سازی کنید و مورد داوری قرار بگیرید.

مسیر آموزشی گام به گام

سلسله مراتب، نظم، بهم پیوستگی محتوا و تمرکز عمیق بر همه بخش های بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ در یک مسیر آموزشی که طی 6 ماه بررسی و بازبینی طراحی شده است، یکی از نقاط قوت دوره میباشد تا شما در یک بازه زمانی مناسب بتوانید آینده خود را حرفه ای برنامه ریزی کنید.

جلسات حضوری و آموزش آنلاین

همانطور که همه تجربه کرده ایم هر دو سبک حضوری و غیرحضوری مزایای خاص خود را دارند و ما برای حفظ مزایای هر دو روش، این دوره را به صورت ترکیبی از جلسات انلاین، ورکشاپ های حضوری و آموزش های ویدیویی برنامه ریزی کرده ایم تا بیشترین بازدهی و کمترین اتلاف انرژی را داشته باشیم.

س

سرفصل های تخصصی

رشته افیلیت ماکتینگ

منطق وجودی افیلییت پلتفرم و شرایط و حداقل های لازم برای فعالیت در افیلییت پلتفرم ها

۱ آبان ۱۴ الی ۱۷ ۳ ساعت
 • آگاهی از قوانین عمومی
 • تعریف رسانه و فاکتورهای کیفی مورد توجه

نحوه آغاز فعالیت در افیلییت سیستم‌ها و ویژگی‌های رسانه مناسب فعالیت در افیلییت پلتفرم‌ها

۸ آبان ۱۴ الی ۱۸ ۴ ساعت
 • رسانه‌ها و پلتفرم‌های مجاز برای فعالیت
 • چهارچوب کیفی رسانه‌ها برای آغاز فعالیت

افیلییت مارکتینگ در دنیا و <ایران>

۵ آبان ۱۸ الی ۲۲ ۴ ساعت
 • بررسی افیلییت آمازون
 • بررسی افیلییت علی بابا
 • افیلییت مارکتینگ دیجی‎کالا
 • سایر پلتفرم‌ها

برای دریافت ریز سرفصل ها و مسیر آموزشی دوره افیلیت مارکتینگ میتوانید از طریق زیر اقدام کنید.

ریز سرفصل ها

نحوه فعالیت رسانه و کانال‌های جذب مخاطب

۱۲ آبان ۱۸ الی ۲۱ ۳ ساعت
 • کانال‌های ارگانیک
 • کانال‌های هزینه‌ای (Paid)

چارچوب و طبقه بندی محتوای تولیدی

۱۵ آبان ۱۴ الی ۱۷ ۳ ساعت
 • نحوه لینک سازی و قرارگیری در محتوا
 • انتخاب صفحه فرود مناسب برای لینک دهی

راهکارهای افزایش نرخ تبدیل و بهینهسازی میزان فروش

۱۹ آبان ۱۴ الی ۱۸ ۴ ساعت
 • نحوه لینک سازی و قرارگیری در محتوا
 • انتخاب صفحه فرود مناسب برای لینک دهی

نکات قابل توجه فعالیت در افیلییت پلتفرم

۲۲ آبان ۱۴ الی ۱۸ ۴ ساعت
 • آگاهی از قوانین اختصاصی
 • نحوه درخواست تسویه حساب

بازخورد بر پروژه

۲۶ آبان۱۴ الی ۱۸ ۴ ساعت
 • هرآنچه که فرا گرفتیم را در بوت کمپ های حضوری به صورت چند پروژه واقعی، تمرین و پیاده سازی خواهیم کرد.

هدایتگر سفر

جواد صفری
Head Of Affiliate Marketing
۷ سال تجربه حرفه ای در حوزه مارکتینگ
 • سرپرست سیستم همکاری در فروش دیجی کالا
 • مدیر تحقیقات بازار و تحلیل داده آسیاتک
 • سرپرست تحلیل داده ایران تلنت
 • مدیر سرویس مشتریان کافه بازار
   
   

سوالات متداول

با توجه به تجربه 4 ساله برگزاری به هر دو صورت حضوری و غیرحضوری و جهت حفظ مزیت های هر دو سبک آموزش؛ جلسات این دوره به صورت جلسات آنلاین خواهد بود. دلیل برگزاری کامل این دوره به شکل آنلاین، تعامل بهتر با استاد دوره، شبکه‌سازی بهتر هم دوره‌ای‌ها و یادگیری کامل دانشجویان دوره است.
تمامی جلسات آنلاین به طور کامل و باکیفیت ضبط شده و جهت مرور در پنل آموزشی دانشجویان قرار می‌گیرد. پس اگر وبیناری را از دست دادید،هیچ نگرانی نداشته باشید چون هیچ محتوایی را از دست نخواهید داد.
ما پکیج ویدیویی نمی‌فروشیم! این دوره، یک مسیر آموزشی کامل است که بهره وری و خروجی های آن برای ما بسیار حائز اهمیت است. در تمامی جلسات آنلاین زمان‌های مناسبی جهت تعامل و رفع اشکال درنظر گرفته شده است. همچنین شما می‌توانید در گروه تلگرامی دوره به پرسش و پاسخ بپردازید تا استاد دوره در فرصت مناسب پاسخگوی شما باشند. دوره مطابق با برنامه زمانی مشخص پیش می‌رود، همراهی شما و تکمیل مسیر آموزشی مدام بررسی می‌شود و ما تا انتهای مسیر کنار شما هستیم.
بله؛ در طی دوره یک پروژه تعریف می‌شود که مهارت‌آموزان بعد از پیاده‌سازی آن در یک جلسه آنلاین بازخوردهای لازم را از استاد دوره می‌گیرند و پروژه‌ها را بررسی می‌کنند.
این دوره هیچگونه پیشنیازی ندارد و صفر تا صد آموزش داده خواهد شد. برای شرکت در این دوره کافیست علاقه و پشتکار و مهارت کار با کامپیوتر داشته باشید و در انتهای دوره شاهد پیشرفت شگرف خود خواهید بود.
مدرک اصلی که ما به شما ارائه می‌کنیم تخصص و مهارتی است که با آن می‌توانید در آزمون های استخدامی شرکت ها موفق شده و در پروژه های حرفه ای مشغول به کار شوید. اما در کنار آن، جهت ارائه مدرکی مبنی بر گذراندن آموزش در موسسه‌ای معتبر، شما می‌توانید با حضور مستمر در دوره، تحویل تمرینات و پروژه نهایی دوره، مدرک نمره دار آکادمی آمانج به زبان انگلیسی را نیز دریافت نمایید که این مدرک دارای کد رهگیری جهت استعلام اعتبار است. در صورت شرکت در دوره جامع آپولو(دیجیتال مارکتینگ، برندینگ و همکاری در فروش) مدرک نمره دار وزارت علوم با قابلیت ترجمه دریافت خواهید کرد.
دانشجویان دوره آپولو با ارزیابی فعالیت ها، تمرینات و پروژه نهایی دانشجویان توسط استاد دوره و تیم ارزیابی آکادمی، پنج دانشجوی برتر دوره انتخاب می‌شوند که در ابتدای لیست معرفی ما به شرکت های متقاضی استخدام قرار می‌گیرند و همینطور می‌توانند توصیه نامه‌ای از سمت مجموعه و اساتید دریافت نمایند. همچنین علاوه بر توصیه نامه، یک اعتبار حساب به ارزش ۲ میلیون تومان به نفر اول و یک اعتبار حساب به ارزش ۱ میلیون تومان به هرکدام از نفرات دوم و سوم اعطا خواهد شد. دانشجویان برتر میتوانند از اعتبار حساب خود جهت شرکت در دوره های بعدی آکادمی استفاده نمایند یا به دوستان خود هدیه دهند.
جهت عدم افت کیفیت آموزش و پشتیبانی، ظرفیت محدود و تا حداکثر ۵۰ نفر خواهد بود و امکان تمدید نخواهد داشت.
شما از زمان شروع دوره به مدت یک سال به پنل آموزشی خود و تمامی منابع دوره دسترسی خواهید داشت تا بتوانید هر زمان که نیاز دارید محتوای آموزشی را مرور نمایید.
باوجود بالابودن تمامی هزینه های برگزاری دوره از جمله: هزینه های بالای تامین سرویس های فنی، حق الزحمه بالای اساتید به علت تجربه بالا و رزومه حرفه ای، اجاره فضا، پشتیبانی و ... آکادمی آمانج با در نظر گرفتن شرایط عمومی جامعه، تمامی تلاش خود را در جهت افزایش مستمر کیفیت محتوای آموزشی و معقول نگه داشتن شهریه دوره نموده است. این دوره را نباید با دوره های ویدیویی مقایسه کنید تمامی اهداف ، سرفصل ها، پروژه ها، اساتید و پشتیبانی این دوره متفاوت هستند و شما درصورت همراهی با دوره و تمرین مستمر، برای آینده خود سرمایه گذاری کرده اید و دیگر نیاز به شرکت در هیچ دوره دیگری نخواهید داشت و میتوانید با حقوق های بسیار مناسب وارد بازارکار شوید. همچنین میتوانید از تسهیلات قسطی و تخفیفات مناسبتی آکادمی نیز استفاده نمایید.
آمانج به طور مستمر با صنعت در ارتباط است، مدام درحال بررسی نیازهای شرکت ها و کارفرمایان میباشد و تمامی اهداف و رویکردهای خود را براساس نیاز بازارکار چیده است. شما در این دوره تحت نظر متخصصین حرفه ای که سال ها تجربه عملی دارند آموزش میبینید، سرفصل ها و محتوایی را دریافت میکنید که دقیقا در بازارکار کاربرد دارند و به صورت عملی درگیر پروژه هایی میشوید که در آینده با آن ها روبرو خواهید شد. همچنین درکنار یادگیری مهارت های فنی و تخصصی، با مهارت های نرم آشنا میشوید و اصول ورود حرفه ای به بازارکار را هم خواهید آموخت.
در صورت انصراف پیش از شروع دوره آموزشی ۱۰ درصد، قبل از برگزاری دو جلسه ۲۵ درصد مبلغ شهریه کسر و مابقی عودت داده میشود. بعد از برگزاری دو جلسه دیگر هیج مبلغی عودت داده نمیشود. انتقال به دوره دیگر تحت شرایط بسیار خاص، تنها یکبار و قبل از برگزاری جلسه دوم امکانپذیر است.
ثبت نام از طریق سایت Amanjacademy.com
ثبت نام از طریق آیدی تلگرامی @amanjadmin
ثبت نام از طریق دایرکت اینستاگرام @amanjacademy
جهت دریافت هرگونه مشاوره نیز میتوانید در شبکه های اجتماعی و همینطور با شماره تماس های مجموعه با پشتیبانان آمانج درارتباط باشید.
- بر اساس انتخاب دوره مد نظر، مبلغ را در 5 یا 3 قسط پرداخت خواهید کرد (دوره آپولو در 5 قسط و دوره مدیریت برند و یا affiliate در 3 قسط)
- شروع اقساط با پرداخت اولین قسط به عنوان ثبت نام انجام خواهد شد و مابقی مبلغ در طول دوره پرداخت خواهد شد.
- درصورت عدم تسویه ادامه دوره برای شما امکانپذیر نخواهد بود و دسترسی به پروفایل آموزشیتان نیز بسته خواهد شد.
- در صورت انصراف از لحظه ثبت‌نام تا پیش از شروع دوره آپولو، 10 درصد از کل شهریه دوره کسر و مابقی مبلغ عودت داده خواهد شد.
- از لحظه شروع دوره آپولو تا پیش از شروع جلسه چهارم، 25 درصد از کل شهریه دوره کسر و مابقی عودت داده خواهد شد.
- از لحظه شروع جلسه چهارم تا پایان دوره آپولو، هیچ مبلغی عودت داده نمی‌شود و دانشجو متعهد است که تمامی شهریه را تسویه نماید.
در صورتیکه در مورد شرایط اقساط با مشکل روبرو هستید میتوانید با شماره تماس 02128428611 در تماس باشید
ثبتنام گروهی به این معناست که شما ما را به دوستان خود معرفی کنید و به صورت گروهی دوره را خریداری فرمایید. تعداد اعضای گروه جهت ثبت نام گروهی ۳ نفر و بیشتر میباشد.
جهت ثبتنام گروهی میتوانید از طریق زیر اقدام کنید:
- تلگرام و کارت به کارت: دریافت اطلاعات از آیدی تلگرامی @amanjadmin، پرداخت کارت به کارت به صورت یکجا یا تک تک برای اعضای گروه و ارسال مشخصات و فیش واریزی هر یک از اعضا به آیدی تلگرامی @amanjadmin

ثبت نام دوره

ثانیه

دقیقه

ساعت

روز

دوره سیستم همکاری در فروش

 • شروع دوره: ۱ آبان ۱۴۰۱
 • پایان دوره: ۲۶ آبان ۱۴۰۱
 • تعداد جلسات: ۸ جلسه
 • مجموع ساعت آموزشی: ۲۸ ساعت
 • روز و ساعت: یک‌شنبه‌ها ساعت ۱۸ الی ۲۲ و پنجشنبه ساعت ۱۴ الی ۱۸
۱,۹۸۰,۰۰۰ تومان
جمع پرداخت: ۱,۹۸۰,۰۰۰ تومان
پیش پرداخت: ۶۶۱,۰۰۰ تومان
۱,۹۸۰,۰۰۰ تومان ۲۵ %
۱,۴۸۵,۰۰۰ تومان
Euro (€) 82
پرداخت با 9 واحد پولی مختلف ! بعد از ورود, مبلغ را اعمال و سپس پرداخت کنید.

رزرو دوره

ظرفیت این دوره تکمیل شده میتونید با پرداخت ۷۰ هزار تومان دوره را رزرو کنید تا زمان شروع ثبت نام دوره با شما تماس گرفته بشه و ادامه ثبت نام رو انجام بدید

توجه کنید این مبلغ غیرقابل بازگشت است !

بیشتر بدانید

افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش، یکی از مهم ترین بخش های بازاریابی اینترنتی است. سیستم افیلیت مارکتینگ اولین بار در سال ۱۹۹۴ توسط آمازون معرفی شد و با استقبال بی نظیری هم روبرو گشت. همین موضوع در سال های بعد موجب شد تا شرکت های بسیاری در حوزه دیجیتال به آن روی بیاورند. در کشور ما، ایران، بستر افیلیت مارکتیگ عمری کمتر از ۴ سال داشته و شرکت های کمی برنامه بازاریابی خود را به سمت آن سوق داده اند، این موضوع موجب شده تا بستر رشد در حوزه افیلیت مارکتینگ پتانسیل بسیار زیادی برای درامد زایی داشته باشد.
در سیستم همکاری در فروش، شما به عنوان یک بازاریاب با استفاده از لینک شخصی خود که از طریق کانال های مختلف مثل؛ شبکه های اجتماعی، فروم ها، بلاگ پست ها و وبسایت ها منتشر می کنید، کاربر را به خرید یک یا چند محصول خاص هدایت می کنید و در ازای آن درصدی از هزینه فروش محصول را به صورت کمیسیون دریافت می کنید. افیلیت مارکتینگ یکی از پایدار ترین روش های کسب درامد از اینترنت است و شما می توانید به راحتی با آموزش افیلیت مارکتینگ، به این کانال، به عنوان یک شغل پر درامد نگاه کنید.
اگر شما هم اکنون کسب و کار اینترنتی دارید می توانید با راه اندازی سیستم همکاری در فروش درامد خود را چند برابر کنید و اگر کسب و کار شخصی ندارید می توانید با یادگیری یکسری نکات در سیستم های همکاری در فروش دیگران عضو شده و از این طریق درامد چند ده و یا چند صد میلیونی برسید.

مطالعه بیشتر مطالعه بیشتر