logo
SOCIAL MEDIA

داستان این سفر

مأموریت های سفر

دوره جامع آنلاین (هیبریدی)

دوره آموزش بازاریابی در شبکه های اجتماعی، بصورت ترکیب وبینار و ویدئویی برگزار می‌شود. به فراخور محتوای آموزشی بخش های مورد نیاز در قالب محتوای ویدئویی، وبینار های رفع اشکال و گروه های پرسش و پاسخ تلگرامی به شما آموزش داده میشود

منتورشیپ و آموزش پروژه محور

آموزش بدون کار عملی و تمرین بی‌تاثیر است. در طی دوره سوشیال مدیا مارکتینگ آمانج، علاوه بر تمارین کلاسی و بررسی نمونه‌های موفق بازاریابی در بستر شبکه های اجتماعی، یک پروژه جامع نیز تعریف می شود تا دانشجویان دوره با پیاده سازی پروژه به طور کامل با چالش‌های این حوزه پرطرفدار آشنا شوند. همچنین محیط دوره و کلاس آموزش سوشال مدیا مارکتینگ، کاملا تعاملی و دوطرفه همراه با پشتیبانی است.

ارتباط همه‌جانبه با استاد

در تمام طول دوره، استاد از طریق جلسات وبیناری، آنلاین و گروه تلگرامی با شما در تعامل بوده و همه ابهامات و سوالاتتان را پاسخ خواهد داد. بعد از دوره در هنگام انجام پروژه نهایی، برخورد با چالش‌ها و ورود به حوزه‌های تخصصی، از پشتیبانی استاد و منتور دوره بهره‌مند خواهید شد.

اینستاگرام

بعد از یادگیری اصول بازاریابی و تولید محتوا، به قدرتمندترین شبکه اجتماعی در ایران ورود می‌کنیم و با بازاریابی آن آشنا می‌شویم. هرآنچه که از اینستاگرام مارکتینگ باید بدانیم را آموزش می‌بینیم تا به یکی از حیاتی‌ترین بخش‌های کسب و کار مسلط شویم

لینکداین

یکی از مهم‌ترین شبکه‌های اجتماعی برای افراد و کسب و کارها در حیطه تخصصی. در این قسمت با بازاریابی لینکداین برای پرسونال برند و بیزینس‌ها آشنا می‌شویم تا بتوانیم هرچه بهتر خود و کسب و کار خود را رشد دهیم.

توئیتر

حال نوبت به پرنفوذترین شبکه اجتماعی می‌رسد. که کسب وکارها برای فعالیت در آن باید با مراقبت بیشتری عمل کنند. در این سرفصل با نحوه بازارایابی توئیتر و تولیدمحتوا درآن آشنا خواهیم شد.

تحلیل داده

هر بازاریاب شبکه‌های اجتماعی باید قدم آینده خود را با استفاده از داده‌ها پیشین برنامه ریزی کند. تحلیل داده مهم‌ترین کاری است که می‌تواند موفقیت یک سوشال مدیا مارکتر را تضمین کند. در این قسمت با نحوه تحلیل داده در شبکه‌های اجتماعی آشنا می‌شویم.

روابط عمومی

امروزه خیلی از مردم نقد شکایات خود را در شبکه‌های اجتماعی انجام می‌دهند. یکی از وظایف بازارایاب شبکه‌های اجتماعی شنود صحبت‌های مخاطبین در این رسانه‌ها است. اینجا با اصول روابط عمومی و شنود شبکه‌های اجتماعی آشنا می‌شویم تا بتوانیم از آن به نفع کسب و کار خود استفاده کنیم.

سرفصل های تخصصی

اصول بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

جلسه وبیناری(ارتباط زنده) ۴ ساعت
 • می‌خواهیم پایه‌های یادگیری را قدرتمند بسازیم. در اینجا با مبانی بازاریابی و شبکه‌های اجتماعی آشنا می‌شویم

اینستاگرام مارکتینگ

جلسه وبیناری(ارتباط زنده) ۴ ساعت
 • یکی از حیاتی‌ترین و درآمدزاترین حوزه‌های دیجیتال مارکتینگ را از صفر آموزش می‌بینیم.

لینکدین مارکتینگ

جلسه وبیناری(ارتباط زنده) ۴ ساعت
 • بازاریابی لینکدین را برای کسب و کارها و افراد، اصولی آموزش می‌بینیم تا بهترین نتیجه را از آن بگیریم

توئیتر مارکتینگ

جلسه وبیناری(ارتباط زنده) ۲ ساعت
 • امروزه بازارایابی توئیتر به جزء ثابت شبکه‌های اجتماعی کسب و کار‌ها تبدیل شده است. اینجا با فعالیت کم ریسک در آن آشنا می‌شویم.

یوتیوب

جلسه وبیناری(ارتباط زنده) ۲ ساعت
 • یوتیوب و کسب درآمد از طریق آن یکی از ترندهای امروزه در ایران هستند. در این جلسه یا راه های درست بازاریابی در یوتیوب آشنا می‌شویم.

در صورتیکه نیاز به دریافت ریز دقیق سرفصل های دوره دارید میتوانید از طریق فرم زیر آن را دریافت نمایید

ریز سرفصل ها

تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی

جلسه وبیناری(ارتباط زنده) ۴ ساعت
 • تبلیغات نادرست بودجه کسب و کار را از بین می‌برد. اینجا با مراحل تبلیغات اصولی و اجرای آن آشنا می‌شویم.

تولید محتوا

جلسه وبیناری(ارتباط زنده) ۴ ساعت
 • شبکه‌های اجتماعی بدون محتوا هیچ معنا و مفهومی ندارد. در این جلسه با نویسندگی و تولیدمحتوای اصولی آشنا می‌شویم و روایتگری و داستان سرایی در شبکه‌های اجتماعی را فرا می‌گیریم.

تحلیل داده

جلسه وبیناری(ارتباط زنده) ۴ ساعت
 • تحلیل داده از مهم‌ترین المان‌های موفقیت یک بازاریاب شبکه‌های اجتماعی است. در اینجا با ابزارها و تحلیل داده به آشنا خواهیم شد.

روابط عمومی و سوشال لیسنینگ

جلسه وبیناری(ارتباط زنده) ۶ ساعت
 • در اینجا روابط عمومی در شبکه‌های اجتماعی را یاد می‌گیریم تا بتوانیم با مخاطبین و مشتریان خود ارتباط بهتری داشته باشیم و همچنین با انتقادهای کسب و کار به درستی برخورد کنیم.

رفع اشکال و باز خورد بر پروژه‌ها

جلسه وبیناری(ارتباط زنده)
 • در مسیر دوره و انجام پروژه‌ها و تمارین، سوال‌های مختلفی در ذهن ما ایجاد می‌شود. دراین جلسه استاد دوره با بررسی دقیق پروژه‌ها، بازخوردهای حرفه‌ای خود را می‌دهند.

هدایت‌گر سفر

علیرضا آقاخانی
Senior Social Media Specialist at Snapp
 • کارشناس ارشد شبکه های اجتماعی اسنپ
 • کارشناس شبکه اجتماعی موتن رو
 • کارشناس شبکه اجتماعی کیان دیجیتال و بادی اسپینر
 • کارشناس شبکه اجتماعی و تولیدمحتوا DMBoard
 • ۵ سال تجربه حرفه ای در حوزه مارکتینگ شبکه های اجتماعی

پنل آموزشی اختصاصی دانشجویان


 • دسته بندی منظم منابع و آموزش های هر جلسه
 • دسترسی بلندمدت به منابع دوره در پنل
 • امکان مشاهده ویدیوهای آموزشی با کیفیت بالا
 • امکان دانلود جزوات، اسلایدهای استاد و فایل های موردنیاز
 • امکان مشاهده و دانلود منابع بیشتر در هر جلسه
 • تعریف تمرین و پروژه و امکان ارسال تمرینات در پنل با بازه زمانی مشخص
 • بررسی و ارائه نظر استاد و هم دوره ای ها روی تمرینات ارسالی دانشجویان
پنل

نمونه مدرک آکادمی

مدرک دوره
مدرک اصلی که ما به شما ارائه میکنیم تخصص و مهارتی است که با آن میتوانید در آزمون‌های استخدامی شرکت‌ها موفق شده و در پروژه‌های حرفه‌ای مشغول به کار شوید.
اما در کنار آن، جهت ارائه مدرکی مبنی بر گذراندن آموزش در موسسه‌ای معتبر، دانشجویان میتوانند با تحویل تمرینات و پروژه‌های نهایی دوره، مدرک نمره‌دار آکادمی را نیز دریافت نمایند.
همچنین آکادمی آمانج به عنوان یک مجموعه آموزشی ثبت شده و معتبر در linkedin این امکان را برای شما فراهم نموده است که بعد از دریافت مدرک, بتوانید آن را مستقیما به بخش Education در پروفایل لینکداین خود اضافه کنید و رزومه خود را معتبر سازید.
Amanj Academy LinkedIn

سوالات متداول

این دوره به هیچ پیشنیازی احتیاج ندارد و همه مطالب لازم را درطی دوره از صفر تا صد آموزش می‌بینید.
در دوره های هیبریدی آمانج، تلاش شده است تمامی چالش‌ها و مشکلات دوره‌های آنلاین (مانند تعامل کمتر) و حضوری (مانند رفت و آمد) برطرف شود. به همین دلیل می توان به جرات گفت آموزش هیبریدی یکی از بهترین راه‌های یادگیری و آموزش است.
روش آموزش هیبریدی به این شکل است که جلسات تعاملی، کارگاهی و مهم به صورت وبینار تعاملی برگزار می شود. همچنین جلساتی که به تعامل کمتری نیاز دارد به صورت آنلاین و ویدئویی برگزار می شود. در این صورت هزینه، زمان و یادگیری شما به بهینه‌ترین حالت ممکن خواهد رسید. و هزینه اضافی پرداخت نخواهید کرد.
بله. با توجه به آنلاین بودن این دوره عزیزانی که در تهران نیستند می توانند شرکت کنند. در واقع یکی از اهداف اصلی آکادمی آمانج این بوده تا تمام علاقه مندان در هر کجای ایران بتوانند به دوره ها دسترسی داشته باشند و به دلیل دوری از تهران، از آموزش و حرکت در مسیر رشد و پیشرفت باز نمانند.
تمام تلاش آکادمی آمانج این بوده تا کیفیت و بهره وری دوره ها چه به صورت آنلاین و چه حضوری حفظ شود. شما می‌توانید در گروه تلگرامی، جلسات وبیناری دوره به پرسش و پاسخ بپردازید. دوره مطابق با برنامه زمانی مشخص پیش می‌رود. همراهی شما در مسیر آموزشی مدام توسط تیم پشتیبانی بررسی می‌شود. ما تا انتهای مسیر کنار شما هستیم و اساتید ما پس از اتمام دوره نیز با راهنمایی و مشاوره های خود در کنار شما خواهند بود.
بله، شما با شرکت در دوره سوشال مدیا مارکتینگ، همه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار را آموزش می‌بینید. تقاضا برای بازاریاب شبکه‌های اجتماعی به خصوص اینستاگرام مارکتینگ بسیار بالا است. کافی است در وب سایت های استخدامی و یا دورکاری جستجو کنید.
ما معتقدیم یادگیری کامل زمانی اتفاق می افتد که دانشجو در طول آموزش، به طور کامل با پروژه های واقعی درگیر شود. به همین دلیل تمامی دوره های آمانج براساس نیازهای بازار کار تدوین می‌شوند. پس در تمام مسیر آموزشی، دانشجویان با مراحل مختلف و چالش های پروژه درگیر شده و با راهنمایی های استاد دوره، هرآنچه را که می‌آموزند در پروژه عملی پیاده سازی می‌کنند. در انتهای دوره نیز بر اساس این پروژه ها و روند رشد و پیشرفت آن ها ارزیابی خواهند شد، که این پروژه ها با توجه به چالش برانگیز و واقعی بودنشان می‌توانند به عنوان اولین نمونه کار در رزومه دانشجویان قرار گیرند.
بله صد درصد. فرقی نمی‌کند که شما می‌خواهید بر روی پیج یک بیزینس کار کنید یا می‌خواهید پرسونال برند خود را شکل دهید. در هر شکل می‌توانید دراین دوره شرکت کنید. استاد دوره در قسمت‌های مختلف شما را راهنمایی می‌کنند و اصول محتوایی و تبلیغاتی مختص به شما را ارائه می‌دهند.
جهت عدم افت کیفیت آموزش و پشتیبانی، ظرفیت محدود و تا حداکثر ۵۰ نفر خواهد بود و امکان تمدید نخواهد داشت.
شما از زمان شروع دوره به مدت یک سال به پنل آموزشی خود و تمامی منابع دوره دسترسی خواهید داشت تا بتوانید هر زمان که نیاز دارید محتوای آموزشی را مرور نمایید.
در صورت انصراف پیش از شروع دوره آموزشی ۱۰ درصد، قبل از برگزاری دو جلسه ۲۵ درصد مبلغ شهریه کسر و مابقی عودت داده میشود. بعد از برگزاری دو جلسه دیگر هیچ مبلغی عودت داده نمی‌شود. انتقال به دوره دیگر تحت شرایط بسیار خاص، تنها یکبار و قبل از برگزاری جلسه دوم امکان‌پذیر است.
ثبت نام از طریق سایت Amanjacademy.com
ثبت نام از طریق دایرکت اینستاگرام @amanjacademy
جهت دریافت هرگونه مشاوره نیز می‌توانید در شبکه های اجتماعی و همینطور با شماره تماس های مجموعه با پشتیبانان آمانج در ارتباط باشید.
بله ، آکادمی آمانج سعی نموده است با فراهم کردن امکان دریافت آسان تسهیلات این روند را برای شما عزیزان ساده تر کند. بدون هیچگونه صفته و یا چک و یا ضامن میتوانید از تسهیلات اقساطی آمانج استفاده کنید. کافیست در قسمت ثبت نام مدل ثبت نام خود را اقساط انتخاب نمایید.

یکی از سرویس‌هایی که آکادمی آمانج برای سادگیِ شرکت در این دوره فراهم کرده ثبت‌نام گروهیه؛ راه مناسبی برای شما تا بتونید با دعوت از دوستاتون برای ثبت‌نام، هرکدوم با بهای کمتری در این دوره همراه ما باشید.
• برای این کار کافیه که شما و حداقل دو نفر دیگه (یا بیشتر) با هم ثبت‌نام رو انجام بدید و به میزان ۱۰ درصد تخفیف تشویقی بگیرید.
• این تخفیف تشویقی برای ثبت‌نام‌ نقدی در نظر گرفته شده و طرح‌های اقساطی شامل این سرویس نمی‌شن.

وقتی همکلاسی‌هاتون رو دعوت کردید و آماده ثبت‌نام شدید، می‌تونید برای ثبت‌نام کارهای زیر رو انجام بدید:
1. به آیدی تلگرام [email protected] پیام بدید و اطلاعات اولیه برای ثبت‌نام گروهی رو دریافت کنید.
2. بعد از دریافت اطلاعات اولیه و شماره کارت، پرداخت خودتون رو از روش انتقال وجه کارت‌به‌کارت به صورت یکجا یا تک تک برای اعضای گروه انجام بدید.
3. اطلاعات اولیه رو تکمیل و به همراه فیش یا فیش‌های پرداخت شده به آیدی تلگرام [email protected] ارسال کنید.

بله. پس از پایان دوره در صورت تحویل پروژه و اخذ نمره لازم، مدرک نمره دار آکادمی آمانج صادر خواهد شد. این مدرک دارای کد رهگیری QR code جهت استعلام اعتبار و به زبان انگلیسی است. در نتیجه شما عزیزان می توانید از این مدرک برای ثبت در رزومه و استخدام در شرکت های بزرگ و معتبر ایران استفاده کنید.
استفاده از لفظ "ادمین اینستاگرام" درست نیست. آنچه که در اینستاگرام مارکتینگ اهمیت دارد، تدوین استراتژی، آنالیز داده ها و پیاده سازی درست اصول و تکنیک های بازاریابی است. در دوره آموزش سوشال مدیا مارکتینگ آمانج به تمامی این موارد از پایه پرداخته خواهد شد. به عبارت دیگر شما پس از گذراندن این دوره تبدیل به یک متخصص بازاریابی در شبکه های اجتماعی خواهید شد که در مقایسه با ادمین شبکه های اجتماعی به مراتب جایگاه بالاتری دارد.

ثبت نام دوره

 • شروع دوره: ۶ مرداد
 • پایان دوره: ۲۸ مرداد
 • تعداد جلسات: ۸ جلسه
 • مجموع ساعت آموزشی: ۳۵ ساعت آموزش
 • روز و ساعت جلسات: پنجشنبه ها ۱۲:۳۰ الی ۱۶:۳۰
  جمعه ها ۱۱ الی ۱۵:۳۰

اقساطی

(پرداخت ریالی)
آنلاین
 • امکان شرکت آنلاین در وبینار ها
 • مشاهده آنلاین محتوای ویدئویی
 • تمرینات کاربردی در طول دوره و پروژه نهایی
 • جلسات پرسش ‌و پاسخ و رفع اشکال
 • دسترسی یک ساله به ویدئوهای آموزشی
 • پنل اختصاصی و پشتیبانی فنی
 • سیستم یادآوری وبینار
 • مدرک نمره دار آکادمی آمانج
۳ قسط ۱ میلیون تومانی (جمعا ۳ میلیون تومان)

نقدی

(پرداخت ارزی و ریالی)
آنلاین
 • امکان شرکت آنلاین در وبینار ها
 • مشاهده آنلاین محتوای ویدئویی
 • تمرینات کاربردی در طول دوره و پروژه نهایی
 • جلسات پرسش ‌و پاسخ و رفع اشکال
 • دسترسی یک ساله به ویدئوهای آموزشی
 • پنل اختصاصی و پشتیبانی فنی
 • سیستم یادآوری وبینار
 • مدرک نمره دار آکادمی آمانج
۳.۲ میلیون تومان
۲.۹ میلیون تومان

ثبت‌نام گروهی و سازمانی همکلاسی‌هاتون رو خودتون دعوت کنید و تخفیف تشویقی بگیرید!

مشاهده شرایط

رزرو دوره

ظرفیت این دوره تکمیل شده میتونید با پرداخت ۷۰ هزار تومان دوره را رزرو کنید تا زمان شروع ثبت نام دوره با شما تماس گرفته بشه و ادامه ثبت نام رو انجام بدید

توجه کنید این مبلغ غیرقابل بازگشت است !


با کمال افتخار

خرسندیم که میزبان نیروهای متخصص شرکت‌های پیشرو و نام‌آور هستیم.


هر روزه شرکت‌ها، استارت‌آپ‌ها، هلدینگ‌ها و کسب‌وکارهای بسیاری به دنبال یافتن نیروهای مختصص برای حرفه‌ای شدن سازمان خود هستند. نیروهایی که بتوانند به تخصص، دانش و مهارت آن‌ها اتکا کنند و با همکاری آن‌ها کسب‌وکار خود را به سوی پیشرفت هدایت کنند.
آکادمی آمانج با تحلیل و شناخت مهارت‌های مورد نیاز این شرکت‌ها، دوره‌های آموزشی و تخصصی خود را برنامه‌ریزی و برگزار می‌کند. دوره‌هایی که با تخصصی‌ترین و به‌روزترین سرفصل‌های آموزشی و با هدایت بهترین اساتید ایران برگزار می‌شوند.
با کمال افتخار خرسندیم که شرکت‌های معتبر پس از بررسی جامع خود، به مهارت‌آموزان این دوره‌ها اعتماد و آن‌ها را برای هم‌تیمی شدن انتخاب کردند. امروز می‌توانیم با سربلندی اعلام کنیم که مهارت‌آموزان ما در برترین شرکت‌های ایران مشغول به کار هستند.

بیشتر بدانید

سوشال مدیا مارکتینگ چیست؟

بازاریابی شبکه­ های اجتماعی یا Social Media Marketing که به اختصار SMM نامیده می شود، یکی از زیرشاخه­ های دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ است که بازاریابان در آن، از پلتفرم­ های شبکه­ های اجتماعی مانند اینستاگرام، لینکدین، توییتر و غیره، برای تبلیغ محصولات یا خدمات خود، استفاده می ­کنند. امروزه زمان قابل توجهی از ساعت روزانه ما، در شبکه­ های اجتماعی سپری می ­شود. به همین دلیل این یک فرصت بسیار مناسبی برای کسب‌ و کارها است تا با استفاده از شبکه­ های اجتماعی معروفی که مشتریان بیشتر وقت خود را در آن‌ها صرف می‌کنند، با مخاطبان خود ارتباط برقرار ‌کنند. هدف بازاریابان از استفاده از بازاریابی شبکه ­های اجتماعی، این است که سوشال مدیا مارکتینگ، باعث برندسازی (Branding)، افزایش آگاهی از برند (Brand awareness)، فروش بیشتر و افزایش ترافیک وب سایت می شود. با افزایش محبوبیت شبکه های اجتماعی، استفاده از این کانال بازاریابی نیز روز به روز محبوب ­تر می شود. به همین دلیل است که آکادمی آمانج اقدام به برگزاری دوره بازاریابی شبکه­ های اجتماعی نموده است.  

مزایای سوشال مدیا مارکتینگ

دلایل بسیاری برای استفاده از استراتژی ­های سوشال مدیا مارکتینگ در کسب و کارها، وجود دارد. این دلایل عبارتند از:
مطالعه بیشتر