logo
SOCIAL MEDIA

داستان این سفر

مأموریت های سفر

دوره جامع حضوری و آنلاین

شبکه‌های اجتماعی جزء جدایی ناپذیر کسب و کارهای خانگی، کوچک، متوسط و بزرگ تبدیل شده است. در یک دوره ۳۵ ساعته حضوری و آنلاین از صفر به همه اجزاء بازاریابی شبکه‌های اجتماعی می‌پردازیم. اینستاگرام، لینکداین، توئیتر، یوتیوب و … از مهم‌ترین شبکه‌های اجتماعی هستند که به آن‌ها می‌پردازیم.

منتورشیپ و آموزش پروژه محور

آموزش بدون کار عملی و تمرین بی‌تاثیر است. در طی دوره علاوه بر تمارین کلاسی و دیدن نمونه‌های موفق، یک پروژه جامع را پیاده سازی می‌کنیم تا با چالش‌های این حوزه پرطرفدار آشنا شویم.شما در طول دوره با یک محیط کاملا تعاملی، ارتباطی دوطرفه و آموزش پروژه محور روبرو هستید.

ارتباط همه‌جانبه با استاد

در تمام طول دوره، استاد از طریق جلسات حضوری، آنلاین و گروه تلگرامی با شما در تعامل بوده و همه ابهامات و سوالاتتان را پاسخ خواهد داد. بعد از دوره در هنگام انجام پروژه نهایی، برخورد با چالش‌ها و ورود به حوزه‌های تخصصی، از پشتیبانی استاد و منتور دوره بهره‌مند خواهید شد.

اینستاگرام

بعد از یادگیری اصول بازاریابی و تولید محتوا، به قدرتمندترین شبکه اجتماعی در ایران ورود می‌کنیم و با بازاریابی آن آشنا می‌شویم. هرآنچه که از اینستاگرام مارکتینگ باید بدانیم را آموزش می‌بینیم تا به یکی از حیاتی‌ترین بخش‌های کسب و کار مسلط شویم

لینکداین

یکی از مهم‌ترین شبکه‌های اجتماعی برای افراد و کسب و کارها در حیطه تخصصی. در این قسمت با بازاریابی لینکداین برای پرسونال برند و بیزینس‌ها آشنا می‌شویم تا بتوانیم هرچه بهتر خود و کسب و کار خود را رشد دهیم.

توئیتر

حال نوبت به پرنفوذترین شبکه اجتماعی می‌رسد. که کسب وکارها برای فعالیت در آن باید با مراقبت بیشتری عمل کنند. در این سرفصل با نحوه بازارایابی توئیتر و تولیدمحتوا درآن آشنا خواهیم شد.

تحلیل داده

هر بازاریاب شبکه‌های اجتماعی باید قدم آینده خود را با استفاده از داده‌ها پیشین برنامه ریزی کند. تحلیل داده مهم‌ترین کاری است که می‌تواند موفقیت یک سوشال مدیا مارکتر را تضمین کند. در این قسمت با نحوه تحلیل داده در شبکه‌های اجتماعی آشنا می‌شویم.

روابط عمومی

امروزه خیلی از مردم نقد شکایات خود را در شبکه‌های اجتماعی انجام می‌دهند. یکی از وظایف بازارایاب شبکه‌های اجتماعی شنود صحبت‌های مخاطبین در این رسانه‌ها است. اینجا با اصول روابط عمومی و شنود شبکه‌های اجتماعی آشنا می‌شویم تا بتوانیم از آن به نفع کسب و کار خود استفاده کنیم.

سرفصل های تخصصی

اصول بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

حضوری-غیرحضوری ۴ ساعت
 • می‌خواهیم پایه‌های یادگیری را قدرتمند بسازیم. در اینجا با مبانی بازاریابی و شبکه‌های اجتماعی آشنا می‌شویم

اینستاگرام مارکتینگ

حضوری-غیرحضوری ۴ ساعت
 • یکی از حیاتی‌ترین و درآمدزاترین حوزه‌های دیجیتال مارکتینگ را از صفر آموزش می‌بینیم.

لینکدین مارکتینگ

حضوری-غیرحضوری ۴ ساعت
 • بازاریابی لینکدین را برای کسب و کارها و افراد، اصولی آموزش می‌بینیم تا بهترین نتیجه را از آن بگیریم

توئیتر مارکتینگ

حضوری-غیرحضوری ۲ ساعت
 • امروزه بازارایابی توئیتر به جزء ثابت شبکه‌های اجتماعی کسب و کار‌ها تبدیل شده است. اینجا با فعالیت کم ریسک در آن آشنا می‌شویم.

یوتیوب

حضوری-غیرحضوری ۲ ساعت
 • یوتیوب و کسب درآمد از طریق آن یکی از ترندهای امروزه در ایران هستند. در این جلسه یا راه های درست بازاریابی در یوتیوب آشنا می‌شویم.

در صورتیکه نیاز به دریافت ریز دقیق سرفصل های دوره دارید میتوانید از طریق فرم زیر آن را دریاف نمایید

ریز سرفصل ها

تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی

حضوری-غیرحضوری ۴ ساعت
 • تبلیغات نادرست بودجه کسب و کار را از بین می‌برد. اینجا با مراحل تبلیغات اصولی و اجرای آن آشنا می‌شویم.

تولید محتوا

حضوری-غیرحضوری ۴ ساعت
 • شبکه‌های اجتماعی بدون محتوا هیچ معنا و مفهومی ندارد. در این جلسه با نویسندگی و تولیدمحتوای اصولی آشنا می‌شویم و روایتگری و داستان سرایی در شبکه‌های اجتماعی را فرا می‌گیریم.

تحلیل داده

حضوری-غیرحضوری ۴ ساعت
 • تحلیل داده از مهم‌ترین المان‌های موفقیت یک بازاریاب شبکه‌های اجتماعی است. در اینجا با ابزارها و تحلیل داده به آشنا خواهیم شد.

روابط عمومی و سوشال لیسنینگ

حضوری-غیرحضوری ۶ ساعت
 • در اینجا روابط عمومی در شبکه‌های اجتماعی را یاد می‌گیریم تا بتوانیم با مخاطبین و مشتریان خود ارتباط بهتری داشته باشیم و همچنین با انتقادهای کسب و کار به درستی برخورد کنیم.

رفع اشکال و باز خورد بر پروژه‌ها

حضوری-غیرحضوری
 • در مسیر دوره و انجام پروژه‌ها و تمارین، سوال‌های مختلفی در ذهن ما ایجاد می‌شود. دراین جلسه استاد دوره با بررسی دقیق پروژه‌ها، بازخوردهای حرفه‌ای خود را می‌دهند.

هدایت‌گر سفر

علیرضا آقاخانی
Senior Social Media Specialist at Snapp
 • کارشناس ارشد شبکه های اجتماعی اسنپ
 • کارشناس شبکه اجتماعی موتن رو
 • کارشناس شبکه اجتماعی کیان دیجیتال و بادی اسپینر
 • کارشناس شبکه اجتماعی و تولیدمحتوا DMBoard
 • ۵ سال تجربه حرفه ای در حوزه مارکتینگ شبکه های اجتماعی

پنل آموزشی اختصاصی دانشجویان


 • دسته بندی منظم منابع و آموزش های هر جلسه
 • دسترسی بلندمدت به منابع دوره در پنل
 • امکان مشاهده ویدیوهای آموزشی با کیفیت بالا
 • امکان دانلود جزوات، اسلایدهای استاد و فایل های موردنیاز
 • امکان مشاهده و دانلود منابع بیشتر در هر جلسه
 • تعریف تمرین و پروژه و امکان ارسال تمرینات در پنل با بازه زمانی مشخص
 • بررسی و ارائه نظر استاد و هم دوره ای ها روی تمرینات ارسالی دانشجویان
پنل

نمونه مدرک آکادمی

مدرک دوره
مدرک اصلی که ما به شما ارائه میکنیم تخصص و مهارتی است که با آن میتوانید در آزمون‌های استخدامی شرکت‌ها موفق شده و در پروژه‌های حرفه‌ای مشغول به کار شوید.
اما در کنار آن، جهت ارائه مدرکی مبنی بر گذراندن آموزش در موسسه‌ای معتبر، دانشجویان میتوانند با تحویل تمرینات و پروژه‌های نهایی دوره، مدرک نمره‌دار آکادمی را نیز دریافت نمایند.
همچنین آکادمی آمانج به عنوان یک مجموعه آموزشی ثبت شده و معتبر در linkedin این امکان را برای شما فراهم نموده است که بعد از دریافت مدرک, بتوانید آن را مستقیما به بخش Education در پروفایل لینکداین خود اضافه کنید و رزومه خود را معتبر سازید.
Amanj Academy LinkedIn

سوالات متداول

این دوره به هیچ پیشنیازی احتیاج ندارد و همه مطالب لازم را درطی دوره از صفر تا صد آموزش می‌بینید.
خیر. در صورت انتخاب دوره غیرحضوری امکان شرکت در دوره حضوری نیست و بالعکس
این دوره به هر دو شکل برگزار می‌شود تا هم عزیزانی که یادگیری حضوری آن‌ها بیشتر است استفاده کنند و هم عزیزانی که تهران نیستند یا توانایی شرکت در کلاس‌های حضوری ندارند در کلاس شرکت کنند. تمام تجهیزات و و مقدمات جهت تشکیل هرچه بهتر کلاس در نظر گرفته شده است تا بتوانید بهترین بازدهی از دوره را داشته باشید. همچنین جلسات آموزشی ضبط می‌شوند و در پنل دانشجویی اختصاصی شما قرار می‌گیرند
بله این دوره همزمان با دوره حضوری به صورت وبیناری نیز برگزار می‌شود تا عزیزانی که توانایی شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارند یا در تهران زندگی نمی‌کنند، در کلاس شرکت کنند. روزهای برگزاری کلاس‌های حضوری پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها است. در صورت سخت نبودن رفت و آمد می‌توانید در کلاس‌های حضوری شرکت کنید.
در این دوره علاوه برجلسات حضوری و آنلاین، در یک گروه تلگرام به همراه استاد دوره و سایر دانشجویان عضو می‌شوید. می‌توانید سوالات خود را پرسیده و با مدرس دوره تعامل داشته باشید.
بله همه مهارت‌های لازم یک بازاریاب شبکه‌های اجتماعی برای ورود به بازارکار را آموزش می‌بینید. تقاضا برای بازاریاب شبکه‌های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام مارکتینگ بسیار بالا است. می‌توانید در وبسایت‌های استخدامی و دورکاری این مورد را مشاهد بفرمائید.
بله مهم‌ترین ویژگی این دوره انتقال تجربه استاد از کسب وکارهای مختلف، دیدن نمونه‌های موفق و انجام پروژه است. ویدیو‌های تئوری را در یوتیوب می‌توان یافت.
بله صد درصد. فرقی نمی‌کند که شما می‌خواهید بر روی پیج یک بیزینس کار کنید یا می‌خواهید پرسونال برند خود را شکل دهید. در هر شکل می‌توانید دراین دوره شرکت کنید. استاد دوره در قسمت‌های مختلف شما را راهنمایی می‌کنند و اصول محتوایی و تبلیغاتی مختص به شما را ارائه می‌دهند.
جهت عدم افت کیفیت آموزش و پشتیبانی، ظرفیت محدود و تا حداکثر ۵۰ نفر خواهد بود و امکان تمدید نخواهد داشت.
شما از زمان پایان دوره به مدت یک سال به پنل آموزشی خود و تمامی منابع دوره دسترسی خواهید داشت تا بتوانید هر زمان که نیاز دارید محتوای آموزشی را مرور نمایید.
در صورت انصراف پیش از شروع دوره آموزشی ۱۰ درصد، قبل از برگزاری دو جلسه ۲۵ درصد مبلغ شهریه کسر و مابقی عودت داده م‌یشود. بعد از برگزاری دو جلسه دیگر هیچ مبلغی عودت داده نمی‌شود. انتقال به دوره دیگر تحت شرایط بسیار خاص، تنها یکبار و قبل از برگزاری جلسه دوم امکان‌پذیر است.
ثبت نام از طریق سایت Amanjacademy.com
ثبت نام از طریق دایرکت اینستاگرام @amanjacademy
جهت دریافت هرگونه مشاوره نیز می‌توانید در شبکه های اجتماعی و همینطور با شماره تماس های مجموعه با پشتیبانان آمانج در ارتباط باشید.
- مقدار ۴۰ درصد از شهریه، بعنوان پیش پرداخت باید واریز گردد.
- باقیمانده شهریه بایستی در ۲ قسط و قبل از رسیدن یک سوم آخر مدت زمان دوره تسویه گردد، درصورت عدم تسویه ادامه دوره برای شما امکانپذیر نخواهد بود و دسترسی به پروفایل آموزشیتان نیز بسته خواهد شد.
- درصورت انصراف قبل از شروع دوره، ۲۵درصد از کل شهریه دوره کسر و مابقی عودت داده خواهد شد.
- در صورت انصراف بعد از شروع دوره و قبل از برگزاری دو جلسه اول، پیش پرداخت دانشجو عودت داده نخواهد شد.
- در صورت انصراف بعد از برگزاری دو جلسه، هیچ مبلغی عودت داده نمیشود و دانشجو بایستی تمامی شهریه را تسویه نماید.
ثبت نام از طریق سایت Amanjacademy.com
ثبت‌نام گروهی به این معناست که شما ما را به دوستان خود معرفی کنید و به صورت گروهی دوره را خریداری فرمایید. تعداد اعضای گروه جهت ثبت نام گروهی ۳ نفر و بیشتر است.
- با انجام ثبت‌نام گروهی و پرداخت یکجا، ۱۰ درصد تخفیف شامل هر کدام از اعضای گروه خواهد شد.
- اگر عضوی از گروه پرداخت قسطی داشته باشد کد تخفیف شامل وی نخواهد شد.
جهت ثبت‌نام گروهی میتوانید از طریق زیر اقدام کنید:
- تلگرام و کارت به کارت: دریافت اطلاعات از آیدی تلگرامی @amanjadmin، پرداخت کارت به کارت به صورت یکجا یا تک تک برای اعضای گروه و ارسال مشخصات و فیش واریزی هر یک از اعضا به آیدی تلگرامی @amanjadmin
مدرک اصلی که ما به شما ارائه می‌کنیم تخصص و مهارتی است که با آن میتوانید در آزمون های استخدامی شرکت ها موفق شده و در پروژه های حرفه ای مشغول به کار شوید.اما در کنار آن، جهت ارائه مدرکی مبنی بر گذراندن آموزش در موسسه ای معتبر، شما می‌توانید با حضور مستمر در دوره، تحویل تمرینات و پروژه نهایی دوره، مدرک نمره دار آکادمی آمانج با زبان انگلیسی را نیز دریافت نمایید که این مدرک دارای کد رهگیری جهت استعلام اعتبار است.
این کلمه نادرست است. ادمین اینستاگرام با بازاریاب اینستاگرام متفاوت است. اینستاگرام مارکتینگ قدرت بیشتری دارد و شما همه وظایف یک ادمین را نیز انجام خواهید داد. پس می‌توان گفت بله. نه تنها توانایی یک ادمین اینستاگرام را خواهید داشت بلکه فردی با قابلیت‌های بازاریابی، تبلیغات و روابط عمومی هستید

ثبت نام دوره

آموزش بازاریابی شبکه های اجتماعی

 • شروع دوره: ۲۳ تیر
 • پایان دوره: ۱۴ مرداد
 • تعداد جلسات: ۸ جلسه
 • مجموع ساعت آموزشی: ۳۶ ساعت آموزش
 • روز و ساعت جلسات: پنجشنبه و جمعه ها ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۶:۳۰
حضوری
غیر حضوری
۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان

با کلیک برروی دکمه زیر، در دوره حضوری شرکت داده خواهید شد. محل برگزاری کلاس‌ها دانشکده فنی دانشگاه تهران است. همه جلسات ضبط شده و در پنل شما قرار خواهند گرفت

حضوری
غیر حضوری
جمع پرداخت: ۳,۳۶۰,۰۰۰ تومان
پیش پرداخت: ۱,۳۴۵,۰۰۰ تومان

با کلیک برروی دکمه زیر، در دوره حضوری شرکت داده خواهید شد. محل برگزاری کلاس‌ها دانشکده فنی دانشگاه تهران است. همه جلسات ضبط شده و در پنل شما قرار خواهند گرفت

حضوری
غیر حضوری
۲,۸۸۰,۰۰۰ تومان

با کلیک برروی دکمه زیر، در دوره حضوری شرکت داده خواهید شد. محل برگزاری کلاس‌ها دانشکده فنی دانشگاه تهران است. همه جلسات ضبط شده و در پنل شما قرار خواهند گرفت

Euro (€) 127
پرداخت با 9 واحد پولی مختلف ! بعد از ورود, مبلغ را اعمال و سپس پرداخت کنید.

رزرو دوره

ظرفیت این دوره تکمیل شده میتونید با پرداخت ۷۰ هزار تومان دوره را رزرو کنید تا زمان شروع ثبت نام دوره با شما تماس گرفته بشه و ادامه ثبت نام رو انجام بدید

توجه کنید این مبلغ غیرقابل بازگشت است !


بیشتر بدانید

سوشال مدیا مارکتینگ چیست؟

 بازاریابی شبکه­ های اجتماعی یا Social Media Marketing  که به اختصار SMM نامیده می شود، یکی از زیرشاخه­ های دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ است که بازاریابان در آن، از پلتفرم­ های شبکه­ های اجتماعی مانند اینستاگرام، لینکدین، توییتر و غیره، برای تبلیغ محصولات یا خدمات خود، از آن استفاده می ­کنند. امروزه زمان قابل توجهی از ساعت روزانه ما، در شبکه­ های اجتماعی سپری می ­شود. به همین دلیل این یک فرصت بسیار مناسبی برای کسب‌ و کارها است تا با استفاده از شبکه­ های اجتماعی معروفی که مشتریان بیشتر وقت خود را در آن‌ها صرف می‌کنند، با مخاطبان خود ارتباط برقرار ‌کنند. هدف بازاریابان از استفاده از بازاریابی شبکه ­های اجتماعی، این است که سوشال مدیا مارکتینگ، باعث برندسازی (Branding)، افزایش آگاهی از برند (Brand awareness)، فروش بیشتر و افزایش ترافیک وب سایت می شود. با افزایش محبوبیت شبکه های اجتماعی، استفاده از این کانال بازاریابی نیز روز به روز محبوب ­تر می شود. به همین دلیل است که آکادمی آمانج اقدام به برگزاری دوره بازاریابی شبکه­ های اجتماعی نموده است.
مطالعه بیشتر