logo

مأموریت های سفر

جلسات هیبرید

بازاریابی داده محور یکی ازجدیدترین و موفق‌ترین شیوه‌های بازاریابی در دنیا است. در یک دوره ۱۱۰ ساعته حضوری و آنلاین تمامی اجزاء آن را آموزش می‌بینیم. با مبانی و استراتژی آشنا شده، انواع داده در بازاریابی را می‌شناسیم. ابزارهای مهم در دیجیتال مارکتینگ را آموزش می‌بینیم. مارکتینگ اتومیشن را فرا می‌گیریم و در نهایت به جمع‌آوری و تحلیل داده می‌پردازیم. حال می‌توانیم به یکی از پردرآمدترین تخصص‌ها در دنیای بازاریابی مسلط شویم.

منتورشیپ و آموزش پروژه محور

آموزش بدون کار عملی و تمرین بی‌تاثیر است. در طی دوره علاوه بر تمارین کلاسی و دیدن نمونه‌های موفق، چندین پروژه جامع را پیاده سازی می‌کنیم تا با چالش‌های این حوزه پرطرفدار آشنا شویم. در طول داده با داده‌های واقعی کسب وکارهای مختلف تمرین می‌کنیم تا بتوانیم بازاریابی داده محور را به صورت عملی آموزش ببینیم.

ارتباط همه‌جانبه با استاد

در تمام طول دوره، استاد از طریق جلسات حضوری، آنلاین و گروه تلگرامی با شما در تعامل بوده و همه ابهامات و سوالاتتان را پاسخ خواهد داد. بعد از دوره در هنگام انجام پروژه نهایی، برخورد با چالش‌ها و ورود به حوزه‌های تخصصی، از پشتیبانی استاد و منتور دوره بهره‌مند خواهید شد.

استراتژی

در ابتدا باید با مبانی بازاریابی داده محور آشنا بشویم. اولین قدم در فعالیت‌های بازاریابی استراتژی است. در این قسمت از دوره استراتژی بازاریابی داده محور را از صفر با داده‌های واقعی آموزش می‌بینیم و آماده ورود به دنیای داده محوری خواهیم شد.

KPI

KPI ها مهم‌ترین سنجه‌های بازاریابی داده محور هستند. باید با انواع داده‌ها و kpi ها آشنا شویم تا بدانیم چه چیزهایی را اندازه می‌گیریم. در این قسمت با توجه به نوع کسب و کار با داده‌های مختلف آشنا می‌شویم.

پرفورمنس مارکتینگ

یکی از وظایف مهم بازاریاب داده محور، بهینه‌سازی بودجه و فعالیت‌های بازاریابی است. در اینجا در ابتدا با ابزارهای بازاریابی آشنا شده و سپس با استفاده از آن‌ها جمع‌اوری داده را انجام می‌دهیم. حال می‌توانیم با اصول پرفورمنس مارکتینگ و تحلیل داده کمپین‌ها و فعالیت‌های بازاریابی را بهینه کنیم.

مارکتینگ اتومیشن

اتوماسیون بازاریابی از جدید ترین شیوه‌های بازاریابی است که می‌تواند نرخ تبدیل مشتریان را افزایش داده و فعالیت‌های دستی را تقلیل دهد. یکی از قسمت‌های مهم این دوره آموزش و اجرای مارکتینگ اتومیشن در کسب و کارهاست.

تحلیل داده و گزارش دهی

حال باید بتوانیم با استفاده از آموزه‌های گذشته، داده‌ها را در راستای اهداف و استراتژی بازاریابی تحلیل کنیم تا بتوانیم فعالیت‌های آینده خود را بهینه‌تر پیش ببریم. تحلیل‌ داده، گزارش‌ها و بهنیه سازی فعالیت‌ها را در این قسمت از دوره آموزش می‌بینیم.

نقشه سفر

دوره آموزشی
۶ مرداد الی ۱۰ شهریور
تعداد جلسات
۹ جلسه
مدت زمان آموزشی
۴۲ ساعت

هدایت‌گر سفر

سمیرا میرالماسی

من سمیرا میرالماسی مدیر مجله گردشگری علی‌بابا هستم. اولین آشنایی من با حوزه بازاریابی محتوایی سال 92 و با سایت خبری زومیت بود. طی چند سال با مجموعه‌های روزنامه دنیای اقتصاد، فروشگاه آنلاین جانبی، تلوبیون، موسسه فرهنگی لوح گسترش، سازمان بنادر و دریانوردی، مجموعه دارویی صبا، سرویس آنلاین املاک هومینگ و کلید، گروه آموزش کاراتدریس، اپ‌استور چارخونه و کافه بازار، آکادمی نوجو، آکادمی مجموعه فناوری دانشگاه شریف و... به عنوان مدیر، مشاور یا مدرس همکاری کردم. حدود 3 سال است که در تیم بازاریابی مجموعه سفرهای علی‌بابا به عنوان سردبیر مجله گردشگری نابرو و مدیر مجله گردشگری علی‌بابا حضور دارم. در این مدت بازاریابی محتوایی را در مجموعه‌های کوچک و بزرگ مختلف تجربه کرده‌ام و چالش‌های آن را در هر صنعت، هر تیم، هر سازمان و هر شرایط دیده‌ام.

Linkedin
مهندس محمد حسین رحمانی

محمد حسین رحمانی هستم .کار خودم در در حوزه SEO از سال ۹۲ شروع کردم تا الان مشاور و مدیر سئو بیش از ۱۷ کسب و کار بودم. از سال ۹۵ تخصص خودم رو در باقی حوزه‌های دیجیتال مارکتینگ تکمیل کردم و از سال ۹۷ با آموزش این دو حوزه در خدمت شما عزیزان هستم. در حال حاضر مدیر سئو و دیجیتال مارکتینگ آکادمی آمانج هستم. در این دوره همه تلاشم رو می‌کنم تا همه دانش و تجربه‌ام رو در قالب پروژه‌های مختلف در اختیار شما قرار دهم. امیدوارم دوره خوبی رو باهم داشته باشیم

Linkedin

پنل آموزشی اختصاصی دانشجویان


 • دسته بندی منظم منابع و آموزش های هر جلسه
 • دسترسی بلندمدت به منابع دوره در پنل
 • امکان مشاهده ویدیوهای آموزشی با کیفیت بالا
 • امکان دانلود جزوات، اسلایدهای استاد و فایل های موردنیاز
 • امکان مشاهده و دانلود منابع بیشتر در هر جلسه
 • تعریف تمرین و پروژه و امکان ارسال تمرینات در پنل با بازه زمانی مشخص
 • بررسی و ارائه نظر استاد و هم دوره ای ها روی تمرینات ارسالی دانشجویان
پنل

نمونه مدرک آکادمی

مدرک دوره
مدرک اصلی که ما به شما ارائه میکنیم تخصص و مهارتی است که با آن میتوانید در آزمون‌های استخدامی شرکت‌ها موفق شده و در پروژه‌های حرفه‌ای مشغول به کار شوید.
اما در کنار آن، جهت ارائه مدرکی مبنی بر گذراندن آموزش در موسسه‌ای معتبر، دانشجویان میتوانند با تحویل تمرینات و پروژه‌های نهایی دوره، مدرک نمره‌دار آکادمی را نیز دریافت نمایند.
همچنین آکادمی آمانج به عنوان یک مجموعه آموزشی ثبت شده و معتبر در linkedin این امکان را برای شما فراهم نموده است که بعد از دریافت مدرک, بتوانید آن را مستقیما به بخش Education در پروفایل لینکداین خود اضافه کنید و رزومه خود را معتبر سازید.
Amanj Academy LinkedIn

سوالات متداول

در این دوره‌ها تمامی چالش‌ها و مشکلات دوره‌های آنلاین (مانند تعامل کمتر) و حضوری( مانند رفت و آمد) برطرف شده است و یکی از بهترین راه‌های یادگیری و آموزش است. در دوره های هیبرید، جلسات تعاملی، کارگاهی و مهم به صورت حضوری؛ و جلسات نرم‌افزاری و غیر تعاملی به صورت آنلاین برگزار می‌شوند تا هزینه، زمان و یادگیری شما به بهینه‌ترین حالت ممکن برسد.
خیر. در صورت انتخاب دوره غیرحضوری امکان شرکت در دوره حضوری نیست و بالعکس
این دوره به هر دو شکل برگزار می‌شود تا هم عزیزانی که یادگیری حضوری آن‌ها بیشتر است استفاده کنند و هم عزیزانی که تهران نیستند یا توانایی شرکت در کلاس‌های حضوری ندارند در کلاس شرکت کنند. تمام تجهیزات و و مقدمات جهت تشکیل هرچه بهتر کلاس در نظر گرفته شده است تا بتوانید بهترین بازدهی از دوره را داشته باشید. همچنین جلسات آموزشی ضبط می‌شوند و در پنل دانشجویی اختصاصی شما قرار می‌گیرند
بله این دوره همزمان با دوره حضوری به صورت وبیناری نیز برگزار می‌شود تا عزیزانی که توانایی شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارند یا در تهران زندگی نمی‌کنند، در کلاس شرکت کنند. روزهای برگزاری کلاس‌های حضوری پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها است. در صورت سخت نبودن رفت و آمد می‌توانید در کلاس‌های حضوری شرکت کنید.
این دوره، یک مسیر آموزشی کامل است که به صورت هیبرید( حضوری و آنلاین) برگزار می‌شود. بهره وری و خروجی‌های آن برای ما بسیار حائز اهمیت است. مابین جلسات آموزشی، جلساتی حضوری جهت تعامل با استاد، کارگاه‌های عملی و رفع اشکال برگزار می‌شود. همچنین شما می‌توانید در گروه تلگرامی دوره به پرسش و پاسخ بپردازید. دوره مطابق با برنامه زمانی مشخص پیش می‌رود. همراهی شما و تکمیل مسیر آموزشی مدام بررسی می‌شود. ما تا انتهای مسیر کنار شما هستیم؛ و اساتید ما پس از اتمام دوره نیز با راهنمایی و مشاوره های خود درکنار شما خواهند بود.
باوجود بالابودن تمامی هزینه های دوره حضوری و غیرحضوری از جمله: اجاره مکان برگزاری، پذیرایی، هزینه‌های بالای تامین سرویس های فنی، افزایش حق الزحمه اساتید به علت اختصاص دادن زمان بیشتر، افزایش تعداد پشتیبان‌ها و ... آکادمی آمانج با در نظر گرفتن شرایط عمومی جامعه، تمامی تلاش خود را در جهت افزایش مستمر کیفیت محتوای آموزشی و معقول نگه داشتن شهریه دوره نموده است. این دوره را نباید با دوره های ویدیویی مقایسه کنید تمامی اهداف ، جلسات حضوری، سرفصل ها، پروژه ها، اساتید و پشتیبانی این دوره متفاوت هستند. شما درصورت همراهی با دوره و تمرین مستمر قطعا می‌توانید با اولین درآمد خود چند برابر مبلغ شهریه را کسب کنید. همچنین می‌توانید از تسهیلات قسطی آکادمی نیز استفاده نمایید.
آمانج به طور مستمر با صنعت در ارتباط است، مدام درحال بررسی نیازهای شرکت ها و کارفرمایان میباشد و تمامی اهداف و رویکردهای خود را براساس نیاز بازارکار چیده است. شما در این دوره ها تحت نظر متخصصین حرفه ای که سال ها تجربه عملی دارند آموزش میبینی، سرفصل ها و محتوایی را دریافت میکنید که دقیقا در بازارکار کاربرد دارند و به صورت عملی درگیر پروژه هایی میشوید که در آینده با آن ها روبرو خواهید شد.همچنین درکنار یادگیری مهارت های فنی و تخصصی، با مهارت های نرم آشنا میشوید و اصول ورود حرفه ای به بازارکار را هم خواهید آموخت.
این دوره هیچگونه پیشنیازی ندارد و صفر تا صد آموزش داده خواهد شد. اما بهتر است برای اینکه خروجی بهتری در دوره داشته باشید با دنیای بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ آشنایی داشته باشید.
پس از ثبت نام و در تاریخ شروع دوره، لینک گروه تلگرامی، مشخصات ورود و راه های دسترسی به پنل آموزشی، از طریق پیامک دراختیارتان قرار خواهد گرفت. تمامی ویدیوها، تمرینات و پروژه ها، منابع هر جلسه و لینک های ورود به جلسات آنلاین، موقعیت برگزاری کلاس‌های حضوری به طور منظم و مطابق با برنامه زمانی دوره، در پنل آموزشی آمانج قابل دسترسی خواهد بود. تمامی جلسات ضبط می‌شوند تا درصورتیکه امکان شرکت در جلسات حضوری یا آنلاین را نداشتید بتوانید از ویدیوهای ضبط شده استفاده نمایید.
شما تا یک سال از شروع دوره به پنل آموزشی خود و تمامی منابع دوره دسترسی خواهید داشت؛ تا بتوانید هر زمان که نیاز دارید محتوای آموزشی را مرور نمایید.
تمامی دوره های آمانج براساس نیازهای بازارکار تدوین میشوند و بدون پیاده سازی و اجرای پروژه های واقعی در طول دوره، یادگیری به طور کامل انجام نخواهد شد. پس در تمام مسیر آموزشی، دانشجویان با مراحل مختلف و چالش های پروژه درگیر شده و با راهنمایی های استاد دوره، هرآنچه را می آموزند در پروژه عملی میکنند. در انتهای دوره نیز بر اساس این پروژه ها و روند رشد و پیشرفت آن ها ارزیابی خواهند شد، که این پروژه ها باتوجه به چالش برانگیز و واقعی بودنشان میتوانند به عنوان اولین نمونه کار در رزومه دانشجویان قرار گیرند.
مدرک اصلی که ما به شما ارائه می‌کنیم تخصص و مهارتی است که با آن می‌توانید در آزمون های استخدامی شرکت ها موفق شده و در پروژه های حرفه ای مشغول به کار شوید. اما در کنار آن، جهت ارائه مدرکی مبنی بر گذراندن آموزش در موسسه ای معتبر، دانشجویان می‌توانند با تحویل تمرینات و پروژه نهایی دوره، مدرک نمره دار آکادمی آمانج را نیز دریافت نمایند که این مدرک دارای کد رهگیری و QRcode جهت استعلام اعتبار است. این مدرک به زبان انگلیسی است. برای ثبت در رزومه و اپلای در شرکت های داخل کشور کاملا معتبر است اما چون آمانج یک موسسه خصوصی است، اعتبار دانشگاهی ندارد.
با ارزیابی فعالیت ها، تمرینات و پروژه نهایی دانشجویان توسط استاد دوره و تیم ارزیابی آکادمی، سه دانشجوی برتر دوره انتخاب میشوند که یک کارت هدیه به ارزش ۱ میلیون تومان و یک هدیه از سمت آکادمی به نفر اول و یک کارت هدیه به ارزش ۵۰۰ هزار تومان و یک هدیه از سمت آکادمی به هرکدام از نفرات دوم و سوم اعطا خواهد شد. دانشجویان برتر میتوانند از کارت هدیه خود جهت شرکت در دوره های بعدی آکادمی استفاده نمایند یا به دوستان خود هدیه دهند.
در دوره های هیبرید جهت عدم افت کیفیت آموزش و پشتیبانی، ظرفیت محدود و تا حداکثر ۵۰ نفر خواهد بود.
ثبت نام از طریق سایت Amanjacademy.com
ثبت نام از طریق آیدی تلگرامی @amanjadmin
ثبت نام از طریق دایرکت اینستاگرام @amanjacademy
جهت دریافت هرگونه مشاوره نیز میتوانید در شبکه های اجتماعی و همینطور با شماره تماس های مجموعه با پشتیبانان آمانج درارتباط باشید.
- مقدار ۴۰ درصد از شهریه، بعنوان پیش پرداخت باید واریز گردد.
- باقیمانده شهریه بایستی در ۲ قسط و قبل از رسیدن یک سوم آخر مدت زمان دوره تسویه گردد، درصورت عدم تسویه ادامه دوره برای شما امکانپذیر نخواهد بود و دسترسی به پروفایل آموزشیتان نیز بسته خواهد شد.
- درصورت انصراف قبل از شروع دوره، ۲۵درصد از کل شهریه دوره کسر و مابقی عودت داده خواهد شد.
- در صورت انصراف بعد از شروع دوره و قبل از برگزاری دو جلسه اول، پیش پرداخت دانشجو عودت داده نخواهد شد.
- در صورت انصراف بعد از برگزاری دو جلسه، هیچ مبلغی عودت داده نمیشود و دانشجو بایستی تمامی شهریه را تسویه نماید.
ثبت نام گروهی به این معناست که شما ما را به دوستان خود معرفی کنید و به صورت گروهی دوره را خریداری فرمایید. تعداد اعضای گروه جهت ثبت نام گروهی ۳ نفر و بیشتر میباشد.
با انجام ثبت نام گروهی و پرداخت یکجا، ۱۰ درصد تخفیف شامل هرکدام از اعضای گروه خواهد شد.
جهت ثبت نام گروهی میتوانید از طریق راه های زیر اقدام کنید:
از طریق سایت و درگاه پرداخت: ثبت نام درسایت توسط یک نفر از اعضای گروه و پرداخت شهریه کل اعضا به صورت یکجا و سپس ارسال مشخصات بقیه اعضا به آیدی تلگرامی @amanjadmin
از طریق تلگرام و کارت به کارت: دریافت اطلاعات از آیدی تلگرامی @amanjadmin، پرداخت کارت به کارت به صورت یکجا یا تک تک برای اعضای گروه و ارسال مشخصات و فیش واریزی هر یک از اعضا به آیدی تلگرامی @amanjadmin
در صورت انصراف پیش از شروع دوره آموزشی ۲۵ درصد، قبل از برگزاری دو جلسه ۴۰ درصد مبلغ شهریه کسر و مابقی عودت داده میشود. بعد از برگزاری دو جلسه دیگر هیج مبلغی عودت داده نمیشود. انتقال به دوره دیگر تحت شرایط خاص، تنها یکبار و قبل از برگزاری جلسه دوم امکانپذیر است.

ثبت نام دوره

دوره آموزش بازاریابی داده محور

 • شروع دوره: ۶ مرداد
 • پایان دوره: ۱۰ شهریور
 • تعداد جلسات: ۹ جلسه
 • مجموع ساعت آموزشی: ۴۲ ساعت
 • روز و ساعت جلسات: پنج شنبه ها: ۱۵ الی ۱۹:۳۰ و جمعه ها: ۱۱ الی ۱۵:۳۰
حضوری
غیر حضوری
۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان

با کلیک برروی دکمه زیر، در دوره حضوری شرکت داده خواهید شد. محل برگزاری کلاس‌ها دانشکده فنی دانشگاه تهران است. همه جلسات ضبط شده و در پنل شما قرار خواهند گرفت

حضوری
غیر حضوری
جمع پرداخت: ۲,۷۳۰,۰۰۰ تومان
پیش پرداخت: ۱,۰۹۳,۰۰۰ تومان

با کلیک برروی دکمه زیر، در دوره حضوری شرکت داده خواهید شد. محل برگزاری کلاس‌ها دانشکده فنی دانشگاه تهران است. همه جلسات ضبط شده و در پنل شما قرار خواهند گرفت

حضوری
غیر حضوری
۲,۳۴۰,۰۰۰ تومان

با کلیک برروی دکمه زیر، در دوره حضوری شرکت داده خواهید شد. محل برگزاری کلاس‌ها دانشکده فنی دانشگاه تهران است. همه جلسات ضبط شده و در پنل شما قرار خواهند گرفت

Euro (€) 107
پرداخت با 9 واحد پولی مختلف ! بعد از ورود, مبلغ را اعمال و سپس پرداخت کنید.

رزرو دوره

ظرفیت این دوره تکمیل شده میتونید با پرداخت ۷۰ هزار تومان دوره را رزرو کنید تا زمان شروع ثبت نام دوره با شما تماس گرفته بشه و ادامه ثبت نام رو انجام بدید

توجه کنید این مبلغ غیرقابل بازگشت است !


بیشتر بدانید

بازاریابی در سال های اخیر دستخوش تغییرات اساسی شده است. دیگر رویکرد قدیمی بازاریابی که مبتنی بر فرضیات، حدس و گمان و احساسات درونی بود از بین رفته است. امروزه، بازاریابان تلاش می کنند تا با دستیابی به معتبرترین اطلاعات و داده ها، به صورت کاملا  آگاهانه استراتژی های بازاریابی خود را بچینند. با این حال، هستند کسانی که هنوز در برابر بازاریابی داده محور مقاومت می کنند. بسیاری از این افراد نمی دانند که این داده های ارزشمند را چطور باید پیدا کنند. برخی دیگر هم نمی دانند چگونه اطلاعاتی را که در اختیار دارند، تجزیه و تحلیل و با یکدیگر مقایسه کنند. بازاریابی مبتنی بر داده ممکن است در ابتدا ترسناک به نظر برسد. اما نگران نباشید، چرا که آکادمی آمانج در دوره آموزش بازاریابی داده محور، تلاش کرده است تا آموزش جامع بازاریابی داده محور را به ساده ترین شکل ممکن ارائه دهد.
مطالعه بیشتر