logo

مأموریت های سفر

با افزایش قیمت دلار و کاهش ارزش ریال در کشور، درآمد دلاری به یکی از اهداف بزرگ فریلنسرها تبدیل شده است. در این دوره با یادگیری اصول درآمد دلاری و ابزارهایی که به وسیله‌ آ‌ن‌ها می‌توانیم درآمد دلاری داشته باشیم اولین پروژه‌های دلاری خود را آغاز می‌کنیم. درآمد دلاری، مخصوصا برای دیزاینر‌ها، طراحان و گرافیست ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است چرا که پروژه‌های متنوعی برای آن‌ها وجود دارد همچنین طراحان ایرانی در سطح جهانی شناخته شده‌تر هستند.

اساتید با تجربه

اساتید با تجربه آمانج در انتخاب اساتید دوره ها بسیار دقیق بوده وشرط حضور در آمانج، تخصص و تجربه عملی چندین ساله در حوزه مرتبط است. ابوالفضل قنبری بیش از ۳ سال است که با شرکت‌های خارجی معتبر فعالیت می‌کند و به صورت دلاری درآمدزایی می‌کند.

محتوای کاربردی برای بازارکار

در ۲۰ ساعت از صفر به مباحث درآمد دلاری می‌پردازیم. با اصول رزومه نویسی آشنا می‌شویم، چگونه نمونه کارهای خود را ارائه دهیم؟، مصاحبه استخدام و پروژه‌ای، قیمت گذاری، وبسایت‌ها و ابزارهای درآمد دلاری و …

آموزش پروژه محور

در طی دوره باید رزومه، پورتفولیو و cover letter خود را برای درآمد دلاری آماده کنید. در انتهای دوره استاد دوره برروی آن‌ها بازخورد می‌دهند تا بتوانید هرچه بهتر وارد بازارکار درآمد دلاری بشوید.

ارتباط همه‌جانبه با استاد

در تمام طول دوره، استاد از طریق جلسات انلاین و گروه تلگرامی با شما در تعامل بوده و همه ابهامات و سوالاتتان را پاسخ خواهد داد. در هنگام انجام پروژه نهایی، برخورد با چالش‌ها و ورود به حوزه‌های تخصصی، از پشتیبانی استاد دوره بهره‌مند خواهید شد.

سرفصل های تخصصی

کارگاه درآمد دلاری

پیدایش کار دلاری در ایران

۲۸ اردیبهشت

شرکت های خارجی

۲۸ اردیبهشت
 • چه زمانی آماده همکاری با شرکت های خارجی هستیم

رزومه

۲۸ اردیبهشت
 • ساخت رزومه و CoverLetter مناسب

Case Study

۲۸ اردیبهشت
 • مهم ترین نکات ساخت case study ux

پورتفولیو

۲۸ اردیبهشت
 • مهم ترین نکات ساخت پورتفولیو(UI)و پرزنت آن

ساخت Case Study UX

۲۹ اردیبهشت
 • ساخت Case Study UX به صورت عملی و پاسخ به سوالات و چالش های مصاحبه

پروژه خارجی

۳۰ اردیبهشت
 • نحوه اخذ پروژه خارجی و استخدام تمام وقت

مصاحبه

۳۰ اردیبهشت
 • مصاحبه موفق و بهترین روش انجام تسک مصاحبه

پرزنت تسک

۳۰ اردیبهشت
 • نکات مربوط به پرزنت

کار تیمی و دریافت پول

۳۰ اردیبهشت
 • انتقال تجربه در مورد نحوه انجام پروژه خارجی، نحوه قیمت گذاری و بهترین روش دریافت پول

بررسی و بازخورد پورتفولیوها

۳۱ اردیبهشت

هدایت‌گر سفر

ابوالفضل قنبری
مدرس کارگاه درآمد دلاری
 • طراح محصول آژانس Catalog در نیویورک و آژانس Airfoil در کالیفرنیا.
 • طراح محصول Cryptologist در استرالیا
 • طراح محصول Peekage در کانادا ونکوور
 • طراح محصول Wisdomise سوئیس
 • طراح محصول ارشد شبکه پرداخت Pay.ir
 • طراح محصول پادرو
 • طراح محصول سابق اسنپ و اسنپ باکس.
 • همکاری به صورت ادوایزر با کارگزاری بورس آگاه

پنل آموزشی اختصاصی دانشجویان


 • دسته بندی منظم منابع و آموزش های هر جلسه
 • دسترسی بلندمدت به منابع دوره در پنل
 • امکان مشاهده ویدیوهای آموزشی با کیفیت بالا
 • امکان دانلود جزوات، اسلایدهای استاد و فایل های موردنیاز
 • امکان مشاهده و دانلود منابع بیشتر در هر جلسه
 • تعریف تمرین و پروژه و امکان ارسال تمرینات در پنل با بازه زمانی مشخص
 • بررسی و ارائه نظر استاد و هم دوره ای ها روی تمرینات ارسالی دانشجویان
پنل

سوالات متداول

این دوره برای عزیزان دیزاینر، طراح و گرافیست برنامه ریزی شده است. اگر در هرکدام از این مشاغل مانند طراح رابط کاربری، UX Designer، 3D Designer، طراح لوگو، گرافیست و … فعالیت می‌کنید این دوره مخصوص شما است.
تنها تفاوت دوره های حضوری و غیرحضوری در نحوه برگزاری است، محتوا و سرفصل ها مطابق با روند رشد آمانج به طور مستمر بازبینی و بروزرسانی میشوند و شما در دوره های غیرحضوری محتوای کاملا ارزشمند و به روزی را دریافت میکنید. مدت زمان دوره، تمرینات، پروژه ها و پیگیری ها در دوره غیرحضوری بیشتر هستند تا شما جدی تر و با انگیزه تر دوره را ادامه دهید و همچنین تمامی پروژه های عملی که در دوره های حضوری پیاده سازی میشوند نیز به طور کامل به شما آموزش داده میشوند.
ما در این دوره پکیج ویدیویی نمیفروشیم! این دوره، یک مسیر آموزشی کامل است که به صورت غیر حضوری برگزار می‌شود و بهره وری و خروجی های آن برای ما بسیار حائز اهمیت است. همچنین شما می‌توانید در گروه تلگرامی دوره به پرسش و پاسخ بپردازید. دوره مطابق با برنامه زمانی مشخص پیش می‌رود و همراهی شما و تکمیل مسیر آموزشی مدام بررسی می‌شود و ما تا انتهای مسیر کنار شما هستیم. اساتید ما پس از اتمام دوره نیز با راهنمایی و مشاوره های خود درکنار شما خواهند بود.
باوجود بالابودن تمامی هزینه های دوره غیرحضوری از جمله: هزینه های بالای تامین سرویس های فنی، افزایش حق الزحمه اساتید به علت اختصاص دادن زمان بیشتر، افزایش تعداد پشتیبانان و ... آکادمی آمانج با در نظر گرفتن شرایط عمومی جامعه، تمامی تلاش خود را در جهت افزایش مستمر کیفیت محتوای آموزشی و معقول نگه داشتن شهریه دوره نموده است. این دوره را نباید با دوره های ویدیویی مقایسه کنید تمامی اهداف ، سرفصل ها، پروژه ها، اساتید و پشتیبانی این دوره متفاوت هستند و شما درصورت همراهی با دوره و تمرین مستمر قطعا میتوانید با اولین درآمد خود ۲ برابر این مبلغ شهریه را کسب کنید. همچنین میتوانید از تسهیلات قسطی و تخفیفات مناسبتی آکادمی نیز استفاده نمایید.
متاسفانه تصور بسیاری از آکادمی ها از برگزاری دوره های غیرحضوری، فروش حداکثری ویدیو است و سنجش خروجی دوره و بهره وری دانشجویان را در اهداف خود قرار نمیدهند. این درحالیست که هدف اصلی آمانج، آموزش تخصصی به گونه ایست که در انتهای دوره بتوانیم ورود حرفه ای دانشجویان به بازارکار را ببینیم و برای دستیابی به این هدف مدام درحال تلاش هستیم تا بستر مناسب برای یادگیری کامل شما را فراهم کنیم و همه فاکتورهای لازم را درنظر بگیریم. ما تا حصول نتیجه در کنار شما هستیم و از هیچ تلاشی دریغ نمیکنیم.
در طی دوره با همه چالش‌های درآمد دلاری آشنا می‌شوید و رزومه، پورتفولیو، CoverLetter خود را می‌سازید. با چالش‌های مصاحبه و ارائه آشنا خواهید شد. و در انتها استاد دوره برروی پروژه شما بازخورد می‌دهند تا بتوانید هرچه بهتر درآمد دلاری خود را شروع کنید.
این دوره برای طراحان، دیزاینرها و گرافیست‌ها طراحی شده است. در صورتی که هرکدام از این تخصص‌ها را دارید می‌توانید در این دوره ثبت نام کنید و درآمدزایی دلاری خود را شروع کنید.
پس از ثبت نام و در تاریخ شروع دوره، لینک گروه تلگرامی، مشخصات ورود و راه های دسترسی به پنل آموزشی، از طریق پیامک دراختیارتان قرار خواهد گرفت. تمامی ویدیوها، تمرینات و پروژه ها، منابع هر جلسه و لینک های ورود به جلسات انلاین به طور منظم و مطابق با برنامه زمانی دوره، در پنل آموزشی آمانج قابل دسترسی خواهد بود. تمامی جلسات انلاین ضبط میشوند تا درصورتیکه امکان شرکت در جلسات انلاین را نداشتید بتوانید از ویدیوهای ضبط شده استفاده نمایید.
متاسفانه بدلیل شرایط تحریم انتقال و تبدیل دلار مشکل زا است. اما شما در طی دوره راه‌های انتقال،جابجایی و تبدیل پول را آموزش خواهید دید که کمترین ریسک را داشته باشد.
شما تا ۶ ماه پس از اتمام دوره به پنل آموزشی خود و تمامی منابع دوره دسترسی خواهید داشت. تمامی جلسات ضبط شده و در پنل داشنجویی شما قرار می‌گیرند و می‌توانید در هر زمان ویدیو‌ها را مشاهده نمایید.
بله؛ در طی دوره باید مباحث آموزشی را به صورت عملی نیز پیاده کنید. رزومه، پورتفولیو، کاورلتر و ارائه خود را می‌سازید و در نهایت استاد دوره بازخورد‌های آن‌ها را در یک جلسه آنلاین به شما می‌دهند تا با قدرت بیشتری به بازارکار درآمد دلاری ورود کنید.
مدرک اصلی که ما به شما ارائه میکنیم تخصص و مهارتی است که با آن میتوانید در آزمون های استخدامی شرکت ها موفق شده و در پروژه های حرفه ای مشغول به کار شوید.اما در کنار آن، جهت ارائه مدرکی مبنی بر گذراندن آموزش در موسسه ای معتبر، دانشجویان میتوانند با تحویل تمرینات و پروژه نهایی دوره، مدرک نمره دار آکادمی آمانج را نیز دریافت نمایند که این مدرک دارای کد رهگیری و QRcode جهت استعلام اعتبار میباشد. این مدرک به زبان انگلیسی میباشد و برای ثبت در رزومه و اپلای در شرکت های داخل کشور کاملا معتبر است اما چون آمانج یک موسسه خصوصی میباشد اعتبار دانشگاهی ندارد.
در دوره های غیرحضوری جهت عدم افت کیفیت آموزش و پشتیبانی، ظرفیت محدود و تا حداکثر ۵۰ نفر خواهد بود.
ثبت نام از طریق سایت Amanjacademy.com
ثبت نام از طریق آیدی تلگرامی @amanjadmin
ثبت نام از طریق دایرکت اینستاگرام @amanjacademy
جهت دریافت هرگونه مشاوره نیز میتوانید در شبکه های اجتماعی و همینطور با شماره تماس های مجموعه با پشتیبانان آمانج درارتباط باشید.
ثبت نام گروهی به این معناست که شما ما را به دوستان خود معرفی کنید و به صورت گروهی دوره را خریداری فرمایید. تعداد اعضای گروه جهت ثبت نام گروهی ۳ نفر و بیشتر است.
با انجام ثبت نام گروهی و پرداخت یکجا، ۱۰ درصد تخفیف شامل هرکدام از اعضای گروه خواهد شد.
جهت ثبت نام گروهی می‌توانید از طریق راه زیر اقدام کنید:
از طریق تلگرام و کارت به کارت: دریافت اطلاعات از آیدی تلگرامی @amanjadmin، پرداخت کارت به کارت به صورت یکجا یا تک تک برای اعضای
گروه و ارسال مشخصات و فیش واریزی هر یک از اعضا به آیدی تلگرامی @amanjadmin لازم به ذکر است که ظرفیت ثبت نام گروهی محدود است.
در صورت انصراف پیش از شروع دوره آموزشی ۲۵ درصد، قبل از برگزاری دو جلسه ۴۰ درصد مبلغ شهریه کسر و مابقی عودت داده میشود. بعد از برگزاری دو جلسه دیگر هیج مبلغی عودت داده نمیشود. انتقال به دوره دیگر تحت شرایط خاص، تنها یکبار و قبل از برگزاری جلسه دوم امکانپذیر است.

ثبت نام دوره

کارگاه درآمد دلاری ویژه طراحان

 • شروع دوره: ۲۸ اردیبهشت
 • پایان دوره: ۶ خرداد
 • مجموع ساعت اموزشی: ۱۹ ساعت و ۴۵ دقیقه آموزش آنلاین
 • تعداد جلسات: ۴ جلسه
 • بدون پیشنیاز
۹۴۰,۰۰۰ تومان
مبلغ کل: ۸۴۶,۰۰۰ تومان
Euro (€) 52
بعد از ورود, مبلغ را وارد و پرداخت کنید. امکان پرداخت از 147 کشور دنیا و با 9 واحد پولی مختلف امکان پذیر است.

رزرو دوره

ظرفیت این دوره تکمیل شده میتونید با پرداخت ۷۰ هزار تومان دوره را رزرو کنید تا زمان شروع ثبت نام دوره با شما تماس گرفته بشه و ادامه ثبت نام رو انجام بدید

توجه کنید این مبلغ غیرقابل بازگشت است !


بیشتر بدانید

آموزش درآمد دلاری

شروع یک برنامه کاری جدید همیشه پر از چالش و ابهام است. یک فرد پس از یادگیری یک مهارت، به دنبال ارائه خدمات و دسترسی به یک بازار کار مناسب، برای یافتن مشتری است. در ابتدای مسیر، این بازار معمولا با استخدام در یک شرکت یا دریافت پروژه به صورت دورکاری یا فریلنسری است. اما دیر یا زود لحظه‌ای فرا می‌رسد که متوجه خواهید شد که باید از منطقه امن خود خارج شوید و برای رشد بیشتر، مشتریانی از مناطق دیگر را نیز کشف کنید. ورود به بازار جهانی، دنیای جدیدی از فرصت های شغلی را برای شما باز می کند که در نتیجه آن، شما شانس یافتن مشاغلی با درآمد دلاری را خواهید داشت.
متاسفانه با توجه به وضعیت اقتصادی موجود در ایران و قیمت ارز، بسیاری از افراد به دنبال ورود به بازار جهانی برای کسب درآمد دلاری هستند. کسب درآمد دلاری در ایران روز به روز محبوب تر شده و تعداد افرادی که می خواهند با ارائه نمونه کارهای خود، مشتریان خارجی به دست بیاورند در حال افزایش است. به همین دلیل است که آکادمی آمانج، اقدام به برگزاری کارگاه آموزش کسب دلاری برای اولین بار نموده است.

مطالعه بیشتر
sss