ثبت نام

دوره آموزش دیپ لرنینگ (Deep learning)

شروع دوره
۳ مهر ۹۹
پایان دوره
۲۵ دی ۹۹
زمان دوره
۶۰ ساعت
تعداد جلسات
۵۳ جلسه

روز

ساعت

دقیقه

ثانیه

تا شروع دوره غیرحضوری پاییزه

اتمام ظرفیت مجاز دوره

معرفی دوره

یادگیری عمیق چیست؟

دیپ لرنینگ یا یادگیری عمیق از زیرمجموعه های یادگیری ماشین(ماشین لرنینگ) است که خود از زیرمجموعه های هوش مصنوعی است . یادگیری عمیق به معنی استفاده از شبکه عصبی مصنوعی با محاسبات متفاوت است.دیپ لرنینگ تکنولوژی اصلی در ماشین های خودران است به عنوان مثال طریقه فهمیدن تابلوی ایست ، خط عابر پیاده و ...

از دیگر مثال های یادگیری عمیق می توان به دستیار های صوتی تلفن های همراه ، تلویزیون ها ، تبلت ها و هندزفری ها اشاره کرد . که حوزه دیپ لرنینگ در چند سال اخیر خیلی از توجه ها را در صنعت های مختلف به خود جلب کرده است زیرا با آن به موفقیتهای بسیاری که تا قبل از این قادر به رسیدن به آن ها نبودیم میرسیم.

در یادگیری عمیق (دیپ لرنینگ) یک مدل کامپیوتری از مغز انسان در پردازش داده ها و تصمیم گیری تقلید میکند . دارای شبکه هایی است که قادر به یادگیری و ارتقاء خود هستند .

یکی از پایه های اصلی در آموزش یادگیری عمیق شناخت شبکه های عصبی هستند. جایی که حتی اسم دیگر دیپ لرنینگ را شبکه های عصبی مصنوعی میگذارند. در دیپ لرنینگ با توجه به مجموعه از ورودی ها یک هوش مصنوعی(متشکل از شبکه های عصبی) را برای پیشبینی خروجی ها آموزش میدهیم.

شبکه های عصبی در دیپ لرنینگ از 3 لایه اصلی تشکیل شده اند :
1- لایه ورودی:
لایه ای است در شبکه های عصبی دیپ لرنینگ ، که اطلاعات ورودی را برای محاسبات بعدی دریافت میکند.
2- لایه پنهانی:
که ممکن است تعداد آن بیش از یک عدد باشد قسمتی از شبکه عصبی ماست که اطلاعات ورودی لایه ورودی دیپ لرنینگ را گرفته و محاسبات ریاضی برروی آن انجام میدهد.
3- لایه خروجی:
همانطور که از اسمش پیداست اطلاعات نهایی لایه پنهانی را ارسال میکند.

در سال های اخیر یادگیری عمیق (دیپ لرنینگ) پیشرفتهای زیادی در خارج از کشور داشته است اما هنوز به گفته محققان همانند کودکی است که باید به بلوغ و رشد برسد . چند سالی است که این حوزه در ایران نیز در زیر ذره بین رفته و تلاش هایی برروی آن انجام میشود از شرکتهایی که وارد حوزه هوش مصنوعی ، ماشین لرنینگ و دیپ لرنینگ شده اند می توان دیجیکالا ، اسنپ ، علی بابا و ... را اشاره کرد . اهمیت این مساله در چند سال آینده دو چندان خواهد شد و حوزه دیپ لرنینگ از حوزه های پرطرفدار و درآمد زای داخل کشور خواهد شد . همانند سردمدار این حوزه یعنی گوگل که کلیه الگوریتم ها و ربات هایش برای نمایش نتایج بهتر به کاربر را با دیپ لرنینگ (یادگیری عمیق) و ماشین لرنینگ انجام میدهد . از این مثال به اهمیت این موضوع میتوان پی برد که گوگل ،آمازون ، BMW و بسیاری از کمپانی های بزرگ دنیا مهم ترین برنامه های خود را در این حوزه یعنی یادگیری ماشین ، یادگیری عمیق ( درکل هوش مصنوعی ) قرار داده اند.

آموزش یادگیری عمیق در بستر های نرم افزاری و برنامه نویسی متفاوتی انجام میشود که از آن ها میتوان به: دیپ لرنینگ در پایتون ، متلب و R اشاره کرد . همچنین نرم افزارهای open source بسیاری برای فعالی در این زمینه وجود دارند.

درباره دوره غیرحضوری یادگیری عمیق :

در دوره آموزش یادگیری عمیق با ارائه مسیری مشخص در دنیای دیپ لرنینگ و هوش مصنوعی چالش های علمی ، عملیاتی و ابزار مورد نیاز دانش یادگیری عمیق را شناخته و در دنیای متفاوت داده با آن کار کنیم .

هم اکنون آکادمی آمانج دوره تخصصی نخستین دوره ۶۰ ساعته آموزش یادگیری عمیق (دیپ لرنینگ) را با سرفصل های بروز و متناسب با بازارکار هوش مصنوعی و یادگیری عمیق را با تدریس مهندس ابوالفضل مدنی ، مهندس یادگیری ماشین در App Growth Network ونکوور کانادا ،توسعه دهنده شرکت هواوی تهران و محقق و مهندس آزمایشگاه فناوری های پیشرفته فناپ تعریف میکند

این دوره تنها به شبیه سازی سوالات در زمینه آموزش یادگیری عمیق نخواهد پرداخت بلکه با ریاضیات کانولوشن ، دراپ آوت و شبکه عصبی به بیان اصول دیپ لرنینگ می پردازد . آموزش یادگیری عمیق در پایتون را به صورت پیاده سازی کده ها و حل مسئله های مختلف آموزش دیپ لرنینگ انجام خواهیم داد.

در جلسات مختلف پروژه هایی تعریف خواهد شد که دانشجویان را بیشتر با مسائل یادگیری عمیق آشنا خواهد کرد و در نهایت پروژه اصلی دوره که انجام خواهد شد شمارا به صورت کامل برای آمادگی بازارکار یادگیری عمیق (دیپ لرنینگ) آماده خواهد کرد.

پس از این دوره افراد علاقه مند به یادگیری مباحث پیشرفته تر میتوانند وارد مسائل پردازش عمیق ، پردازش عکس در یادگیری عمیق ، پردازش متن در دیپ لرنینگ و ... شوند.

توجه داشته باشید پیشنیاز این دوره، دوره برنامه نویسی پایتون میباشد. لطفا جهت ثبتنام ابتدا به لینک این دوره مراجعه کنید، درصورت عدم تسلط بر سرفصل های این دوره باید ابتدا دوره پایتون را گذرانده و سپس وارد دوره یادگیری عمیق شوید

جلسات دوره

پس از برگزاری دوره‌های غیرحضوری موفق، تیم آکادمی برای نخستین بار این دوره جامع و کاربردی را برگزار مینماید. بهره‌وری بالای دانشجویان و عدم وجود اختلال در روند یادگیری آنان در هر صورتی اولویت اول آکادمی و اساتید میباشد و در این زمینه تمامی تمهیدات لازم، برنامه ریزی و فراهم شده است. در نتیجه به هیچ عنوان نگران یادگیری خود نبوده و به برنامه ریزی دقیق آکادمی و دلسوزی و پیگیری اساتید اعتماد کنید. تمامی ویدیوها و منابع هر جلسه در پنل آموزشی اختصاصی شما در تاریخ های ذکرشده قرارخواهد گرفت و جلسات انلاین نیز جهت آموزش و رفع اشکال، با سیستم های فراهم شده به طورمنظم برگزار خواهندشد. محتوای این دوره با دوره حضوری یکسان بوده و تمامی پروژه های عملی دوره حضوری نیز در این دوره آموزش داده خواهند شد.

پس از برگزاری دوره‌های غیرحضوری موفق، تیم آکادمی برای نخستین بار این دوره جامع و کاربردی را برگزار مینماید. بهره‌وری بالای دانشجویان و عدم وجود اختلال در روند یادگیری آنان در هر صورتی اولویت اول آکادمی و اساتید میباشد و در این زمینه تمامی تمهیدات لازم، برنامه ریزی و فراهم شده است. در نتیجه به هیچ عنوان نگران یادگیری خود نبوده و به برنامه ریزی دقیق آکادمی و دلسوزی و پیگیری اساتید اعتماد کنید. تمامی ویدیوها و منابع هر جلسه در پنل آموزشی اختصاصی شما در تاریخ های ذکرشده قرارخواهد گرفت و جلسات انلاین نیز جهت آموزش و رفع اشکال، با سیستم های فراهم شده به طورمنظم برگزار خواهندشد. محتوای این دوره با دوره حضوری یکسان بوده و تمامی پروژه های عملی دوره حضوری نیز در این دوره آموزش داده خواهند شد.

ویژگی های دوره

متخصصین باتجربه و سرفصل های کاربردی

سرفصل های دوره به صورت کاملا کاربردی، پروژه محور و متناسب با نیاز بازارکار حال حاضر جامعه چیده شده اند و در این دوره خبری از مباحث غیرکاربردی نیست

برنامه ریزی دقیق و ظرفیت محدود

ظرفیت هردوره متناسب با شیوه آموزش و سبک برگزاری کلاس و با رعایت تمامی استاندارد ها آموزشی از سمت مدرس و آکادمی مشخص خواهد شد و این ظرفیت محدود خواهد بود.

بورسیه دانشجوی برتر دوره

با ارزیابی پروژه های ارائه شده دانشجویان توسط استاد دوره، مبلغ شهریه دانشجوی برتر دوره به طور کامل عودت داده خواهد شد

مشاوره و پشتیبانی

وش های متفاوت پشتیبانی و رفع اشکال به طور کامل برنامه ریزی شده است و شما میتوانید به صورت متنی، صوتی و تصویری با استاد دوره در ارتباط بوده و مشکلات خود را برطرف نمایید.


دسترسی به منابع

در طول دوره و همچنین تا ۶ ماه پس از اتمام دوره به تمامی فایلها، منابع و ویدیوهای جلسات دوره در پروفایل اختصاصی خودتان دسترسی خواهید داشت و قابلیت تمدید مدت دسترسی نیز فراهم شده است

ایجاد رزومه

در طول دوره شما پروژه های متنوعی را به عنوان تمرین طراحی میکنید و همچنین یک پروژه برای انتهای دوره درنظر گرفته میشود که میتوانید بعد از اتمام دوره، بعنوان رزومه به شرکت ها ارائه دهید

مدرک معتبر

دانشجویان با تحویل پروژه نهایی دوره،میتوانند مدرک نمره دار آکادمی آمانج را دریافت نمایند. گرچه مدرک اصلی که ما به شما ارائه میکنیم تخصصی است که با آن میتوانید در شرکتها و پروژه ها مشغول به کار شوید.

مشاوره بازارکار

در انتهای دوره تکنیک های ورود به بازارکار و مشاوره و راهنمایی دقیق در مورد اخذ پروژه، استخدام، عقد قرارداد و سایر نکات مهم که حاصل تجربیات کاری استاد دوره میباشد به شما ارائه خواهد شدپنل آموزشی اختصاصی دانشجویان


  • دسته بندی منظم منابع و آموزش های هر جلسه
  • دسترسی بلندمدت به منابع دوره در پنل
  • امکان مشاهده ویدیوهای آموزشی با کیفیت بالا
  • امکان دانلود جزوات، اسلایدهای استاد و فایل های موردنیاز
  • امکان مشاهده و دانلود منابع بیشتر در هر جلسه
  • تعریف تمرین و پروژه و امکان ارسال تمرینات در پنل با بازه زمانی مشخص
  • بررسی و ارائه نظر استاد و هم دوره ای ها روی تمرینات ارسالی دانشجویان

سوالات متداول

پیشنیاز این دوره، دوره برنامه نویسی پایتون میباشد. لطفا جهت ثبتنام ابتدا به لینک این دوره مراجعه کنید، درصورت عدم تسلط بر سرفصل های این دوره باید ابتدا دوره پایتون را گذرانده و سپس وارد دوره یادگیری عمیق شوید
سرفصل های دوره ها به هیچ عنوان تغییر نخواهند کرد. تمرینات، پروژه ها و پیگیری ها بیشتر خواهند شد تا شما جدی تر و با انگیزه تر دوره را ادامه دهید و همچنین تمامی پروژه های عملی که در دوره حضوری پیاده سازی میشوند نیز به شما آموزش داده خواهند شد.
ما در این دوره ویدیو نمیفروشیم! این دوره، یک دوره کامل است که به صورت غیر حضوری برگزار میشود و بهره وری و خروجی های آن برای ما بسیار حائز اهمیت میباشد. شما میتوانید در گروه تلگرامی دوره به پرسش و پاسخ و رفع اشکال بپردازید. همچنین مابین جلسات آموزشی، جلساتی انلاین جهت رفع اشکال با استاد دوره برگزار خواهد شد. اساتید ما پس از اتمام دوره نیز با شما در ارتباط بوده و به خصوص در پروژه هایتان به شما مشاوره و راهنمایی خواهند داد.
پس از ثبتنام و در تاریخ شروع دوره، شما در یک گروه تلگرامی که لینک آن از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد، عضو میشوید و در آن، راه های دسترسی به پنل آموزشی اختصاصی شما دراختیارتان قرار خواهد گرفت. تمامی ویدیوها و منابع هر جلسه به طور منظم در پنل شما قابل دسترسی خواهد بود.
پس از شروع دوره لینک ورود به سیستم انلاین و وبینارها را در اختیارتان قرارخواهیم داد.اگر نتوانستید به صورت انلاین در یک وبینار شرکت کنید، ویدیوی ضبط شده آن در پنل شما قابل دسترسی خواهد بود. تیم فنی ما شبانه روزی درحال بررسی سیستم های مختلف جهت ارائه آموزش ها هستند و تمام تلاشمان را در این زمینه خواهیم کرد که باوجود تمامی مشکلات موجود در زیرساخت اینترنت کشور، بهترین خدمات را ارائه دهیم.
شما تا ۶ ماه پس از اتمام دوره به پنل آموزشی خود و تمامی منابع دوره دسترسی خواهید داشت .
اساتید دوره تا زمانی که شما به سطح مناسب برای ورود به بازارکار برسید و بتوانید به صورت مستقل پروژه ها را پیاده سازی کنید درکنار شما خواهند بود و تنهایتان نمیگذارند.
باتوجه به بالابودن تمامی هزینه های دوره غیرحضوری از جمله: هزینه های بالای تامین سرویس های فنی، افزایش حق الزحمه اساتید به علت اختصاص دادن زمان بیشتر، افزایش تعداد پشتیبانان و ... با این وجود آکادمی آمانج تمامی تلاش خود را در جهت بالابردن کیفیت و زمان آموزشی نموده است و با در نظر گرفتن شرایط عمومی جامعه، شهریه دوره غیرحضوری را با ۲۰ درصد کاهش نسبت به دوره حضوری برگزار مینماید. این دوره را نباید با دوره های انلاین مقایسه کنید تمامی اهداف ، سرفصل ها، پروژه ها و اساتید این دوره متفاوت هستند و شما درصورت همراهی با دوره و تمرین مستمر قطعا میتوانید با اولین درآمد خود ۲ برابر این مبلغ شهریه را کسب کنید. همچنین میتوانید از تسهیلات قسطی نیز استفاده نمایید.
متاسفانه تصور بسیاری از آکادمی ها از برگزاری دوره های انلاین، فروش حداکثری ویدیوست و سنجش خروجی دوره و بهره وری دانشجویان را در اولویت قرار نمیدهند. این درحالیست که هدف اصلی ما، آموزش کاربردی به گونه ایست که در انتهای دوره بتوانیم ورود حرفه ای دانشجویان به بازارکار را ببینیم و اگر این هدف در دوره های غیرحضوری قابلیت دسترسی نداشت به هیچ عنوان این دوره ها را برگزار نمیکردیم.
بله، با تحویل پروژه آخر دوره و کسب بیش از ۵۰ درصد نمره کل، مدرک آکادمی آمانج به شما اهدا خواهد شد. گرچه مدرک اصلی که ما به شما ارائه میکنیم تخصصی است که با آن میتوانید در شرکتها و پروژه ها مشغول به کار شوید.
پروژه هایی که در کارگاه های عملی دوره حضوری پیاده سازی میشوند نیز در قالب ویدیو و وبینار به شما آموزش داده خواهد شد و شما نیز موظف هستید آنها را به طور کامل پیاده سازی کنید و در جلسات انلاین پرسش و پاسخ،اشکالات شما برطرف خواهد شد.
بله در این دوره هم با سنجش پروژه نهایی توسط استاد دوره، دانشجوی برتر ، بورسیه آمانج شده و مبلغ شهریه ایشان به طور کامل عودت داده خواهد شد.
در صورت انصراف پیش از شروع دوره آموزشی ۲۵ درصد، قبل از برگزاری دو جلسه ۵۰ درصد مبلغ شهریه کسر و مابقی عودت داده میشود. بعد از برگزاری دو جلسه دیگر هیج مبلغی عودت داده نمیشود.
تمامی دانشجویان دانشگاه های سراسرکشور با داشتن کارت دانشجویی معتبر شامل تخفیف دانشجویی خواهند شد.
سایرین نیز میتوانند با هزینه آزاد که اختلاف چندانی با هزینه دانشجویی ندارد در کلاس شرکت کنند.

رزرو دوره

ظرفیت این دوره تکمیل شده اما میتونید مشخصاتتون رو برای ما بذارید تا شروع ثبتنام و جزییات دوره جدید رو بهتون اطلاع رسانی کنیم.

پشتیبانی دوره

- با مطالعه توضیحات این صفحه به سوالاتتون پاسخ داده نشد؟
- نیاز به مشاوره و یا راهنمایی بیشتر دارید؟
- در مورد شرکت در دوره تردید دارید؟
- مشاوره تخصصی تری نیاز دارید؟

تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان است. کافیست با شماره زیر تماس بگیرید